Hokej.net Logo

Wyświetleń: 4875

XXVI MP Old Boy's: Podsumowanie turnieju w Krynicy-Zdroju

2018-04-16 14:15:06

Po raz jedenasty w historii a piąty z rzędu złoty medal zdobyło Podhale Nowy Targ podczas XXVI Mistrzostw Polski Old Boy's, rozgrywanych w Krynicy-Zdroju. Srebro trafiło do KTH Krynicy a brąz do Cracovii.



12.04.2018


Podhale N.Targ - Pomorzanin Toruń 11 - 0
(7-0,4-0)
1 - 0 04:24 M.Piotrowski - Zaręba
2 - 0 06:23 Furca - A.Zych, Iskrzycki
3 - 0 08:33 M.Piotrowski - Zaręba, Malinowski
4 - 0 10:35 Ł.Gil - Koszarek
5 - 0 12:03 Malinowski - M.Piotrowski, B.Piotrowski
6 - 0 12:40 P.Zych - Ł.Gil, Tomasik
7 - 0 19:39 Ł.Gil - Kubowicz, P.Gil (+1)
8 - 0 22:52 M.Piotrowski - Zaręba, B.Piotrowski (+1)
9 - 0 25:42 Malinowski - Piławski (-1)
10 - 0 36:34 Kubowicz - P.Zych (-1)
11 - 0 37:46 Malinowski - Zaręba, M.Piotrowski

Podhale Nowy Targ: Samolej (Słowakiewicz n/g) - Puławski (2), B.Piotrowski (2), P.Gil, Trzópek, P.Zych - Furca, Ł.Gil (2), Iskrzycki (2), Jękner, Koszarek, Kubowicz, Malinowski (4), M.Piotrowski, Tomasik, Wilczek, Zaręba, A.Zych - trener J.Batkiewicz

Pomorzanin Toruń: Gołębiewski, od 20:00 Pawłowski - Fraszko (2), Masewicz, Bartoszewski (2), Chrzanowski (2), Lazovic - Olek, Górecki, Darol, Wiwatowski, Lisewski (2) - Gimiński (4), Borecki, Witczak, Maćkiewicz, Niedzielski - Olkiewicz, Sadowski

Stoczniowiec Gdańsk - GKS Katowice 9 - 1
(4-0,5-1)
1 - 0 09:00 Wróbel Adam - Kostecki (-1)
2 - 0 09:35 Wróbel Adam - Kostecki, B.Wróbel
3 - 0 14:40 Kostecki - B.Wróbel (+1)
4 - 0 17:29 Kostecki - Wróbel Adam
5 - 0 21:15 B.Wróbel - Wróbel Adam
6 - 0 24:29 B.Wróbel
6 - 1 24:53 Langner - Ossak (-1)
7 - 1 32:25 Leśniak - Kostecki, Wysocki (+1)
8 - 1 35:02 Leśniak -Wysocki, Wróbel Antoni (+2)
9 - 1 37:04 Kostecki - Wróbel Adam, B.Wróbel

Stoczniowiec Gdańsk: Zareba, od 31:00 Odrobny - Bagiński (2), Kostecki, Tomf, Brucki, Wróbel Bartek, Wróbel Antoni, Wróbel Adam, Wysocki (2), Pachucki, Lange, Gacoń, Mindak (2), Walicki, Małachowski, Stańczyk, Leśniak (2), Waszak (2)

GKS Katowice: Szostok, od 24:29 Wojciechowski - Piecuch (2), Hanzel (4), Wójcik, Langner (2), Krzysztofik - Ossak (2), Lisowski, Kaszuba (2), Gawlas (2), Werner (2)

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 (1-0,3-0)
1 - 0 16:56 Tabaka - Cichoń, Sornek (+1)
2 - 0 21:06 Tabaka - Łuka (+1)
3 - 0 28:02 Sornek - Tabaka
4 - 0 35:05 Żbik

GKS Tychy: Runowski (Miłek n/g) - Kuczera, Łuka, Sornek, Tabaka, Lewandowski - Beresiński, Kaczkowski, Drabik (2), Olschlanger, Mizera (4) - Różański (4), Cichoń (2), Jasiński, Żbik, Pachut, Matczak

Zagłębie Sosnowiec: Galant (Cybulski n/g) - Niekurzak, Sosiński, Molenda (2), Sarnik, Samek (6+20) - Włodarczyk (2), Bartnik (2), Madeksza, Zachariasz, Twardy - Fusiński, Sujka, Kurowski, Sikora, Hałota (2) - Janasik

Cracovia Pany - Polonia Bytom 4 - 1 (1-0,3-0)
0 - 1 01:57 Zdunek - Sierocki, Sokora
1 - 1 17:16 Śliwa
2 - 1 29:25 P.Kozendra
3 - 1 33:56 Pawlik - Kociołek
4 - 1 39:13 D.Laszkiewicz - P.Kozendra (do pustej)

Cracovia Pany Kraków: Kosiński (Galon n/g) - Ślusarek (2), P.Kozendra, Śliwa (2), Cieślak, D.Laszkiewicz - Siemieniec, Dudek, Ciastoń, Pawlik, Kociołek - Pomykała, Wieczorkiewicz, Fielek, Czarnecki, Zieliński - Mucha, T.Kozendra, Cupiał, R.Kozendra

Polonia Bytom: Szydłowski (Ćwienczek n/g) - Zając, Banaszczak, Goliński (4), Husse, Tymczyszyn, Łysy - Nowak, Różyło, Kukulski, Sroka, Sierocki, Mandla, Zdunek, Żurek, Sokora

KTH Krynica - GKS Katowice 10 - 2 (5-1,5-1)
1 - 0 00:31 Salamon - Chabior, Pawlik
1 - 1 02:22 Gawlas - Krzysztofik
2 - 1 02:55 Chabior - Csorich
3 - 1 09:18 Chabior - Salamon
4 - 1 11:34 Brejta
5 - 1 13:17 Pawlik - Salamon, Csorich (+1)
5 - 2 27:06 Wójcik - Langner
6 - 2 27:33 Chabior - Salamon, Mosoń
7 - 2 33:41 Jakubaszek - Wituszyński, Mika
8 - 2 34:02 Zawiłowicz - Chabior
9 - 2 35:04 Zawiłowicz - Salamon, Pawlik
10 - 2 36:30 Cieraciew - Burnat, M.Radwański

KTH Krynica: Lisowski (Hebda n/g) - Csorich , Pawlik, Salamon, Chabior, Zawiłowicz - Rocki Krzysztof, Burnat, Radwański, Brejta, Cieraciew (2) - Ząbkiewicz, Gulbinowicz (2), Mika (2), Jakubaszek, Wituszyński - Witowski, Marczak, Wójcik, Mosoń

GKS Katowice: Szostok, od 20:00 Wojciechowski - Piecuch, Hanzel, W.Wójcik, Langner, Krzysztofik - Ossak, Lisowski, Kaszuba, Gawlas, Werner

Podhale N.Targ - Unia Oświęcim 6 - 2 (2-2,4-0)
1 - 0 00:08 M.Piotrowski
1 - 1 03:00 Pidło - Zeman
2 - 1 03:40 Zaręba - M.Piotrowski
2 - 2 10:24 Kuberski - Chudecki
3 - 2 25:44 Iskrzyski -Koszarek, Tomasik
4 - 2 35:02 Ł.Gil - Puławski
5 - 2 36:09 M.Piotrowski - Malinowski
6 - 2 39:04 Kubowicz - Ł.Gil

Podhale Nowy Targ (2): Samolej (Słowakiewicz n/g) - Puławski, B.Piotrowski, P.Gil, Trzópek (2), P.Zych - Furca, Ł.Gil, Iskrzycki, Jękner, Koszarek, Kubowicz, Malinowski (2), M.Piotrowski, Tomasik, Wilczek, Zaręba (2), A.Zych (2) -

Unia Oświęcim: Kuszaj (Kaszuba n/g) - Jęczała, Czerwik (2), Tomski, Jarosz, Zeman (4) - Kuberski (2), Połącarz, Krząkała (2), Chudecki, Osiński - Pidło, Trethan, Bury

Cracovia Pany - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 K
(0-0,2-2)
1 - 0 23:03 Zieliński - Cieślak, D.Laszkiewcz
1 - 1 24:40 Kostecki (+1)
2 - 1 26:01 Kociołek - Ciastoń
2 - 2 28:39 Stańczyk
3 - 2 40:00 Śliwa (decydujący rzut karny)

Cracovia Pany Kraków (2): Kosiński (Galon n/g) - Ślusarek (2), P.Kozendra, Śliwa, Cieślak, D.Laszkiewicz (2) - Siemieniec (2), Dudek, Ciastoń, Pawlik, Kociołek (2) - Pomykała, Wieczorkiewicz, Fielek, Czarnecki, Zieliński - Mucha, T.Kozendra, Cupiał, R.Kozendra

Stoczniowiec Gdańsk: Zareba (Odrobny n/g) - Bagiński (4), Kostecki, Tomf, Brucki, Wróbel Bartek, Wróbel Antoni, Wróbel Adam, Wysocki (2), Pachucki (2), Lange, Gacoń, Mindak (2), Walicki, Małachowski, Stańczyk (2), Leśniak, Waszak

Pomorzanin Toruń - GKS Tychy 3 - 2
(2-1,1-1,)
0 - 1 00:38 Tabaka - Sornek, Cichoń
1 - 1 03:25 Chrzanowski, Borecki
2 - 1 10:36 Chrzanowski - Fraszko, Masewicz
2 - 2 23:54 Cichoń - Tabaka, Sornek
3 - 2 32:11 Darol (+1)

Pomorzanin Toruń: Gołębiewski (Pawłowski n/g) - Fraszko, Masewicz (2), Bartoszewski (2), Chrzanowski, Lazovic - Olek, Górecki, Darol, Wiwatowski (2), Lisewski - Gimiński, Borecki (2), Witczak (2), Maćkiewicz, Niedzielski - Olkiewicz, Sadowski

GKS Tychy: Runowski (Miłek n/g) - Kuczera (2), Łuka, Sornek, Tabaka, Lewandowski - Beresiński, Kaczkowski, Drabik, Olschlanger, Mizera - Różański, Cichoń, Jasiński, Żbik (2), Pachut, Matczak

KTH Krynica - Polonia Bytom 2 - 4
(2-2,0-2)
1 - 0 07:00 Radwański - Cieraciew
1 - 1 08:11 Kukulski - Nowak
1 - 2 09:39 Zdunek
2 - 2 12:34 Radwański - Salamon
2 - 3 26:32 Mandla - Kukulski (-1)
2 - 4 29:27 Nowak (+1)

KTH Krynica: Lisowski (Hebda n/g) - Csorich, Pawlik (25), Salamon, Chabior, Zawiłowicz - Rocki, Burnat, Radwański , Brejta, Cieraciew (4) - Ząbkiewicz, Gulbinowicz, Mika, Jakubaszek (4), Wituszyński - Witowski, Marczak, Wójcik, Mosoń

Polonia Bytom: Szydłowski (Ćwienczek n/g) - Zając, Banaszczak, Goliński (2), Husse (2), Tymczyszyn, Łysy - Nowak, Różyło, Kukulski, Sroka (2), Sierocki, Mandla (2), Zdunek, Żurek, Sokora

Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 4 - 6 (2-2,1-3)
1 - 0 01:35 Połącarz
2 - 0 03:53 Jarosz - Tomski
2 - 1 05:26 Hałota - Sujka, Molenda
2 - 2 05:41 Halota
3 - 2 28:20 Chyliński - Bury
3 - 3 30:08 Sarnik - Twardy, Sosiński (+1)
3 - 4 30:19 Sarnik - Twardy, Zachariasz
3 - 5 32:34 Molenda - Kurowski, Madeksza
4 - 5 37:46 Trethan - Zeman
4 - 6 39:03 Sarnik - Twardy

Unia Oświęcim: Kuszaj (Kaszuba n/g) - Jęczała, Czerwik (4), Tomski, Jarosz, Zeman - Kuberski, Połącarz (4), Krząkała, Chudecki, Osiński - Pidło, Trethan, Bury

Zagłębie Sosnowiec (2): Galant (Cybulski n/g) - Niekurzak (2), Sosiński (2), Molenda (2), Sarnik, Samek - Włodarczyk (4), Bartnik, Madeksza, Zachariasz, Twardy - Fusiński (2), Sujka, Kurowski, Sikora, Hałota - Janasik

13.03.2018


Unia Oświęcim - GKS Tychy 7 - 2 (4-1,3-1)
1 - 0 05:46 Chudecki - Czerwik
2 - 0 11:45 Połącarz (-1)
3 - 0 15:36 Tomski - Zeman (+1)
3 - 1 17:48 Lewandowski - Różański
4 - 1 19:50 Chudecki - Osiński
4 - 2 21:36 Sornek - Mizera, Różański
5 - 2 27:31 Zeman - Jarosz, Czerwik
6 - 2 32:53 Tomski - Jęczała
7 - 2 34:03 Chudecki - Połącarz, Pidło

Unia Oświęcim: Kuszaj (Kaszuba n/g) - Jęczała (2), Czerwik (4+6), Tomski, Jarosz, Zeman - Kuberski (2), Połącarz (6), Krząkała, Chudecki, Osiński - Pidło, Trethan, Bury, Chyliński

GKS Tychy: Runowski, od 33:36 Miłek (2) - Kuczera, Łuka, Sornek, Tabaka (2), Lewandowski (2) - Beresiński, Kaczkowski (2), Drabik, Olschlanger, Mizera - Różański (2), Cichoń, Jasiński, Żbik, Pachut (2), Matczak

GKS Katowice - Polonia Bytom 0 - 11 (0-4,0-7)
0-1 10:16 Kukulski - Banaszczak
0-2 12:55 Mandla - Żurek, Banaszczak
0-3 14:03 Zdunek - Sierocki
0-4 14:48 Sierocki
0-5 21:02 Kukulski
0-6 23:56 Różyło - Nowak
0-7 27:17 Tymczyszyn - Sierocki, Zdunek
0-8 32:07 Kukulski - Różyło
0-9 32:28 Goliński - Żurek, Mandla
0-10 35:50 Żurek - Mandla
0-11 39:10 Mandla - Sroka, Żurek

GKS Katowice: Szostok, od 25:12 Wojciechowski - Piecuch, Hanzel, W.Wójcik, Langner (2), Krzysztofik (4) - Ossak, Lisowski, Kaszuba, Gawlas, Werner, Pyrskała

Polonia Bytom: Ćwienczek (Szydłowski n/g) - Zając, Banaszczak, Goliński, Husse, Tymczyszyn, Łysy - Nowak (2), Różyło, Kukulski, Sroka, Sierocki, Mandla, Zdunek, Żurek, Sokora

Zagłębie Sosnowiec - Pomorzanin Toruń 3 - 6
(2-3,1-3)
1 - 0 01:19 Sarnik - Samek
1 - 1 03:24 Chrzanowski - Bartoszewski
2 - 1 06:11 Fusiński - Samek
2 - 2 11:27 Chrzanowski - Bartoszewski, Lazovic
2 - 3 18:28 Bartoszewski - Masewicz
2 - 4 29:15 Chrzanowski
2 - 5 29:33 Szachniewicz
2 - 6 32:12 Darol - Szachniewicz
3 - 6 37:28 Sosiński

Zagłębie Sosnowiec: Galant (Cybulski n/g) - Niekurzak (2), Sosiński (2), Molenda, Sarnik, Samek - Włodarczyk, Bartnik, Madeksza, Zachariasz, Twardy - Fusiński, Sujka, Kurowski, Sikora (2), Hałota (2) - Janasik

Pomorzanin Toruń: Gołębiewski (Pawłowski n/g) - Fraszko, Masewicz (2), Bartoszewski (2), Chrzanowski, Lazovic - Olek, Górecki (2), Darol, Wiwatowski, Lisewski - Gimiński (4), Borecki, Witczak, Maćkiewicz, Niedzielski - Olkiewicz, Sadowski, Szachniewicz (4)

KTH Krynica - Cracovia Pany 4 - 1 (2-1,2-0)
1 - 0 04:18 Radwański - Ząbkiewicz
1 - 1 11:34 D.Laszkiewicz - Śliwa, Cieślak
2 - 1 17:50 Cieraciew - Wójcik (+1)
3 - 1 21:39 Radwański - Cieraciew, Wójcik (+1)
4 - 1 28:01 Wójcik - Salamon (+1)

KTH Krynica: Lisowski (Hebda n/g) - Csorich (2), Pawlik, Salamon, Chabior, Zawiłowicz - Rocki, Burnat, Radwański , Brejta, Cieraciew (4) - Ząbkiewicz, Gulbinowicz, Mika, Jakubaszek, Wituszyński - Witowski, Marczak, Wójcik, Mosoń

Cracovia Pany Kraków: Kosiński (Galon n/g) - Ślusarek (2), P.Kozendra (4), Śliwa (2), Cieślak, D.Laszkiewicz - Siemieniec, Dudek, Ciastoń (2), Pawlik, Kociołek - Pomykała, Wieczorkiewicz, Fielek, Czarnecki, Zieliński - Mucha, T.Kozendra, Cupiał, R.Kozendra

Podhale N.Targ - GKS Tychy 14 - 1 (8-0,6-1)
1-0 01:10 Ł.Gil - Kubowicz
2-0 02:33 Trzópek - M.Piotrowski, Malinowski
3-0 07:05 Kubowicz - Ł.Gil
4-0 09:19 M.Piotrowski - Malinowski, Zaręba
5-0 10:07 Ł.Gil - Kubowicz (-1)
6-0 11:44 M.Piotrowski (-1)
7-0 12:35 Jękner - Ł.Gil, Kubowicz
8-0 19:55 M.Piotrowski - Malinowski (+1)
9-0 24:15 Zaręba - Malinowski
10-0 25:02 Jękner - Kubowicz, Ł.Gil
11-0 30:54 M.Piotrowski - Malinowski, B.Piotrowski
11-1 31:48 Tabaka - Drabik
12-1 33:15 M.Piotrowski - Malinowski (+1)
13-1 37:32 Iskrzycki - A.Zych
14-1 38:26 P.Gil - Zaręba

Podhale Nowy Targ: Samolej, od 20:00 Słowakiewicz - Puławski, B.Piotrowski, P.Gil, Trzópek, P.Zych (2) - Furca, Ł.Gil, Iskrzycki, Jękner, Koszarek, Kubowicz, Malinowski, M.Piotrowski, Tomasik, Wilczek (2), Zaręba, A.Zych

GKS Tychy (2): Runowski (Miłek n/g) - Kuczera, Łuka, Sornek, Tabaka, Lewandowski (2) - Beresiński, Kaczkowski (2), Drabik, Olschlanger, Mizera - Różańsk, Cichoń, Jasiński, Żbik (2), Pachut, Matczak

Stoczniowiec Gdańsk - Polonia Bytom 3 - 0
(1-0,2-0)
1:0 06:12 Wróbel Adam - Wróbel Bartek
2:0 26:27 Wróbel Adam - Kostecki, Wróbel Bartek
3:0 38:33 Wróbel Adam - Wróbel Bartek (+1)

Stoczniowiec Gdańsk: Zareba (Odrobny n/g) - Bagiński (4), Kostecki, Tomf, Brucki, Wróbel Bartek, Wróbel Antoni, Wróbel Adam, Wysocki, Pachucki (2), Lange, Gacoń, Mindak, Walicki, Małachowski, Stańczyk, Leśniak, Waszak

Polonia Bytom: Szydłowski (Ćwienczek n/g) - Zając, Banaszczak, Goliński (2), Husse (2), Tymczyszyn (4), Łysy - Nowak (2), Różyło, Kukulski, Sroka, Sierocki (2), Mandla, Zdunek, Żurek, Sokora

Pomorzanin Toruń - Unia Oświęcim 3 - 4 (1-2,2-2)
0 - 1 06:34 Zeman - Jarosz, Tomski
1 - 1 06:56 Szachniewicz - Wiwatowski, Darol
1 - 2 12:14 Bernaś - Jarosz (+1)
2 - 2 20:26 Bartoszewski - Chrzanowski, Lisewski
3 - 2 24:58 Chrzanowski (-1)
3 - 3 33:52 Czerwik - Bernaś (+2)
3 - 4 34:52 Zeman - Chudecki, Połącarz (+1)

Pomorzanin Toruń: Gołębiewski (Pawłowski n/g) - Fraszko (2), Masewicz (4), Bartoszewski, Chrzanowski, Lazovic - Olek, Górecki, Darol, Wiwatowski, Lisewski - Gimiński, Borecki, Witczak, Maćkiewicz (2), Niedzielski - Olkiewicz, Sadowski, Szachniewicz (2)

Unia Oświęcim: Kuszaj (Kaszuba n/g) - Jęczała (2), Czerwik, Tomski, Jarosz, Zeman - Kuberski, Połącarz, Krząkała, Chudecki, Osiński - Pidło, Trethan, Bury, Chyliński, Bernaś (4)

GKS Katowice - Cracovia Pany 3 - 11 (2-4,1-7)
1 - 0 01:13 Pyrskała
1 - 1 10:00 Cieślak - Fielek, Kociołek
1 - 2 11:03 Pawlik - Wieczorkiewicz, Ciastoń
1 - 3 13:36 D.Laszkiewicz - Śliwa
1 - 4 14:25 Zieliński - Pawlik, Ciastoń
2 - 4 15:54 Langner - Wójcik
2 - 5 23:28 Czarnecki - Wieczorkiewicz
3 - 5 33:22 Wójcik (-1)
3 - 6 29:00 Śliwa - Pomykała
3 - 7 31:02 Ciastoń - Pawlik, P.Kozendra
3 - 8 33:56 Fielek - Czarnecki, Dudek (+1)
3 - 9 37:43 Fielek
3 - 10 39:02 Mucha - Pomykała
3 - 11 39:20 R.Kozendra - Dudek

GKS Katowice: Szostok, od 23:28 Wojciechowski - Piecuch, Hanzel (4), W.Wójcik, Langner, Krzysztofik - Ossak, Lisowski, Kaszuba, Gawlas, Werner, Pyrskała (2), Garyga

Cracovia Pany Kraków: Kosiński, od 37:43 Galon - Ślusarek (2), P.Kozendra, Śliwa, Cieślak, D.Laszkiewicz - Siemieniec, Dudek, Ciastoń, Pawlik, Kociołek - Pomykała, Wieczorkiewicz, Fielek, Czarnecki, Zieliński - Mucha, T.Kozendra, Cupiał, R.Kozendra

KTH Krynica - Stoczniowiec Gdańsk 6 - 1
(3-1,3-0)
1:0 06:17 Csorich (+1)
2:0 07:15 Witowski - Salamon, Csorich
3:0 08:36 Salamon
3:1 11:00 Leśniak - Kostecki
4:1 28:11 Chabior - Csorich
5:1 29:33 Ząbkiewicz - Witowski, Pawlik
6:1 29:52 Salamon - Chabior, Csorich

KTH Krynica: Lisowski (Hebda n/g) - Csorich, Pawlik, Salamon, Chabior, Zawiłowicz - Rocki, Burnat, Radwański , Brejta (2), Cieraciew - Ząbkiewicz, Gulbinowicz, Mika, Jakubaszek, Wituszyński - Witowski, Marczak, Wójcik, Mosoń (2)

Stoczniowiec Gdańsk: Zareba (Odrobny n/g) - Bagiński (2), Kostecki, Tomf, Brucki, Wróbel Bartek, Wróbel Antoni, Wróbel Adam (2), Wysocki, Pachucki, Lange, Gacoń, Mindak, Walicki, Małachowski (2), Stańczyk (2), Leśniak, Waszak

Podhale N.Targ - Zagłębie Sosnowiec 8 - 3 (3-2,5-1)
1 - 0 03:59 Trzópek - M.Piotrowski
1 - 1 05:40 Kurowski - Sosiński
2 - 1 08:06 M.Piotrowski - B.Piotrowski (+1)
2 - 2 09:52 Sarnik
3 - 2 16:14 Furca - Puławski, Koszarek (+2)
4 - 2 21:20 Ł.Gil - P.Zych, Kubowicz (+1)
5 - 2 22:47 Malinowski - Koszarek
6 - 2 31:00 M.Piotrowski - Malinowski
7 - 2 31:36 Trzópek - M.Piotrowski
8 - 2 34:40 M.Piotrowski - Malinowski, Zaręba
8 - 3 37:50 Janasik - Hałota, Sikora

Podhale Nowy Targ: Słowakiewicz (Samolej n/g) - Puławski, B.Piotrowski, P.Gil, Trzópek, P.Zych - Furca, Ł.Gil, Iskrzycki, Jękner, Koszarek, Kubowicz, Malinowski, M.Piotrowski, Tomasik, Wilczek, Zaręba, A.Zych

Zagłębie Sosnowiec: Cybulski (Galant n/g) - Niekurzak, Sosiński (2), Molenda, Sarnik, Samek - Włodarczyk (4), Bartnik (2), Madeksza, Zachariasz, Twardy (2) - Fusiński, Sujka, Kurowski (2), Sikora (2), Hałota - Janasik.

14.04.2018

o 9 miejsce

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 17 - 3
(8-3, 9-0)
1 - 0 00:25 Sarnik - Twardy, Zachariasz
1 - 1 01:50 Wójcik - Langner
1 - 2 02:25 Garyga
2 - 2 04:50 Sarnik - Molenda, Kurowski
3 - 2 08:30 Kurowski - Zachariasz
4 - 2 11:00 Sikora - Sujka, Fusiński
5 - 2 13:30 Zachariasz - Sarnik, Sosiński (+1)
6 - 2 14:20 Samek - Madeksza
6 - 3 16:25 Pyrskała - Wójcik
7 - 3 19:00 Twardy - Niekurzak
8 - 3 19:50 Molenda
9 - 3 20:50 Kurowski - Samek
10 - 3 21:50 Molenda - Kurowski, Samek
11 - 3 23:35 Fusiński - Janasik, Zachariasz
12 - 3 25:45 Sarnik - Twardy, Zachariasz
13 - 3 27:20 Molenda - Kurowski, Samek
14 - 3 28:45 Kurowski - Molenda
15 - 3 35:30 Janasik - Sujka
16 - 3 38:00 Zachariasz - Fusiński
17 - 3 38:30 Zachariasz

Zagłębie Sosnowiec: Cybulski, od 20:00 Galant - Niekurzak, Sosiński, Molenda, Sarnik, Samek - Włodarczyk, Bartnik, Madeksza, Zachariasz, Twardy - Fusiński, Sujka, Kurowski, Sikora, Hałota - Janasik

GKS Katowice: Wojciechowski, od 20:00 Szostok - Piecuch (2), Hanzel, W.Wójcik (2), Langner, Krzysztofik - Ossak, Lisowski, Kaszuba, Gawlas, Werner, Pyrskała

o 7 miejsce

GKS Tychy - Polonia Bytom 1 - 0 K
(0-0,0-0)
1-0 40:00 Sornek (decydujący rzut karny)

GKS Tychy: Runowski (Miłek n/g) - Kuczera, Łuka, Sornek, Tabaka, Lewandowski - Beresiński, Kaczkowski, Drabik, Olschlanger, Mizera - Różański, Cichoń, Jasiński, Żbik, Pachut, Matczak

Polonia Bytom: Szydłowski (Ćwienczek n/g) - Zając, Banaszczak, Goliński, Husse, Tymczyszyn, Łysy - Nowak, Różyło, Kukulski, Sroka, Sierocki, Mandla, Zdunek, Żurek, Sokora

o 5 miejsce

Pomorzanin Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 5
(1-0,2-5)
1 - 0 09:00 Chrzanowski - Bartoszewski
1 - 1 20:52 Wróbel Adam - Wróbel Bartek, Pachucki (-1)
1 - 2 28:15 Wróbel Adam - Kostecki, Wróbel Antoni
1 - 3 31:20 Walicki - Stańczyk
2 - 3 32:10 Masewicz - Witczak, Lisewski
2 - 4 35:00 Wróbel Bartek- Tomf
2 - 5 38:00 Kostecki - Wróbel Bartek
3 - 5 39:42 Maćkiewicz - Szachniewicz, Chrzanowski

Pomorzanin Toruń: Pawłowski (Gołębiewski n/g) - Fraszko, Masewicz, Bartoszewski, Chrzanowski, Lazovic - Olek, Górecki, Darol, Wiwatowski, Lisewski - Gimiński, Borecki (2), Witczak, Maćkiewicz, Niedzielski - Olkiewicz, Sadowski, Szachniewicz

Stoczniowiec Gdańsk:Zareba, od 20:00 Odrobny - Bagiński (2), Kostecki, Tomf (2), Brucki, Wróbel Bartek, Wróbel Antoni, Wróbel Adam, Wysocki (2), Pachucki, Lange, Gacoń, Mindak, Walicki, Małachowski, Stańc zyk, Leśniak, Waszak

o 3 miejsce

Unia Oświęcim - Cracovia Pany 0 - 6
(0-0,0-6)
0-1 25:30 P.Kozendra - Śliwa, Cieślak (-1)
0-2 29:59 Siemiec - Pawlik, Ciastoń
0-3 32:28 Zieliński - D.Laszkiewicz, Cieślak
0-4 35:21 Ciastoń - R.Kozendra (+1)
0-5 36:27 Fielek - Pawlik
0-6 38:49 Kociołek - Fielek, Wieczorek

Unia Oświęcim (2): Kuszaj (Kaszuba n/g) - Jęczała, Czerwik (4+6), Tomski (2), Jarosz (4), Zeman (6) - Kuberski, Połącarz (4), Krząkała, Chudecki (2), Osiński - Pidło, Trethan, Bury, Chyliński, Bernaś

Cracovia Pany Kraków: Kosiński (Galon n/g) - Ślusarek (2), P.Kozendra, Śliwa, Cieślak (2), D.Laszkiewicz - Siemieniec, Dudek, Ciastoń, Pawlik (2), Kociołek - Pomykała, Wieczorkiewicz, Fielek, Czarnecki (2), Zieliński - Mucha, T.Kozendra, Cupiał, R.Kozendra (2)

o 1 miejsce

Podhale N.Targ - KTH Krynica 4 - 3
(3-1,1-2)
1 - 0 05:08 M.Piotrowski - Malinowski, Zaręba
1 - 1 06:06 Chabior - Witowski, Salamon
2 - 1 12:36 Malinowski - B.Piotrowski, Zaręba
3 - 1 15:21 Malinowski - B.Piotrowski, Zaręba
3 - 2 30:21 Chabior - Salamon, Witowski
4 - 2 35:12 Malinowski - M.Piotrowski, Zaręba
4 - 3 39:45 Chabior - Csorich, Salamon (+1)

Podhale Nowy Targ: Samolej (Słowakiewicz n/g) - Puławski (2), B.Piotrowski, P.Gil, Trzópek, P.Zych - Furca (2), Ł.Gil, Iskrzycki, Jękner, Koszarek, Kubowicz (2), Malinowski (2), M.Piotrowski, Tomasik, Wilczek, Zaręba, A.Zych

KTH Krynica: Lisowski (Hebda n/g) - Csorich, Pawlik, Salamon, Chabior, Zawiłowicz - Rocki, Burnat, Radwański , Brejta, Cieraciew - Ząbkiewicz (2), Gulbinowicz, Mika, Jakubaszek, Wituszyński - Witowski, Marczak, Wójcik, Mosoń

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. PODHALE Nowy Targ
2. KTH Krynica
3. CRACOVIA PANY Kraków
4. UNIA Oświęcim
5. STOCZNIOWIEC Gdańsk
6. POMORZANIN Toruń
7. GKS TYCHY
8. POLONIA Bytom
9. ZAGŁĘBIE Sosnowiec
10. GKS Katowice

najstarszy uczestnik mistrzostw - Wróbel Antoni (Stoczniowiec Gdańsk)
MVP turnieju - Malinowski Mateusz (Podhale Nowy Targ)
najlepszy strzelec - Piotrowski Michał (Podhale Nowy Targ)
najlepszy napastnik - Salamon Dominik (KTH Krynica)
najlepszy obrońca - Csorich Marian (KTH Krynica)
najlepszy bramkarz - Kuszaj Paweł (Unia Oświęcim)

Klasyfikacja medalistów 1993-2018  ---- >>> http://www.hokej.net/pl/tresc,pokaz,524,medalisci-mistrzostw-polski-old-boys.html




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V