Rozgrywki: Ekstraliga - III runda - 21. kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie główni: Patryk Pyrskała - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Dariusz Pobożniak - Maciej Waluszek

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 4 - 8 min.

1 : 0 Adrian Gajor ( Robert Mrugała - Mateusz Bepierszcz ) 5 na 5 09:50
2 : 0 Alexander Pettersson ( Petr Chaloupka - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 17:43

56:55 Alan Łyszczarczyk (#88) Tauron KH Podhale 2 min. Wysoki kij

Koniec meczu, wynik chyba zbyt surowy dla gości, bo nawiązywali równorzędną walkę z Podhalem. Strzały 25 do 30. Odrobny zachowuje czyste konto. 5:0 dla Podhala. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Jeszcze raz bomba Patryka Wsóła spod niebieskiej.
60 min. - Patryk Wsół mierzył w okienko, barkiem wybił Czernik.
59 min. - Koniec kary zawodnika Podhala, gramy w równych składach.
58 min. - Najpierw Nikiforow, potem Baszyrow próbowali zepsuć Odrobnemu wieczór.
57 min. – Faul w tercji ataku, Łyszczarczyk za wysoki kij, odpocznie 2 minuty.
57 min. - Dubinin próbował pokonać Odrobnego i zmniejszyć rozmiary porażki.
56 min. - Słowakiewicz na pełnym gazie z lewego skrzydła w krótki róg, stał gdzie powinien bramkarz gości.
55 min. – Neupauer strącał strzał Sulki, obronił to Czernik.
55 min. – Strzał Hiltunena ze środka nad poprzeczką.
54 min. - Świetnie Pettersson do Hiltunena przed bramkę, ten miękko próbował zmienić tor lotu krążka, bramkarz był blisko i nie dopuścił do utraty gola. Fin zaatakowany przez któregoś z zawodników gości, będzie wykluczenie.
53 min. - Bepierszcz przed bramkę do Gajora, zwiera parkany bramkarz gości. Koniec kary.
52 min. - Łyszczarczyk i Hiltunen zagrozili bramce Czernika, kontra gości, strzał Dubinina zablokowany przez wracającego Łyszczarczyka.
51 min. - Bepierszcz do Sveca, zdążył przemieścić się Czernik. Jeszcze kara dla Zagłębia.
50 min. – Walczą ambitnie goście, Nikiforow, Dubinin i Baszyrow w natarciu na bramkę Odrobnego.
49 min. – Gol dla Podhala! Łyszczarczyk ponowił atak, tym razem zmieścił krążek między parkanami Czernika. 5:0 dla Podhala.
49 min. – Worwa świetnie zagrał do Łyszczarczyka, ten zrobił pauzę w tercji gości i uderzył, ale nie ma gola.
48 min. – Świetna parada Odrobnego po strzale Syrojeżkina.
47 min. - Gol dla Podhala! Pettersson sam przed bramką Czernika przełożył kilka razy krążek na patce i umieścił do w okienku bramki. 4:0 dla Podhala.
46 min. - Gol dla Podhala! Dynamiczna akcja Łyszczarczyka przez całe lodowisko, kiedy już minął bramkę zagrał przed nią i krążek niefortunnie odbił się od zawodnika gości. 3:0 dla Podhala.
45 min. – Lescov strzelał, jeszcze przed bramką poprawiał Sikora, groźnie, ale bramka Podhala jak zaczarowana.
44 min. - Bepierszcz na drugie skrzydło do Sveca, strzał zablokowany.
43 min. - Pettersson minął obrońcę i po lodzie próbował zaskoczyć Czernika, bramkarz Zagłębia mrozi krążek.
43 min. - Bernacki z backhandu po lodzie z bliska mógł zaskoczyć Odrobnego.
42 min. - Stojek z Rybczikiem rozegrali akcję, po drugiej stronie lodu indywidualna akcja Łyszczarczyka, centymetrów zabrakło do strzału.
41 min. - Vachovec i Svec dwójkowo rozegrali, ale kij Czernika zapobiegł zagrożeniu dla Zagłębia.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Strzały 18 do 19. Wynik bez zmian. 2:0 dla Podhala. Przerwa.
40 min. - Rybczik strzelał, utrzymał jeszcze odbity krążek w tercji Podhala, syrena kończy II tercję, bardzo dobrą w wykonaniu obu zespołów, ze wskazaniem na gości.
39 min. - Domogała uderzał, Bernacki strącał, chwilę później Smal, Odrobny odbijaczką broni.
38 min. – Bombardier sprawdził Odrobnego, bramkarz Podhala zachowuje czyste konto.
37 min. - Groźnie wyglądają akcje Zagłębia, ale w kontrze to Bochnak mógł podwyższyć wynik, po zwodzie zza obrońcy, tylko w boczną siatkę.
36 min. - Kulas do Stojka, ten poszukał Rutkowskiego, wmieszali się w to gracze gospodarzy.
35 min. – Hiltunen Svec i Łyszczarczyk pokazali zespołowość w grze, dwa podania bez przyjęcia, ale, niestety dla Podhala, spalony.
34 min. - Neupauer znowu ładnie dostrzegł Hiltunena, ale pilnują Fina obrońcy gości.
33 min. – Napór gości, dwa uderzenia Lescova, Wiedźmin ratuje swój zespół.
32 min. – Vachovec strzelał z prawego skrzydła, upadł krążek Czernikowi, ale nikt go nie dobił, bramkarz zdążył zamrozić.
31 min. – Świetna trójowa akcja Svec – Łyszczarczyk – Neupauer, strzał broni Czernik.
30 min. - Hiltunen miał dwie szanse w zamku rozegranym przez graczy Podhala.
29 min. - Baszyrow miał szansę pod bramką Wiedźmina, nie wykorzystał i jeszcze faulował. Odpocznie 2 minuty.
29 min. - Kulas uderzał spod bandy, parkanem do boku paruje Odrobny.
28 min. - Worwa indywidualnie, objechał całą tercję gości, ale jego strzał trafia w nogi obrońcy.
27 min. - Bernacki ładnie wyłożył na środek, ale Naróg nie zmieścił krążka w bramce Odrobnego.
27 min. - Dynamiczne wyjście Podhala, dwoma podaniami, strzał Sveca zza obrońcy zblokowany i krążek ląduje nad pleksą.
26 min. - Nikiforow z lewego skrzydła mierzył pod poprzeczkę.
25 min. - Pięknie przeszło podanie Słowakiewicza do Bochnaka, ale ten wyłożył Worwie w akcji 2 na 1 na łyżwę.
24 min. – W końcu długi zamek Podhala, ale chyba zbyt koronkowo. Neupauer niewiele się pomylił ze środka. Koniec kary.
23 min. – Nie widać, żeby to gospodarze mieli przewagę, akcje w tercji Szarotek.
22 min. – Będzie wykluczenie dla gości, Smal odpocznie 2 minuty.
22 min. - Hiltunen przejął krążek w tercji neutralnej i popędził na bramkę gości, mocno pociągnął z nadgarstka po lodzie, niewiele obok słupka.
21 min. – Svec z Vachovcem próbowali dwójkowo rozegrać, wmieszał się w to obrońca Zagłębia. Klepa Sulki kończy tę akcję, krążek po bloku ląduje nad pleksą.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. W strzałach 13 do 5. Wynik 2:0 dla Podhala. Przerwa.
20 min. - Podhale próbuje docisnąć rywala, Vachovec przed szansą, po drugiej stronie lodu próbował odgryźć się aktywny dzisiaj Nikiforow.
19 min. – Łyszczarczyk wyjechał przed bramkę, Bartłomiej Wsół poprawiał, Czernik mrozi.
18 min. - Gol dla Podhala! Pettersson przed bramką zmienił tor lotu krążka i zmylił Czernika. 2:0 dla Podhala.
18 min. - Neupauer ładnie zagrał do Chaloupki, ten jak między tyczkami między obrońcami gości, ale w końcu zablokowany.
17 min. - Słowakiewicz wyszedł z kontrą i uderzył zza obrońcy, złapał krążek Czernik.
16 min. - Z drugiej strony lodu Blanik uderzał ze środka, złapał to Odrobny.
15 min. - Hiltunen próbował przedrzeć się między dwoma obrońcami gości, ale powstrzymany.
14 min. - Nikiforow po raz kolejny z prawej flanki mierzył po długim rogu. Obok bramki.
13 min. – Strzał Kulasa spod bandy nie zaskoczył Odrobnego. Szybka wymiana akcji z obu stron.
12 min. – Pettersson sprytnie wyłożył do Bartłomieja Wsóła, ale napastnik Podhala nie umieścił krążka w siatce gości.
11 min. – Goście próbują wrócić do gry, ostra walka w tercji Podhala
10 min. - Gol dla Podhala! Gajor objechał bramkę gości i od zakrystii, backhandem po lodzie zmieścił krążek w siatce. 1:0 dla Szarotek
9 min. - Chaloupka wjechał do tercji Zagłębia, zostawił Łyszczarczykowi, strzał z dużym zamachem przebił rękę Czernika, ale nie doleciał do bramki.
8 min. - Świetne podanie diagonalne Vachovca do Hiltunena, ten odgrywał do Bepierszcza na środek, ale zabrakło strzału na bramkę.
7 min. - Chaloupka wyłożył Bochnakowi, ale zablokowany strzał, chwilę wcześniej Bochnak wyłożył Patrykowi Wsółowi, strzał obrońcy Podhala kaskiem broni Czernik.
7 min. - Indywidualna akcja Baszyrowa, groźnie pod bramką gospodarzy.
6 min. - Dobre wyjście gości zakończone strzałem Nikiforowa, niewiele obok bramki Wiedźmina.
5 min. - Neupauer sam przed bramką, ale Czernik odbija jego strzał kijem nad bramkę.
5 min. - Bernacki podniósł krążek z backhandu, ale Odrobny czujnie paruje ten krążek nad bramkę.
4 min. - Nic nie wyniknęło z tej przewagi gości.
3 min. – Nikiforow przymierzył w zamku zza obrońcy, Odrobny sparował ten krążek.
2 min. – Wykluczenie dla Petterssona za przeszkadzanie.
2 min. - Nowy nabytek Podhala Fin Hiltunen sprawdził Czernika.
1 min. - Atak Podhala i mogła z tego wyjść kontra sam na sam dla gości, ale gospodarze przejęli krążek w tercji neutralnej.
Zaczynamy. W bramce Podhala Odrobny, w bramce Zagłębia Czernik.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Zagłębie Sosnowiec.
Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 P. Odrobny (BR1) 60:00 25 25 0 100