Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 40 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 1 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Jesse Rohtla ( Filip Starzyński - Filip Stoklasa ) 5 na 4 14:07
2 : 0 Jānis Andersons ( Patryk Krężołek - Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 22:36
2 : 1 Joseph Widmar ( Filip Drzewiecki - Sebastian Brynkus ) 5 na 5 36:36
2 : 2 Richard Nejezchleb ( Jiří Gula - Jakub Šaur ) 5 na 5 47:55
3 : 2 Patryk Krężołek ( Maciej Kruczek - Grzegorz Pasiut ) 5 na 4 49:58
3 : 3 Mateusz Bezwiński ( Taavi Tiala - Erik Němec ) 5 na 5 51:24
3 : 4 Erik Němec ( Taavi Tiala ) 5 na 5 53:24

05:55 Taylor Doherty (#4) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
13:01 Taavi Tiala (#16) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:02 Grzegorz Pasiut (#18) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
27:34 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
49:34 Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie

60 min - Fraszko zmarnował kapitalną okazję na wyrównanie! Koniec spotkania.
60 min - czas dla katowiczan! Trener ustawia ostatnią akcję. Bramka nadal pusta.
59 min - Simboch w boksie! Gospodarze idą va banqe!!!
54 min - GOOOL!!! Nemec!!! Goście wychodzą na prowadzenie!!! Ależ końcówka meczu!!!
52 min - GOOOL!!! Bezwiński doprowadza do wyrównania!!!
50 min - GOOOL!!! Krężołek wykorzystuje okazję stworzoną przez Pasiuta i gospodarze znów prowadzą!!!
48 min - GOOOL!!! Pasy wyrównują po trafieniu Nejezchleba, który wykorzystał podanie Guli.
44 min - Kruczek z wysokości bulika, Petrasek na posterunku. Gospodarze coraz mocniej naciskają.
43 min - Fraszko objechał bramkę jednak nie zmieścił krążka przy słupku. W odpowiedzi groźnie Widmar.
41 min - rozpoczynamy ostatnią odsłonę

Koniec II tercji

40 min - Simboch parkanem zatrzymuje strzał Tiali
37 min - Widmar wykorzystał podanie Drzewieckiego i precyzyjnym strzałem spomiędzy bulików zaskoczył Simbocha
37 min - GOOOL!!! Kontaktowa bramka dla "Pasów"!!!
34 min - Nahunko po długim rogu tuż obok słupka!
32 min - Michalski do Wajdy wzdłuż bramki, ten jednak nie trafia w krążek
30 min - strzał Franssili wypluł przed siebie Petrasek, koniec kary gości.
28 min - gospodarze w przewadze, iskrzy między zawodnikami - starli się Jezek ze Starzyńskim i Krężołek z Saurem
27 min - okazja dla gości, groźnie uderzał Brynkus
23 min - GOOOL!!!! 2:0 dla "GieKSy"!!! Janis Andersons wykorzystuje zamieszanie pod bramką Petraska!!!
21 min - zaczynamy drugą tercję. "GieKSa" jeszcze przez sekundę w osłabieniu.

Koniec I tercji

19 min - Pasiut na ławce kar, goście w przewadze, jednak to gospodarze za sprawą Rohtli mogli podwyższyć wynik!
18 min - cios za cios!!! Najpierw Kamiński z Cracovii, później Pasiut - obydwaj niecelnie
15 min - atomowy strzał Rohtli z niebieskiej ląduje w bramce Petraska! Gospodarze wykorzystują przewagę!
15 min - GOOOL!!! 1:0 dla gospodarzy!!!
14 min - gospodarze ponownie w przewadze, tym razem za spowodowanie upadku w boksie kar jest Tiala
12 min - kontra "Pasów", obrona gospodarzy ratuje się uwolnieniem
10 min - Saur!!! Tyleż mocno co niecelnie z niebieskiej
8 min - Franssila z klepy z niebieskiej, jednak niecelnie. Koniec osłabienia gości.
6 min - pierwsza przewaga gospodarzy, na ławce Doherty
4 min - Pasiut spomiędzy wąsów wprost w bramkarza
2 min - solowa akcja Krężołka, Petrasek nie dał się zaskoczyć
1 min - zaczynamy!!! Simboch i Petrasek na stanowiskach.
Przed meczem miała miejsce miła uroczystość - kapitan gospodarzy Grzegorz Pasiut i Filip Starzyński odebrali pamiątkowe koszulki z numerem 100 ponieważ dziś grają setne spotkanie w barwach "GieKSy".
Gospodarze mają jeszcze matematyczne szanse na udział w turnieju finałowym o Puchar Polski.
Witamy z katowickiej Satelity. Dziś zapraszamy na mecz między GKS Katowice a Comarch Cracovią Kraków
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

31 J. Šimboch (BR1) 58:40 33 29 4 0.88