Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Półfinał 1
Sędziowie główni: Bartosz Kaczmarek - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Kamil Korwin - Andrzej Nenko

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 0 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

0 : 1 Damian Kapica ( Jewgienij Sołowjow - Martin Dudaš ) 5 na 5 +/- 03:00
1 : 1 Patryk Wronka ( Paul Szczechura ) 5 na 5 +/- 12:15
1 : 2 Jewgienij Sołowjow ( Martin Dudaš - Jeremy Welsh ) 5 na 5 +/- 20:17
1 : 3 Luke Ferrara ( David Goodwin - Darcy Murphy ) 5 na 5 +/- 27:04
2 : 3 Christian Mroczkowski ( Alexander Szczechura - Bartosz Ciura ) 5 na 5 +/- 37:03
2 : 4 Darcy Murphy ( Luke Ferrara - Taylor Doherty ) 5 na 5 +/- 41:42
2 : 5 Damian Kapica ( Jewgienij Sołowjow - Maksim Ignatowicz ) 5 na 5 +/- 48:32

24:31 Maksim Ignatowicz (#43) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
31:59 Jewgienij Sołowjow (#92) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem

- Koniec Meczu 2-5
- 59 min. - Strzal Goodwina, mrozi w parkanach Raszka choć nie do końca wiedział gdzie wleciała guma.
- 57 min. - Świetna okazja tyszan pod bramką Pieriewozczikowa! Mroczkowski z niebieskiej, gumy nie łapie bramkarz i z bliska dobija Alex Szczechura! Obok słupka!
- 55 min. - Spokojnie grę prowadzą goście, wynik jest bezpieczny.
- 53 min. - Biro spod niebieskiej, niepewnie Pieriewozczikow i guma wypada mu z łapaczki, ale obrońcy skutecznie pomagają.
- 53 min. - Murphy pod bramkę, odbija Raszka.
- 51 min. - Mocny strzał Csamango obok słupka
- 50 min. - Akcja Alexa Szczechury lecz źle podał pod bramką.
- 49 min. - Raszka mrozi gumę po akcji gości.
- 47 min. - GOL! 2-5! Kolejny cios dla gospodarzy! Sołowjow pod bramkę gdzie kija dołożył Kapica i pokonał Raszkę!
- 46 min. - Strzał Ciury z trudnością zatrzymuje Pieriewozczikow.
- 44 min. - Gościński zza bulika, ale zbyt lekko i prosto w rękawice Pieriewozczikowa
- 42 min. - GOL! 2-4! Murphy wymanewrował Pociechę i w sytuacji sam na sam posłał gumę pomiędzy parkany Raszki!
- 41 min. - Welsh pod bramkę do Kapicy a ten z bliska nie zdołał pokonać Raszki.

- Koniec II tercji. Strzały: 8-12.
- 40 min. - Uderzenie Csamango, łapie Raszka.
- 39 min. - Zbyt lekko z dwóch metrów Paul Szczechura.
- 37 min. - GOL! 2-3! Kontakty gol gospodarzy. Strzał Ciury odbił się przed bramką od leżącego Alexa Szczechury i w zamieszaniu Mroczkowski zachował się najprzytomniej!
- 36 min. - Groźny strzał Csamango odbija końcem parkanu Raszka, poprawia z niebieskiej Saur - zamieszanie pod bramką i na raty mrozi bramkarz GKS.
- 34 min. - W kontrze Welsh do Kapicy, ale zbyt niedokładnie.
- 33 min. - Cichy wjechał przed bramkę, ale w świetnej sytuacji uderza prosto w bramkarza.
- 32 min. - Mocny strzał zza bulika Cichego, łapie Pieriewozczikow.
- 32 min. - Na ławkę kar trafia Sołowjow.
- 31 min. - Z okolicy bulika Alex Szczechura, odbija Pieriewozczikow.
- 30 min. - Cichy pod bramkę, krążek jeszcze musnął Mroczkowski - łapie Pieriewozczikow.
- 30 min. - Strzał Kapicy z bulika, łapie Raszka.
- 28 min. - Doherty na pełnej szybkości pod bramką, ale uderzył obok słupka.
- 27 min. - GOL! 1-3! Ferrara wjechał przed bramkę, Bizacki dał się oszukać i Brytyjczyk wpakował gumę pod poprzeczkę.
- 27 min. - Strzał Tiali spod bandy, łapie Raszka.
- 26 min. - Tyszanie bez zagrożenia pod bramką Pieriewozczikow
- 25 min. - W dogodnej sytuacji Cichy, ale skaczący krążek przeleciał nad poprzeczką.
- 25 min. - Wjechał przed bramkę Jeziorski i gdy był w czystej sytuacji faulował go Ignatowicz. Mamy pierwszą przewagę w tym spotkaniu.
- 23 min. - Strzał Marca z łatwością chwyta Pieriewozczikow
- 22 min. - Z niebieskiej Pociecha, obok słupka.
- 22 min. - Cichy pod bramkę, tam uderzał Mroczkowski - ale na posterunku Pieriewozczikow.
- 21 min. - GOL! 1-2! Spod bandy uderzył Dudas, odbiła się guma od klatki Raszki a z bliska dobił Sołowjow.

- Koniec I tercji. Strzały: 11-10.
- 18 min. - Uderzenie z połowy lodowiska, odbija Raszka.
- 16 min. - Kapica wjechał przed bramkę, uderzył ale Raszka podbija gumę do góry i łapie na raty.
- 14 min. - Strzał Szczechury odbija Pieriewozczikow
- 13 min. - Kontra przy złej zmianie w drużynie gości, Gościński ruszył sam na bramkę Pieriewozczikowa, ale z okolicy bulika huknął prosto w bramkarza.
- 12 min. - GOL! 1-1! Mierzony strzał Wronki ląduje nad odbijaką Pieriewozczikowa
- 11 min. - Podanie Kapicy i w idealnej sytuacji Tiala - lecz Raszka nie daje się oszukać.
- 10 min. - Strzał spod bandy Galanta, odbija spokojnie Pieriewozczikow
- 9 min. - Uderzenie Wronki z nadgarska odbija Pieriewozczikow.
- 8 min. - Próby Dudasa i Welsha obok bramki.
- 7 min. - Kontra Mroczkowskiego, wjechał pod obrońcę ale strzał zablokowany.
- 5 min. - Niebezpiecznie znów pod bramką Raszki, tym razem niepilnowany Dudas z blisko, ale odbija tyski bramkarz parkanem!
- 4 min. - Gutwald obok bramki, jeszcze Murphy celował po długim rogu ale nie trafił w bramkę.
- 3 min. - Strzał Biro z łatwością łapie Pieriewozczikow
- 3 min. - GOL! 0-1! Błąd tyskiej defensywy, puścili z prawej strony Kapicę a ten w sytuacji sam na sam pokonał Raszkę strzałem po krótki rogu!
- 2 min. - Tyszanie póki co długo są przy krążku, ale bez większego zagrożenia.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

25 O. Raszka (BR1) 60:00 30 25 5 0.83