Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 6. kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Wojciech Wrycza
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1500
Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 6 - 8 min.

0 : 1 Alan Łyszczarczyk ( Alexander Pettersson - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 4 05:07

Koniec meczu.
60. min - Pettersson! Miał okazję do zdobycia gola. Świetnie Saunders.
60. min - Helenius miał przed sobą pustą bramkę. Nie zdołał oddać strzału.
59. min - Na 115 sekund przed końcem "Szarotki" bez bramkarza.
58. min - Sulka! Kolejny raz świetnie Saunders.
58 min - Tomasik z niebieskiej. Saunders łapie strzał jak muchę.
57. min - Wkrótce trener Podhala ściągnie z bramki Odrobnego i wprowadzi do gry dodatkowego napastnika.
56. min - Kilka dobrych interwencji Saundersa.
55. min - Podhale szuka wyrównującego gola. Unia zepchnięta do defensywy.
52. min - GOOOL! 4:3! Błąd Unii i Szvec pakuje gumę do siatki
51. min - Kalan! Nieczysto trafił w krążek. Mimo to Odrobny z problemami.
50. min - Rancevs! Uderzył ze slotu. Świetnie broni Saunders.
49. min - Piotrowicz ładnie przedarł się przez nowotarską defensywę. Broni
49. min - Ambitnie dzisiaj gra Garszyn.
47. min - Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą.
46. min - Niezłe tempo tego spotkania.
45. min - Saunders okradł z gola Alana Łyszczarczyka. Świetny refleks Kanadyjczyka i nie ma trzeciego gola dla Podhala.
44. min - Głośny doping na trybunach.
43. min - Glenn! Dostał dobre podanie, ale jego uderzenie po lodzie obronił Odrobny.
42. min - GOOOL! 4:2! Kowalówka z najbliższej odległości dobija gumę do siatki
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez 86 sekund w przewadze.

40. min - Dwie okazje miał Trandin. Nie zdołał pokonać Odrobnego.
40. min - Chaloupka wystrzelił krążek poza taflę. Będzie kara.
39. min - Naciskają oświęcimianie. Widać, że chcą zdobyć jeszcze jednego gola przed przerwą.
37. min - Łyszczarczyk mierzył z nadgarstka. Broni Saunders.
36. min - Zamieszanie pod bramką Odrobnego. Uderzał Piotrowicz! Niewiele zabrakło, a pokonałby "Wiedźmina".
35. min - Da Costa! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu nowotarskiej bramki. "Wiedźmin" obronił.
35. min - Guzik jest już na lodzie.
35. min - Koblar ze slotu! Broni Odrobny.
34. min - Fatalnie wygląda ta przewaga w wykonaniu biało-niebieskich. Brakuje dokładności i pomysłu.
33. min - Kara dla gości. Błąd przy zmianie.
31. min - Worwa! Mógł, a raczej powinien doprowadzić do wyrównania.
30. min - Unia znów idzie za ciosem.
29. min - GOOOL! 3:2! Glenn uderzył, Przygodzki zmienił lot krążka. Unia na prowadzeniu
28. min - Nieodpowiedzialny faul Guzika. Wprasował w bandę Sebastiana Kowalówkę.
27. min - Tomasik! Broni Saunders.
26. min - Szvec! Jak on tego nie strzelił? Dostał dobre podanie wzdłuż bramki. Saudnders
26. min - Kara dla Koblara. Podhale w przewadze.
26. min - GOOOL! 2:2! Sędziowie zapisali gola Pretnarowi. Choć z wysokości trybun wydawało nam się, że gumę do pustej bramki dobił jeszcze Kalan.
24. min - Garszyn wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka. Efektownie broni bramkarz "Szarotek".
22. min - Na razie seria niedokładnych i nieudanych zagrań z obu stron.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Więcej dogodnych okazji mieli oświęcimianie, prowadzą "Szarotki" 2:1.
19. min - Kotłuje się pod nowotarską bramką.
18. min - Ładna akcja Piotrowicza, który zjechał do środka i zawinął z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
18. min - Kąśliwe uderzenie Da Costy! Broni "Wiedźmin".
17. min - Helenius sam na sam z Odrobnym. Górą bramkarz Podhala.
16. min - Koblar uderzał, Pretnar szukał poprawki. Nie ma gola.
15. min - Gospodarze starają się iść za ciosem.
14. min - GOOOL! 1:2! Odpowiedź Unii. Ładna wymiana podań Oriechina i Da Costy. Francuz lokuje gumę w okienku bramki
13. min - GOOOL! 0:2! Błąd oświęcimskiej defensywy i Guzik dobija krążek do pustej bramki
12. min - Trandin uderzył, a krążek po interwencji Odrobnego tańczył na linii bramkowej. Nie ma gola!
12. min - Kombinacyjna akcja Unii. Sherbatov do Trandina, ten do Przygodzkiego. Reprezentant Polski nie zamknął akcji.
11. min - Glenn przechwycił krążek i popędził na bramkę nowotarżan. Starał się zmieścić gumę w "piątej dziurze". Odrobny dobre broni.
9. min - Niemrawo grają dziś gospodarze.
8. min - Gramy w pełnych składach.
8. min - Kalan wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu. Spokojna interwencja "Wiedźmina".
7. min - Glenn z niebieskiej! Odrobny broni z problemami.
6. min - Kara dla Mrugały.
6. min - GOOOL! 0:1! Łyszczarczyk dostał podanie od Pettersona i zaskoczył Saundersa
5. min - Unia wybiła krążek z własnej tercji.
4. min - Zatko na lodzie, ale sygnalizacja kolejnej kary. Za grę bez kasku ukarany Sherbatov.
4. min - Dobrze bronią się biało-niebiescy.
4. min - Uderzał Łyszczarczyk, który występuje dziś z numerem 88. Doczekał się swojej koszulki.
3. min - Chaloupka! Potężnie z niebieskiej, ale Saunders broni.
2. min - Kara dla Zatki.
1. min - Aktywne Sherbatov i Trandin, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć i obronił ich uderzenia.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Odrobny.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 60:00 33 30 3 0.91