Łączna długość kar w meczu: 10 - 12 min.

1 : 0 Dienis Sierguszkin ( Jegor Fieofanow ) 5 na 5 06:24
2 : 0 Dmitrij Kozłow ( Jarosław Dołęga - Michał Kalinowski ) 5 na 3 09:27
3 : 0 Michał Kalinowski ( Bartosz Fraszko - Mateusz Zieliński ) 5 na 4 15:33
4 : 0 Michał Kalinowski ( Jarosław Dołęga - Dmitrij Kozłow ) 5 na 5 16:56
4 : 1 Daniił Kulikow ( Andrej Dubinin ) 5 na 5 21:07
5 : 1 Michał Kalinowski ( Bartosz Fraszko - Jarosław Dołęga ) 5 na 5 28:43
5 : 2 Daniił Kulikow ( Kamil Sikora ) 5 na 4 31:24
5 : 3 Andrej Dubinin ( Marek Kaluža - Kamil Sikora ) 5 na 5 32:40
5 : 4 Andrej Dubinin ( Kamil Sikora - Daniił Kulikow ) 5 na 5 53:46
5 : 5 Armen Khoperia ( Damian Tyczyński - Filip Stoklasa ) 5 na 5 56:40
6 : 5 Michał Kalinowski ( Aleksandr Wołżankin - Bartosz Fraszko ) 5 na 5 EN 59:18

07:32 Andrej Dubinin (#98) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak ciałem - natarcie
08:33 Jakub Blanik (#87) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
11:45 Dmitrij Kozłow (#57) KH Energa Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
14:48 Marek Kaluža (#16) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20 Kamil Sikora (#19) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
19:20 Michaił Jesajan (#33) KH Energa Toruń 2 min. Przeszkadzanie
25:59 Dmitrij Kozłow (#57) KH Energa Toruń 2 min. Przeszkadzanie
29:06 Matej Cunik (#74) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
29:52 Jewgienij Jeriomienko (#75) KH Energa Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
39:59 Jewgienij Jeriomienko (#75) KH Energa Toruń 2 min. Uderzanie kijem
45:25 Roman Kowalenko (#44) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu.
- 60 min. - GOL! 6-5! Do pustej bramki trafia Michał Kalinowski, to jego czwarta bramka w spotkaniu i po raz drugi tyle goli strzela Zagłębiu w jednym meczu!
- 59 min. - Zagłębie stawia wszystko na jedną kartę i ściąga bramkarza. Tylko 3 pkt może dać im szansę gry w play-off.
- 57 min. - GOL! 5-5! Khoperia spod niebieskiej zaskakuję Spesnego! Mamy wyrównanie!
- 52 min. - Cunik spod bandy, odbija Spesny.
- 50 min. - Uderzenie Smirnowa, odbija Radziszewski.
- 48 min. - Atakuje Zagłębie ale Spesny broni strzał Citoka i dobitkę Kozłowskiego.
- 46 min. - Na ławkę kar siada Kowalenko, w przewadze Toruń.
- 43 min. - Doskonała sytuacja Sierguszkina, ale broni Radziszewski.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Zza bulika mocny strzał Kozłowskiego łapie Spesny.
- 38 min. - Spod niebieskiej Adrian Jaworski, łapie do raka Radziszewski.
- 38 min. - Nieczysto uderzył Fraszko, krążek minął bramkę.
- 37 min. - Uderzenie Citoka, łapie Spesny.
- 36 min. - Atak na bramkę Karczochy ale powstrzymany.
- 35 min. - Mocny strzał Kaluzy odbija parkanem Spesny
- 33 min. - GOL! 5-3! Spod niebieskiej strzał Kaluzy nie trafia w bramkę, ale odbita guma od bandy wychodzi przed bramkę - przejmuje Dubinin i pakuje gumę do siatki.
- 32 min. - GOL! 5-2! Podanie zza bramki Sikory i w zamieszaniu Kulikow pakuje gumę do bramki.
- 30 min. - Najpierw kara dla Cunika a następnie na ławkę kar siada Jeriomenko, więcej miejsca na lodzie.
- 29 min. - GOL! 5-1! Fraszko wypuścił Kalinowskiego a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Radziszewskiego. To dziewiąty gol napastnika w tym sezonie przeciwko Zagłębiu!
- 28 min. - Groźne dwie akcje gości, ale na posterunku Spesny.
- 26 min. - Kontra Kozłowskiego i sam na sam powstrzymany przez powracającego Fraszkę.
- 21 min. - GOL! 4-1! Kulikow zdobywa swojego pierwszego gola w PHL i pierwszego w tym meczu dla Zagłębia.
- 21 min. - Krążek w bramce po uderzeniu Jeriomenko, ale po naradzie sędzia nie uznaje gola.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Uderzenie Podsiadły ląduje na poprzeczce bramki Spesnego.
- 18 min. - Strzał Wołżankina na raty łapie Radziszewski.
- 17 min. - GOL! 4-0! Kalinowski sam na sam i uderza po lodzie obok parkanu Radziszewskiego.
- 15 min. - GOL! 3-0! Rozklepania defensywa gości. Zieliński za bramki do Fraszko a ten idealnie pod bramkę do Kalinowskiego - ten dołożył kija i wpakował gumę do siatki.
- 13 min. - Stoklasa zamieszał pod bramką, ale nie zdołał oddać strzału.
- 12 min. - Na ławce kar Kozłow, w przewadze goście
- 10 min. - Kozłowski praktycznie sam na sam i nie dał się oszukać Spesny
- 9 min. - GOL! 2-0! Wycofanie do Kozłowa a ten przymierzył przy słupku!
- 8 min. - Dwie kary dla sosnowiczan i w podwójnej przewadze torunianie!
- 7 min. - GOL! 1-0! Sierguszkin wjechał przed bramkę i ulokował gumę po lodzie!
- 6 min.- Ogromne zamieszanie pod bramką Radziszewski 3, 4 dobitki! Ostatni uderzał Jaworski.
- 5 min. -Wiejtow z nadgarstka, ale Radziszewski wyciągnął w porę łapaczkę.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

46 P. Spěšný (BR1) 60:00 31 26 5 0.84