Mistrzostwa Młodzika. Podhale broni tytułu
W środę na lodowiskach w Sosnowcu i Bytomiu osiem drużyn rozpoczyna w Międzywojewódzkich Mistrzostwach walkę o tytuł najlepszej drużyny w kategorii wiekowej Młodzika.
MMKS Podhale, które broni tytułu wywalczonego rok temu na lodowisku w Nowym Targu, na zawody pojedzie w składzie złożonym głównie z zawodników z rocznika 1996 i 1997 a dodatkowo 1998. Podhale zagra w grupie w Sosnowcu z gospodarzami, Janowem i Toruniem. Zwycięzcy grup zagrają w finale na lodowisku w Bytomiu.
MMKS:Karol Buczek, Michał Pietrzak – Rafał Podlipni, Oskar Jaśkiewicz, Jan Panczakiewicz, Michał Kudasik, Alan Łyszczarczyk, Patryk Dobrzyński, Łukasz Siuty, Jarek Sap, Maciek Pyszkowski, Patryk Wsół, Wojtek Pyszkowski, Jonasz Plewa, Michał Kasperek, Jakub Szuba, Bartek Zając, Denis Kuraś ; Trener: Paweł Gil
GRUPA A w Bytomiu
1.UKH UNIA OŚWIECIM
2.ENERGA STOCZNIOWIEC GDAŃSK
3.UKS MOSM BYTOM
4.JKH GKS JASTRZĘBIE
GRUPA B w Sosnowcu
1.MKS SOKOŁY TORUŃ
2.MMKS PODHALE NOWY TARG
3.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.
4.MUKS NAPRZÓD JANÓW
GRUPA A – Bytom
UKH UNIA OŚWIECIM
ENERGA STOCZNIOWIEC GDAŃSK
UKS MOSM BYTOM
JKH GKS JASTRZĘBIE
11.04.2012r.
mecz nr 1 godz: 14:00 UKH UNIA OŚWIECIM - JKH GKS JASTRZĘBIE
mecz nr 2 godz: 17.00 ENERGA STOCZNIOWIEC GDAŃSK - UKS MOSM BYTOM
12.04.2012r.
mecz nr 3 godz: 14:00 UKH UNIA OŚWIECIM - ENERGA STOCZNIOWIEC GDAŃSK
mecz nr 4 godz: 17:00 JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS MOSM BYTOM
13.04.2012r.
mecz nr 5 godz: 14:00 ENERGA STOCZNIOWIEC GDAŃSK - JKH GKS JASTRZĘBIE
mecz nr 6 godz: 17:00 UKS MOSM BYTOM - UKH UNIA OŚWIECIM
GRUPA B – SOSNOWIEC
MKS SOKOŁY TORUŃ
MMKS PODHALE NOWY TARG
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.
MUKS NAPRZÓD JANÓW
11.04.2012r.
mecz nr 1 godz: 16.00 MKS SOKOŁY TORUŃ - MUKS NAPRZÓD JANÓW
mecz nr 2 godz: 19.00 MMKS PODHALE NOWY TARG - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.
12.04.2012r.
mecz nr 3 godz: 16.00 MKS SOKOŁY TORUŃ - MMKS PODHALE NOWY TARG
mecz nr 4 godz: 19.00 MUKS NAPRZÓD JANÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.
13.04.2012r.
mecz nr 5 godz: 14.00 MMKS PODHALE NOWY TARG - MUKS NAPRZÓD JANÓW
mecz nr 6 godz: 17.00 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A. - MKS SOKOŁY TORUŃ
15.04.2012r. – BYTOM
O 3 MIEJSCE
mecz nr 7 godz: 12.00 A2 – B2
FINAŁ
mecz nr 8 godz: 15.00 A1 – B1
Komentarze