Eliminacje do MP Juniorów: Pierwsze mecze za nami
W miniony weekend (30.01-02.02), miały miejsce mecze drużyn juniorskich w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski. Rozgrywki podzielone są na trzy grupy. Kolejne mecze już od piątku.
Grupa A:
30.01:
MKS Cracovia Kraków - UKH Unia Oświęcim 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Bramki: Gosztyła, Wróbel, Krynicki, Krztoń - Filipowicz, Sosnowski, Kandratsenka
31.01:
MKS Cracovia Kraków - MMKS Podhale Nowy Targ 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
Bramki: Krztoń, Augustyniak - Wsół 2, Szlembarski
UKS Niedźwiadki Sanok - UKH Unia Oświęcim 14:0 (2:0, 7:0, 5:0)
Bramki: Dulęba, Pankrat, Ginda 3, Dobosz 2, Łyko 2, Dżugan, Fus, Witan 2, Orzechowski
01.02:
MKS Cracovia Kraków - UKH Niedźwiadki Sanok 7:6d. (1:0, 3:4, 2:2, 1:0)
Bramki: Augustyniak, Skrzek, Dziurdzia 2, Krztoń, Krynicki, Jastrabau - Stanko 2, Dulęba 2, Najsarek, Pankrat
UKH Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Bramki: Guzik, Filipowicz - Szlembarski, Wsół, Malasiński
02.02:
UKS Niedźwiadki Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Bramki: Frankiewicz, Stanko - Plewa, Jarczyk, Żurawski
Tabela grupy A:
1. MMKS Podhale Nowy Targ 9 pkt
2. MKS Cracovia Kraków 5 pkt
3. UKS Niedźwiadki Sanok 4 pkt
4. UKH Unia Oświęcim 0 pkt
Grupa B:
31.01:
MKS Sokoły Toruń - KH Polonia Bytom 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Bramki: Bąk, Sabirau - Bagiński
MUKS Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
Bramki: Bajsarowycz, Fabiański - Niedźwiecki 2, Bandarenka, Laskowski
01.02:
MUKS Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Bramki: Moś, Ciepielewski - Sabirau 2, Lewy, Wenker
GKS Stoczniowiec Gdańsk - KH Polonia Bytom 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
Bramki: Naróg 2, Liśkiewicz - Cuber, Wicher 3, Wawrzkiewicz, M. Ustynow
02.02:
MKS Sokoły Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Bramki: Wenker 3, Sadowski, Walczak - Naróg
MUKS Naprzód Janów - KH Polonia Bytom 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Bramki: Kania, Fabiańczyk - Bagiński 3
Tabela grupy B:
1. MKS Sokoły Toruń 9 pkt
2. KH Polonia Bytom 6 pkt
3. GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 pkt
4. MUKS Naprzód Janów 0 pkt
Grupa C:
31.01:
UKS Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
Bramki: Luszniak, Dubinin 3, Machura, Piotrowski, Pietrowski - Krok
JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź 5:0-walkower
01.02:
ŁKH Łódź - UKS Zagłębie Sosnowiec 0:5-walkower
JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy 7:4 (2:1, 3:0, 2:3)
Bramki: Polak, Artur Siańkiewicz, Wróblewski 2, Kapusta, Arciom Siańkiewicz 2 - Ubowski 2, Kula, Gruźla
02.02:
MOSM Tychy - ŁKH Łódź 5:0-walkower
JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)
Bramki: Arciom Siańkiewicz 2, Polak 2, Artur Siańkiewicz - Kasprzyk, Jerasow, Zadęcki, Pałamarczuk
Tabela grupy C:
1. JKH GKS Jastrzębie 9 pkt
2. UKS Zagłębie Sosnowiec 6 pkt
3. MOSM Tychy 3 pkt
4. ŁKH Łódź 0 pkt
Komentarze