Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 3940

IV Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy Christmas Cup U-14

2014-12-18 14:22:27

IV Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy w hokeju na lodzie CHRISTMAS CUP U-14, odbędzie się w dniach 27-29 grudnia 2014 roku w Toruniu. W turnieju będzie brało udział 14 drużyn z 6 krajów.

FAZA GRUPOWA


GRUPA A

GRUPA B

 Khimik Novopolotsk

 Orli Lanskroun

 HK Daugavpils

 HS Riga

 Nes Ziona Dragons

 HK Neman Grodno

 HK Brest

 UKS Zagłębie Sosnowiec

 Sokoły Toruń

 HK Venta

 Amber Star Kaliningrad

 KH Sanok

 MOSM Tyskie Lwy Tychy

 TMH Polonia Bytom


Sobota 27.12.2014 r.

Lodowisko „Tor-Tor”

Spotkanie trenerów – godz. 8.00

1

HK Venta – HK Neman Grodno

Tafla B

godz. 09.00

2

Sokoły Toruń – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 09.15

3

Amber Star Kaliningrad – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 10.20

4

KH Sanok – HS Riga

Tafla A

godz. 10.35

5

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Khimik Novopolotsk

Tafla B

godz. 11.40

6

TMH Polonia Bytom – Orli Lanskroun

Tafla A

godz. 11.55

7

HK Neman Grodno – UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 13.15

8

HS Riga – HK Venta

Tafla A

godz. 14.35

9

Nes Ziona Dragons – HK Brest

Tafla B

godz. 15.20

10

HK Daugavpils – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 15.55

11

Khimik Novopolotsk – Amber Star Kaliningrad

Tafla B

godz. 16.45

12

Orli Lanskroun – KH Sanok

Tafla A

godz. 17.15

13

TMH Polonia Bytom – HK Venta

Tafla B

godz. 18.10

14

HS Riga – HK Neman Grodno

Tafla A

godz. 18.35

15

Khimik Novopolotsk – HK Brest

Tafla B

godz. 19.35

16

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 19.55

17

HK Daugavpils – Nes Ziona Dragons

Tafla B

godz. 21.00

18

Orli Lanskroun - UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 21.15


Niedziela 28.12.2014 r.

Lodowisko „Tor-Tor”


19

Amber Star Kaliningrad – HK Brest

Tafla B

godz. 07.15

20

TMH Polonia Bytom – HK Neman Grodno

Tafla A

godz. 07.45

21

Khimik Novopolotsk – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 08.45

22

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 09.15

23

Orli Lanskroun – HS Riga

Tafla B

godz. 10.10

24

KH Sanok – UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 10.40

25

HK Brest – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 11.35

26

Sokoły Toruń –Khimik Novopolotsk

Tafla A

godz. 12.05

27

Amber Star Kaliningrad –MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla A

godz. 13.30

28

HK Venta –Orli Lanskroun

Tafla A

godz. 14.55

29

UKS Zagłębie Sosnowiec – HS Riga

Tafla B

godz. 15.20

30

KH Sanok – TMH Polonia Bytom

Tafla A

godz. 16.20

31

Nes Ziona Dragons – Amber Star Kaliningrad

Tafla B

godz. 16.45

32

HK Brest – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 17.45

33

HK Daugavpils – MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla B

godz. 18.10

34

HK Neman Grodno – KH Sanok

Tafla A

godz. 19.10

35

UKS Zagłębie Sosnowiec – HK Venta

Tafla B

godz. 19.35

36

HS Riga – TMH Polonia Bytom

Tafla A

godz. 20.35

37

Nes Ziona Dragons – Khimik Novopolotsk

Tafla B

godz. 21.00


Poniedziałek 29.12.2014 r.


Lodowisko „Tor-Tor”


38

HK Neman Grodno – Orli Lanskroun

Tafla B

godz. 07.00

39

Sokoły Toruń – Amber Star Kaliningrad

Tafla A

godz. 08.15

40

HK Venta – KH Sanok

Tafla B

godz. 08.30

41

HK Brest – MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla A

godz. 09.40

42

UKS Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom

Tafla B

godz. 09.55


FAZA FINAŁOWA


GRUPA A

GRUPA B

 FA1 – 1 miejsce w Grupie A

 FB1 – 1 miejsce w Grupie B

 FA2 – 2 miejsce w Grupie A

 FB2 – 2 miejsce w Grupie B

 FA3 – 3 miejsce w Grupie A

 FB3 – 3 miejsce w Grupie B

 FA4 – 4 miejsce w Grupie A

 FB4 – 4 miejsce w Grupie B

 FA5 – 5 miejsce w Grupie A

 FB5 – 5 miejsce w Grupie B

 FA6 – 6 miejsce w Grupie A

 FB6 – 6 miejsce w Grupie B

 FA7 – 7 miejsce w Grupie A

 FB7 – 7 miejsce w Grupie B



43

FA1 – FB2

Tafla A

godz. 11.05

44

FB1 – FA2

Tafla B

godz. 11.20

45

Mecz o 13 miejsce – FA7 – FB7

Tafla A

godz. 12.30

46

Mecz o 11 miejsce – FA6 – FB6

Tafla B

godz. 12.45

47

Mecz o 9 miejsce – FA5 – FB5

Tafla A

godz. 13.55

48

Mecz o 7 miejsce – FA4 – FB4

Tafla B

godz. 14.10

50

Mecz o 3 miejsce – Przegrany meczu nr 43 – Przegrany meczu nr 44

Tafla A

godz. 15.20

49

Mecz o 5 miejsce – FA3 – FB3

Tafla B

godz. 15.35

51

Mecz o 1 miejsce – Wygrany meczu nr 43 – Wygrany meczu nr 44

Tafla A

godz. 16.45


UWAGA !!!

Kolejność i godziny meczy nr 43-49 może ulec zmianie.




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V