Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 40 - 40 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 220

0 : 1 Kamil Kalinowski ( Ondrej Mikula - Adam Domogała ) 5 na 5 08:56
0 : 2 Adam Domogała ( Kamil Kalinowski - Maciej Kruczek ) 5 na 5 34:23
0 : 3 Kamil Kalinowski ( Maciej Kruczek - Adam Domogała ) 5 na 4 37:07
1 : 3 Filip Stoklasa ( Kamil Charousek - Tomasz Kozłowski ) 5 na 3 45:43
1 : 4 Zdeněk Bahenský 5 na 5 49:51
2 : 4 Łukasz Podsiadło ( Michał Bernacki - Kamil Charousek ) 5 na 5 52:33

05:48 Mateusz Rompkowski (#97) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
14:21 Matej Cunik (#74) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
18:46 Zdeněk Bahenský (#32) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:56 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
32:55 Marek Tvrdoň (#80) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
36:53 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
38:36 Tomáš Urban (#55) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
43:43 Tomáš Urban (#55) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
45:38 Kamil Kalinowski (#10) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

59 min- Zagłębie bez bramkarza.
57 min- Próbują strzelić kontaktową bramkę gospodarze.
55 min- Blanik! Jak on tego nie trafił z najbliżej odległości?
53 min- GOOL 2:4! Zamieszanie pod bramką Koprzivy i Podsiadło wpakował krążek z ostrego kąta do sieci!
53 min- Szarpana gra.
51 min- GOOL 1:4! Bahensky strzelił w kierunku bramki, krążek odbił parkanem Radziszewski, a następnie guma odbiła się od Kamila Sikory i wpadła obok zdezorientowanego bramkarza do siatki.
49 min- Błędy, błędy Cracovii...teraz szanse mieli Bernacki i Kowalenko. Ogromny chaos pod bramką Koprzivy.
48 min- Goście już w pełnym składzie.
47 min- Urban sam na sam...broni Radziszewski.
46 min- GOOL 1:3! Stoklasa przymierzył i umieścił krążek w okienku równo z wyjściem z ławki kar Urbana!
45 min- Bomba Charouska pod niebieskiej...tuż obok słupka.
44 min- Tyczyński z bekhendu! Odbija Koprziva.
43 min- Pac mocno z pierwszego, ale obok bramki.
41 min- Rozpoczęła się trzecia tercja.

38 min- GOOL 0:3! Kalinowski pokonał zasłoniętego Radziszewskiego!
37 min- Kara dla Kozłowskiego.
35 min- GOOL 0:2! Domogała pozostawiony bez opieki, przymierzył i guma wylądowała w okienku!
34 min- Charousek z pierwszego. Broni Koprziva.
32 min- Bahensky nie wykorzystał stuprocentowej okazji!
31 min- Świetna szansa Kapicy! Broni Radziszewski.
30 min- Na razie lepsi w tej tercji gospodarze.
28 min- Kulikow nie trafił do odsłoniętej bramki!
26 min- Tyczyński do Stoklasy, już unieśli ręce Zagłębiacy, ale krążek pod parkanami bramkarza gości.
26 min- Bahensky nie trafił do pustej bramki!
25 min- Kulikow mógł mieć bramkę w debiucie, ale okradł go z bramki Koprziva!
24 min- Za bardzo rozluźnili się goście. Znakomita okazja Citoka, ale Koprziva stanął na wysokości zadania.
22 min- W odpowiedzi Kulikow do Jarosza, ale doskonale Koprziva.
22 min- Jakimś cudem krążek nie znalazł się w siatce po strzałąch Tvrdonia i Bepierszcza.
21 min- Goście w pełnym składzie.

Zasłużone prowadzenie Cracovii po I tercji.
19 min- Zagłębie w przewadze po faulu Bahenskiego.
18 min- Koprziva praktycznie bezrobotny.
17 min- Wrócił na lód Cunik. Prawdziwy ostrzał bramki Radzika. Gościom brakuje jednak precyzji.
16 min- Z pełnego zamachu Jachym. Broni Radziszewski.
15 min- Kara dla Cunika, który wystrzelił krążek poza taflę.
12 min- Dużo prostych błędów popełniają Zagłębiacy. Teraz krążek przejął Tvrdoń. Nie ma jednak drugiej bramki dla gości.
11 min- Szansa Urbana...górą Radziszewski.
10 min- Rozpaczliwie bronią się gospodarze po kolejnych strzałach Cracovii.
9 min- GOOL 0:1! Kalinowski po ładnej akcji trafił w samo okienko!
8 min- Kapica sam na sam z Radziszewskim...końcówką parkana broni bramkarz Zagłębia!
6 min- Rompkowski odpocznie na ławce kar.
6 min- Kozłowski do Blanika, przypadkowe odbicie krążka, ale nie ma go w siatce.
4 min- Cracovia w natarciu, ale na razie zbyt mało dokładności. Dużo chaosu i przypadku.
3 min- Jachym spod niebieskiej. Odbił krążek Radziszewski.
2 min- Stoklasa strzelił ze slotu...prosto w Koprzivę!
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie dla Sosnowca.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

31 R. Radziszewski (BR1) 58:10 40 36 4 0.9