Rozgrywki: Ekstraliga - III runda - 28 kolejka
Sędziowie główni: Bartosz Kaczmarek - Mateusz Krzywda
Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 27 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 1
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 431
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 8 - 2 min.

0 : 1 Jussi Nättinen ( Jason Seed - Przemysław Odrobny ) 5 na 4 05:15
1 : 1 Patryk Krężołek ( Oskar Jaśkiewicz - Juuso Salmi ) 5 na 5 13:56
1 : 2 Alexander Pettersson ( Richard Jenčík - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 21:39

04:46 Marcin Kolusz (#20) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:31 Oskar Krawczyk (#4) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:40 Alexander Pettersson (#17) KH Podhale 2 min. Uderzanie kijem
30:36 Robin Rahm (#30) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:28 Miika Franssila (#17) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- 54 min. - Najpierw Kolusz a zaraz Krężołek miał odsłoniętą część bramki i nie zdołał w nią skutecznie trafić!
- 53 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Odrobnego, próbował Uski!
- 51 min. - Dwie dobre okazje Podhala, ale Rahm odbija gumę!
- 45 min. - Turtiainen obok bramki!
- 44 min. - Świetna okazja Da Costy i Makkonena, strzał i dobitkę tego drugiego odbija Odrobny!
- 42 min. - Efektownie do raka łapie strzał z niebieskiej Jaśkiewicza.

- Koniec II tercji.
- 35 min. - Podhale nie zdołało wykorzystać dobrych okazji w przewadze.
- 33 min. - Następna kara dla gospodarzy, siada Franssila
- 30 min. - Kara dla Rahma, w przewadze goście.
- 27 min. - Sędziowie się pogubili, najpierw gwizdnęli uwolnienie, później dyskutowali ze sobą by nadal stwierdzić uwolnienie i wznowienie w tercji gospodarzy aby ostatecznie w tercji neutralnej wznowić grę. CYRK.
- 26 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, próbował dwukrotnie Guzik.
- 24 min. - Lahde z backhandu obok słupka.
- 21 min. - GOL! 1-2! Pettersson idealnie trafił w okienko!

Koniec I odsłony.
20. min - Różański był zahaczany przez zawodnika Krawczyka. Gwizdy na trybunach, bo sędzia nałożył karę.
18. min - Dziubiński! Dobra próba kapitana Podhala.
17. min - Trzeszczą bandy. To akurat dobry objaw.
16. min - Czimżar znakomicie wprowadził gumę. Dograł do Michalskiego, ten wypatrzył jeszcze Lahdego. Odrobny broni strzał tego ostatniego.
15. min - Spotkanie rozpoczęło się niejako na nowo.
14. min - GOOOL! 1:1! Krężołek doprowadza do wyrównania.
14. min - Tym razem to Jaśkiewicz uderzył z dystansu. Broni Odrobny.
12. min - Jaśkiewicz ofiarnie interweniował i zablokował dwa strzały nowotarżan swoim ciałem. Uderzał Suominen i poprawiał Szvec.
11. min - Dobry, twardy mecz oglądamy w Katowicach.
10. min - Chaloupka z niebieskiej. Broni Rahm.
9. min - Krawczyk uderzył z dystansu! Broni Odrobny.
8. min - Seed ładnie zabrał się z krążkiem, uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
7. min - GieKSa chce jak najszybciej odpowiedzieć.
6. min - GOOOL! 0:1! Błyskawicznie rozegrana przewaga. Nattinen otwiera wynik spotkania
5. min - Kara dla Kolusza. Szansa dla Podhala.
3. min - Na razie w pierwszych minutach groźniejsi gospodarze.
1. min - Makkonen, ależ miał świetną okazję. Odrobny broni!
1. min - Pierwszy bulik dla Podhala.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Rahm i Odrobny.

Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica