Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Półfinał 1
Sędziowie główni: Przemysław Gabryszak - Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 46 Liczba wszystkich kar w meczu: 10 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 41 - 8 min.

1 : 0 Alexander Szczechura ( Christian Mroczkowski - Brycen Martin ) 5 na 5 +/- 03:22
2 : 0 Filip Komorski ( Mateusz Gościński ) 5 na 5 +/- 12:10
3 : 0 Christian Mroczkowski ( Michael Cichy - Alexander Szczechura ) 5 na 5 +/- 12:46
3 : 1 Luke Ferrara 5 na 5 +/- 41:35
3 : 2 Jewgienij Sołowjow ( Maksim Ignatowicz - Jeremy Welsh ) 5 na 5 +/- 42:35
4 : 2 Filip Komorski ( Jakub Witecki - Bartłomiej Pociecha ) 5 na 5 EN +/- 58:52

13:16 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
22:18 Alexander Szczechura (#8) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
30:20 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
30:20 Mateusz Gościński (#11) GKS Tychy 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)
38:45 Bartłomiej Jeziorski (#91) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:42 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- Koniec Meczu 4-2! Stan rywalizacji 1-1.
- 60 min. - 18 sekund do końca i w ruch poszły pięści za bramką doszło do zamieszana pomiędzy zawodnikami.
- 59 min. - GOL! 4-2! Komorski trafia do pustej bramki!
- 59 min. - 1:21 do końca i Rohacek wzywa do boksu Pieriewozczikowa
- 58 min. - Świetna kontra tyszan, ale źle przyjął Cichy i zmarnowana sytuacja 3 na 1!
- 57 min. - 2:34 do końca i spalony w tercji gospodarzy.
- 57 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, ale guma przechodzi obok słupka.
- 56 min. - Świetnie Jeziorski w defensywie w ostatniej chwili wygarnął gumę Kapicy, który był sam przed Raszką!
- 55 min. - Strzał z bulika Seeda pewnie łapie Pieriewozczikow
- 54 min. - Jezek dostał podanie pod bramkę, ale uderzył obok słupka!
- 54 min. - Uderzenie Welsha zablokowane. Tyszanie już w komplecie.
- 54 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, tam był Dudas ale guma obok słupka
- 53 min. - Ferrara zatrzymany przez Bizackiego.
- 52 min. - Kara dla Mesikammena, który wrzucił rywala do bramki.
- 50 min. - Cichy sam po wjechaniu w tercje rywala, ale jak muchę łapie Pieriewozczikow
- 48 min. - Wronka ruszył na bramkę Pieriewozczikowa, ale ten nie dał się zaskoczyć i odbija gumę parkanem.
- 47 min. - Spod niebieskiej Gula i odbija Raszka.
- 46 min. - Kapica trafia na ławkę kar za zahaczanie i siły się na tafli wyrównują.
- 45 min. - Kontra gości, strzał Mroczkowskiego i zatrzymuje gumę Pieriewozczikow
- 45 min. - Z boku Murphy, ale mija krążek bramkę.
- 44 min. - Doherty spod niebieskiej, odbija Raszka. Zaraz ponownie Kanadyjczyk - znów parkanem odbija Raszka.
- 43 min. - Kapica ucierpiał po starciu na środku lodowiska z Dupuy. Po naradzie sędziowie nakładają na tyszanina 5+20 i goście zagrają aż 5 minut w przewadze.
- 43 min. - Czas dla gospodarzy.
- 43 min. - GOL! 3-2! Kontaktowy gol dla Cracovii! Z niebieskiej uderzył Ignatowicz, gumę przed bramką zmienił Sołowjow i zaskoczył Raszkę!
- 42 min. - GOL! 3-1! Pierwszy gola dla gości, Mroczkowski stracił gumę i Ferrara pakuje gumę pomiędzy parkanami!
- 42 min. - Błąd w defensywie gości, sam na sam Mroczkowski ale nie zdołał pokonać bramkarza!
- 41 min. - Raszka zamroził bezpański krążek zmierzający na jego bramkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 12-14
- 40 min. - Tiala równo z syreną przestrzelił w doskonałej sytuacji.
- 39 min. - W dobrej sytuacji Gościński, ale strzał z dwóch metrów odbija Pieriewozczikow
- 38 min. - Rzeszutko pod bramkę, tam był Marzec ale trafił obok słupka!
- 36 min. - Strzał Dupuy odbija Pieriewozczikow a dobitka Paula Szczechury zablokowana.
- 35 min. - Spod bandy Doherty, ale trafia w przeciwnika.
- 34 min. - Mocny strzał Jezka z bulika, po łapaczce Raszki.
- 33 min. - Strzał spod bandy, odbija Raszka
- 31 min. - Gula trafia na ławkę kar za zahaczanie a Gościński za symulowanie.
- 30 min. - Marzec wymienił ostre zdania i nastąpiła przepychanka z Dohertym. Oj iskrzy między Kanadyjczykiem a gospodarzami.
- 30 min. - Strzał Murphyego obok bramki.
- 29 min. - Uderzenie po rykoszecie Paula Szczechury obok bramki.
- 28 min. - Po rykoszecie w twarz krążkiem dostał Seed, przerwa w grze.
- 28 min. - Szybki najazd z lewej strony Mroczkowskiego, nad bramką uderzył tyszanin.
- 28 min. - Murphy w dobrej sytuacji z okolicy bulika - ale prosto do raka Raszki.
- 28 min. - Ciura zza niebieskiej, odbija Pieriewozczikow
- 26 min. - Strzał Sauko zatrzymuje się przed bramką.
- 25 min. - Ferrara pod bramkę, tam uderzenie Murpheygo z bliska łapie Raszka.
- 24 min. - Próbował Nemec, ale bez efektu. Później Goodwin, odbija Raszka
- 23 min. - Strzał Dudasa, zatrzymuje Raszka. Jeszcze na lód posadził Dudasa Mesikammen
- 22 min. - Kara dla Alexa Szczechury, w przewadze goście.
- 22 min. - Drzewiecki upadł na lód po starciu z rywalem w środkowej strefie lodowiska, długo się nie podnosił z lodu. Z pomocą kolegów zjechał do boksu.
- 21 min. - Długo przy krążku utrzymywał się Kapica, objechał bramkę i podał do Sołowjowa, lecz ten blokowany nie zdołał oddać strzału.

- Koniec I tercji. Strzały: 17-18
- 20 min. - Doherty mocno uderzył równo z syreną, odbija Raszka. Kanadyjczyk jeszcze posprzeczał się z Kotlorzem a następnie prowokował przy boksie tyszan.
- 20 min. - Mocny strzał z nadgarstka Tiali z okolicy bulika - mrozi w parkanach Raszkin.
- 19 min. - Uderzenie Ignatowicza, odbija Raszka!
- 17 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Raszki, strzał Ferrary z backhandu obok słupka!
- 16 min. - Dobra okazja Cichego, który dostał podanie przed bramkę i uderzył z pierwszego krążka ale przeleciał on obok bramki.
- 16 min. - Strzał Seeda przeleciał obok słupka
- 15 min. - Z boku Drzewiecki ale zbyt lekko i odbija Raszka
- 14 min. - Dudas spod bandy, łapie do raka Raszka
- 13 min. - Kara dla Kotlorza, w przewadze goście.
- 13 min. - Uderzenie Gutwald spod bandy, łapie Raszka.
- 13 min.- GOL! 3-0! Nokaut! Cichy objechał bramkę, a najprzytomniej zachował się Mroczkowski, który trafił pod poprzeczkę!
- 12 min. - GOL! 2-0! Mierzony strzał z okolicy bulika Komorskiego odbija się od słupka i wpada do bramki!
- 12 min. - Ciura spod bandy, łapie Pieriewozczikow
- 11 min. - Strzał Ferrary po rykoszecie przechodzi nad bramką.
- 10 min. - Mroczkowski prosto w Pieriewozczikowa
- 10 min. - Uderzał Cichy, ale odbija gumę Pieriewozczikow
- 9 min. - Strzał z bliska Sauko, odbija Raszka
- 8 min. - Zatrzymana akcja Komorskiego pod bramką Pieriewozczikowa
- 7 min. - Świetnie odbija Raszka po strzale Ferrary.
- 6 min. - Tiala zza obrońcy, odbija parkanem Raszka.
- 5 min. - Gościński chciał dobić po strzale ale był spóźniony więc skoczył do niego Dudas i mała reprymenda między zawodnikami.
- 4 min. - Raszka nie wiedział gdzie krążek po strzale Csamango ale nie zdążył z dobitką Brynkus.
- 3 min. - GOL! 1-0! Mroczkowski objechał bramkę i dokładnie podał do stojącego przed Pieriewozczikowem Alexowi Szczechurze, którego szybki strzał wylądował przy słupku!
- 3 min. - Strzał Nemca odbija Raszka.
- 3 min. - Kapica ruszył z prawej strony, jednak jego strzał minął słupek.