Rozgrywki: Superpuchar - Zdobywca Pucharu Polski vs Mistrz Polski - Finał 2019
Sędziowie główni: Przemysław Kępa - Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Paweł Kosidło - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 28 - 32 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1850
Bramki w przewadze: 1 - 1
Łączna długość kar w meczu: 29 - 22 min.

1 : 0 Jesse Rohtla ( Artem Iossafov - Henrich Jabornik ) 5 na 4 08:56
1 : 1 Bartosz Ciura ( Gleb Klimienko - Michael Cichy ) 5 na 5 09:46
1 : 2 Christian Mroczkowski ( Peter Novajovský - Alaksandr Jeronau ) 5 na 5 13:42
1 : 3 Michael Cichy ( Gleb Klimienko ) 5 na 5 21:00
1 : 4 Adam Bagiński ( Patryk Kogut - Filip Komorski ) 5 na 5 27:36
1 : 5 Aleksiej Jefimienko ( Michael Szmatula - Christian Mroczkowski ) 5 na 4 35:43

Tyszanie z Superpucharem Polski!
- 59 min. - Spokojnie już w ostatnich minutach...
- 56 min. - Duża przewaga tyszan, którzy rozwijają kolejne ataki.
- 54 min. - Niepilnowany Kogut z okolicy bulika, odbija Marek.
- 51 min. - Jefimienko uderza z łokcia w twarz rywala i otrzymuje 2+10.
- 50 min. - Sam na sam Iossafov ale nie trafia w bramkę!
- 46 min. - Na ławce kar siada Akimoto, gospodarze w przewadze.
- 45 min. - GOL! 1-6! Świetne podanie Klimienki za bramki wprost na najeżdżającego Szczechurę który pakuje gumę z bliska do siatki!
- 43 min. - Kąśliwe uderzenie Komorskiego, odbija Marek.
- 43 min - Kulas ale niezbyt groźnie próbował zaskoczyć Murraya.
- 42 min. - Na razie spokojnie z obu stron.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Jeziorski z bliska, broni David Marek zamykając parkany na czas.
- 38 min. - Gospodarze wyraźnie siedli po kolejnych golach tyszan, rywale atakują.
- 36 min. - GOL! 1-5! Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy! Mroczkowski, zaraz Szmatula trzykrotnie i wreszcie dobił gumę w gąszczu łyżew Jefimienko!
- 35 min. - Rohtla fauluje Jeronau i tyszanie w przewadze.
- 34 min. - Po wygranym wznowieniu, od razu strzelał Iossafov, łapie Murray.
- 31 min. - Kara dla Jeziorskiego, gospodarze w przewadze.
- 28 min. - GOL! 1-4! Ładna wymian krążka Kolarz do Komorskiego, ten do Koguta - janowianin zagrał pod bramkę do Bagińskiego który z bliska nie dał szans Markowi.
- 27 min. - Gospodarze przetrzymali pięciominutowe osłabienie.
- 26 min. - Akcja Klimienki, powstrzymywał do Kostek a strzał stracił na sile i odbija Marek.
- 23 min. - Oblężenie bramki Raszki w pierwszych dwóch minutach przewagi, David Marek na posterunku.
- 22 min. - Kara meczu dla Kamila Wróbla, który zostawił kolano a najeżdżający Adam Bagiński uderzył swoim kolanem powodując uraz tyszanina.
- 22 min. - Za Raszkę wchodzi czeski bramkarz David Marek.
- 22 min. - GOL! 1:3! Sołtys źle wzdłuż bandy prosto na kija Klimienko, ten pod bramkę do Cichego, który w swoim stylu uderzył klęcząc na kolanie przebijając Raszkę. Krążek wturlał się pomiędzy parkanami przy krótkim słupku.
- 21 min. - Witecki dostał podanie przed bramę miał przed sobą tylko Raszkę, ale ten jak długi wyciągnął się i złapał gumę.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-5, wznowienia 14-11.
- 19 min. - Radosław Nalewajka dostał prezent, sam przed Murrayem, ale odbija dobrze Murray.
- 18 min. - Groźnie Paś z dwóch metrów z boku, odbija Murray ale nikt z bliska nie zdołał dobić gumy.
- 17 min. - Uderzenie z bliska Jassa po dobrym podaniu Kasperlika, ale krążek spada na siatkę od górnej strony bramki.
- 16 min. - Następna kara dla gości, tym razem Komorski, gospodarze w przewadze 4 na 3.
- 15 min. - Najpierw kara dla gości, ale zaraz Nalewajka crossem fauluje rywala i siły się wyrównują.
- 14 min. - GOL! Mroczkowski z okolicy bulika zwodami minął Radka Nalewajkę, aż przymierzyl z nadgarstka zaskakując Raszkę.
- 12 min. -Uderzenie Novajovskyego, nad bramką.
- 10 min. - GOL! 1-1! Klimenko podcięty już na kolanach zagrał do Ciury pod bramkę a ten z bliska pakuję gumę przy słupku!
- 9 min. - GOL! 1-0! Dobrze rozegrany zamek, Rohtla z bliska pakuje gumę do pustej bramki, był jeszcze faulowany ale krążek w siatce!
- 9 min. - Z niebieskiej bomba, ale ofiarnie zablokował strzał Szmatula, który zwija się teraz z bólu.
- 9 min. - Spod niebieskiej Michałowski, ale zbyt lekko i łapie Murray.
- 8 min. - Urbanowicz pod bramkę, ale dobrze i i ofiarnie zablokowany przez obrońce, gumę mrozi Murray.
- 7 min. - Sygnalizowana kara dla tyszan, będzie przewaga gospodarzy. Na ławkę siada Bagiński.
- 6 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, Jarosz i Urbanowicz - bramkarz tyski wyszedł z bramki i nie pozwolił się pokonać.
- 5 min. - Cichy, ale niecelnie.
- 5 min. - Uderzenie z bulika Pasia, odbija Murray.
- 2 min. - Szansa gospodarzy, ale Murray jak długi wyłożył się na lodzie i zatrzymał strzał rywala.