Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 37 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1090

2 : 1 Jaakko Turtiainen ( Grzegorz Pasiut - Marcin Kolusz ) 5 na 4 44:59

30:18 Teddy Da Costa (#77) GKS Katowice 2 min. Nadmierna ostrość w grze
30:18 Samu Suominen (#55) KH Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
41:41 Juuso Salmi (#2) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
43:41 Samu Suominen (#55) KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min- Rajamaki do pustej...tuż obok. Zostało 10 sekund!
60 min- Franek! Próbował z pierwszego, ale skiksował.
59 min - Suominen strzela obok bramki
59 min - Odrobny zostaje w boksie
59 min - Czas dla Podhala
59 min - Ostatnie dwie minuty!
56 min - Strzela Seed, ale zbyt słabo, Rahm broni
54 min - Michalski dwukrotnie chciał zaskoczyć Odrobnego, ale ten zachował zimną krew i nie dał się pokonać
53 min - Odrobny broni strzał Rajamakiego
51 min - Stadel miał przed sobą tylko bramkarza! Jednak nie potrafił zwieść bramkarza i uderzył wprost w niego...
47 min - Strzał Dziubińskiego, dobrze broni Rahm
45 min - GOOOL! 2:1! Turtainen wykorzystał świetne dogranie Pasiuta i wpakował krążek do bramki!
45 min - Dwukrotnie Franssila z niebieskiej, ale dobrze broni Odrobny
44 min - Katowiczanie w pełnym składzie
43 min - Franek strzela z niebieskiej i tworzy się zamieszanie! Rahm łapie jednak w porę
41 min - Odrobny niepewnie odbija strzały Cimzara i Łopuskiego
41 min - Rozpoczyna się trzecia tercja meczu!

Koniec II tercji. Bardzo wyrównane spotkanie.
39 min - Rahm wypluwa strzał Seeda! Nikt jednak nie zdołał dopaść do krążka i bramkarz gospodarzy mrozi gumę
38 min - Guzik z bekhendu, ale zbyt lekko by zaskoczyć Rahma
36 min - Odrobny broni strzały Pasiuta i Porselanda! Świetny refleks nowotarskiego bramkarza!
35 min - Starzyński zmienił tor lotu krążka tuż przed bramką! Stworzyło się zamieszanie, ale krążek wyszedł w pole
34 min - Łopuski miał dużo czasu na oddanie strzału do pustej bramki, ale został świetnie zablokowany przez obrońców gości
31 min - GOOOL! 1:1! Pettersson na raty pokonuje Rahma z ostrego kąta!
30 min - Naciskany Rajamaki oddaje strzał. Wywalczył tym wznowienie w tercji rywali
28 min - Seed strzela po lodzie! Tor lotu zmienia Franek! Ale krążek trafił wprost w bramkarza
28 min - Strzał Pasiuta! Świetnie łapie "Wiedźmin"!
26 min - Zamieszanie pod bramką gości. Są też przepychanki, które zainicjował Łopuski
25 min - Pasiut dograł do Da Costy przed bramkę! Francuz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i Odrobny zdołał się przesunąć i w porę zaregować
24 min - Okazje Łopuskiego i Turtainena, w obu przypadkach Odrobny broni pewnie
23 min - Pettersson odzyskuje krążek w tercji rywala! Jednak jego strzał w krótki róg pozostawiał dużo do życzenia
22 min - Dobry strzał Sulki z niebieskiej, odbija bramkarz
21 min - Drugą tercję wznawiają goście

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie gospodarzy.
19 min - Suominen świetnie blokuje wychodzącego sam na sam Pasiuta. Obie drużyny nastawiły się dziś na grę z kontry
19 min - Starzyński fatalnie w sytuacji sam na sam! Wprost w bramkarza!
17 min - GOOOL! 1:0! Najpierw okazję sam na sam zmarnował Michalski, ale krążek trafił do Cimzara który przymierzył z nadgarstka z bliskiej odległości!
17 min - Pasiut zagrywa w kierunku Krężołka! Ten nie trafia w krążek! Mogło być 1:0!
15 min - Krążek znalazł się przed katowicką bramką! Nie ma nikogo przed bramką i krążek przejmują rywale!
13 min - Bulin uderza po lodzie, odbija Rahm
10 min - Pettersson objechał bramkę i strzelił w okolice krótkiego słupka. To było za mało by pokonać Rahma
9 min - Franssila wrzuca po lodzie w kierunku Da Costy, ale Francuz nie przyjął krążka!
9 min - Franek z klepy! Rahm z problemami!
8 min - Jencik strzelał po wygranym buliku, ale jego uderzenie spokojnie łapie bramkarz
8 min - Nasilają się ataki gospodarzy
8 min - Znów Łopuski! Tym razem w zamieszaniu pod bramką, lecz obrońcy wygarnęli mu krążek!
8 min - Łopuski zagrał do Porselanda, ten strzela w obrońcę
7 min - Da Costa oddał kąśliwe uderzenie, Odrobny niepewnie odbija
6 min - Tomasik uciekł obrońcom i zagrywał do Paszka, ale jeszcze lepiej podanie przeciął jeden z obrońców gości
4 min - Porseland lekko z niebieskiej, Odrobny bez problemów łapie
4 min - Odrobny broni strzał Krężołka
2 min - Dobrze weszli w mecz goście, oddali kilka groźnych strzałów, ale poradził sobie z nimi Rahm
1 min - Zaczynamy szósty mecz ćwierćfinałowy tej pary!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania portalu. Można to uczynić przez niekorzystanie z Adblocka i klikanie w reklamy, które są dostępne na stronie. Wpływy z reklam pozwalają nam utrzymać portal na obecnym poziomie i każdego dnia relacjonować to, co dzieje się w środowisku hokejowym. Dziękujemy, że jesteście z nami!

30 R. Rahm (BR1) 60:00 37 36 1 0.97