Unia i Zagłębie w finale Mistrzostw Polski Juniorów
W niedzielnym finale zmierzą się ekipy UKH Unii Oświęcim z UKS Zagłębiem Sosnowiec. W półfinale Unici pokonali Polonię Bytom 6:1 a sosnowiczanie ograli 2:1 JKH GKS Jastrzębie.
TMH Polonia Bytom – UKH Unia Oświęcim 1:6 (0:2,0:2,1:2)
0:1 – Miłosz Noworyta – Szymon Flasz, Adrian Prusak (10:00)
0:2 –Bartłomiej Kasperek – Sebastian Iwaniak (15:15)
0:3 – Kamil Paszek (24:38)
0:4 – Michał Lacheta – Kamil Paszek (25:36)
0:5 – Kamil Paszek – Jakub Śreniawski (44:52)
1:5 – Tomasz Wcisło – Szymon Mularczyk,Paweł Zygmunt (52:07,5/4)
1:6 – Bartłomiej Kasperek – Marcel Hatłas, Miłosz Noworyta (53:27,5/4)
Sędziowali: Przemysław Kępa (główny) – Robert Długi,Krzysztof Worwa (liniowi)
Minuty karne: 16-16
Strzały: 34-42
Widzów: ok. 10
TMH Polonia Bytom: Robaszkiewicz – Falkenhagen, Sroka; Krzemień(2), Filip(2), Mazur(2) – Kawka(2), Kołodziej(2); Martyniak, Wcisło, Kapłon – Jachym, Mularczyk; Jóźwik, Zygmunt(2), Domogała – Ledwoń, Bajon(2); Maciejczyk, Anklewicz, Gajdzik
UKH Unia Oświęcim: Łazarz – Nowotarski,Śreniawski(2); Koczy(2), Paszek, Lacheta – Iwaniak(2), Kasperek(2); Krzak, Hatłas(2), Zygmunt(2) – Prusak, Noworyta(2); Sołtys, Flasz, Wojtarowicz(2) – Kot, Szymeczko, Magiera, Wątor
JKH GKS Jastrzębie – UKS Zagłębie Sosnowiec 1:2 (0:1,1:1,0:0)
0:1 – Wojciech Gorzycki – Damian Janus, Patryk Sikora (11:35)
0:2 – Marcin Horzelski – Kamil Sikora, Patryk Sikora (27:37)
1:2 – Jakub Michałowski (35:14,5/4)
Sędziowali: Przemysław Kępa (główny) – Mateusz Niżnik, Maciej Gąsienica-Makowski (liniowi)
Minuty karne: 4-8
Strzały: 36-27
Widzów: ok.100
JKH GKS Jastrzębie: Berggruen – Czech, Michałowski; Matusik, Jaworski, Dudkiewicz – Kącki, Balcerek; Chorążyczewski, Ludwiczak, Bryk – Barszczewski, Żak; Jarosz, Paś(4), Rafalik – Witas, Pelaczyk; Bichta, Rzekanowski, Szubert
UKS Zagłębie Sosnowiec: Czernik – Janus, P.Sikora(2); Gniewek, Bernacki, Jarosz – Musialik, Horzelski; K.Sikora(2), Pędraś, Woźniak(2) – Stupnytskij, Gzik; Gorzycki(2), Rabenda, Goździewicz – Bartnik, Oleksy, Grędel
Mecz o 3 miejsce
godz. 12:00 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie
FINAŁ
godz. 15:00 UKH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie Sosnowiec
Komentarze