Sędziowie główni: Przemysław Gabryszak - Patryk Kasprzyk
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 42 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:

0 : 1 Andriej Stiepanow ( Bartosz Fraszko - Jyri Marttinen ) 5 na 5 +/- 04:23
1 : 1 Eliezer Sherbatov ( Brett McKenzie - Gilbert Brulé ) 5 na 5 +/- 25:18
2 : 1 Gilbert Brulé ( Klemen Pretnar - Brett McKenzie ) 5 na 4 +/- 31:18
3 : 1 Daniił Oriechin ( Teddy Da Costa ) 5 na 5 +/- 46:34
3 : 2 Bartosz Fraszko ( Maciej Kruczek - Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 +/- 46:55
4 : 2 Siemion Garszyn ( Teddy Da Costa - Daniił Oriechin ) 5 na 5 +/- 57:52

16:39 Paul Swindlehurst (#23) Re-Plast Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu.
60. min - Przepychanki i słowne wymiany argumentów.
60. min - Czas dla GieKSy. 58 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
58. min - GOOOL! 4:2! Garszyn uderzeniem ze slotu zdobywa czwartego gola
57. min - Oriechin kradnie cenne sekundy, holując krążek.
55. min - Czas pracuje na korzyść oświęcimian.
53. min - Stiepanow trafiony krążkiem. O własnych siłach zjechał do boksu.
53. min - Mamy problemy techniczne. Serwer i silnik dają nam popalić mocniej niż ostry sos w kebabie.
49. min - Wajda! Krążek po jego strzale zatrzymał się na słupku.
47. min - GOOOL! 3:2! Błyskawiczna odpowiedź katowiczan. Fraszko popędził na oświęcimską bramkę i wypalił z nadgarstka. Guma odbiła się od słupka i znalazła się w bramce
47. min - GOOOL! 3:1! Da Costa przejął krążek, dograł do Oriechina, a ten przeciągnął w bramce Szimbocha i trafił do siatki
46. min - Unia w pełnym składzie.
45. min - Fraszko uderzył z bulika. Lepszym rozwiązaniem wydawało się dogranie do Stiepanowa.
44. min - Kara dla Petera Bezuszki.
42. min - Pasiut chciał zmienić gumę w krótkim rogu. Niewiele zabrakło, do pełni szczęścia.
42. min - Kowalówka jest już na lodzie. Unia dalej zamknięta we własnej tercji.
41. min - Unia rozpoczęła trzecia odsłonę w osłabiebiach.

Koniec II tercji
40. min - Franssila uderzył, ale Unię uratowała poprzeczka.
39. min - Kara dla Kowalówki. GieKSa w przewadze.
38. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Sherbatov bez przyjęcia! Broni Szimboch.
36. min - Szimboch ukarany dwiema minutami za przeszkadzanie.
35. min - Unia zbyt wolno rozgrywa zamek.
34. min - Trandin do Oriechina. Dobrze Szimboch.
34. min - Kara dla Michalskiego.
33. min - Unia stara się iść za ciosem.
32. min - GOOOL! 2:1! Unia wychodzi na propwadzenie. Pretnar z niebieskiej, przekierowanie Kalana i mamy gola. Tak przynajmniej widzieli to sędziowie.
30. min - GieKSa ofiarnie się broni.
29. min - Fraszko jest już na lodzie.
29. min - McKenzie! Miał przed sobą pustą bramkę. To powinien być gol.
29. min - Podwójna kara mniejsza dla Franssili! Unia przez 24 sekundy w przewadze. Czy będzie to kluczowy moment meczu?
28. min - Kontra Pasiuta! Czujnie Saunders.
28. min - Katowiczanie na razie dobrze się bronią.
27. min - Kara dla Fraszki. Unia w przewadze.
26. min - GOOOL! 1:1! Sherbatov wpisuje się na listę strzelców po pięknej indywidualnej akcji
26. min - Będzie analiza wideo. Zobaczymy, czy gol Sherbatova został zdoboty w zgodzie z przepisami.
26. min - Mularczyk! Słupek uratował Saundersa.
25. min - Pasiut kolejny raz uderzył kąśliwie.
24. min - Przygodzki z Krzemieniem szukali swoich szans, ale katowicki bramkarz jest jak skała.
23. min - Zatko z niebieskiej! Broni Szimboch
22. min - Unia szuka wyrównującego gola.
21. min - Sherbatov gubi krążek i z kontry Unii nic nie wyjdzie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Gospodarze mają problem z ostatnim podaniem. Zazwyczaj jest ono niedokładne.
19. min - Unia obroniła osłabienie.
18. min - GieKSa praktycznie nie zagroziła.
17. min - Swindlehurst wędruje na ławkę kar.
17. min - Kalan obrócił się i oddał strzał. Szimboch zdążył złączyć parkany.
16. min - Sporo chaosu w ostatnich minutach.
14. min - Kuronen! Saunders broni z problemami. Gdyby Kubalik dobił gumę mielibyśmy drugiego gola.
13. min - Kontra Unii! Brett McKenzie mógł zagrać wzdłuż bramki do Sherbatova. Oddał jednak strzał. Szimboch wyciągnął się jak długi i obronił ten strzał. Izraelczyk szukał dobitki, ale został zablokowany.
13. min - Glenn wprasował w bandę Kuronena.
11. min - Kąśliwe uderzenie Pasiuta! Oświęcimski bramkarz z ogromnym trudem broni ten strzał
11. min - Strzał Rohtli! Interweniuje Saunders.
10. min - Brule pokazał trochę hokejowej magii. Po serii minięć rywali oddał strzał, ale broni Szimboch.
9. min - McKenzie! Katowicki bramkarz na posterunku.
8. min - Zatko! Potężnie z niebieskiej, ale minimalnie niecelnie.
7. min - Glenn urwał się z kontrą. Wrzucił gumę na bramkę, ale Szimboch dobrze sobie radzi.
6. min - Oświęcimianie muszą gonić wynik.
5. min - GOOOL! 0:1! Kontra GieKSy i mamy pierwszego gola. Fraszko wzdłuż bramki do Stiepanowa, a reprezentant Białorusi posłał gumę do siatki
5. min - Patryk Noworyta potężnie z niebieskiej, zasłonięty Szimboch był na posterunku.
4. min - Garszyn do Oriechina, ale uderzenie tego drugiego zablokowane.
3. min - Pierwsze minuty dla Unii. To oba jest częściej przy krążku.
2. min - Garszyn poczarował za bramką, oddał strzał, ale bez efektu bramkowego.
1. min - Kalan! Uderzył w krótki róg, katowicki bramkarz na posterunku.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Szimboch.

90 C. Saunders (BR1) 60:00 30 28 2 0.93