Znamy finalistów Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach 2018
W miniony weekend zakończyły się zmagania w fazie eliminacyjnej Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach. W Opolu rozegrany został IV Turniej Grupy Południowej, który ostatecznie wyłonił drużyny, które w dniach 22-24 czerwca będą rywalizowały w Cieszynie o tytuł Mistrza Polski 2018.
WYNIKI IV TURNIEJ PLHR
IV Turniej PLHR pauzuje LUCE Bielsko Biała II | WYNIK | |
LUCE Bielsko Biała I | Wolves Tychy | 11:1 (4:1) |
Polonia Bytom | HC Pantery Cieszyn | 5:4 (2:1) |
Marsjanie Opole | LUCE Bielsko Biała I | 2:8 (1:4) |
Polonia Bytom | Wolves Tychy | 13:1 (6:1) |
Marsjanie Opole | HC Pantery Cieszyn | 14:4 (8:2) |
Wolves Tychy | Polonia Bytom | 3:6 (1:2) |
HC Pantery Cieszyn | LUCE Bielsko Biała I | 7:10 (4:3) |
Marsjanie Opole | Wolves Tychy | 11:5 (7:3) |
Do rywalizacji w tym sezonie stanęło 12 drużyn, zostały podzielone na dwie grupy.
Północną: Mad Dogs Sopot, Roller Chojnice, ŁKH Łódź, Kadra U-18, Bombers Malbork, Sport Rebel Gdańsk
Południową: Marsjanie Opole, Polonia Bytom, LUCE Bielsko Biała I, Wolves Tychy, Pantery Cieszyn. LUCE Bielsko Biała II.
Tabele po fazie eliminacyjnej
GRUPA PÓŁNOCNA
Miejsce | Drużyna | Punkty | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki +/- |
1 | Mad Dogs Sopot | 19 | 10 | 9 | 1 | 0 | +67 |
2 | Bombers Malbork | 12 | 10 | 6 | 0 | 4 | +12 |
3 | ŁKH Łódź | 12 | 10 | 6 | 0 | 4 | +23 |
4 | Kadra U18 | 11 | 10 | 5 | 1 | 4 | +7 |
5 | Roller Chojnice | 4 | 10 | 2 | 0 | 8 | -52 |
6 | Sport Rebel Gdańsk | 2 | 10 | 1 | 0 | 9 | -57 |
GRUPA POŁUDNIOWA
Miejsce | Drużyna | Punkty | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki +/- |
1 | Polonia Bytom | 17 | 10 | 8 | 1 | 1 | +50 |
2 | Marsjanie Opole | 16 | 10 | 8 | 0 | 2 | +56 |
3 | LUCE Bielsko Biała I | 15 | 10 | 7 | 1 | 2 | +63 |
4 | CH Pantery Cieszyn | 8 | 10 | 4 | 0 | 6 | +7 |
5 | Wolves Tychy | 4 | 10 | 2 | 0 | 8 | -31 |
6 | LUCE Bielsko Biała II | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | -145 |
Do turnieju finałowego awansowały po 4 najlepsze drużyny z każdej grupy:
Północna:
1. Mad Dogs Sopot
2. Bombers Malbork
3. ŁKH Łódź
4. Kadra U-18
Południowa:
1. Polonia Bytom
2. Marsjanie Opole
3. LUCE Bielsko Biała I
4. Pantery Cieszyn
Podział na grupy i terminarz turnieju finałowego 2018
Komentarze