Autor: Sebastian Królicki

Bobby Preece nie spełnił oczekiwań

Po 16 spotkaniach katowicki klub podziękował za usługi amerykańskiemu obrońcy Bobby`emu Preece'owi. - Nie spełnił oczekiwań, które z nim wiązaliśmy. Za niego pozyskaliśmy ofensywnego obrońcę od którego będziemy oczekiwali bramek - informuje wiceprezes HC GKS Katowice, Dariusz Domogała.

R E K L A M A

Bobby Preece w 16 spotkaniach zanotował tylko 5 asyst, na ławce kar przesiedział 38 minut, a w klasyfikacji +/- miał -4.

- Liczyliśmy na więcej, a to co pokazywał nie spełniało pokładanych w nim nadziei. Sprowadziliśmy Milama, który ma nam pomóc w zdobywaniu bramek - dodał Domogała.

HC GKS Katowice podpisał umowę o współpracy z Polonią Bytom. Na takich zasadach działają już GKS Tychy z Naprzodem Janów i JKH GKS Jastrzębie z Orlikiem Opole - W drużynie z Bytomia mogą występować nasi zawodnicy, którzy nie ukończyli 23 lat. Lepiej żeby grali niż siedzieli w domu. Trener wyraził zgodę, więc taka współpraca jest dla obu stron korzystna - zapewnił wiceprezes HC GKS Katowice.

Dodaj do: wykop twitter sledzik grono
Miał skromny dorobek punktowy, ale wykonywał czarną robote w obronie. Szkoda, że pozbywamy się kolejnego dobrego zawodnika.
Jared Brown we wczorajszym meczu ponownie zdobył dwa gole.
Trzeba być pozbawiony wyobraźni, aby pozwalać graczom z pierwszego składu grać w 1 lidze. Brawo panownie Płachta i Domagała!!!
dziękujemy pani :)))) ty * - kibic
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

bilety

Terminarz Hokej Liga 2013/2014

SHOUTNEWS

2014-04-24 19:50 Po pierwszej tercji ostatniego dzisiejszego spotkania, Litwa prowadzi z Rumunią 1:0.

2014-04-24 18:02 Zakończyło się mecz Wielka Brytania - Holandia. Lepsi okazali się "Wyspiarze", którzy wygrali 4:3.

2014-04-24 17:02 Brytyjczycy dołożyli jednego gola i po dwóch tercjach prowadzą z Holandią już 3:1

2014-04-24 16:16 Po pierwszej tercji Wielka Brytania prowadzi z Holandią 2:1.

2014-04-24 16:06 Władze szwajcarskiej ekstraklasy i przedstawiciele jej klubów chcą likwidacji rzutów karnych w meczach fazy play-off NLA. Przeciwko tej propozycji opowiada się transmitująca rozgrywki telewizja SRF. W szwajcarskich play-offach przy remisie o wyniku decyduje 20-minutowa dogrywka i ewentualnie minimum 5 rund rzutów karnych.

2014-04-24 15:11 Bramkarz Michal Zajkowski nie jest już zawodnikiem drugoligowego szwedzkiego klubu IK Oskarshamn.

2014-04-24 12:02 Zapraszamy na relacje live z przedostatniej kolejki MŚ w Wilnie. Początek meczem Polaków z Chorwatami o 12:00. Statystyki, składy przedmeczowe na lajfy.com - KLIKNIJ.

2014-04-23 23:58 Jeśli podopieczni Igora Zacharkina wygrają jutro z Chorwacją zapewnią sobie awans na zaplecze elity, niezależnie od pozostałych wyników czwartkowych i sobotnich spotkań.

2014-04-23 23:53 Jutro do Oświęcimia ma przyjechać trener Peter Mikula, by spotkać się z zarządem i podjąć kilka kluczowych decyzji.

2014-04-23 21:45 Jutro od godz. 10.00 zostają otwarte kasy z biletami na finałowy mecz Zlína z Kometą Brno. Pierwsi kibice już stoją w kolejce. (wb)

2014-04-23 21:24 Wielka Brytania - Litwa 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - Arnoldas Bosas - Dainius Zubrus, Mindaugas Kieras (3:59),
1:1 - Robert Dowd - Benjamin Davies, David Phillips (24:41),
1:2 - Dainius Zubrus - Donatas Kumeliauskas, Arnoldas Bosas (31:06, 5/4).

2014-04-23 20:37 Wielka Brytania - Litwa 1:2 (0:1, 1:1) - po dwóch tercjach

2014-04-23 19:52 Po pierwszej tercji Litwa prowadzi z Wielką Brytanią 1:0. W 4. minucie bramkę zdobył Arnoldas Bosas.

2014-04-23 18:06 Chorwacja – Rumunia 4:3 k. (0:1, 1:1, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)
0:1 – Jewgienij Pisarenko – Atilla Imecs, Csanad Virag (7:32, 5/4),
0:2 – Ede Mihaly – Csanad Fodor (24:37, 4/4),
1:2 – Borna Rendulić – Igor Jacmenjak (30:24),
1:3 – Huba Bors – Zsolt Mastaleriu, Matyas Biro (46:20, 5/4),
2:3 – Kenny MacAulay – Mario Novak, Dario Kostović (53:27),
3:3 – Tadija Mirić – Luka Vukoja, Alan Letang (57:22),
4:3 - Igor Jacmenjak – decydujący rzut karny.

2014-04-23 16:53 Chorwacja – Rumunia 1:2 (0:1, 1:1) – po dwóch tercjach.
1:2 – Borna Rendulić – Igor Jacmenjak (30:24).

2014-04-23 16:35 Rosyjski szkoleniowiec Andriej Parfionow, który dotychczas prowadził młodzieżowe reprezentacje Polski, będzie trenerem MMKS-u Podhala Nowy Targ. - Jeszcze w tym tygodniu ma spotkać się z władzami klubu - informuje serwis sportowepodhale.pl.

2014-04-23 16:01 Po pierwszej tercji reprezentacja Rumunii prowadzi z Chorwacją 1:0. Jedyną bramkę dla drużyny Kjella Lindqvista, podczas gry w przewadze, zdobył Jewgienij Pisarenko.

2014-04-23 15:40 Na Stadionie Zimowym w Tychach trwa czwarta edycja Ogólnopolskiego Turnieju Minihokeja. W rozgrywkach bierze udział 28 drużyn, podzielonych na grupy i dwie kategorie wiekowe: 18 drużyn w kategorii starszej (2004-2005) oraz 10 drużyn w kategorii młodszej (2006 i młodsi).

Gospodarzami turnieju są młodzi zawodnicy MOSM Tychy. Do "piwnego miasta" przyjechały drużyny z Bytomia, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Janowa, Oświęcimia, Nowego Targu, Łodzi, Jastrzębia, Dębicy, Warszawy, Opola, Gdańska i Torunia.

2014-04-23 12:03 Zapraszamy na dzisiejsze relacje z Mistrzostw Świata Dywizji 1B w Wilnie. Komentarz live z wszystkich spotkań, statystyki i składy przedmeczowe na lajfy.com. Zapraszamy od 12:00 - KLIKNIJ.

2014-04-20 21:09 Obrońca Chicago Blackhawks, Brent Seabrook został zawieszony na 3 mecze za atak na Davida Backesa w drugim meczu pierwszej rundy play-off NHL z St. Louis Blues. Seabrook na lodzie został ukarany za swoje wejście karą meczu.

deho: juź widzę jak kolurz i malaśiński szczelają bramki rosji usa kanadzie
deho: a kto został wybrany prezesem pzhl? celebryt?
JerSan: emeryt co z Fikim?
fruwaj: Kariya - udało Ci się dziś pooglądać mecz?
Cezary: On tak przez pół dnia wypisuje bzdury i czeka aż ktoś odpisze
Cezary: widocznie jest samotny i nikt go nie kocha
emeryt: jak mawiał tow.Sofronov-mądremu jedno słowo starczy a głupiemu i referatu mało...pozdro Cazarze,bez napinki
Hołownia: mamy awans!...wie ktos kiedy gramy teraz z Kanada?...
bieruniak75: cze Hołek ...a ty widział jak Marcinek strzelał...
emeryt: "takich jak Hołownia czy emeryt to ja zjadam na sniadanie"-Marcin Kolusz dla Agrobiznesu
Marios91: JerSan , Kraków to nie jest dobra lokalizacja , co drugi rok majster od dekady a na meczach nie widać tłumów... Kraków to typowo piłkarskie miasto , prędzej Śląsk albo w ogóle nowy twór
Hołownia: siema 75...nie widzialem..ale podobno gral jak Wolski...
Karatajev: Hoło daj spokój, pokonaliśmy takie potęgi jak Litwa, Rumunia, czy Chorwacja.. i awans jeszcze na kolejke przed końcem!!
bieruniak75: Ja od razu po meczu w te pędy zbiegłem do piwnicy po zdjęcie i teraz znowu wisi na ścianie...