KHL: Na Żywo

bilety

Terminarz Hokej Liga 2013/2014

SHOUTNEWS

2014-04-24 21:59 Wyniki czwartkowych meczów towarzyskich: Słowacja - Finlandia 0:3, Dania - Białoruś 5:4, Niemcy - Rosja 2:4.

2014-04-24 21:07 Litwini wygrali z Rumunią 5:2 na zakończenie czwartej serii spotkań.

2014-04-24 18:02 Zakończyło się mecz Wielka Brytania - Holandia. Lepsi okazali się "Wyspiarze", którzy wygrali 4:3.

2014-04-24 16:06 Władze szwajcarskiej ekstraklasy i przedstawiciele jej klubów chcą likwidacji rzutów karnych w meczach fazy play-off NLA. Przeciwko tej propozycji opowiada się transmitująca rozgrywki telewizja SRF. W szwajcarskich play-offach przy remisie o wyniku decyduje 20-minutowa dogrywka i ewentualnie minimum 5 rund rzutów karnych.

2014-04-24 15:11 Bramkarz Michal Zajkowski nie jest już zawodnikiem drugoligowego szwedzkiego klubu IK Oskarshamn.

2014-04-24 12:02 Zapraszamy na relacje live z przedostatniej kolejki MŚ w Wilnie. Początek meczem Polaków z Chorwatami o 12:00. Statystyki, składy przedmeczowe na lajfy.com - KLIKNIJ.

2014-04-23 23:58 Jeśli podopieczni Igora Zacharkina wygrają jutro z Chorwacją zapewnią sobie awans na zaplecze elity, niezależnie od pozostałych wyników czwartkowych i sobotnich spotkań.

2014-04-23 23:53 Jutro do Oświęcimia ma przyjechać trener Peter Mikula, by spotkać się z zarządem i podjąć kilka kluczowych decyzji.

2014-04-23 21:45 Jutro od godz. 10.00 zostają otwarte kasy z biletami na finałowy mecz Zlína z Kometą Brno. Pierwsi kibice już stoją w kolejce. (wb)

2014-04-23 21:24 Wielka Brytania - Litwa 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - Arnoldas Bosas - Dainius Zubrus, Mindaugas Kieras (3:59),
1:1 - Robert Dowd - Benjamin Davies, David Phillips (24:41),
1:2 - Dainius Zubrus - Donatas Kumeliauskas, Arnoldas Bosas (31:06, 5/4).

2014-04-23 20:37 Wielka Brytania - Litwa 1:2 (0:1, 1:1) - po dwóch tercjach

2014-04-23 19:52 Po pierwszej tercji Litwa prowadzi z Wielką Brytanią 1:0. W 4. minucie bramkę zdobył Arnoldas Bosas.

2014-04-23 18:06 Chorwacja – Rumunia 4:3 k. (0:1, 1:1, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)
0:1 – Jewgienij Pisarenko – Atilla Imecs, Csanad Virag (7:32, 5/4),
0:2 – Ede Mihaly – Csanad Fodor (24:37, 4/4),
1:2 – Borna Rendulić – Igor Jacmenjak (30:24),
1:3 – Huba Bors – Zsolt Mastaleriu, Matyas Biro (46:20, 5/4),
2:3 – Kenny MacAulay – Mario Novak, Dario Kostović (53:27),
3:3 – Tadija Mirić – Luka Vukoja, Alan Letang (57:22),
4:3 - Igor Jacmenjak – decydujący rzut karny.

2014-04-23 16:53 Chorwacja – Rumunia 1:2 (0:1, 1:1) – po dwóch tercjach.
1:2 – Borna Rendulić – Igor Jacmenjak (30:24).

2014-04-23 16:35 Rosyjski szkoleniowiec Andriej Parfionow, który dotychczas prowadził młodzieżowe reprezentacje Polski, będzie trenerem MMKS-u Podhala Nowy Targ. - Jeszcze w tym tygodniu ma spotkać się z władzami klubu - informuje serwis sportowepodhale.pl.

2014-04-23 16:01 Po pierwszej tercji reprezentacja Rumunii prowadzi z Chorwacją 1:0. Jedyną bramkę dla drużyny Kjella Lindqvista, podczas gry w przewadze, zdobył Jewgienij Pisarenko.

2014-04-23 15:40 Na Stadionie Zimowym w Tychach trwa czwarta edycja Ogólnopolskiego Turnieju Minihokeja. W rozgrywkach bierze udział 28 drużyn, podzielonych na grupy i dwie kategorie wiekowe: 18 drużyn w kategorii starszej (2004-2005) oraz 10 drużyn w kategorii młodszej (2006 i młodsi).

Gospodarzami turnieju są młodzi zawodnicy MOSM Tychy. Do "piwnego miasta" przyjechały drużyny z Bytomia, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Janowa, Oświęcimia, Nowego Targu, Łodzi, Jastrzębia, Dębicy, Warszawy, Opola, Gdańska i Torunia.

2014-04-23 12:03 Zapraszamy na dzisiejsze relacje z Mistrzostw Świata Dywizji 1B w Wilnie. Komentarz live z wszystkich spotkań, statystyki i składy przedmeczowe na lajfy.com. Zapraszamy od 12:00 - KLIKNIJ.

2014-04-20 21:09 Obrońca Chicago Blackhawks, Brent Seabrook został zawieszony na 3 mecze za atak na Davida Backesa w drugim meczu pierwszej rundy play-off NHL z St. Louis Blues. Seabrook na lodzie został ukarany za swoje wejście karą meczu.

2014-04-19 00:59 Po drugim meczu finału czeskiej extraligi: PSG ZLÍN - HC KOMETA BRNO 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), Zlín powadzi w meczach 2:0. W barażach o extraligę Mladá Boleslav i Olomouc na kolejkę przed końcem baraży awansują a Kladno i Chomutov są spadkowiczami z czeskiej extraligi. (wb)

Krążek: aż tak z nim było źle? cóż może go kiedyś wyleczą
Karatajev: WOland, już podobno odszedł, ale..
Woland: ale co ?
Marios91: tam tak na prawdę nikt nie odchodzi , oni się rotują
Karatajev: ale trudno w to uwierzyć, ale..może być gorzej..:D
Woland: ja mam swoje zdanie na temat aktualnego zarzadu
emeryt: ale czai sie gorszy
Woland: dlatego nie pisze na forum, choć ręce to mnie świerzbią
Karatajev: bo koło stołka kręci się niejaki Budzowski..
Krążek: Budzik spoko
Karatajev: spoko jest działaczem jak się kręci jak najdalej od lodo..
Woland: unie moglby prowadzic kurator
Karatajev: i jak szuka sponsorów" Po sponsora za kilka tysiecy nawet nie opłaca się jechać"..
Woland: fajnie by było
Krążek: nie ma co liczyś na podwyższających swoje ego biznesmenów jak nie wkroczy Syntos to zawsze tak będzie
Szakal: o Syntosie to możemy zapomnieć, z roku na rok jest coraz gorzej.
Karatajev: udany sezon, było 4 miejsce, myślałem że skłąd utrzymają, marzyłem o jakimś wzmocnieniu, Mikula tez może zostanie, byłyby fajne sparingi przed sezonem, bo by coś załatwił ciekawego, będa emocje w sezonie.. i co.. sie zjeba...
NEXTER: a miało być tak pięknie ;)....
Ksiądz Robak: z budżetem w wys 1.5 bańki nie ma mowy o dobrym sezonie
Karatajev: ale bedzie balkon, będzie Alf, będzie Zdzichu..
Marios91: z Aksamem nic więcej nie zdziałamy...
NEXTER: jest balkon jest impreza...:)
Karatajev: zaraz sie okaże że młodzi są tylko dogadani że jeszcze nic nie podpisane..:D
Ksiądz Robak: tak jest Karat...niestety
NEXTER: Mikula bliski rozwiązania kontraktu...