Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 4731

V Międzynarodowy Turniej Christmas Cup U15

2015-12-21 17:27:03

V Międzynarodowy Turniej w hokeju na lodzie CHRISTMAS CUP U-15, odbędzie się w dniach 26-29.12.2015 roku w Toruniu. W turnieju będzie brało udział 14 drużyn z 6 krajów, a rozegrane zostaną aż 63 spotkania.


Trofeum z poprzedniego roku broni drużyna Sokołów Toruń. Sponsorem nagród została firma CCM - wyłączny dystrybutor SKI SYSTEM Poznań.


FAZA GRUPOWA


GRUPA A

GRUPA B

 MKS Sokoły Toruń

 PTH Poznań

 TMH Polonia Bytom

 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

 HK AKO RIGA

Nes Ziona Dragons

CIHS

HK Lido Riga

 Dinamo Mińsk

HK Brest

 Sokół Kijów

HK Neman Grodno

HK Swietlogorsk

 HK Venta


Sobota 26.12.2015 r.

Lodowisko „Tor-Tor”

1

CIHS – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 08.30

2

Nes Ziona Dragons – HK Venta

Tafla B

godz. 09.00

3

Dinamo Mińsk – HK AKO RIGA

Tafla A

godz. 10.00

4

LIDO Riga – PTH Poznań

Tafla B

godz. 10.30

5

Sokół Kijów – Polonia Bytom

Tafla A

godz. 11.30

6

HK Brest – UKS Niedźwiadki Sanok

Tafla B

godz. 12.00

7

Sokoły Toruń – HK Swietlogorsk

Tafla A

godz. 13.00

8

HK Venta – Neman Grodno

Tafla B

godz. 13.30

9

PTH Poznań – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 14.30

10

HK AKO RIGA – Sokół Kijów

Tafla B

godz. 15.00

11

Polonia Bytom – CIHS

Tafla A

godz. 16.00

12

LIDO Riga – UKS Niedźwiadki Sanok

Tafla B

godz. 16.30

13

HK Swietlogorsk – Dinamo Mińsk

Tafla A

godz. 17.30

14

Neman Grodno – HK Brest

Tafla B

godz. 18.00

15

Sokoły Toruń – HK AKO RIGA

Tafla A

godz. 19.00

16

CIHS – Sokół Kijów

Tafla B

godz. 19.30

17

HK Venta –UKS Niedźwiadki Sanok

Tafla A

godz. 20.30

18

Nes Ziona Dragons – LIDO Riga

Tafla B

godz. 21.00


Niedziela 27.12.2015 r.

Lodowisko „Tor-Tor”

19

HK AKO RIGA – Polonia Bytom

Tafla A

godz. 07.15

20

Sokół Kijów – HK Swietlogorsk

Tafla B

godz. 08.00

21

Dinamo Mińsk – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 08.45

22

UKS Niedźwiadki Sanok – PTH Poznań

Tafla B

godz. 09.30

23

LIDO Riga – Neman Grodno

Tafla A

godz. 10.15

24

HK Brest – HK Venta

Tafla B

godz. 11.00

25

CIHS – HK AKO RIGA

Tafla A

godz. 11.45

26

HK Swietlogorsk – Polonia Bytom

Tafla B

godz. 12.30

27

Sokół Kijów – Dinamo Mińsk

Tafla A

godz. 13.15

28

Nes Ziona Dragons – UKS Niedźwiadki Sanok

Tafla B

godz. 14.00

29

Neman Grodno – PTH Poznań

Tafla A

godz. 14.45

30

LIDO Riga – HK Brest

Tafla B

godz. 15.30

31

Polonia Bytom – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 16.15

32

HK AKO RIGA – HK Swietlogorsk

Tafla A

godz. 17.45

33

Dinamo Mińsk – CIHS

Tafla B

godz. 18.30

34

PTH Poznań – HK Venta

Tafla A

godz. 19.15

35

UKS Niedźwiadki Sanok – Neman Grodno

Tafla B

godz. 20.00

36

HK Brest – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 20.45


Poniedziałek 28.12.2015 r.


Lodowisko „Tor-Tor”


37

HK Swietlogorsk – CIHS

Tafla B

godz. 07.15

38

Sokoły Toruń – Sokół Kijów

Tafla A

godz. 08.00

39

Polonia Bytom – Dinamo Mińsk

Tafla B

godz. 08.45

40

HK Venta – LIDO Riga

Tafla A

godz. 09.30

41

PTH Poznań – HK Brest

Tafla B

godz. 10.15

42

Neman Grodno – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 11.00



GRUPA A

GRUPA B

 A1 – 1 miejsce w Grupie A

 B1 – 1 miejsce w Grupie B

 A2 – 2 miejsce w Grupie A

 B2 – 2 miejsce w Grupie B

 A3 – 3 miejsce w Grupie A

 B3 – 3 miejsce w Grupie B

 A4 – 4 miejsce w Grupie A

 B4 – 4 miejsce w Grupie B

 A5 – 5 miejsce w Grupie A

 B5 – 5 miejsce w Grupie B

 A6 – 6 miejsce w Grupie A

 B6 – 6 miejsce w Grupie B

 A7 – 7 miejsce w Grupie A

 B7 – 7 miejsce w Grupie B



FAZA FINAŁOWA


GRUPA C

A5

A6

A7

B5

B6

B7



43

A5 – B6

Tafla A

godz. 14.00

44

B7 – A6

Tafla B

godz. 14.30

45

A7 – B5

Tafla A

godz. 15.30

46

B4 – A1

Tafla B

godz. 16.00

47

A2 – B3

Tafla A

godz. 17.00

48

B2 – A3

Tafla B

godz. 17.30

49

A4 – B1

Tafla A

godz. 18.30

50

B7 – A5

Tafla B

godz. 19.00

51

A6 – B5

Tafla A

godz. 20.00

52

B6 – A7

Tafla B

godz. 20.30




Wtorek 29.12.2015 r.


Lodowisko „Tor-Tor”

53

Przegrany meczu nr 46 – Przegrany meczu nr 48

Tafla B

godz. 07.00

54

Półfinał 1 - Wygrany meczu nr 46 – Wygrany meczu nr 48

Tafla A

godz. 08.00

55

Przegrany meczu nr 47 – Przegrany meczu nr 49

Tafla B

godz. 08.30

56

Półfinał 2 - Wygrany meczu nr 47 – Wygrany meczu nr 49

Tafla A

godz. 09.30

57

A7 – B7

Tafla B

godz. 10.00

58

B6 – A6

Tafla A

godz. 11.00

59

A5 – B5

Tafla B

godz. 11.20

61

Mecz o 3 miejsce – Przegrany meczu nr 54 – Przegrany meczu nr 56

Tafla A

godz. 12.30

60

Mecz o 7 miejsce – Przegrany meczu nr 53 – Przegrany meczu nr 55

Tafla B

godz. 12.40

63

Mecz o 1 miejsce – Wygrany meczu nr 54 – Wygrany meczu nr 56

Tafla A

godz. 14.00

62

Mecz o 5 miejsce – Wygrany meczu nr 53 – Wygrany meczu nr 55

Tafla B

godz. 14.05



UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

Lodowisko „Tor-Tor”, przy ul. Gen. Józefa Bema 23-29,

29.12.2015 r.

godz. 15.30 do 16.00


Na bieżąco przebieg imprezy będzie można śledzić na stronie:

http://www.cuponline.se/information.aspx?cupid=16608

 

http://www.christmas-cup.pl/




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V