Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 6551

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - dzień 1

2016-02-16 13:22:44

Dzisiaj ruszyła XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Dolny Śląsk 2016. Na lodowisku w Katowicach zwyciężyły zespoły z Sosnowca i Bytomia zaś w Tychach wysokie zwycięstwa zanotowały ekipy z Jastrzębia i Tychów.


Katowice, mały Spodek:

godz. 9:00 UKS Zagłębie Sosnowiec - Energa Stoczniowiec Gdańsk 5:4 (2:0, 2:3, 1:1)
1:0 Michał Bernacki - Adrian Duszak, Wiktor Goj (15:01, 5/4)
2:0 Mariusz Piotrowski - Patryk Jarosz, Michał Bernacki (17:41)
2:1 Nikita Minienkow - Gilbert Leśniak (27:32)
3:1 Mariusz Piotrowski - Adrian Duszak (27:56)
3:2 Maciej Rybak - Jakub Munch, Michał Rybak (32:48, 5/4)
3:3 Maciej Rybak - Michał Rybak, Nikita Minienkow (36:14)
4:3 Michał Bernacki - Patryk Jarosz (36:26)
5:3 Konrad Tomaszewski - Adrian Dereniowski (48:59)
5:4 Maciej Rybak - Gilbert Leśniak (52:18, 5/4)

Sędziowali: Janusz Strzempek - Przemysław Dominiczewski, Grzegorz Lipiński.
Minuty karne: 6 - 6
Strzały: 29 - 34
Widzów: 50

UKS Zagłębie: Pasek - Duszak, Goj; Jarosz, Bernacki, Piotrowski - Stupnytskyi, Malczewski; Luszniak, Grędel, Tomaszewski - Mońka, Bartnik; Jokiel, Dereniowski, Przepiórkowski - (Ciołek, Mąkosza; Jurlikowski, Urbańczyk, Kubarek) - n/g.

Energa Stoczniowiec: Tomaszewski - Leśniak, Munch; Kasicki, Szczerbakow, Ananiew - Maszincew, Gerasymenko; Maciej Rybak, Michał Rybak, Minienkow - Mincewicz, Kmieć; Murawski, Mocarski, Zalewski - (Wala, Kurnicki) - n/g.

godz. 12:45 TMH Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 6:5 po dogrywce (0:1, 3:1, 2:3 - 1:0)
0:1 Jakub Lewandowski (19:12)
1:1 Patryk Jóźwik - Paweł Zygmunt (20:47)
2:1 Szymon Mularczyk - Robert Gajdzik (30:28, 5/4)
2:2 Jakub Lewandowski (37:57)
3:2 Patryk Jóźwik - Adrian Rudnicki (39:22)
4:2 Paweł Zygmunt (46:10)
4:3 Sebastian Fraszko - Mateusz Zieliński (48:37, 5/3)
4:4 Jakub Lewandowski (50:25, 5/4)
5:4 Patryk Jóźwik - Paweł Pszon, Adrian Rudnicki (52:28, 5/4) 
5:5 Bruno Śmieszek - Filip Mazurkiewicz (58:30)
6:5 Maciej Anklewicz - Szymon Mularczyk (62:54)

Sędziowali: Marcin Polak - Mariusz Tymczyszyn, Sajmon Grelich.
Minuty karne: 10 - 12
Strzały: 45 - 40
Widzów: 100

TMH Polonia: Robaszkiewicz - Schupp, Kawka; Gajdzik, Anklewicz, Mularczyk - Domogała, Kołodziej; Rudnicki, Jóźwik, Zygmunt - Ledwoń, Bodora; Latawiec, Demiańczuk, Gryc - Pszon, Sobera; Petelicki, Bogusiak, Zając.

MKS Sokoły: Lipiński - Zieliński, Jóźwiak; Śmieszek, Lewandowski, Mazurkiewicz - Urbański, Szuba; Fraszko, Rafiński, Prokurat - Khoperia, Niedlich; Szchramm, Popielski, Gołębiewski - Jaroch, Wołoszyk.



Tychy, Stadion Zimowy:

godz. 14:15 - JKH GKS Jastrzębie – UKH Unia Oświęcim 9:3 (5:1, 1:2, 3:0)
0:1 Przemysław Szymeczko - Kacper Rabęda (2:52)
1:1 Paweł Rafalik - Dominik Jarosz (8:25)
2:1 Dominik Jarosz - Patryk Pealczyk (11:30)
3:1 Antoni Kot - Jakub Szubert (12:19, 5/4)
4:1 Dominik Jarosz - Paweł Rafalik (13:54, 4/5)
5:1 Mateusz Barszczewski - Jakub Blanik (16:51)
5:2 Jan Malewski (25:10)
5:3 Szymon Wojtarowicz (25:53)
6:3 Dominik Paś - Jakub Michałowski (29:14, 4/5)
7:3 Mateusz Paś - Gracjan Witas (43:03, 5/4)
8:3 Antoni Kot (47:36, 4/5)
9:3 Kamil Wałęga - Konrad Gruszczyk (50:33)

Sędziowali: Krzysztof Kozłowski - Mateusz Krzywda, Adrian Wolny.
Minuty karne: 16 - 12
Strzały: 50 - 23
Widzów: 60

JKH GKS: Załucki - Michałowski, Antoni Kot; Rafalik, Jarosz, Pelaczyk - Brela, Witas; M. Paś, D. Paś, Szubert - Gruszczyk, Wywiał; Misterkiewicz, Blanik, Wałęga - Barszczewski, Cieśla; Nowak, Idiasik, Płachetka.

UKH Unia: Kubas - Noworyta, Sołtys; Wojtarowicz, Prusak, Flasz - Wołek, Adam Kot; Magiera, Wątor, Kupiec - Rudek (n/g), Górny; Rabęda, Szymeczko, Jęczała - Jarnot (n/g), Malewski.

godz. 17:15 - UKH Dębica – MOSM Tychy 0:11 (0:3, 0:5, 0:3)
0:1 Dawid Duży - Bartłomiej Jeziorski (4:22, 5/4)
0:2 Dawid Duży - Rafał Podlipni - Bartłomiej Jeziorski (15:16, 5/4)
0:3 Bartłomiej Jeziorski - Kamil Lewartowski (19:57)
0:4 Patryk Krężołek - Mateusz Ubowski - Kacper Gruźla (24:11)
0:5 Bartłomiej Jeziorski - Dawid Duży (25:28)
0:6 Rafał Podlipni - Maciej Kostyła (29:57)
0:7 Bartłomiej Jeziorski - Patryk Krężołek (32:28)
0:8 Kacper Kamieniecki - Bartłomiej Jeziorski (38:24)
0:9 Michał Królik - Mateusz Ubowski - Olaf Bizacki (45:44, 5/4)
0:10 Rafał Podlipni - Patryk Krężołek (54:14, 5/4)
0:11 Kacper Kamieniecki - Maciej Kostyła (55:22)

Sędziowali: Mariusz Smura - Patryk Puławski, Dariusz Pobożniak.
Minuty karne: 12 - 2
Strzały: 10 - 54
Widzów: 100

UKH: Wojciechowski - Bednarz, Szukała; Sokalski, Ptak, Dybowski - Sieradzki, Mazur; Bukowski, Filipek, Fus - Lewicki, Wójcik; Ferenc, Giełbaga, Kurczyk oraz Hadowski.

MOSM: Lewartowski (od 40:00 Zawalski) - Bizacki, Plewnia; Krężołek, Duży, Jeziorski - Kapusta, Kamieniecki; Kostyła, Pajestka, Podlipni - Mazurczyk, Królik; Hołdowicz, Adamczyk, Jaromin - Mizgała, Krzyżek; Gruźla, Ubowski, Krzyżek.



  1. Klasyfikacja po PIERWSZYM dniu zawodów.


GRUPA D

l. mecze punkty bramki

  1. MOSM Tychy 1 3 11 : 0

  2. JKS GKS Jastrzębie 1 3 9 : 3

  3. UKH UNIA Oświęcim 1 0 3 : 9

  4. UKH Dębica 1 0 0 :11


GRUPA E

l. mecze punkty bramki

  1. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 1 3 5 : 4

  2. TMH POLONIA Bytom 1 2 6 : 5

  3. MKS SOKOŁY Toruń 1 1 5 : 6

  4. ENERGA STOCZNIOWIEC 1 0 4 : 5


  1. Najlepsi strzelcy XXII OOM w Sportach Zimowych Dolny Śląsk 2016.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca będą brane pod uwagę zdobyte bramki oraz asysty.



nazwisko i imię


bramki

asysty

punkty



1.

JEZIORSKI BARTŁOMIEJ

3

3

6


TYCHY

2.

RYBAK MACIEJ


3

0

3


GDAŃSK

3.

JÓŹWIK PATRYK


3

0

3


BYTOM

4.

LEWANDOWSKI JAKUB

3

0

3


TORUŃ

5.

BERNACKI MICHAŁ


2

1

3


SOSNOWIEC

6.

JAROSZ DOMINIK


2

1

3


JASTRZĘBIE

7.

DUŻY DAWID


2

1

3


TYCHY

8.

PODLIPNI RAFAŁ


2

1

3


TYCHY

9.

KRĘŻOŁEK PATRYK

1

2

3


TYCHY





Powrót

Komentarze:

obcokrajowcy na Olimpiadzie Mlodych...hm , cos chyba nie tak to powinno wygladac
Może to synowie emigrantów ze wschodu którzy kiedyś zagrają dla Polski.
a dlaczego nie tak? kiedyś jeden czarny mógł grać w kadrze kopaczy nie mówiąc po naszemu ani słowa - to czemu Ukraińcy nie mogą grać w zespole ligowym ???
No i gdzie jest szef wyszkolenia .p.Zygmunt czy ktoś z sms.Faktycznie jest nasza pani Danuta.P (reformator dziecięcego hokeja) i robi cały czas notatki.Ale będzie materiału . Tak wygląda cały ten młodzieżowy hokej.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V