Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 1. kolejka
Sędziowie główni: Patryk Pyrskała - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 60 - 19 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 1
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 550
Łączna długość kar w meczu: 8 - 2 min.

1 : 0 Martin Kasperlík ( Zackary Phillips - Kamil Górny ) 5 na 5 +/- 14:22
1 : 1 Rusłan Baszyrow ( Magnuss Jākobsons - Tomasz Kozłowski ) 5 na 5 +/- 18:37
2 : 1 Dominik Paś ( Kamil Wałęga - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 32:56
3 : 1 Martin Kasperlík ( Jakub Michałowski - Marcin Horzelski ) 5 na 5 +/- 33:05

45:16 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Opóźnianie gry

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

Koniec III tercji.
60. min - JKH miał jeszcze świetną okazję na 8. bramkę, Czernik łapie równo z syreną.
58. min - Obydwa zespoły spuściły nieco z tempa w końcu, czego efektem jest brak strzałów.
56. min - Wrzutka Bryka przechwycona przez Adama Domogałę. Bez zagrożenia pod bramką JKH.
55. min - JKH szybką formacją podań wdziera się w tercję Sosnowca. Wałęga trafia wprost w bramkarza.
53. min - Roman Rac położył bramkarza. Krążek jakimś cudem nie znalazł się jednak w siatce.
52. min - Urbanowicz przymierzył z klepy w górny róg, Czernik popisał się jednak refleksem.
52. min - Twardy hit Horzelskiego. Zagotowało się pod bandą, ale gra toczy się dalej.
51. min - Jarosz próbował zmieścić krążek między parkanami Czernika.
50. min - GOOOL! 7:2! Patryk Pelaczyk idealnie przymierzył w górny róg bramki!
48. min - Hokeiści Zagłębia nie zagrozili jastrzębskiej bramce przez 40 sekund gry z przewagą dwóch zawodników, JKH już w pełnym zestawieniu.
46. min - Krążek opuszcza taflę. Chwilę później arbitrzy podejmują decyzję o ukaraniu Jassa za celowe wybicie krążka. Zagłębie w podwójnej przewadze.
45. min - Phillips przejmuje krążek od stojącego tyłem defensora Zagłębia, sędzia zakwalifikował jednak to zagranie jako faul.
42. min - Strzał Michałowskiego spod niebieskiej obroniony przez Czernika.
42. min - Śmiała indywidualna próba Urbanowicza, do szczęścia zabrakło niewiele. Chwilę później Wałęga nie zdążył podnieść krążka nad bramkarzem.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona meczu.

40. min - GOOOL! 6:2! Zack Phillips idealnie nastroił swój celownik na ten mecz. Perfekcyjnie przymierzył, a na Jastorze rozpoczyna się mały pogrom.
39. min - Piękna trójkowa akcja Zagłębia, kluczowe podanie nie znalazło jednak adresata.
39. min - GOOOL! 5:2! Maciej Urbanowicz idealnie zmieścił krążek przy słupku. Czernik ani drgnął.
38. min - GOOOL! 4:2! Dubinin ładnie wykończył indywidualną akcję. Sosnowiczanie mają jeszcze szansę na odwrócenie losów spotkania.
36. min - Sołtys wszedł w obronę Zagłębia jak w masło. Czernik na posterunku.
35. min - GOOOL! 4:1! Blitzkrieg! Phillips idealnie wykończył zespołową akcję.
35. min - Dobry strzał Wałęgi obroniony przez Czernika, a Paś nie zdążył z dobitką. W odpowiedzi Bernacki trafia wprost w Nechvatala.
34. min - GOOOL! 3:1! Jastrzębianie odskakują Zagłębiu. Strzelcem gola Radosław Nalewajka.
33. min - GOOOL! 2:1! Czernik poradził sobie z pierwszym strzałem, ale był bezradny wobec dobitki Pasia do niemalże pustej bramki.
32. min - Jastrzębianie przed szansą, ale gwizdek sędziego przerywa akcję. Spalony.
31. min - Kozłowski bliski wpisania się na listę strzelców po raz drugi. Po dobrej akcji Sosnowca JKH ruszył z kontrą, ale Urbanowicz nie znalazł sposobu na zdobycie gola.
29. min - Jarosz strzela po lodzie. Bez problemu Czernik.
26. min - Kasperlik w sytuacji sam na sam o włos od zdobycia drugiej bramki. Po strzale traci równowagę i wpada pełnym rozpędem plecami na bandę. Zjeżdża do boksu z grymasem bólu na twarzy.
25. min - Gimiński posłał dobre, prostopadłe podanie do Pelaczyka.
24. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
22. min - Maris Jass wędruje na ławkę kar za atak kijem trzymanym oburącz. Zagłębie przed szansą.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji
19. min - GOOOL! 1:1! Krążek odbity od parkanu Nechvatala trafia Kozłowskiego i wpada do bramki.
19. min - Spore zamieszanie pod bramką JKH.
18. min - Kasperlik oddał dobry strzał zza obrońcy Zagłębia, który sprawił problem Czernikowi.
15. min - GOOOL! 1:0! Martin Kasperlik w swoim stylu zostawił obronę w szarym polu i pokonał bramkarza!
13. min - Górny śmiało wjechał w tercję przeciwnika i oddał dobry strzał na bramkę Czernika.
12. min - Urbanowicz nie zdołał pokonać bramkarza strzałem po lodzie z bliskiej odległości.
11. min - Rac spróbował kąśliwym strzałem, zakotłowało się pod bramką Zagłębia.
10. min - Jastrzębianie bez pomysłu na rozegranie akcji.
9. min - Kara dla Salnikowa. JKH przed szansą w przewadze. Salnikow 8:59 spowodowanie upadku przeciwnika
8. min - Zagłębie zamknęło JKH we własnej tercji, Roman Rac ruszył z kontrą, ale został powstrzymany.
5. nin - Rac kończy kombinacyjną akcję strzałem z backhandu; ponad poprzeczką.
3. min - JKH gra w pełnym zestawieniu.
2. min - Salnikow obija poprzeczkę!
1. min - Zack Philips nie tak wyobrażał sobie pierwszą zmianę. Zjeżdża na ławkę kar za przeszkadzanie. 0:47 Phillips przeszkadzanie
1. min - Ruszyli! Pierwszy krążek rzucony na lód.

Mecz zostanie poprzedzony prezentacją zespołu JKH GKS Jastrzębie.

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 19 17 2 0.89