Młodzicy: Złoto dla Janowa, brąz dla Torunia
W meczach finałowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzika o złoto Naprzód Janów pokonał JKH Jastrzębie 2-1 a w meczu o brąz Sokoły Toruń po karnych wygrały z MOSM Bytom 5-4.
Mecznr 15. MKS SOKOŁY Toruń--UKS MOSM Bytom
bramki:5:4 (3 : 2; 0 : 2; 1 : 0; k 1 : 0)
MKSSOKOŁY Toruń:bramkipodania
Degórski Dominik11
Fraszko Sebastian11
Gościński Mateusz10
Gliński Adrian10
Rafiński Jakub10
Przybylski Patryk01
Makowski Karol01
Kary: 4 minut.
UKSMOSM Bytom:bramkipodania
Bajon Piotr31
Wcisło Tomasz11
Anklewicz Maciej01
Kary: 4 minut.
Mecznr 16. JKH GKS Jastrzębie-- MUKS NAPRZÓDJanów
bramki:1: 2 (1 : 0; 0 : 1; 0 : 1)
JKHGKS Jastrzębie:bramkipodania
Bryk Krzysztof10
Kary: 10 minut.
MUKSNAPRZÓD Janów:bramkipodania
Rajski Adam10
Małopolski Paweł10
Skrodziuk Szymon01
Kary: 10 minut.
PUNKTACJA KANADYJSKA FINAŁÓW MMM.
nazwisko iimię |
| bramki | asysty | punkty |
|
|
SkrodziukSzymonn |
| 9 | 13 | 22 |
| JANÓW |
BrykKrzysztof |
| 14 | 4 | 18 |
| JASTRZĘBIE |
WróbelKamil |
| 9 | 8 | 17 |
| JASTRZĘBIE |
RajskiAdam |
| 7 | 7 | 14 |
| JANÓW |
MałopolskiPaweł |
| 9 | 3 | 12 |
| JANÓW |
MusiołDawid |
| 6 | 6 | 12 |
| JANÓW |
BajonPiotr |
| 4 | 6 | 10 |
| BYTOM |
GościńskiMateusz |
| 7 | 2 | 9 |
| TORUŃ |
FraszkoSebastian |
| 4 | 5 | 9 |
| TORUŃ |
SwadźbaDaniel |
| 8 | 0 | 8 |
| OŚWIĘCIM |
RafalikPaweł |
| 5 | 2 | 7 |
| JASTRZĘBIE |
KrzysztofekKrzysztof | 4 | 3 | 7 |
| JANÓW | |
RzekanowskiOskar |
| 3 | 4 | 7 |
| JASTRZĘBIE |
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.
NAJLEPSZYBRAMKARZNOWAK OLAFJANÓW
NAJLEPSZYOBROŃCAMUSIOŁ DAWIDJANÓW
NAJLEPSZYSTRZELECBRYK KRZYSZTOFJASTRZĘBIE
NAJLEPSZY WPUNKTACJI KANADYJSKIEJ SKRODZIUK SZYMON JANÓW
NAJLEPSZY ZAWODNIKMISTRZOSTW MUSIOŁ DAWIDJANÓW
NAJLEPSZYNAPASTNIKSKRODZIUK SZYMON JANÓW
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA MMM.
1.MUKS NAPRZÓD Janów
2.JKH GKS Jastrzębie
3.MKS SOKOŁY Toruń
4.UKS MOSM Bytom
5.MMKS PODHALE Nowy Targ
6.UKH UNIA Oświęcim
7.GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
8.KM KTH Krynica
KLASFIKACJA„FAIR PLAY”
UKS MOSM Bytom36
MUKS NAPRZÓD Janów52
MKS SOKOŁY Toruń64
JKH GKS Jastrzębie112
Sprawydyscyplinarne.
Komisja Sportowo - Techniczna.
SKŁAD:
DANUTAPIORUN- Przewodniczący Komisji
MARIUSZTYMCZYSZYN- Sędzia Koordynator
JANUSZIMIOŁCZYK- Organizator
Komentarze