CLJ: Sokoły wygrywają w Gdańsku, MMKS nadal wiceliderem
Po dwunastu kolejkach Centralnej Ligi Juniorów z kompletem punktów przewodzą Sokoły Toruń, którzy pokonali w dwumeczu Stoczniowiec Gdańsk. Na drugim miejscu umocnił się MMKS Podhale Nowy Targ. Już w najbliższy weekend w Toruniu spotkanie na szczycie. Lider zmierzy się z wiceliderem.
SOBOTA 12.11.2011
SMS II SOSNOWIEC - UKH DĘBICA 5-2 (2-0:2-0:1-2)
1:0 – Sołtys Szymon (Szlaga Paweł) 2:40
2:0 – Szlaga Grzegorz (Księzyk Wojciech) 10:08
3:0 – Wrana Sebastian 27:22
4:0 – Zabolotny Patryk (Wrana Sebastian) 32:02
4:1 – Piskor Kamil 46:53
5:1 – Bar Piotr 53:18
5:2 – Piskor Kamil (Klima Konrad) 58:57
SMS II SOSNOWIEC : Białek Łukasz, Kieler Michał; Zieliński Tomasz, Starostecki Michał; Nahunko Dominik, Zabolotny Patryk, Wrana Sebasian, Orłowski Rafał, Krawczyk Oskar; Mielniczek Przemysław, Klak Kamil, Bar Piotr, Szlaga Grzegorz, Świerczewski Jakub; Księżyk Wojciech, Szlaga Paweł, Sołtys Szymon, Kafel Mateusz, Niemczyk Sebastian; Maczuga Damian, Stojek Andrzej, Błotnicki Łukasz.
UKH DĘBICA : Białek Kacper, Ciura Robert; Klima Konrad, Burnat Bartosz; Gągol Maciej, Źięba Łukasz, Piskor Kamil; Stafin Mateusz, Czekaj Jakub; Drapała Piotr, Piękoś Bartłomiej; Gąsior Szymon, Koza Paweł, Zadylak Piotr, Pazdzior Patryk, Knap Tomasz
Kary: 12-12
Sędziowali: Matlakiewicz Piotr, Wieruszewski Marek - Podsiadło Łukasz
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:8 (2-1:4-2:1-5)
1:0 - Białek Mateusz (Baca Sebastian) 10:19
2:0 - Jarnutowski Michał 16:35
2:1 – Fiedor Paweł 17:25
3:1 – Jarnutowski Michał (Sitko Dawid) 20:39
3:2 – Piotrowicz Damian (Wądra Paweł) 28:32
3:3 – Leśniak Kamil (Żmuda Szymon) 32:06
4:3 – Jarnutowski Michał (Stokłosa Michał) 33:17
5:3 – Stokłosa Michał 35:56
6:3 – Białek Mateusz (Baca Sebastian - Jaskólski Adam) 36:50
6:4 – Piotrowicz Damian 44:20
6:5 – Kwadrans Tomasz 46:30
7:5 – Białek Mateusz (Jaskólski Adam) 52:50
7:6 – Piotrowicz Damian (Kwadrans Tomasz) 56:31
7:7 – Wądra Paweł 58:14
7:8 – Jurczak Tomasz (Piotrowicz Damian) 59:27
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC : Zamożniak Piotr, Niemczyk Szymon; Kosakowski Marek, Sitko Dawid; Stokłosa Michał, Stychno Łukasz, Jarnutowski Michał; Kret Artus, Kret Michał ; Jaskólski Adam, Białek Mateusz,; Gorczyca Sebastian, Baca Sebastian; Ryło Kamil, Gęsikowski patryk, Szczepański Łukasz,
UKH UNIA OŚWIĘCIM : Sułkowski Łukasz, Kurzak Przemysław; Ludwinek Tomasz, Bielarczyk Łukasz; Fiedor Paweł, Jurczyk Tomasz, Kwadrans Tomasz; Krokosz Sławomir, Trębacz Przemysław, Żmuda Szymon; Śmrek Sławomir, Włodarczyk Krzysztof; Wójcik Maciej, Lacheta Konrad; Leśniak Kamil, Wądra Paweł, Kulawik Krzysztof.
Kary: 6-10
Sędziowali: Molenda Sebastian, Wieruszewski Marek - Bernacki Jacek
Energa Stoczniowiec - Sokoły Toruń 3:5 (0:4, 1:1, 2:0)
0:1 K.Kalinowski (4.48)
0:2 Działdowski (7.00)
0:3 Skólmowski (15.50)
0:4 Husak (19.34)
1:4 Ruszkowski (22.07)
1:5 Mędrowski (37.05)
2:5 Pesta (51.30 w osłabieniu)
3:5 Ruszkowski as. Lehman,, Pesta (58.42 w przewadze)
Energa Stoczniowiec: Szymczewski; Aleniowski – Lehmann, Mainka – Ruszkowski, Tomf – Jakóbczyk; Kulczyk – Pesta – Wrycza, Kempa – Błażejczyk – Kubicki, Idzikowski – Serwiński – Damps.
Kary: Stoczniowiec – 10 min, Sokoły – 32 min.
MMKS Podhale Nowy Targ – MOSM Tychy 9:0 (5:0, 2:0, 2:0)
Bramki dla Podhala: Olchawski, Puławski, P. Wielkiewicz, Gacek, Szumal, Mielniczek, Michalski, Szal, Pacyga.
MMKS Podhale: Niesłuchowski (30 Szlachtowski) – Szal, Plewa, Olchawski, Puławski, P. Wielkiewicz – R. Mrugała, Wojdyła, Kolasa, Mielniczek, Kos – W. Bryniczka, Gacek, Michalski, Szumal, Worwa – Pacyga. Trener Łukasz Gil. Drugi mecz rozpoczął w bramce S. Mrugała, który w 30 min. został zastąpiony Szlachtowskim. Nie grał W. Bryniczka.
NIEDZIELA 13.11.2011
SMS II SOSNOWIEC - UKH DĘBICA 11-1 (4-0:5-1:2-0)
1:0 – Szlaga Grzegorz (Wrana Sebastian) 3:01
2:0 – Sołtys Szymon (Szlaga Grzegorz) 7:05
3:0 – Sołtys Szymon (Księzyk Wojciech – Szlaga Grzegorz) 11:38
4:0 – Wrana Sebastian (Nahunko Dominik) 19:18
5:0 – Maczuga Damian (Sołtys Szymob) 24:06
6:0 - Bar Piotr 29:51
6:1 – Źięba Łukasz 32:17
7:1 – Wrana Sebastian 33:19
8:1 – Mielniczek Przemysław (Klak Kamil) 33:42
9:1 – Błotnicki Łukasz (Mazur Dawid) 39:51
10:1 – Klak Kamil (Mielniczek Przemysław) 56:49
11:1 Klak Kamil (Mielniczek Przemysław) 59:35
SMS II SOSNOWIEC : Białek Łukasz, Zabolotny David; Zieliński Tomasz, Starostecki Michał; Nahunko Dominik, Stojek Andrzej, Wrana Sebasian, Orłowski Rafał, Krawczyk Oskar; Mielniczek Przemysław, Klak Kamil, Bar Piotr, Szlaga Grzegorz, Świerczewski Jakub; Księżyk Wojciech, Szlaga Paweł, Sołtys Szymon, Kafel Mateusz, Niemczyk Sebastian; Maczuga Damian, Mazur Dawid, Błotnicki Łukasz.
UKH DĘBICA : Białek Kacper, Ciura Robert; Klima Konrad, Burnat Bartosz; Gągol Maciej, Źięba Łukasz, Piskor Kamil; Stafin Mateusz, Czekaj Jakub; Drapała Piotr, Piękoś Bartłomiej; Gąsior Szymon, Koza Paweł, Zadylak Piotr, Pazdzior Patryk, Knap Tomasz
Kary: 6-10
Sędziowali: Bernacki Jacek, Matlakiewicz Piotr - Wieruszewski Marek
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 10:2 (1-2:4-0:5-0)
0:1 – Leśniak Kamil 2:16
1:1 – Baca Sebastian (Białek Mateusz – Kosakowski Marek) 6:59
1:2 – Żmuda Szymon 7:49
2:2 – Kosakowski Marek (Stokłosa Michał) 23:14
3:2 – Jaskólski Adam (Białek Mateusz - Baca Sebastian) 27:46
4:2 – Stokłosa Michał (Jarnutowski Michał) 35:57
5:2 – Jarnutowski Michał 39:23
6:2 – Ryło Kamil (Jarnutowski Michał) 46:46
7:2 – Jarnutowski Michał (Stokłosa Michał – Stychno Łukasz) 47:18
8:2 – Sitko Dawid (Baca Sebastian – Kosakowski Marek) 51:13
9:2 – Białek Mateusz ( Baca Sebastian) 53:59
10:2 – Jarnutowski Michał (Stokłosa Michał) 54:47
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC : Waleron Radosław,Niemczyk Szymon; Kosakowski Marek, Sitko Dawid; Stokłosa Michał, Stychno Łukasz, Jarnutowski Michał; Kret Artus, Kret Michał ; Jaskólski Adam, Białek Mateusz,; Gorczyca Sebastian, Baca Sebastian; Ryło Kamil, Gęsikowski patryk, Szczepański Łukasz,
UKH UNIA OŚWIĘCIM : Sułkowski Łukasz, Kurzak Przemysław; Ludwinek Tomasz, Bielarczyk Łukasz; Fiedor Paweł, Jurczyk Tomasz, Kwadrans Tomasz; Krokosz Sławomir, Trębacz Przemysław, Żmuda Szymon; Śmrek Sławomir, Włodarczyk Krzysztof; Wójcik Maciej, Lacheta Konrad; Leśniak Kamil, Wądra Paweł, Kulawik Krzysztof.
Kary: 12-26
Sędziowali: Molenda Sebastian, Wieruszewski Marek - Madeksza Paweł
Energa Stoczniowiec – Sokoły Toruń 3:9 (1:4, 1:4, 1:1)
0:1 Bolszakow (4.25)
0:2 K.Kalinowski (10.45 w przewadze)
1:2 Damps as. Stasiewicz (16.13)
1:3 K.Kalinowski (19.11)
1:4 M.Kalinowski (19.36)
2:4 Aleniewski as. Stasiewicz, Błażejczyk (22.50)
2:5 Pieniak (26.14 w osłabieniu)
2:6 Mądrowski (30.17)
2:7Pieniak (33.01 w przewadze)
2:8 Pieniak (38.33)
2:9 Bolszakow (49.00 w przewadze)
3:9 Stasiewicz as. Serwiński (55.38)
Energa Stoczniowiec: Szymczewski (od 31 min. Jędrzejewski); Aleniowski – Lehmann, Mainka – Ruszkowski, Tomf – Jakóbczyk; Kulczyk – Pesta – Wrycza, Kempa – Błażejczyk – Kubicki, Idzikowski – Serwiński – Damps oraz Stasiewicz.
Kary: Stoczniowiec – 14 min., Sokoły - 38 min.
MMKS Podhale Nowy Targ – MOSM Tychy 10:2 (6:1, 1:1, 3:0)
Bramki dla Podhala: Gacek 3, Olchawski, Puławski, P. Wielkiewicz, Szumal, Worwa, Mielniczek, Pacyga.
MMKS Podhale: S. Mrugała (30 Szlachtowski) – Szal, Plewa, Olchawski, Puławski, P. Wielkiewicz – R. Mrugała, Wojdyła, Kolasa, Mielniczek, Kos – Gacek, Michalski, Szumal, Worwa – Pacyga. Trener Łukasz Gil.
TABELA CLJ 2011/2012:
Nazwa Drużyny | M | PKT | BZ | BS | +/- |
MKS Sokoły Toruń | 12 | 36 | 93 | 35 | +58 |
MMKS Nowy Targ | 12 | 29 | 102 | 41 | +61 |
UKH Oświęcim | 12 | 21 | 69 | 53 | +16 |
Stoczniowiec Gdańsk | 12 | 21 | 53 | 50 | +3 |
UKS Sielec Sosnowiec | 12 | 17 | 79 | 79 | +0 |
SMS II Sosnowiec | 12 | 13 | 54 | 47 | +7 |
MOSM Tychy | 12 | 7 | 44 | 85 | -41 |
UKH Dębica | 12 | 0 | 28 | 130 |
Jeśli chcecie nam pomóc w uzupełnieniu statystyk z w/w spotkań, prosimy o kontakt skh@hokej.net lub gg: 4045118.
Komentarze