Jesteś tutaj: Start > Menu > Archiwum
Informacja z dnia: 2011-03-13 14:04:43
Dodał: Rav

Śląska Liga Mini Hokeja: Polonia wraca na fotel lidera

W dniu 12.03.2011r. zakończył się szósty turniej eliminacyjny grupy „B” Śląskiej Ligi Mini Hokeja U10 rozgrywany w Opolu. Po rozegraniu 6 turnieju UKS MOSM Polonia Bytom I powraca na fotel lidera.

Witam
Wydaje Mi się ,że należe wprowadzic korektę ,jeżeli chodzi o wyniki meczu i karnych pomiędzy HC GKS Katowice a UKS MOSM Polonia Bytom II. Mecz skończył się wynikiem 4:0 młodych hokeistów z Katowic natomiast karne 1:4 wygrali hokeiści z Bytomia.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Lista podpozycji

SHOUTNEWS

2015-08-27 22:48 Jutrzejsze spotkanie sparingowe pomiędzy Polonią Bytom a Orlikiem Opole odbędzie się o godzinie 10:15.

2015-08-27 21:45 Unia Oświęcim pokonała na wyjeździe Naprzód Janów 5:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Peter Tabaček - dwie oraz Lubomir Vosatko, Wojciech Wojtarowicz i Patryk Malicki.

2015-08-27 20:27 Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Orlika Opole 7:2 (1:0, 5:1, 1:1). Bramki: Semrad 3, Lukacik 2, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy 2. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrała w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 5:2 (1:0, 2:2, 2:0). Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana, Paczkowski, Sinagl.

2015-08-27 20:22 Po czterdziestu minutach Naprzód Janów przegrywa z Unią Oświęcim 0:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Lubomir Vosatko i Peter Tabaček. Przy obu z nich podawał Sebastian Kowalówka.

2015-08-27 20:00 Po drugiej tercji JKH GKS Jastrzębie wygrywa z Orlikiem Opole 6:1. Bramki: Semrad 3, Lukacik, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrywa w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 3:2. Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana.

2015-08-27 19:38 Po pierwszej tercji Naprzód Janów przegrywa z Unią Oświęcim 0:1. Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Lubomir Vosatko.

2015-08-27 18:43 Po pierwszej tercji JKH GKS Jastrzębie prowadzi z Orlikiem Opole 1:0. Bramkę zdobył Tomas Semrada. W równolegle rozgrywanym meczu Comarch Cracovia prowadzi w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzów 1:0. Bramkę zdobył Rompkowski.

2015-08-27 18:11 Na portalu lajfy.com trwają relacje live ze sparingów: Hawierzów - Cracovia (KLIKNIJ) oraz Jastrzębie - Opole (KLIKNIJ).

2015-08-27 17:53 34 lata temu w wypadku samochodowym zginął Walerij Charłamow. Radziecki hokeista jest uważany za jednego z najlepszych graczy w historii. Zawodnik z reprezentacją ZSRR dwukrotnie sięgał po olimpijskie złoto, a osiem razy stawał na najwyższym stopniu podium mistrzostw świata. Na cześć wybitnego hokeisty stworzono The Kharlamov Trophy - nagrodę dla najlepszego Rosjanina w NHL.

2015-08-27 17:38 Jutrzejsze spotkanie Ciarko PBS Bank STS Sanok z HK Dukla Michalovce nie odbędzie się. Słowacki klub poinformował o grypie żołądkowej w swoim zespole. Mecz został odwołany.

2015-08-27 09:21 Zapraszamy na multimedialną relację live z meczu ligi KHL pomiędzy Mettalurgiem Magnitogorsk i Avangadardem Omsk z udziałem Wojtka Wolskiego - KLIKNIJ.

Zapraszamy także na relacje ze sparingów: Hawierzów - Cracovia (KLIKNIJ) oraz Jastrzębie - Opole (KLIKNIJ).

2015-08-27 07:56 Zarząd sosnowieckiego Zagłębia ustalił ceny wejściówek na sezon 2015/2016. Bilety na sezon zasadniczy będą w cenie 12 zł - normalny i 6 zł - ulgowy (dla kobiet, dzieci i młodzieży do 16 roku życia). Karnety na sezon zasadniczy będą kosztować 200 zł.

2015-08-26 21:35 Polonia Bytom pokonała na wyjeździe 3-ligową czeską HC Orlová 6:2 (1:0, 1:1, 4:1).

2015-08-26 16:44 Zarząd Comarch Cracovii ustalił ceny biletów na sezon 2015/16. Bilet normalny kosztować będzie 10 zł, bilet ulgowy/studencki oraz dla osób pow. 65 lat to koszt 5 zł. Kobiety oraz dzieci do 12 roku życia wejdą na mecz za symboliczną złotówkę.

2015-08-25 22:30 Zagłębie Sosnowiec w dzisiejszym sparingu pokonało Podhale Nowy Targ 5:2(1:0, 2:2, 2:0).

2015-08-25 20:15 W swoim kolejnym meczu sparingowym Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z Naprzodem Janów 3:4. Bramki dla oświęcimian zdobyli Mateusz Gębczyk, Patryk Malicki i Wojciech Koczy. Dla janowian trafiali Łukasz Sękowski (dwa razy) oraz Marek Pohl i Igor Sarna.

2015-08-25 19:14 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z Naprzodem Janów 2:1. Bramki dla oświęcimian zdobyli Mateusz Gębczyk i Patryk Malicki, dla janowian trafił Marek Pohl.

2015-08-25 19:11 W swoim kolejnym meczu sparingowym STS Sanok przegrał w Michalovcach z miejscową Duklą 3:6. Bramki dla ekipy z grodu Grzegorza zdobyli Travis Oullette, Bogusław Rąpała i Benjamin Breault.

2015-08-25 18:30 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim prowadzi z Naprzodem Janów 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Mateusz Gębczyk (2. minuta) i Patryk Malicki (3.).

Karatajev: szło by jeszcze skorzystac z tego pojedynczego ycia:D
Oświęcimianin_23: Kara--> Jak zagrali? ;) Wojtar widzę zaszalał!
Ksiądz Robak: To co? Idymy w miasto?
Hołownia: za rok..moze dwa..Unia mistrza ma..
emeryt: a teraz idziemy na jednego x3
Karatajev: idymy:D dzis najlepszy był Kowal..tylko z kontuzją skonczył..
Karatajev: Kowal dwie asysty palce lizac przy pierwszych dwoch golach..
Karatajev: a kto sie w maju urodził..ma wstac..ma wstac..ma wstac..
Oświęcimianin_23: Coś poważnego z Kowalem?
Karatajev: reke powaznie rozcietą miał..w szpitalu był, bedzie musiał pewnie odpoczac troche..oby do ligi sie wykurował..
emeryt: Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochal wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochal wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy.
emeryt: x 4.5
Oświęcimianin_23: Kara--> Aż tak źle? :O
Hołownia: Kara pamietaj..glowa nisko...liczy sie pierwsze pierdolniecie...
Karatajev: no rozcieta ręka i szwy, wiec kijem nie pogra narazie, oby szybciutko wrocił..:)
Karatajev: chopy na Was można polegać;;)
Hołownia: pytosz..schowaj karton gorzoly..poprawiny zrobimy
emeryt: żurek o 4 mad ranem...pycha
Oświęcimianin_23: To co mu się stało? Łyżwą ktoś przejechał? Czy może dostał z krążka czy co?
Hołownia: ktos rozwiesil zylke na niebieskiej lini..i bidok sie nadzial...
Karatajev: ino karton?? słabe te hanysy..słabe..
Karatajev: łyzwa przypadkowo dostał..
Hołownia: na lebka karton synek...
Oświęcimianin_23: Jak pech to pech. Miejmy nadzieję, że wykuruje się do 6 września.
Karatajev: Daneczek tez nie grał dziś..ale on jakas lekka kontuzja, nie chcieli ryzykowac
Karatajev: a to zmienia postac rzeczy;)
Oświęcimianin_23: Bez Daneczka dzisiaj było? No proszę ;)
Hołownia: Kara podobno zamiast stuły ksiadz ma miec zawieszony trojkolorowy szal..
Karatajev: dzis jak móie Kowal zagrał naprawde dobry mecz..
Karatajev: na szczescie ksiedza jutro nie zobacze:D
Hołownia: zobaczysz..wszystko zostalo oplacone..nawet data na obraczkach 1971...
deho: skh becia proszę was usńcię mi tu konto ok?
Oświęcimianin_23: Kara--> Zagrał dobry mecz okupiony kontuzją. To nie może iść w parze :D
deho: skh tys mi to konto zakładał i nie wiem jak lje usunąć
Karatajev: na pewno do ligi wróci;)
deho: damian juź jest za unia ok
Hołownia: biera sie..wszystkiego dobrego Kara na "lepszej" drodze zycia :)...
emeryt: deho pierwsza pyta podkarpacia ok?
Karatajev: dzięi Hoło..ja tez sie biera, trzeba sie porzadnie wyspa;)
Karatajev: trzymcie sie kibole!!:) narUNIA!!! wróce mocniejszy:D
Oświęcimianin_23: Trzymaj się Kara ;)
deho: nikt mnie tu nie chce tak źe proszę was usun ty lub becia lub kto chce
emeryt: Karo przyjmij i od emeryta zyczenia wszystkiego dobrego ,duzo miłosci i niech Wam sie wiedzie na nowej drodze życia
deho: emeryt ty czasem nie masz źony z sanoka?
Karatajev: dzięi emerycie..dobrze byloby sie kiedys napic piwa;)