Mistrzostwa Polski Młodzików dzień drugi (WIDEO)
Po drugim dniu Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Młodzików w hokeju na lodzie odbywającego się w Jastrzębiu-Zdrój, wyniki prezentują się następująco:
UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Tychy 4:5
UKS Sielec Sosnowiec
MOSM Tychy
MMKS Podhale Nowy Targ - Energa Stoczniowiec Gdańsk 8:3
MMKS Podhale Nowy Targ
Energa Stoczniowiec Gdańsk
TMH Polonia Bytom - KTH KM Krynica/MKS Cracovia6:5
1:0 Maciej Anklewicz - Szymon Mularczyk (2:55)
2:0 Szymon Mularczyk - Maciej Anklewicz (8:10)
3:0 Maciej Anklewicz - Marcin Kawka (11:53)
3:1 Paweł Zygmunt - Jakub Przyborowski (14:40)
4:1 Marcin Kawka (16:45)
4:2 Patryk Krężołek - Paweł Zygmunt (27:17)
4:3 Patryk Krężołek - Jakub Przyborowski (29:45)
4:4 Paweł Zygmunt - Karol Pawlik (34:25)
4:5 Jakub Przyborowski - Patryk Gogoc (35:42)
5:5 Szymon Mularczyk - Marcin Kawka (49:45)
6:5 Patryk Sukiennik - Adrian Rudnicki (49:53)
TMH Polonia Bytom: Daniel Mazur, Jacek Nowak; Tomasz Świniarski, Marcin Kawka, Paweł Pszon, Maciej Anklewicz, Szymon Mularczyk; Denis Schup, Maciej Ledwon, Adrian Rudnicki, Maciej Bogusiak, Patryk Sukiennik; Maurycy Sobera, Sandra Klimecka, Tymoteusz Nowak, Aleksander Bodora, Szymon Petelicki; Krzysztof Radzikowski, Marcin Mróz, Grzegorz Semirjak, Kamil Bąk.
Trenerzy: Wincenty Kawa, Dariusz Jędrzejczyk.
KTH KM Krynica/MKS Cracovia: Patryk Janusz, Łukasz Hebda; Patryk Gogoc, Jakub Węgrzyn, Patryk Krężołek, Jakub Przyborowski, Paweł Zygmunt; Kacper Kraj, Karol Pawlik, Filip Kowalewski, Mateusz Maj, Krztoń Radosław; Jakub Gawlik, Bartłomiej Parzygnat, Michał Żarnowski, Kacper Bielecki.
Trenerzy: Robert Tyczyński, Stanisław Urban.
Najlepsi zawodnicy spotkania: Szymon Mularczyk (Polonia Bytom) oraz Łukasz Hebda (KTH Krynica/Cracovia).
JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim10:1
1:0 Dominik Jarosz (2:38)
2:0 Dominik Jarosz (3:34)
3:0 Dariusz Damps - Dominik Jarosz (5:55)
4:0 Patryk Pelaczyk - Dominik Paś (13:37)
5:0 Dominik Paś - Mateusz Barszczewski - Mateusz Paś (16:17)
6:0 Jan Sołtys - Patryk Pelaczyk - Daniel Breala (26:20)
7:0 Kamil Cieśla - Jakub Szubert (31:28)
7:1 Szymon Flasz (31:56)
8:1 Paweł Rafalik - Dominik Jarosz - Patryk Pelaczyk (41:07)
9:1 Patryk Pelaczyk (45:19)
10:1 Patryk Pelaczyk (55:56)
JKH GKS Jastrzębie: Dominik Robaszkiewicz, Oskar Załucki; Dawid Pałucki, Jakub Michałowski, Miłosz Idasik, Dominik Jarosz, Paweł Rafalik; Gracjan Witas, Mateusz Barszczewski, Mateusz Paś, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk; Antoni Kot, Kamil Cieśla, Jan Sołtys, Jakub Szubert, Dariusz Damps; Jakub Rogalski, Daniel Brela, Fabian Nalepka, Igor Borowiak.
Trenerzy: Mariusz Bernacki, Rafał Szpyra.
UKH Unia Oświęcim: Rafał Kubas, Marcin Tarnowski; Szymon Bachta, Michał Wojciechowski, Michał Magiera, Szymon Flasz, Szymon Wojtarowicz; Dawid Górny, Piotr Sołys, Adrian Prusak, Jak Malewski, Dawid Kapała; Wojciech Grzesina, Sebastian Szałaśny, Przemysław Szymeczko, Jakub Ziemniak, Adrian Wołek; Mariusz Mieleniec, Jakub Kupiec, Kamil Wątor
Trenerzy: Witold Magiera, Ireneusz Jarosz.
Najlepsi zawodnicy spotkania: Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie) oraz Szymon Flasz (UKH Unia Oświęcim).
Materiały wideo zapewnia Śląskie.TV - www.slaskie.tv
Komentarze