Hokej.net Logo

Wyświetleń: 7750

MP Oldboys: Trzy remisy na koniec pierwszego dnia (Akt.)

2011-04-07 23:44:38

W pierwszym dniu XIX Mistrzostw Polski Oldbojów komplet zwycięstw zanotował zespół z Nowego Targu a porażek nie odniosły ekipy z Bytomia, Krakowa oraz drużyna złożona z zawodników Krynicy i Sanoka.


godz. 8:00

Naprzód Janów - GKS Tychy 5:9 (2:5, 3:4)

Bramki:
0:1 Marek Tabaka - Andrzej Gretka - Dariusz Garbocz 0:12
0:2 Sebastian Kuczera - Dariusz Garbocz 1:14
0:3 Józef Chrząstek - Sebastian Kuczera - Tomasz Sornek 4:48
1:3 Dariusz Haluch - Janusz Adamiec 5:50 (-1)
2:3 Dariusz Olejowski - Artur Gomółka 8:26
2:4 Dariusz Garbocz - Sebastian Kuczera - Tomasz Sornek 14:33
2:5 Robert Jasiński - Darius Chojecki 18:06
2:6 Tomasz Więckowski - Mariusz Lewandowski 22:06
3:6 Artur Gomółka - Krzysztof Kaszyca 24:24 (+2)
4:6 Bogusław Dittrich - Janusz Adamiec 24:42 (+1)
4:7 Ryszard Siwiak - Dariusz Chojecki 26:04 (+1)
4:8 Sebastian Kuczera - Józef Chrząstek 28:01 (+1)
4:9 Tomasz Więckowski - Marek Tabaka 29:04 (+1)
5:9 Janusz Adamiec - Dariusz Olejowski 38:42 (+1)

Składy:

Naprzód: Bogacki (28:01 Wojciechowski) - Adamiec, Grabara; Patalong, Dittrich, Mrozik - Kobiela, Mantiuk; Haluch, Koszowski, Olejowski - Bujar, Słomka; Pawlas, Kaszyca, Trela - Gomółka, Bąk; Czakański, Twardowski, Hanzel.

GKS: Śliwiński - Gretka, Lewandowski; Tabaka, Wawrzonkowski, Więckowski - Garbocz, Beresiński; Sornek, Chrząstek, Kuczera - Łuka, Sobas; Chojecki, Jasiński, Siwiak oraz Katarzyński.

Kary: 22 - 18 min.



godz. 9:20

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3:6 (1:3, 2:3)

Bramki:
0:1 Mirosław Bartnik - Piotr Madeksza 8:13
0:2 Arkadiusz Sikora - Piotr Matlakiewicz 9:22
0:3 Mirosław Bartnik - Arkadiusz Sikora 11:01
1:3 Janusz Strzempek 17:59 (+1)
2:3 Grzegorz Gawlas 25:36
2:4 Arkadiusz Sikora - Piotr Madeksza 32:55
2:5 Piotr Madeksza - Arkadiusz Sikora - Andrzej Sujka 35:24
3:5 Tomasz Kopiec 38:42
3:6 Paweł Niekurzak 39:45

Składy:

Katowice: Rompała - Waleczek, Werner; Gawlas, Kaszuba, Olszewski - Szymański, Jajszczok; Kasiarz, Kempa, Reguła - Strzempek, Langner; Kopiec, Adamczyk.

Zagłębie: Cybulski - Krawczyk, Sosiński; Bartnik, Sikora, Madeksza - Sujka, Trólka; Niekurzak, Świątek, Matlakiewicz - Kania, Kurowski; Janasik.

Kary: 0 - 6 min.




godz: 10:40

Old Boys Stoczniowiec Gdańsk - Old Boys Podhale Nowy Targ 0:6 (0:3, 0:3)

0:1 Jacek Szopiński - Paweł Zych - Mirosław Tomasik 7:28
0:2 Wojciech Słowakiewicz - Sławomir Furca 8:06
0:3 Tadeusz Puławski - Jacek Kubowicz 19:15
0:4 Mirosław Tomasik - Dariusz Sikora 24:47
0:5 Jacek Kubowicz - Wojciech Słowakiewicz - Jarosław Furca 35:45
0:6 Piotr Japoł - Leszek Różański - Krzysztof Jurek 36:04

Podhale: Batkiewicz; Zych, Puławski; Tomasik, J. Szopiński, Sikora - Gil, Bielak; Kubowicz, Furca, W. Słowakiewicz,  Różański, Mrugała; Szlachtowski, Japoł, Jurek.

Stoczniowiec: Zaręba (32:19 Odrobny); Teodorczak, Kosiński; Janowicz, Wróbel, Wysocki - Leśniak, Waszak; Żołnowski, Kanabus, Komorowski - Wach, Gorgolewski; Gacoń, Obłoński, Brucki.

Kary: 8 - 6 min.



godz. 12:00

TH Sanok & Krynica - Unia Oświęcim 3:1 (1:1, 2:0)

Bramki:
0:1 Jacek Kuberski 8:12 (-1)
1:1 Norbert Cieraciew - Dariusz Brejta 27:14
2:1 Norbert Cieraciew 27:14
3:1 Marcin Ćwikła - Mieczysław Żądło 33:00

Składy:

Sanok&Krynica: Hołyst - Pawlik, Drabik; D. Brejta, Salamon, Cieraciew - Gulbinowicz, Żądło; Z. Wójcik, Ćwikła, Jakubaszek - Kuczma, Burnat; R. Brejta, Sawicki, M. Wójcik - Kędra, Lewicki, Zawiłowicz.

Unia: Kuszaj - Czerwik, Magiera; Wieloch, Jarnot, Gryzowski - Osoba, Trethan; Krząkała, Jarosz, Kotoński - Zeman, Kuberski; Hyliński, Jęczała, Tomski - Sulkiewicz, Szulc; Hyliński, Smrek, Olchawa oraz Bury.

Kary: 10 - 10 min.

(Zdjęcia >>>)



godz. 13:20

GKS Tychy - Cracovia Kraków 0:3 (0:0, 0:3)

Bramki:
0:1 Krzysztof Śliwa - Grzegorz Szostak 28:42
0:2 Krzysztof Śliwa - Paweł Kozendra - Dariusz Musiał 31:33 (+1)
0:3 Sławomir Cupiał 38:06 (rzut karny)

GKS: Śliwiński - Gretka, Lewandowski; Tabaka, Wawrzonkowski, Więckowski - Garbocz, Beresiński; Sornek, Chrząstek, Kuczera - Łuka, Sobas; Chojecki, Jasiński, Siwiak - Katarzyński; Matczak, Jobczyk.

Cracovia: Kieca - Pieczonka, Piwowarczyk; Śliwa, Kociołek, Musiał - Wieczorkiewicz, Gorzylnik; Cieślak, Mucha, R. Kozendra - P. Kozendra, Rolnicki; Mazur, S. Cupiał, W. Cupiał - Siemieniec, Kuchta; Fielek, Siedlarczyk, Szostak oraz Zaguła.

Kary: 12 - 14 min.




godz. 14:30

Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 1:7 (1:3, 0:4)

Bramki:
1:0 Robert Świątek - Piotr Matlakiewicz 9:10
1:1 Janusz Syposz - Adam Golański - Mariusz Puzio 10:45
1:2 Tomasz Pawłowski - Dariusz Zając - Adam Goliński 12:48 (+1)
1:3 Mariusz Puzio - Janusz Syposz 18:14
1:4 Janusz Syposz - Mariusz Puzio 22:31
1:5 Tomasz Pawłowski - Janusz Syposz 28:33 (+1)
1:6 Mariusz Puzio - Janusz Syposz - Adam Goliński 34:58
1:7 Adam Goliński - Mariusz Puzio - Dariusz Zając 38:43

Zagłębie: Cybulski - Krawczyk, Sosiński; Bartnik, Sikora, Madeksza - Sujka, Trólka; Niekurzak, Świątek, Matlakiewicz - Kania, Kurowski; Janasik.

Polonia: G. Wawrzkiewicz - Steckiewicz, Sroka; Wodnicki, Żurek, Steiner - Wichrowski, Jędrzejczyk; Nowak, Lipiński, Różyło - D. Zając, Syposz; T. Pawłowski, Goliński, M. Puzio.

Kary: 20 - 8 min.

(Zdjęcia >>>)



godz. 15:50

Old Boys Podhale Nowy Targ – Old Boys Naprzód Janów 4:1 (2:1, 2:0)

1:0 Jacek Kubowicz 5:03
1:1 Bogusław Ditrich - Janusz Adamiec 6:03
2:1 Wojciech Słowakiewicz - Tadeusz Puławski - Jarosław Furca 16:35
3:1 Jacek Kubowicz - Jarosław Furca 21:22
4:1 Wojciech Słowakiewicz 39:24 (+2)

Podhale: Batkiewicz; Zych, Puławski; Tomasik, J. Szopiński, Sikora - Gil, Bielak; Kubowicz, Furca, W. Słowakiewicz,  Różański, Mrugała; Szlachtowski, Japoł, Jurek.

Naprzód: Bogacki - Adamiec, Grabara; Patalong, Dittrich, Mrozik - Kobiela, Mantiuk; Haluch, Koszowski, Olejowski - Bujar, Słomka; Pawlas, Kaszyca, Trela - Gomółka, Bąk; Czakański, Twardowski, Hanzel.

Kary: 4 - 12 min.

(Zdjęcia >>>)



godz. 17:10

Unia Oświęcim - GKS Katowice 2:2 (1:2, 1:0)

Bramki:
0:1 Krzysztof Kaszuba - Grzegorz Gawlas - Wojciech Olszewski 3:29
0:2 Marek Szymański 4:52 (rzut karny)
1:2 Tomasz Gryzowski 18:23
2:2 Sławomir Wieloch - Andrzej Kotoński 22:29

Unia: Kuszaj - Czerwik, Magiera; Wieloch, Jarnot, Gryzowski - Osoba, Trethan; Krząkała, Jarosz, Kotoński - Zeman, Kuberski; Hyliński, Jęczała, Tomski - Sulkiewicz, Szulc; Hyliński, Smrek, Olchawa oraz Bury.

Katowice: Rompała - Waleczek, Werner; Gawlas, Kaszuba, Olszewski - Szymański, Jajszczok; Kasiarz, Kempa, Reguła - Strzempek, Langner; Kopiec, Adamczyk.

Kary: 2 - 4 min.




godz. 18:30

Cracovia Kraków - Stoczniowiec Gdańsk 1:1 (1:1, 0:0)

Bramki:
0:1 Leszek Janowicz - Adam Wróbel 00:21
1:1 Krzysztof Śliwa - Dariusz Musiał 3:19

Cracovia: Kieca - Pieczonka, Piwowarczyk; Śliwa, Kociołek, Musiał - Wieczorkiewicz, Gorzylnik; Cieślak, Mucha, R. Kozendra - P. Kozendra, Rolnicki; Mazur, S. Cupiał, W. Cupiał - Siemieniec, Kuchta; Fielek, Siedlarczyk, Szostak oraz Zaguła.

Stoczniowiec: Zaręba - Teodorczak, Kosiński; Janowicz, Wróbel, Wysocki - Leśniak, Waszak; Żołnowski, Kanabus, Komorowski - Wach, Gorgolewski; Gacoń, Obłoński, Brucki.

Kary: 8 - 2 min.



godz. 19:50

Polonia Bytom - TH Sanok & Krynica 2:2 (1:1, 1:1)

Bramki:
1:0 Mariusz Puzio 9:11
1:1 Dariusz Zając 21:29 (+2)
1:2 Marcin Ćwikła 18:57 (+1)
2:2 Marcin Ćwikła - Ryszard Pawlik 24:24

Polonia: G. Wawrzkiewicz - Steckiewicz, Sroka; Wodnicki, Żurek, Steiner - Wichrowski, Jędrzejczyk; Nowak, Lipiński, Różyło - D. Zając, Syposz; T. Pawłowski, Goliński, M. Puzio.

Sanok&Krynica: Hołyst - Pawlik, Drabik; D. Brejta, Salamon, Cieraciew - Gulbinowicz, Żądło; Z. Wójcik, Ćwikła, Jakubaszek - Kuczma, Burnat; R. Brejta, Sawicki, M. Wójcik - Kędra, Lewicki, Zawiłowicz.

Kary: 6 - 8 min.





Terminarz:

08.04.2011

    8:00 Naprzód Janów - Cracovia Kraków
    9:20 Zagłębie Sosnowiec - TH Sanok & Krynica
    10:40 GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk
    12:00 Polonia Bytom - Unia Oświęcim
    13:20 Cracovia Kraków - Podhale Nowy Tar
    14:30 TH Sanok & Krynica - GKS Katowice
    15:50 Stoczniowiec Gdańsk - Naprzód Janów
    17:10 Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec
    18:30 Podhale Nowy Targ - GKS Tychy
    19:50 GKS Katowice - Polonia Bytom

Finały
09.04.2011

    godz. 9:00 mecz o miejsca 9-10
    godz. 10:30 mecz o miejsca 7-8
    godz. 12:00 mecz o miejsca 5-6
    godz. 14:00 mecz o miejsca 3-4
    godz. 15:30 mecz o miejsca 1-2



Powrót

Komentarze:

To kadra jedna cz druga czy jakieś old boys amatorka ,może byście coś zrobili dla młodzierzy na koniec sezonu .Dla nie udacznego zarządu pewnie natym nie zalejerzy wolą się ślizgać na czyimś grzbiecie gdzie jeesteście orły z zarządu majorka poczeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GKS tychy
gramy tam za wlasne pieniadze,wiec nic Ci do tego gosciu.
Dokładnie, jacuś idź się leczyć i to jak najprędzej!!!!!!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V