Ostatni dzień zmagań grupowych OOM (WIDEO)
Już dzisiaj dowiemy się kto zagra w sobotnich półfinałach. Bardzo ważne spotkanie czeka zawodników z Podhala i Tych, ponieważ obie drużyny mają po 3 pkt i drużyna, która wygra zamelduje się w półfinale.
GR. E
MMKS PODHALE NOWY TARG – MOSM TYCHY 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
1:0 Malasiński - Trzebunia, Szlembiarski (04:03, 5/4),
2:0 Jarczyk - Malasiński (08:23),
3:0 Słowakiewicz - Valtonen, Długopolski (25:33),
4:0 Trzebunia - Szlembiarski (28:02),
5:0 Maciaś (28:32),
6:0 Trzebunia - Szlembiarski (33:05),
7:0 Maciaś - Michalski (51:08),
8:0 Sarniak - Jarczyk, Michalski (55:27)
Sędziują:Dawid Mazur (główny) – Sebstian Iwaniak, Jakub Śreniawski (liniowi).
Minuty karne:0-10.
Strzały:0-0.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Podhale:Klimowski – Szelmbiarski, Sarniak; Jarczyk, Malasiński, Trzebunia – Maciaś, Słowakiewicz; Długopolski, Michalski, Valtonen – Nykaza, Sulka; Leja, Pudzisz, Worwa – Bury, Sokół; Luberda, Rączka, Łojas.
Trener: Jacek Szopiński
Tychy:Kubiaczyk – Hanzel, Sobecki; Drabik, Krzyżowski, Łatka – Twarowski, Labiński (6); Kucharski, Ratajczak (2), Mużelak (2) – Strużek, Malinowski; Augustyniak, Nowak, Wróblewski – Siekierka, Grzegorczyk; Makaj, Kowalik, Chojęta.
Trener: Janusz Kwiatkowski
GR. E
ŁKH ŁODŹ – KH POLONIA BYTOM 3:19(1:6, 0:9, 2:4)
0:1 W.Zając- Spyrka, Łukawski (03:10),
1:1 Kasianchuk - Olszewski (04:07),
1:2 Karasiński - Spyrka (05:21),
1:3 Łoza (12:25, 4/5),
1:4 Gurzyński - Kociszewski, Wybiral (16:36),
1:5 Wybiral - Kociszewski (17:05),
1:6 Karasiński - W.Zając (18:01),
1:7 Karasiński - W.Zając (22:25),
1:8 Spyrka - W.Zając, Włodara (25:41),
1:9 Jung - Wawrzkiewicz (26:35),
1:10 Jung - Wawrzkiewicz, Łoza(27:12),
1:11 Łukawski - Mróz (28:05),
1:12 Kociszewski - Wybiral (28:36),
1:13 Karasiński - W.Zając (29:35),
1:14 Kociszewski (36:30),
1:15 Wybiral - Kociszewski (37:26),
1:16 Wawrzkiewicz - Włodara (41:58),
2:16 Staniszewski - Kozak, Olszewski (42:47, 5/4),
3:16 Kasianchuk - Laptinov (43:13),
3:17 Wybiral - Stępień (50:06),
3:18 Karasiński - Spyrka (56:32),
3:19 Kociszewski - Stępień, Gurzyński (58:34, 5/4)
Sędziowali:Dariusz Pobożniak (główny) – Krzysztof Worwa, Maciej Gąsienica-Makowski (liniowi).
Minuty karne:37(w tym kara meczu dla Bartosza Kowalskiego)-14.
Strzały:22-54.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Łódź:Klysh (2) (od 40:01 Walkowiak) – Laptinov, Kowalski (27); Łuczak, Węgrzynowski, Paradowski – Matuszewski, Cieślak (4); Kasianchuk, Kozak (4), Moruha – W.Marciniak, Staniszewski; P.Marciniak, Lisiecki – Olszewski.
Trener: Yury Ziankou
Polonia:Wieczorek (od 20:01 Nawrot) – Stępień (2), Pawlik; Wybiral, Gurzyński, Kociszewski – Włodara, Łukawski (2); Karasiński (2), W.Zając, Spyrka (2) – Majewski, Szlomski; Jung (2), Wawrzkiewicz, Łoza – Lisowski, Fojcik (2); Mróz (2), Chodak.
Trener: Dariusz Jędrzejczyk
GR. D
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – MKS CRACOVIA 4:1(2:0, 0:0, 2:1)
1:0 Koczera - Dulęba (03:49, 5/4),
2:0 Dulęba - Radwański (05:56),
3:0 Górniak - Kozioł (49:16),
3:1 Laszkiewicz - Żądło (49:59),
4:1 Pisula - Rocki (53:41)
Sędziowali:Marcin Majta (główny) – Michał Kret, Łukasz Barutowicz (liniowi).
Minuty karne:2(w tym 2 minuty kary technicznej)-12.
Strzały:38-24.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Sanok:Wiszyński– Rocki, Orzechowski; Dulęba, Pisula, Radwański – Starościak, Koczera; Jakub Mazur, Sudyka, Skopiński – Niemczyk, Kozioł (2); Żółkiewicz, Burczyk, Łańko – Jan Mazur, Górniak.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Cracovia: Rospond– Surna, Mętel; Kuzak (2), Kiełbicki, Shatilov (2) – Sobczyk, Wróbel; Bieniek (2), Kozioł, Skrzek (2) – Kapa, Tynka; Tomal, Żądło, Laszkiewicz – Gorczyca, Adamczyk; Balasa (2).
Trener: Dominik Salamon
GR. D
KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW – MKS SOKOŁY TORUŃ 1:4(1:1, 0:1, 0:2)
0:1 K.Wiwatowski - Golik, Nawrocki (08:17, 5/4),
1:1 Ciepielewksi - Musioł, Menc (12:42, 5/3),
1:2 Ziarkowski - Zberek, K.Wiwatowski (30:07),
1:3 Naworcki (50:36),
1:4 Nawrocki (58:43, EN)
Sędziowali:Sebastian Kłaczyński (główny) – Michał Żak, Wojciech Czech (liniowi).
Minuty karne:12-12.
Strzały:45-31.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Janów:Grobelkiewicz– Kowolik, Kania; Musioł (2), Ciepielewski, Macioł (4) – Chodor, Wojciechowski; Babczyński, Menc (6), Moś – Bujok, Timm; Gruca, Ja.Hofman, Jo.Hofman – Sławski.
Trener: Adrian Parzyszek
Sokoły:Lisewski–Kańczewski, Schafer (2); Mularczyk, Maćkowski, Napiórkowski (2) – Kurnicki, Błotnicki; Golik (2), Shirkov (2), Nawrocki – Kowalski, Gołębiewski; Laskowski, K.Wiwatowski (2), Zberek (2) – Osmołowski, Krzymowski; Nawrot, M.Wiwatowski, Ziarkowski.
Trener: Paweł Głaz
Komentarze