XVIII Turniej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego
W niedzielę rozpocznie się XVIII Turniej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, który odbędzie do 10 listopada 2015 roku w Tychach.
Rywalizacja zdecydowanej większości najlepszych polskich zawodników w kategorii 2000/2001, będzie ważnym elementem selekcji przed turniejem w Popradzie, gdzie przeciwnikami Reprezentacji Polski HNO będą:
- Reprezentacja Węgier U-16
- Reprezentacja Austrii U-16
- Reprezentacja Słowacji U-15
- Slovan Bratyslava
- HK Poprad
CIARKO HNO GALICJA
LP | NAZWISKO I IMIĘ | KLUB |
BRAMKARZE: | ||
1 | Buczek Mateusz | UKS Niedźwiadki Sanok |
2 | Hebda Łukasz | KTH KM Krynica/Cracovia |
OBROŃCY: | ||
1 | Glazer Tymoteusz | UKS Niedźwiadki Sanok |
2 | Florczak Bartosz | UKS Niedźwiadki Sanok |
3 | Gosztyła Patryk | KTH KM Krynica/Spiska Nova Ves |
4 | Radzieńczak Szymon | HC Ocelari Trinec |
5 | Bieniek Szymon | HC Vitkovice Steel |
6 | Kot Adam | UKH Unia Oświęcim |
7 | Sulka Michał | MMKS Podhale Nowy Targ |
NAPASTNICY: | ||
1 | Filipek Konrad | UKS Niedźwiadki Sanok |
2 | Bukowski Jakub | UKS Niedźwiadki Sanok |
3 | Witan Maciej | UKS Niedźwiadki Sanok |
4 | Tyczyński Damian | KTH KM Krynica/Spiska Nova Ves |
5 | Brynkus Sebastian | MMKS Podhale Nowy Targ |
6 | Magiera Michał | UKH Unia Oświęcim |
7 | Kupiec Jakub | UKH Unia Oświęcim |
8 | Świadek Adam | KTH KM Krynica/Cracovia |
9 | Petryla Krzysztof | KTH KM Krynica/Cracovia |
10 | Wsół Bartłomiej | Nowy Targ/Spiska Nova Ves |
11 | Krztoń Radosław | Cracovia Kraków |
12 | Bochnak Ernest | HC RT Torax Poruba |
KADRA OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO
LP | NAZWISKO I IMIĘ | KLUB |
BRAMKARZE: | ||
1 | Kuźnicki Tobiasz | ŁKH Łódź |
2 | Lipiński Sebastian | MKS Sokoły Toruń |
OBROŃCY: | ||
1 | Schmidt Jakub | ŁKH Łódź |
2 | Liśkiewicz Bartosz | ŁKH Łódź |
3 | Bąk Oskar | ŁKH Łódź |
4 | Szuba Nikodem | MKS Sokoły Toruń |
5 | Khoperia Armen | MKS Sokoły Toruń |
6 | Kandler-Łopaciński Kacper | MKS Sokoły Toruń |
7 | Łapczyński Jan | MKS Sokoły Toruń |
NAPASTNICY: | ||
1 | Brzozowski Wiktor | ŁKH Łódź |
2 | Brzozowski Szymon | ŁKH Łódź |
3 | Slabenko Vitaliy | ŁKH Łódź |
4 | Lewy Jeremi | ŁKH Łódź |
5 | Janiszewski Patryk | ŁKH Łódź |
6 | Wujek Sergiusz | ŁKH Łódź |
7 | Lewandowski Jakub | MKS Sokoły Toruń |
8 | Prokurat Jakub | MKS Sokoły Toruń |
9 | Bezwiński Mateusz | MKS Sokoły Toruń |
10 | Stawski Miłosz | MKS Sokoły Toruń |
11 | Wołoszyk Bartosz | MKS Sokoły Toruń |
METROPOLIA SILESIA 2001
LP | NAZWISKO I IMIĘ | KLUB |
BRAMKARZE: | ||
1 | Kotuła Marcel | UKS Zagłębie Sosnowiec |
2 | Kołodziej Mateusz | RTH Zryw Ruda Śląska |
OBROŃCY: | ||
1 | Adnynkiewicz Michał | JKH GKS Jastrzębie |
2 | Rafalik Przemysław | JKH GKS Jastrzębie |
3 | Faska Adam | TMH Polonia Bytom |
4 | Dworaźny Mateusz | TMH Polonia Bytom |
5 | Siwitza Robert | MUKS Naprzód Janów |
6 | Sieradzki Jakub | MOSM Tychy |
NAPASTNICY: | ||
1 | Wróblewski Dawid | JKH GKS Jastrzębie |
2 | Blanik Jakub | JKH GKS Jastrzębie |
3 | Płachetka Przemysław | JKH GKS Jastrzębie |
4 | Ubowski Mateusz | MOSM Tychy |
5 | Krzyżek Jan | MOSM Tychy |
6 | Chabior Adrian | UKS Zagłębie Sosnowiec |
7 | Zagurba Kamil | UKS Zagłębie Sosnowiec |
8 | Zając Michał | TMH Polonia Bytom |
9 | Augustyniak Igor | TMH Polonia Bytom |
METROPOLIA SILESIA 2000
LP | NAZWISKO I IMIĘ | KLUB |
BRAMKARZE: | ||
1 | Stehlik Mikołaj | UKS Zagłębie Sosnowiec |
2 | Smolin Denis | MUKS Orlik Opole |
OBROŃCY: | ||
1 | Gruszczyk Konrad | JKH GKS Jastrzębie |
2 | Duszak Adrian | UKS Zagłębie Sosnowiec |
3 | Malczewski Daniel | UKS Zagłębie Sosnowiec |
4 | Głowacki Michał | MUKS Naprzód Janów |
5 | Mazur Daniel | MUKS Naprzód Janów |
6 | Grociak Aleksander | MOSM Tychy |
NAPASTNICY: | ||
1 | Sołtys Jan | JKH GKS Jastrzębie |
2 | Wałęga Kamil | JKH GKS Jastrzębie |
3 | Misterkiewicz Kamil | JKH GKS Jastrzębie |
4 | Luszniak Szymon | UKS Zagłębie Sosnowiec |
5 | Piotrowski Mariusz | UKS Zagłębie Sosnowiec |
6 | Sikora Maksym | MUKS Orlik Opole |
7 | Małopolski Kamil | MUKS Naprzód Janów |
8 | Gruźla Kacper | MOSM Tychy |
9 | Dobrzański Mateusz | MOSM Tychy |
Komentarze