Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 38 - 37 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

1 : 0 Damian Kapica ( Jakub Šaur - Erik Němec ) 5 na 5 +/- 20:30
2 : 0 Damian Kapica ( Saku Kinnunen - Maksim Ignatowicz ) 5 na 5 EN +/- 59:43

12:48 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
29:18 Szymon Marzec (#71) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
49:21 Jason Seed (#27) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
49:21 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie

Koniec spotkania

-60 min.- GOOOOOL!!! Kapica strzałem przez całą taflę do "pustaka" zamyka wynik spotkania!!!
-59 min.- Lewartowski w boksie! Majkowski idzie va banque!
-57 min.- ależ kocioł pod bramką gospodarzy!!! Defensywa Pasów na posterunku, z kolei kontrę Kapicy blokują obrońcy gości.
-55 min.- w tyskim boksie nerwowo. Czy trener Majkowski weźmie czas i zdejmie bramkarza?
-53 min.- ależ ofiarna interwencja Pieriewozczikowa!!! Kapitalnie zatrzymał szarżującego Fieofanowa!!!
-52 min.- większy luz na lodzie nie przełożył się na aktywność ofensywną obu drużyn. Na lodzie już komplet.
-50 min.- gramy 4 na 4. Na ławce lądują Dudas i Seed
-49 min.- Gruźla stanął oko w oko z bramkarzem Pasów!!! Pieriewozczikow zatrzymał strzał młodego napastnika Tychów, podobnie jak i dobitkę Galanta
-47 min.- tyszanie zamykają gospodarzy jakby grali co najmniej w podwójnej przewadze. Ciężkie chwile obrony Pasów.
-46 min.- Marzec po lodzie w krótki róg, Pieriewozczikow blokuje gumę.
-43 min.- ponownie w natarciu pierwsza formacja gospodarzy, strzał Kapicy broni Lewartowski
-41 min.- Kapica wykłada wzdłuż bramki gumę do Nemca, ale strzał niecelny.
-41 min.- rozpoczynamy III tercję. Czy ostatnią?

Koniec II tercji

-40 min.- Na 3 sekundy przed końcem tercji Shirley nieprawidłowo powstrzymywany! Sam poszkodowany próbuje wymierzyć sprawiedliwość i... Lewartowski górą!!!
-40 min.- karny!!!
-39 min.- tyszanie próbują strzałów niemal z każdej pozycji, ale krążek blokują obrońcy albo na miejscu jest rosyjski bramkarz Pasów
-37 min.- energiczny najazd na bramkę Cichego zatrzymał ze spokojem Pieriewozczikow
-33 min.- wymiana ciosów trwa w najlepsze. Takie mecze chce się oglądać!
-32 min.- siły na lodzie wyrównane. Craxa miała swoje szanse, ale nie potrafiła ich wykorzystać.
-30 min.- tym razem po faulu Szymona Marca Cracovia gra w przewadze. Od razu założyli zamek i bombardują bramkę Lewartowskiego. Saur, Nemec i Kapica nie znaleźli sposobu na defensywę tyszan.
-29 min.- Lewartowski potwierdza że ma "papiery na granie" kapitalnie broniąc strzał Jacenki.
-27 min.- nieszczególnie zaczął mecz popularny "Lewar". Niepewna interwencja młodego bramkarza omal nie zakończyła się golem Brynkusa. Kolejna obrona Lewartowskiego już całkiem pewna, ponownie próbował Brynkus.
-26 min.- w tyskiej bramce melduje się Lewartowski! Prawdopodobny uraz Raszki!
-25 min.- pierwszy atak Pasów gra świetny mecz! Przed szansą stanęli Kapica i Bodrow, ale bramka nie padła.
-23 min.- krakowianie idą za ciosem! Szansę na podwyższenie wyniku miał Bodrow. W odpowiedzi kontra tyszan, ale na miejscu był golkiper gospodarzy.
-21 min.- GOOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Kapica!!! W zamieszaniu pod bramką Raszki wykazał się największym sprytem i wepchnął krążek pod interweniującym bramkarzem.
-21 min.- rozpoczynamy II odsłonę

Koniec I tercji

-18 min.- Jeziorski próbował strzału w okienko po krótkim rogu, ale nieskutecznie. Po okresie przewagi Craxy do głosu doszli goście z Tychów!
-17 min.- świetna okazja tyszan, strzał z najbliższej odległości pada łupem bramkarza gospodarzy.
-15 min.- Cracovia w komplecie
-15 min.- próba Bizackiego i Sergiuszkina ale górą Pieriewozczikow
-13 min.- pierwsze wykluczenie, na ławce za zahaczanie powędrował Gula. Mało brakowało a Cracovia strzeliłaby gola w osłabieniu za sprawą Worosziło
-12 min.- ależ kanonada tyszan! Najpierw Szczechura w boczną siatkę, a potem golkiper Pasów zatrzymał Cichego
-10 min.- kolejna udana interwencja bramkarza tyszan - zatrzymał łyżwą krążek tuż przy słupku.
-8 min.- optyczna przewaga Pasów, jednak nie zakończona golem
-6 min.- Worosziło od zakrystii próbował szczęścia, ono jednak było przy Raszce
-5 min.- Csamango wyszedł sam na sam z Raszką, ale górą golkiper gości!!!
-3 min.- Pieriewozczikow zatrzymuje strzał Fieofanowa. Mecz nabiera rumieńców.
-2 min.- groźna akcja gości, ale bez efektu. W odpowiedzi z najbliższej odległości próbował Brynkus, ale Raszka zwarł parkany i nie dał się zaskoczyć.
-1 min.- pierwsze wznowienie dla Pasów
Wzruszająca chwila nie tylko dla kibiców Craxy, ale chyba dla każdego komu bliski jest polski hokej. Filip - dziękujemy za lata kapitalnych występów na tafli i powodzenia w szkoleniu hokejowej młodzieży!!!
Przed spotkaniem mamy uroczyste pożegnanie Filipa Drzewieckiego, który zadecydował o zakończeniu kariery.