Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 2867

Kosyl Cup 2014

2014-11-13 14:03:20

W dniach 14-16.11.2014 odbędzie się w Łodzi ósma edycja Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie KOSYL CUP U-12. Turniej przeznaczony jest dla zawodników urodzonych w roku 2003 i 2004. Patronem turnieju jest Walery Kosyl, wybitny bramkarz ŁKS Łódź i reprezentacji Polski.


W tym roku w  turnieju weźmie udział 5 drużyn z Polski, 3 drużyny z Łotwy, 3 drużyny z Białorusi i 1 drużyna ze Słowacji. Wyniki z turnieju można śledzić na bieżąco na portalu www.cuponline.se oraz na stronie www.kosylcup.org.pl.



VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE

KOSYL CUP U-12

Łódź, 14-16.11.2014


PLAN TURNIEJU

grupa B (Bombonierka)

grupa R (Retkinia)

СДЮШОР MINSK

HK VENTA 2002

POLONIA BYTOM

HK BREST

OGRE JUNIORS

BJSS DAUGAVPILS

HK POPRAD

STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK

ŁKH ŁÓDŹ

MKS SOKOŁY TORUŃ

ДЮСШ BEREZA

METROPOLIA SILESIA

 

MECZE GRUPOWE Piątek 14.11.2014


Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28

12:30

ŁKH ŁÓDŹ - СДЮШОР MINSK

1

14:00

ДЮСШ BEREZA - OGRE JUNIORS

2

15:30

HK POPRAD - POLONIA BYTOM

3

17:00

OGRE JUNIORS - ŁKH ŁÓDŹ

4

18:30

СДЮШОР MINSK - HK POPRAD

5

20:00

POLONIA BYTOM - ДЮСШ BEREZA

6

21:15

koniec meczy

21:15



Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b

12:30

MKS SOKOŁY TORUŃ - HK VENTA 2002

16

14:00

METROPOLIA SILESIA - BJSS DAUGAVPILS

17

15:30

STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK - HK BREST

18

17:00

BJSS DAUGAVPILS - MKS SOKOŁY TORUŃ

19

18:30

HK VENTA 2002 - STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK

20

20:00

HK BREST - METROPOLIA SILESIA

21

21:15

koniec meczy

21:15

VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE

KOSYL CUP U-12

Łódź, 14-16.11.2014

PLAN TURNIEJU

MECZE GRUPOWE Sobota 15.11.2014


Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28

08:00

ŁKH ŁÓDŹ - HK POPRAD

7

09:30

POLONIA BYTOM - OGRE JUNIORS

8

11:00

ДЮСШ BEREZA - СДЮШОР MINSK

9

12:30

HK POPRAD - OGRE JUNIORS

10

14:00

ŁKH ŁÓDŹ - ДЮСШ BEREZA

11

15:30

СДЮШОР MINSK - POLONIA BYTOM

12

17:00

ДЮСШ BEREZA - HK POPRAD

13

18:30

POLONIA BYTOM - ŁKH ŁÓDŹ

14

20:00

OGRE JUNIORS - СДЮШОР MINSK

15

21:15

koniec meczy

21:15


Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b

08:00

MKS SOKOŁY TORUŃ - STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK

22

09:30

HK BREST - BJSS DAUGAVPILS

23

11:00

METROPOLIA SILESIA - HK VENTA 2002

24

12:30

STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK - BJSS DAUGAVPILS

25

14:00

MKS SOKOŁY TORUŃ - METROPOLIA SILESIA

26

15:30

HK VENTA 2002 - HK BREST

27

17:00

METROPOLIA SILESIA - STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK

28

18:30

HK BREST - MKS SOKOŁY TORUŃ

29

20:00

BJSS DAUGAVPILS - HK VENTA 2002

30

21:15

koniec meczy

21:15


VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE

KOSYL CUP U-12

Łódź, 14-16.11.2014


PLAN TURNIEJU



grupa B (Bombonierka)

grupa R (Retkinia)

FB1 – 1 miejsce w grupie B

FR1 – 1 miejsce w grupie R

FB2 – 2 miejsce w grupie B

FR2 – 2 miejsce w grupie R

FB3 – 3 miejsce w grupie B

FR3 – 3 miejsce w grupie R

FB4 – 4 miejsce w grupie B

FR4 – 4 miejsce w grupie R

FB5 – 5 miejsce w grupie B

FR5 – 5 miejsce w grupie R

FB6 – 6 miejsce w grupie B

FR6 – 6 miejsce w grupie R


RUNDA PÓŁFINAŁOWA Niedziela 16.11.2014



Grupa Półfinałowa o miejsca 9-12 lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b

31

FB6 - FR5

godz. 08.00



Grupa Półfinałowa o miejsca 5-8 , lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b

33

FB3 - FR4

godz. 09.30

34

FB4 - FR3

godz. 11.00



Grupa Półfinałowa o miejsca 9-12 lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28

32

FB5 - FR6

godz. 08.30


Grupa Półfinałowa o miejsca 1-4, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28

35

FB1 - FR2

godz. 10.00

36

FB2 - FR1

godz. 11.30



VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE

KOSYL CUP U-12

Łódź, 14-16.11.2014


PLAN TURNIEJU

RUNDA FINAŁOWA Niedziela 16.11.2014


Mecz o Miejsca 11-12, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b


37

Przegrany meczu 31 - Przegrany meczu 32

godz. 12.30



Mecz o Miejsca 7-8, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b

38

Przegrany meczu 33 - Przegrany meczu 34

godz. 14.00


Mecz o Miejsca 5-6, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b

39

Wygrany meczu 33 - Wygrany meczu 34

godz. 15.30


Mecz o Miejsca 9-10, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28


37

Wygrany meczu 31 - Wygrany meczu 32

godz. 13.00



Mecz o Miejsca 3-4, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28

38

Przegrany meczu 35 - Przegrany meczu 36

godz. 14.30


Mecz o Miejsca 1-2, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28

39

Wygrany meczu 35 - Wygrany meczu 36

godz. 16.00


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

Lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28,

godz. 18.00 do 18.30

 



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V