Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 6. kolejka
Sędziowie główni: Michał Baca - Mateusz Krzywda
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Grzegorz Cytawa

Strzały na bramkę przeciwnika: 38 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Bramki w przewadze: 3 - 1
Łączna długość kar w meczu: 14 - 16 min.

1 : 0 Jewgienij Nikiforow ( Aleksandr Wasiljew - Michaił Syrojeżkin ) 5 na 5 +/- 00:32
2 : 0 Tomasz Kozłowski ( Damian Piotrowicz - Dominik Nahunko ) 5 na 5 +/- 06:05
3 : 0 Michał Bernacki ( Aleksandr Wasiljew - Michaił Syrojeżkin ) 5 na 3 +/- 09:41
4 : 0 Martin Przygodzki ( Oskar Jaśkiewicz - Bartłomiej Bychawski ) 5 na 4 +/- 10:32
5 : 0 Aleksandr Wasiljew ( Michał Bernacki - Jewgienij Nikiforow ) 5 na 5 +/- 12:41
6 : 0 Tomasz Kozłowski ( Dominik Nahunko - Jakub Blanik ) 5 na 5 +/- 27:28
7 : 0 Andrej Dubinin ( Iwan Rybczik ) 5 na 5 +/- 27:45
8 : 0 Michał Bernacki ( Aleksandr Wasiljew - Jewgienij Nikiforow ) 5 na 4 +/- 32:56

33:36 Oskar Jaśkiewicz (#96) Zagłębie Sosnowiec 4 min. Uderzanie kijem
45:30 Damian Tomasik (#15) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:10 Robert Mrugała (#77) Tauron Podhale 2 min. Wysoki kij
51:56 Kamil Sikora (#19) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
52:42 Damian Tomasik (#15) Tauron Podhale 2 min. Przeszkadzanie
53:28 Dominik Nahunko (#57) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
56:42 Szymon Luszniak (#27) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- 60 min. - Koniec Meczu. Pogrom na Stadionie Zimowym.
- 58 min. - GOL! 10-2! Bramkę zdobywa Bondaruk w podwójnej przewadze.
- 57 min. - Przez 1:13 goście zagrają w podwójnej przewadze.
- 55 min. - GOL! 10-1! Bernacki dobija swój strzał z bliska i zdobywa hat-tricka!
- 53 min. - Niepotrzebna kara Tomasika za swoją bramką na Przygodzkim i siły się wyrównały.
- 52 min. - Faulowany Bondaruk w czystej sytuacji, strzał broni Czernik ale będzie kara dla Sikory.
- 51 min. - Opatrunek na lewym stawie skokowym u Neupauera, który już w tym meczu nie wystąpi.
- 50 min. - Nikiforow pod bramkę, ale zatrzymuje przy słupku gumę Klimowski.
- 48 min. - Bomba Przygodzkiego, ponownie Klimowski.
- 48 min. - Mocny strzał Jaśkiewicza odbija Klimowski.
- 47 min. - Bomba Nikiforowa obok bramki.
- 46 min. - Kara dla Tomasika zaraz dla Mrugały i gospodarze zagrają w podwójnej przewadze.
- 43 min. - Kolusz wjechał przed bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.
- 42 min. - GOL! 9-1! Mickiewicz przed bramką a z bliska uderza po lodzie Rzeszutko!
- 40 min. - Rzeszutko będąc na wprost bramki uderza obok słupka.

- Koniec II tercji. Strzały: 7-9
- 39 min. - Blanik dostał podanie na sytuację sam na sam ale jak długi wyłożył się Klimowski i broni jego strzał!
- 38 min. - Bondaruk pod bramkę, ale zablokowany Pogołowkin.
- 36 min. - Mocny strzał Kamienieckiego - odbija Czernik.
- 35 min. - Strzał Neupauera zza bulika, broni Czernik.
- 34 min. - Na razie ciężko gościom o składną akcje.
- 33 min. - Bychawski jeszcze przy tej samej akcji z golem uderzył Franka w twarz i dostał 2+2 z tym, że jedna kara została anulowana po zdobyciu gola.
- 33 min. - GOL! 8-1! Spod niebieskiej uderzył Sulka i zasłonięty Czernik przepuszcza gumę.
- 33 min. - GOL! 8-0! Wasiljew pod bramkę a Bernacki za pierwszym razem nie zdołał pokonać Klimowskiego ale dobitka była już skuteczna.
- 32 min. - Strzał Naroga łapie Klimowski.
- 31 min. - Na ławkę kar siada Wiktor Bochnak, ponownie gospodarze w przewadze.
- 29 min. - Z pierwszego krążka Franek, łapie Czernik.
- 29 min. - Zamieszanie pod bramką, ale Bondaruk z bliska prosto w bramkarza.
- 28 min. - Szansa Bryniczki, który świetnie minął Syrojeżkina i w sytuacji 1 na 1 broni Czernik, faulował przy okazji Nikiforow.
- 28 min. - GOL! 7-0! Neupauer stracił krążek Rybczik ruszył na bramkę podał do Dubinina a ten trafia do siatki!
- 28 min. - GOL 6-0! Nahunko do Kozłowskiego pod bramkę ten trafia do bramki a Szurowski popycha go na swojego bramkarza. Sędziowie sprawdzają jeszcze wideo.
- 26 min. - Bychawski z bulika, obok brmaki.
- 25 min. - Po konsultacji sędziów na ławkę kar trafia Wielkiewicz, sędzia Baca wyjaśnia trenerowi Gusowi dlaczego taka decyzja zapadła.
- 25 min. - Sulka spod bandy ale po rykoszecie guma trafia poza taflę.
- 24 min. - Kolusz wjechał w tercję rywala, ale jego strzał łapie Czernik.
- 23 min. - Kozłowski pod bramką, ale Klimowski mrozi gumę przy pomocy Wsóła.
- 22 min. - Franek zablokowany przez Jaśkiewicza.
- 21 min. - Podanie do Wasiljewa na czystą pozycję, ale ten nie opanował krążka.
- Trwa II tercja.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-7.
- 20 min. - Błąd defensywy, która nie nadążyła za krążkiem i sam na sam Bernacki - jednak dobrze Klimowski nie daje się oszukać! Na ławkę kar trafia Pugołowkin.
- 19 min. - Dużo niedokładności z obu stron, bez strzałów.
- 16 min. - Próbował Rybczik, ale guma mija bramkę rywala.
- 15 min. - Strzał Nikiforowa po kiju rywala poza taflą.
- 14 min. - Strzał Bondaruka łapie Czernik.
- 14 min. - Piotrowicz dostał krążkiem w twarz, przerwa w grze. Zawodnik zjechał do szatni.
- 13 min. - GOL! 5-0! Bernacki wzdłuż bramki do Wasiljewa a ten bez problemu zdobywa gola!
- 12 min. - Pierwsza interwencja Klimowskiego, na wprost bramki uderzał Sikora i na raty mrozi bramkarz.
- 11 min. - Zmiana bramkarzy. Za Polaka wchodzi Klimowski.
- 11 min. - GOL! 4-0! Kolejny gol dla gospodarzy! Przygodzki z bulika przymierzył i znalazł lukę pomiędzy słupkiem a ręką Polaka.
- 10 min. - GOL! 3-0! Rozklepana defensywa gości. Wasiljew wypatrzył przed bramką niepilnowanego Bernackiego a ten z bliska wpakował gumę do siatki!
- 9 min. - Majoch faulował Wasiljewa i będzie 5 na 3 przez 1:40.
- 9 min. - Rzeszutko faulowany przez rywala i będzie kara. Na ławkę kar siada Słowakiewicz.
- 8 min. - Strzał Bochnaka zablokowany przez Jaśkiewicza.
- 6 min. - GOL! 2-0! Piotrowicz pod bramkę do Nahunki ten wypatrzył Kozłowskiego, który trafił do siatki gdy Polak nie zdążył się przesunąć.
- 5 min. - Kontra Zagłębia w osłabieniu, Bychawski obrócił się z gumą przed bramką, ale na raty mrozi Polak.
- 4 min. - Z niebieskiej pociągnął Tomasik, ale pewnie łapie do raka Czernik.
- 4 min. - Naróg trafia na ławkę kar, w przewadze goście.
- 3 min. - Uderzenie Bondaruka obok bramki po wygranym wznowieniu.
- 2 min. - Z boku Piotrowicz, odbija Polak.
- 1 min. - GOL! 1-0! Błyskawiczny gol dla gospodarzy. Wasiljew podał z rogu na bulik do Nikiforowa a ten uderzył po lodzie w długi róg bramki!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupy --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 110 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

34 M. Czernik (BR1) 60:00 23 21 2 0.91
33 M. Kotuła (BR2) - 0 - 0 -