Hokej.net Logo

Wyświetleń: 9236

XXV Mistrzostwa Polski Oldboys - wyniki

2017-04-06 16:46:06

Trwają XXV Mistrzostwa Polski Oldboys, przedstawiamy dotychczasowe rozegrane spotkania. Turniej trwa od czwartku do soboty.


Old Boys Podhale - Old Boys Unia Oświęcim 7:1 (2:0)
1:0 Łukasz Wilczek 08:59 5/5
2:0 Mateusz Malinowski (Zdzisław Zaręba - Michał Piotrowski) 12:55 5/5
3:0 Michał Piotrowski (Łukasz Wilczek - Zdzisław Zaręba) 20:55 5/4
3:1 Łukasz Ziober (Łukas Zeman) 21:11 5/5
4:1 Tomasz Koszarek (Adam Zych) 24:16 5/5
5:1 Adam Zych (Tomasz Koszarek - Łukasz Wilczek) 24:49 5/5
6:1 Paweł Gil (Paweł Zych) 35:41 5/5
7:1 Mateusz Malinowski (Michał Piotrowski - Zdzisław Zaręba) 38:47 5/5

Podhale: Rączka (Samolej) - B. Piotrowski, Trzópek, Zaręba, Malinowski, M. Piotrowski, Gil, P. Zych, Kubowicz, Jękner, Wilczek, Iskrzycki, A. Zych, Koszarek, Bielak, Szopiński, Furca, Tomasik
Trener: Józef Batkiewicz

Unia: Kuszaj (Kaszuba) - Czerwik, Jęczała, Klisiak, Ryczko, Jarosz, Kuberski, Połącarz, Salomon, Ziober, Zeman, Trethan, Tomski, Chrząkała, Hyliński.

Kary: Podhale - 0 min., Unia - 6 min.
Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński

Cracovia Pany - Polonia Bytom 1:4 (0:3)
0:1 Grzegorz Nowak (Daniel Kukulski) 0:15 5/5
0:2 Marek Żurek (Robert Mandla) 6:10 5/5
0:3 Arkadiusz Zając (Ryszard Zdunek) 17:20 5/5
1:3 Sebastian Witowski (Marian Csorich - Piotr Dudek) 29:25 4/5
1:4 Łukasz Steckiewicz (Ryszard Zdunek) 35:41 5/5

Cracovia: Kosiński (Galon - n/g) - Dudek, Csorich, Kociołek, Salamon, Witowski, Pomykała, P. Kozendra, Śliwa, Cieślak, D. Laszkiewicz, Siemieniec, Wieczorkiewicz, Fielek, Cupiał, R. Kozendra, Ślusarek, Koziołek, Ciastoń

Polonia: Szydłowski - Nowak, Różyło, Kukulski, Sroka, Steckiewicz, Mandla, Zając, Zdunek, Żurek, Banaszczak, Goliński, Wichrowski.

Kary: Cracovia - 14 min., Polonia - 10 min.
Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński

Old Boys Unia Oświęcim - Old Boys Sosnowiec 4:3 (2:3)
1:0 Miłos Ryczko (Waldemar Klisiak) 0:59 5/5
1:1 Piotr Sarnik (Rafał Twardy) 2:49 5/5
2:1 Krzysztof Jarosz (Waldemar Klisiak - Miłosz Ryczko) 8:20 5/5
2:2 Piotr Małakiewicz (Andrzej Sojka) 9:34 5/5
2:3 Piotr Sarnik (Rafał Twardy) 19:58 4/5
3:3 Paweł Tomski (Artur Hyliński) 23:02 5/5
4:3 Waldemar Klisiak (Miłosz Ryczko) 23:43 5/5

Unia: Kuszaj (Kaszuba - n/g) - Czerwik, Jęczała, Klisiak, Ryczko, Jarosz, Kuberski, Połącarz, Salomon, Ziober, Zeman, Trethan, Tomski, Chrząkała, Hyliński.

Sosnowiec: Cybulski - Sarnik, Samek, Kopos, Czechowicz, Twardy, Zajączkowski, Janasik, Sikora, Dziwosz, Sojka, Sosiński, Hałota, Gacek, Madeksza, Małakiewicz.

Kary: Unia - 12 min., Sosnowiec - 10 min.

Sędziowali: Dawid Pabisiak i Bartłomiej Stępień.

Pomorzanin Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 4:5 (3:1)
1:0 Sławomir Szachniewicz (Andrzej Masewicz - Andrzej Wiwatowski) 0:31 5/5
1:1 Adam Wróbel (Bartłomiej Wróbel) 5:35 5/4
2:1 Maciej Maćkiewicz (Jarosław Olek) 12:06 5/5
3:1 Pitr Lazovic (Tomasz Bartoszewski) 18:05 5/5
3:2 Antoni Wróbel 27:10 5/5
3:3 Adam Wróbel 32:13 5/5
3:4 Adam Wróbel (Bartłomiej Wróbel - Marcin Wysocki) 35:28 5/5
4:4 Andrzej Wiwatowski (Andrzej Masewicz - Wojciech Moszczyński) 39:10 5/4
4:5 Adam Wróbel 40:00 Karny

Pomorzanin: Gołębiewski (Cylke - n/g) - Masewicz, Górecki, Moszczyński, Wiwatowski, Szachniewicz, Fraszko, Olek, Lazovic, Bartoszewski, Maćkiewicz, Plewiński, Gimiński, Witczak, Raczyński, Daroz, Siódemski, Sadowski, Niedzielski.

Stoczniowiec: Zaręba (Juchniewicz - n/g) - Wysocki, Baginski, Ad. Wróbel, B. Wróbel, An. Wróbel, Kosiński, Tompf, Małachowski, Lange, Przewoźny, Gacoń.

Kary: Pomorzanin - 10 min., Stoczniowiec - 16 min.
Sędziowali: Dawid Pabisiak i Bartłomiej Stępień.

Polonia Bytom - Old Boys GKS Katowice 3:1
1:0 Robert Mandla - Andrzej Husse, Adam Goliński 9:11
2:0 Daniel Kukulski - Robert Mandla, Andrzej Banaszczak 26:37
3:0 Robert Mandla - Łukasz Steckiewicz 39:23
3:1 Marcin Piecuch 28:38


Polonia: Banaszczak - Husse, Sroka, Goliński, Kukulski, Nowak - Różyło, Wodnicki, Mandla, Zdunek, Zając - Żurek, Steckiewicz.

GKS: Szostok (Wojciechowski - n/g) - Pieluch, Szałkowski, Werner, Kempa, Podsiedlik - Langner, Ossak, Kasiarz, Wróbel, Maciejczyk - Szubert, D. Wójcik, Krzysztofik, Kaszuba, Gawlas - Potęmpa, W. Wójcik.

Kary: Polonia - 12 min., GKS - 8 min.

Sędziowali: Dawid Pabisiak i Bartłomiej Stępień.

Old Boys Sanok - Old Boys GKS Tychy 2:3 (0:1)
0:1 Łukasz Mejka (Andrzej Wawrzonkowski) 19:14 5/5
0:2 Piotr Bierzyński 22:02 5/5 
1:2 Michał Radwański (Norbert Cieraciew) 25:54 5/5
2:2 Radosław Wituszyński 30:08 5/5
2:3 Tomasz Sornek 40:00 Karny

Sanok: Lisowski - Pawlik, Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew, Rocki, Mika, Brejta, Wituszyński, Burnat, Glimas, Maślak, Zawiłowski.
Trener: Zygmunt Wójcik.

GKS Tychy: Augustyniak (Harańczyk - n/g) - Kuczera, Beresiński, Więckowski, Tabaka, Wawrzonkowski, Mejka, Kaczkowski, Bierzyński, Sornek, Sobas, Lewandowski, Łuka, Chojecki, Oleschlager, Jasiński, Katarzyński.

Kary: Sanok - 2 min., GKS Tychy - 6 min.
Sędziowali: Dawid Pabisiak i Bartłomiej Stępień

PODHALE-TORUŃ 10:0 (6:0)
1:0 Michał Piotrowski (Zdzisław Zaręba) 0:13
2:0 Łukasz Gil 8:12
3:0 Michał Piotrowski (Mateusz Malinowski - Bartłomiej Piotrowski) 9:54
4:0 Tomasz Koszarek (Adam Zych) 11:35
5:0 Mateusz Malinowski (Michał Piotrowski)15:53
6:0 Tomasz Koszarek (Adam Zych) 18:00
7:0 Paweł Gil (Paweł Zych) 29:34
8:0 Bartłomiej Iskrzycki31:21
9:0 Zdzisław Zaręba 32:14
10:0 Adam Zych 36:54

Podhale: Rączka (Samolej) - B. Piotrowski, Trzópek, Zaręba, Malinowski, M. Piotrowski, Gil, P. Zych, Kubowicz, Jękner, Wilczek, Iskrzycki, A. Zych, Koszarek, Bielak, Szopiński, Furca, Tomasik.
Trener: Józef Batkiewicz

Pomorzanin: Gołębiewski (Cylke - n/g) - Masewicz, Górecki, Moszczyński, Wiwatowski, Szachniewicz, Fraszko, Olek, Lazovic, Bartoszewski, Maćkiewicz, Plewiński, Gimiński, Witczak, Raczyński, Daroz, Siódemski, Sadowski, Niedzielski.

Kary: Podhale - 6 min., Pomorzanin - 6 min.

Sędziowali: Dariusz Pobożniak i Mateusz Krzywda.

7. 16:00 3A-5A  GDAŃSK-SOSNOWIEC 3:10
0:1 Bartłomiej Gacek 9:22
0:2 Krystian Samek (Piotr Madeksza - Rafał Twardy) 10:07
1:2 Adam Wróbel 16:56
1:3 Andrzej Sojka (Arkadiusz Sikora - Piotr Małakiewicz) 17:20
1:4 Mirosław Bartnik (Piotr Małakiewicz) 22:24
1:5 Piotr Sarnik (Rafał Twardy) 23:15
1:6 Krzysztof Hałota (Piotr Małakiewicz - Andrzej Sojka) 23:55
2:6 Batłomiej Wróbel (Adam Wróbel) 24:45 
2:7 Wojciech Sosiński (Rafał Twardy - Krystian Samek) 33:12
2:8 Piotr Małakiewicz (Krzysztof Hałota) 33:57
2:9 Piotr Sarnik (Krystian Samek) 35:42
3:9 Marcin Wysocki 37:22
3:10 Krystian Samek (Mirosław Janasik) 38:33

Gdańsk: Zaręba (Juchniewicz - n/g) - Wysocki, Bagiński, Ad. Wróbel, B. Wróbel, An. Wróbel - Kosiński, Tompf, Małachowski, Lange, Przewoźny - Gacoń.

Sosnowiec: Cybulski - Czechowicz, Sosiński, Twardy, Sarnik, Samek, Sujka, Bartnik, Małakiewicz, Sikora, Hałota, Gacek, Madeksza, Zajączkowski, Janasik, Chabior, Koboz.

Kary: Gdańsk - 4 min., Sosnowiec - 8 min. 

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

8. 17:20 1B-2B  CRACOVIA-SANOK 6:5 po karnych
0:1 Maciej Mermer (Michał Radwański) 0:37
1:1 Krzysztof Śliwa (Sebastian Witowski) 4:12
1:2 Marcin Burnat (Maciej Mermer) 5:23
2:2 Krzysztof Śliwa (Dominik Salamon) 13:16 
2:3 Maciej Mermer 20:41
2:4 Norbert Cieraciew 23:16
3:4 Robert Kozendra (Dominik Salamon - Sebastian Witowski) 27:39
4:4 Marcin Cieślak (Paweł Kozendra) 29:26
4:5 Maciej Mermer (Ryszard Pawlik) 33:18
5:5 Daniel Laszkiewicz (Marcin Cieślak) 35:25 
6:5 Krzysztof Śliwa 40:00 Karny

Cracovia: Kosiński (Galon) - Dudek, Csorich, Kociołek, Salamon, Witowski - Pomykała, P. Kozendra, Śliwa, Cieślak, D. Laszkiewicz -  Siemieniec, Wieczorkiewicz, Fielek, Cupiał, R. Kozendra - Ślusarek, Koziołek, Ciastoń.

Sanok:  Lisowski - Pawlik, Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew - Rocki, Mika, Brejta, Wituszyński, Burnat - Glimas, Maślak, Zawiłowski.

Kary: Cracovia - 12 min., Sanok - 10 min.

Sędziowali: Dariusz Pobożniak i Mateusz Krzywda.

9. 18:40 3B-5B  TYCHY-KATOWICE 4:5 po karnych
1:0 Tomasz Sornek (Dariusz Chojecki) 1:25
1:1 Wojciech Maciejczyk (Zbigniew Wróbel) 4:45
2:1 Bartłomiej Sobas (Andrzej Warzonkowski) 5:19
2:2 Andrzej Szubert (Zbigniew Wróbel) 15:50
3:2 Marek Tabaka (Andrzej Wawrzonkowski) 16:49
3:3 Witold Wójcik (Grzegorz Gawlas) 17:24
3:4 Wojciech Maciejczyk (Marcin Pieluch) 30:28
4:4 Tomasz Więckowski (Bartłomiej Sobas) 33:11 
4:5 Olgierd Langner 40:00 Karny

Tychy: Augustyniak (Harańczyk - n/g) - Kuczera, Beresiński, Więckowski, Tabaka, Wawrzonkowski - Mejka, Kaczkowski, Bierzyński, Sornek, Sobas - Lewandowski, Łuka, Chojecki, Oleschlager, Jasiński - Katarzyński, Drabik.

Katowice: Wojciechowski (Szostok - n/g) - Pieluch, Szałkowski, Werner, Kempa, Podsiedlik - Langner, Ossak, Kasiarz, Wróbel, Maciejczyk - Szubert, D. Wójcik, Krzysztofik, Kaszuba, Gawlas - Potęmpa, W. Wójcik.

Kary: Tychy - 6 min., Katowice - 26 min.

Sędziowali: Dariusz Pobożniak i Mateusz Krzywda.



Dzień 2:

1. 8:00 2B-5B  SANOK-KATOWICE 3:1
1:0 Dariusz Brejta (Jacek Jakubaszek) 5:42
2:0 Michał Radwański (Maciej Mermer) 19:46
2:1 Adrian Krzysztofik (Tomasz Ossak)32:17
3:1 Radosław Wituszyński (Jacek Jakubaszek) 35:55

Sanok: Lisowski (Pawlik) - Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew, Roski, Mika, Brejta, Wituszyński, Burnat, Glimas, Maślak, Zawiłowski, Jakubaszek.

Katowice: Szostok (Wojciechowski - n/g) - Pieluch, Szałkowski, Werner, Kempa, Podsiedlik, Langner, Ossak, Kasiarz, Wróbel, Maciejczyk, Szubert, Wójcik, Krzysztofik, Kaszuba, Gawlas.

Kary: Sanok - 14 min., Katowice - 8 min.

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

2. 9:20  3B-4B  TYCHY-BYTOM 2:3
0:1 Andrzej Banaszczak (Adam Goliński) 2:40
1:1 Tomasz Więckowski (Łukasz Mejka) 22:55
1:2 Andrzej Banaszczak (Maciej Wichrowski) 29:03
2:2 Andrzej Wawrzonkowski (Marek Tabaka) 32:11
2:3 Arkadiusz Zając (Daniel Kukulski) 39:10

GKS Tychy: Augustyniak (Harańczyk - n/g) - Kuczera, Beresiński, Więckowski, Tabaka, Wawrzonkowski, Mejka, Kaczkowski, Bierzyński, Sornek, Sobas, Lewandowski, Łuka, Chojecki, Oleschlager, Jasiński, Katarzyński.

Polonia: Szydłowski (Nowak) - Różyło, Kukulski, Sroka, Steckiewicz, Mandla, Zając, Zdunek, Żurek, Banaszczak, Goliński, Husse, Wichrowski.

Kary: Tychy - 28 min., Bytom - 14 min.

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

3. 10:40 2A-5A  TORUŃ-SOSNOWIEC 3:4
1:0 Jakub Darol (Tadeusz Raczyński) 4:03
1:1 Mirosław Bartnik (Piotr Matlakiewicz) 11:44
1:2 Rafał Twardy 22:12
1:3 Piotr Sarnik 26:58
1:4 Tomasz Koboz (Mirosław Bartnik) 28:17
2:4 Jakub Darol (Tomasz Bartoszewski) 32:29
3:4 Pitr Lazovic (Arkadiusz Witczak) 37:25

Pomorzanin: Gołębiewski (Cylke - n/g) - Masewicz, Górecki, Moszczyński, Wiwatowski, Szachniewicz, Fraszko, Olek, Lazovic, Bartoszewski, Maćkiewicz, Plewiński, Gimiński, Witczak, Raczyński, Darol, Siódemski, Sadowski.

Sosnowiec: Cybulski - Czechowicz, Sosiński, Twardy, Sarnik, Samek, Sujka, Bartnik, Matlakiewicz, Sikora, Hałota, Gacek, Madeksza, Zajączkowski, Janasik, Chabior, Koboz.

Kary: Pomorzanin - 10 min., Sosnowiec - 16 min.

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

4. 12:00 3A-4A  GDAŃSK-OŚWIĘCIM 1:5
0:1 Krzysztof Jarosz (Tomasz Połącarz - Sławomir Czerwik) 10:50
0:2 Miłosz Ryczko (Witold Magiera) 15:02
0:3 Sławomir Klisiak (Miłosz Ryczko - Krzysztof Jarosz) 19:59
0:4 Miłosz Ryczko (Krzysztof Jarosz) 21:09
0:5 Łukasz Zeman (Łukasz Ziober)
1:5 Adam Wróbel 39:52

Gdańsk: Zaręba (Juchniewicz - n/g) - Wysocki, Baginski, Ad. Wróbel, B. Wróbel, An. Wróbel, Kosiński, Tompf, Małachowski, Lange, Przewoźny, Gacoń, Bruliński.

Oświęcim: Kuszaj (Kaszuba) - Czerwik, Jęczała, Klisiak, Ryczko, Jarosz, Kuberski, Połącarz, Salomon, Ziober, Zeman, Trethan, Tomski, Chrząkała, A. Hyliński, K. Hyliński, Magiera.

Kary: Gdańsk - 8 min., Oświęcim - 0 min.

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

5. 13:20 1B-5B  CRACOVIA-KATOWICE 6:3
1:0 Sławomir Cupiał (Paweł Kozendra) 6:06
2:0 Marian Csorich 7:58
3:0 Mirosław Fielek (Sławomir Cupiał) 9:54
3:1 Marceli Podsiedlik 20:45
4:1 Sebastian Witowski (Grzegorz Kociołek - Dominik Salamon) 22:50
4:2 Olgierd Langner 25:19
5:2 Marek Koziołek (Marcin Ciastoń) 36:02
6:2 Dominik Salamon (Grzegorz Kociołek - Paweł Kozendra) 36:50
6:3 Krzysztof Kaszuba (Wojciech Kempa) 37:11

Cracovia: Kosiński (Galon) - Dudek, Csorich, Kociołek, Salamon, Witowski, Pomykała, P. Kozendra, Śliwa, Cieślak, D. Laszkiewicz, Siemieniec, Wieczorkiewicz, Fielek, Cupiał, R. Kozendra, Ślusarek, Koziołek, Ciastoń.

Katowice: Szostok (Wojciechowski) - Pieluch, Szałkowski, Werner, Kempa, Podsiedlik, Langner, Ossak, Kasiarz, Wróbel, Maciejczyk, Szubert, Wójcik, Krzysztofik, Kaszuba, Gawlas.

Kary: Cracovia - 14 min., GKS - 12 min.

Sędziowali: Bartłomiej Stępień i Mateusz Krzywda.

6. 14:40 1A-5A  PODHALE-SOSNOWIEC 11:3
1:0 Łukasz Wilczek (Bartłomiej Piotrowski - Michał Piotrowski) 6:41
2:0 Adam Zych (Tomasz Koszarek - Bartłomiej Iskrzycki) 8:35
3:0 Zdzisław Zaręba (Michał Piotrowski) 13:14
4:0 Tomasz Jękner (Łukasz Gil) 14:09
5:0 Bartłomiej Piotrowski (Michał Piotrowski) 17:39
6:0 Bartłomiej Piotrowski (Łukasz Gil - Michał Piotrowski) 22:44
7:0 Łukasz Gil (Tomasz Jękner - Paweł Gil) 23:45
7:1 Krzysztof Hałota (Arkadiusz Sikora) 28:34
8:1 Tadeusz Puławski (Sławomir Furca - Łukasz Wilczek) 28:58
9:1 Paweł Zych (Michał Piotrowski - Paweł Gil) 30:16
9:2 Arkadiusz Sikora (Andrzej Sujka) 32:26
10:2 Mateusz Malinowski (Zdzisław Zaręba) 30:45
11:2 Tomasz Koszarek 33:45
11:3 Piotr Sarnik (Tomasz Koboz) 36:40

Podhale: Rączka (Samolej) - B. Piotrowski, Trzópek, Zaręba, Malinowski, M. Piotrowski - P. Gil, P. Zych, Ł. Gil, Kubowicz, Jękner - Puławski, Wilczek, Iskrzycki, A. Zych, Koszarek - Bielak, Szopiński, Furca, Tomasik.
Trener: Józef Batkiewicz

Sosnowiec: Cybulski - Czechowicz, Sosiński, Twardy, Sarnik, Samek, Sujka, Bartnik, Matlakiewicz, Sikora, Hałota, Gacek, Madeksza, Zajączkowski, Janasik, Chabior, Koboz, Kurowski.

Kary: Podhale - 8 min., Sosnowiec - 12 min.

Sędziowali: Bartłomiej Stępień i Mateusz Krzywda.

7. 16:00 2B-4B  SANOK-BYTOM 5:1
0:1 Daniel Kukulski 7:15
1:1 Dariusz Brejta (Radosław Wituszyński - Krzysztof Rocki) 28:12
2:1 Michał Radwański (Maciej Mermer) 29:43
3:1 Krzysztof Rocki (Radosław Wituszyński) (29:56
4:1 Maciej Mermer (Ryszard Pawlik) 31:43
5:1 Michał Radwański (Maciej Mermer) 39:33

Sanok: Lisowski - Pawlik, Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew - Rocki, Mika, Brejta, Jakubaszek, Wituszyński - Burnat, Glimas, Maślak, Zawiłowski.
Trener: Zygmunt Wójcik.

Bytom: Banaszczak - Husse, Sroka, Goliński, Kukulski, Nowak - Różyło, Wodnicki, Mandla, Zdunek, Zając - Żurek, Steckiewicz.

Kary: Sanok - 4 min., Bytom - 4 min.

Sędziowali: Mateusz Krzywda i Bartłomiej Stępień.

8. 17:20 2A-4A  TORUŃ-OŚWIĘCIM 6:4
1:0 Tomasz Bartoszewski 5:31
2:0 Andrzej Wiwatowski (Marek Górecki) 10:16
2:1 Łukasz Zeman 10:46
2:2 Łukasz Zeman (Łukasz Ziober - Jacek Kuberski) 15:38
3:2 Tomasz Bartoszewski (Maciej Maćkiewicz) 16:20
4:2 Arkadiusz Witczak (Sławomir Szachniewicz) 19:58
4:3 Tomasz Połącarz (Krzysztof Jarosz) 22:06
5:3 Tomasz Bartoszewski (Robert Fraszko - Andrzej Masewicz) 25:05
5:4 Wojciech Salamon (Łukasz Ziober - Jacek Kuberski) 27:12
6:4 Sławomir Szachniewicz (Andrzej Wiwatowski) 35:04

Pomorzanin: Gołębiewski (Cylke - n/g) - Masewicz, Górecki, Moszczyński, Wiwatowski, Szachniewicz - Fraszko, Olek, Lazovic, Bartoszewski, Maćkiewicz - Plewiński, Gimiński, Witczak, Raczyński, Darol - Siódemski, Sadowski, Niedzielski.

Unia: Kaszuba (Kuszaj - n/g) -  Kuszaj (Kaszuba) - Czerwik, Jęczała, Klisiak, Ryczko, Jarosz - Kuberski, Połącarz, Salomon, Ziober, Zeman - Trethan, Tomski, Chrząkała, A. Hyliński, K. Hyliński - Magiera.

Kary: Pomorzanin - 10 min., Unia - 4 min.

Sędziowali: Dariusz Pobożniak i Mateusz Krzywda.

9. 18:40 1B-3B  CRACOVIA-TYCHY 4:1
10. 20:00 1A-3A  PODHALE-STOCZNIOWIEC 2:3Dzień 2:
1. 8:00 2B-5B  SANOK-KATOWICE 3:1
1:0 Dariusz Brejta (Jacek Jakubaszek) 5:42
2:0 Michał Radwański (Maciej Mermer) 19:46
2:1 Adrian Krzysztofik (Tomasz Ossak)32:17
3:1 Radosław Wituszyński (Jacek Jakubaszek) 35:55

Sanok: Lisowski (Pawlik) - Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew, Roski, Mika, Brejta, Wituszyński, Burnat, Glimas, Maślak, Zawiłowski, Jakubaszek.

Katowice: Szostok (Wojciechowski - n/g) - Pieluch, Szałkowski, Werner, Kempa, Podsiedlik, Langner, Ossak, Kasiarz, Wróbel, Maciejczyk, Szubert, Wójcik, Krzysztofik, Kaszuba, Gawlas.

Kary: Sanok - 14 min., Katowice - 8 min.

Sędziowali: Michał Kogut i Sebastian Kłaczyński.

10. 20:00 1A-3A  PODHALE-STOCZNIOWIEC 2:3

O utrzymanie:

- w ramach protestu drużyna z Torunia nie wyszła na mecz.

O siódme miejsce:

Old Boys Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 3:9

O piąte miejsce: 

Old Boys Sanok - Old Boys Sosnowiec 8:2

Mecze o medale:

O brązowy medal:
13:20 Cracovia Pany - Old Boys Unia 6:2

O złoty medal:
14:40 Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 5:0





Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X