Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 8. kolejka
Sędziowie główni: Michał Baca - Wojciech Wrycza
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cytawa - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 35 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 10 - 16 min.

1 : 0 Bartosz Fraszko ( Patryk Krężołek - Grzegorz Pasiut ) 5 na 4 10:39
2 : 0 Patryk Krężołek ( Bartosz Fraszko - Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 18:10

08:45 Oskar Jaśkiewicz (#40) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
15:58 Mateusz Bepierszcz (#11) Tauron KH Podhale 2 min. Wysoki kij
22:46 Kacper Guzik (#10) Tauron KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:04 Maciej Kruczek (#12) GKS Katowice 2 min. Rzucenie na bandę
54:13 Bartłomiej Neupauer (#9) Tauron KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:53 Alexander Pettersson (#17) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

60 min - na 7 sekund przed końcem meczu Pettersson na ławce kar
60 min - Odrobby w boksie, Szarotki grają Va banqe
58 min - Bepierszcz w indywidualnej akcji, ale skutecznie powstrzymywany przez obrońców gopodarzy
56 min - Bochnak w kontrze strzelał, alewynik bez zmian. Podhale w komplecie
5 min - głupia kara Neupauera. GKS przez 2 min w przewadze
54 min - coraz groźniejsze ataki "Górali", coraz więcej pracy ma katowicka defensywa
52 min - Strzał Łyszczarczyka z małymi problemami, ale broni Simboch
51 min- Bepierszcz w zamieszaniu pod bramką Simbocha szukał szczęścia, ale wynik bez zmian. GKS w pełnym składzie
50 min - strzał Michałowskiego, próba zmiany lotu krążka przez Guzika, lecz Simboch nadal z czystym kontem
50 min -kara Kruczka 2 min za rzucenie na bandę. Jak do tej pory nowotarżanie nie mieli pomysłu na grę w przewadze
49 min - Bepierszcz ze skrzydła prosto w parkan katowickiego bramkarza
46 min obustronne wykluczenie. gramy 4 na 4
45 min - trzy próby Fraszki, 3 razy Odrobny górą.
43 min - gospodarze już w komplecie
41 min - kara dla Mikołaja Łopuskiego
41 min - rozpoczynamy trzecią od. słonę pojedynku GKS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ

40 min - GKS w pełnym zestawieniu. Koniec drugiej tercji. Wynik drugiej odsłony 0:0
38 min - drugakara dla Katowic. Tym razem przez 2 minuty odpoc
zywać będzie Adamus
31 min - pierwsza kara dla gospodarzy i okazja dla "szarotek" na zdobycie kontaktowego gola
30 min - Ankudinov... słupek ratuje Simbocha
29 min - okres spokojniejszej gry, która toczy się głównie w środkowej strefie
25 min - Podhale w komplecie
23 min - Kacper Guzik będzie odpoczywał przez 2 minuty za spowodownie upadku przeciwnika
22 min - Stoklasa wjechał skrzydłem w tercję Podhala, próbował odegrać do Rohtli, jednak podanie przeciął obrońca gości
21 min - rozpoczynamy 2 tercję

20 min - koniec 1 tercji. Zasłużone prowadzenie 2:0 drużyny Piotra Sarnika
18 min - GOOOL 2:0 Grzegorz Pasiut dostrzegł Bartosza Fraszkę, który zagrał pod bramkę Odrobnego, gidze czekał już Patryk Krężołek, któremu pozostało wepchnąć krążęk do bramki obok, leżącego Odrobnego.
16 min - Mateusz Bepierszcz otrzymał dwie karne minuty za wysoki kij
15 min - Starzyński z ostrego kąta, Odrobny na posterunku
14 min - Andersons dostał krążek na niebieską, niepilnowany przymierzył, popatrzył, jednak krążek zatrzymał się między parkanami Odrobnego
11 min - Fraszko dopełnił formalności po rozklepaniu obrony Podhala, wykorzystując okres gry w liczebnej przewadze. 1:0 dla GKS-u
9 min - kara dla Podhala. 2 min dla Jaśkiewicza
8 min - Graszko wjechał na prędkości przed Odrobnego, lecz nie wykończył akcji. Wynik 0:0. Dobre tempo spotkania, Katowiczanie atakują, a Podhale skupiło się na obronie, szukając okazji w kontrach
7 min - Nahunko... ponownie Odrobny, w odpowiedzi "Szarotki", ale Simboch na posterunku
5 min - tym razem pod bandą "gumę" wyłuskał Rohtla, zjechał do srodka, jednak trafił w parkan nowotarskiego bramkarza
4 min- Pasiut wjechał do tercji Podhlala między dwóch zawodników gości, odegrał na skrzydło do Fraszki, lecz na posterunku Odrobny
3 min - obie drużyny uważnie w obronie
1 min - obie drużyny na lodzie. Za moment pierwsze wznowienie. Vachovec i Pasiut
W barwach "Szarotek" ponownie zobaczymy Oskara Jaśkiewicza, z kolei "Gieksę" wzmocnił Dominik Nahunko.
Witamy z katowickiej Satelity. Zapraszamy na zaległe spotkanie 8. kolejki GKS Katowice - Tauron KH Podhale Nowy Targ.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

31 J. Šimboch (BR1) 60:00 27 27 0 100