Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 30262

Wstępny terminarz PHL 2015/2016

2015-08-07 13:54:33

Jako pierwsi prezentujemy naszym czytelnikom wstępny terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2015/2016. - Proces licencjonowania klubów PHL na nadchodzący sezon jeszcze trwa. Wstępny terminarz rozgrywek przygotowany jest dla 11 klubów - informuje PZHL.


Po wczorajszym spotkaniu zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie dowiedzieliśmy się, że w sezonie 2015/2016 zagra 11 drużyn. Będą to GKS Tychy, JKH GKS Jastrzębie, MMKS Podhale Nowy Targ, STS Sanok, Comarch Cracovia, Unia Oświęcim, Orlik Opole, Naprzód Janów, Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec i Nesta Toruń.

- Z uwagi na fakt, iż niektóre kluby uzupełniają dokumentację związaną z przyznaniem licencji, skład PHL może jeszcze zostać zmodyfikowany - czytamy w piśmie PZHL wysłanym do klubów.


Sezon zasadniczy (pisownia oryginalna):

1.       Wszystkie zespoły grają dwie rundy rozgrywek ,,każdy z każdym'' – ok. 20 meczów;

2.       Zespoły sklasyfikowane na miejscach; 1, 2, 3, kwalifikują się  bezpośrednio do Finału Pucharu Polski;

3.       Zespół zajmujący miejsce: 4, rozegra w wyznaczonych terminach dwumecz z zespołem STOCZNIOWCA Gdańsk (jedynego zespoły, który zgłosił się do Pucharu Polski, z I Ligi) o uzupełnienie finalistów Pucharu Polski;

4.       Po dwóch rundach rozgrywek, następnie podział na dwie ,,szóstki'', zespoły sklasyfikowane na miejscach; 1, 2, 3, 4, 5, 6, - tworzą tzw. grupę ,, silniejszą'', zespoły z miejsc: 7, 8, 9, 10, 11, ewentualnie 12 - tworzą tzw. grupę ,, słabszą'';

5.       Grupy rozgrywają 4 rundy spotkań ,,każdy z każdym - 20 meczów (grupa ,, silniejsza'') i  16/20 meczów (grupa ,,słabsza'').

6.       Po zakończeniu sezonu zasadniczego (31 stycznia 2016), zespoły z miejsc: 1, 2, grupy ,,słabszej'' wchodzą na Play Off, odpowiednio na miejscach: 7,8,

 

Play Off (zespoły sklasyfikowane na miejscach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, grupy ,, silniejszej''  oraz zespoły z miejsc: 1, 2, grupy ,,słabszej""

1.       I. runda Play Off (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), do trzech wygranych spotkań, w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom;

2.       II. runda Play Off-półfinały (1-4, 2-3) do czterech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom, wyjazd, dom;

3.        III. runda Play Off-finały(1-2) do czterech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom, wyjazd, dom;

4.       III. runda Play Off-mecze o brązowy medal (3-4) do dwóch wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd;

5.       Mecze o ,,utrzymanie się w lidze" - zespoły sklasyfikowane na miejscach: 3, 4,5 ewentualnie 6,po sezonie zasadniczym grupy ,,słabszej'', rozgrywają systemem ,,każdy z każdym'' - cztery rundy spotkań;

6.        Zespół, który zajmujący ostatnie miejsce zostanie relegowany do I Ligi;

 



 

1. Runda – sezon zasadniczy


6 września 2015 – Niedziela (1 kolejka)

1. GKS Tychy – pauza
2. JKH GKS Jastrzębie – KS Toruń HSA
3. MMKS PODHALE Nowy Targ – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
4. STS Sanok – TMH POLONIA Bytom
5. MKS CRACOVIA SSA – MUKS NAPRZÓD Janów
6. TH UNIA Oświęcim – MUKS ORLIK Opole



8 września 2015 – Wtorek (17 kolejka)

100. *TH UNIA Oświęcim – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 23 października 2015 r. – udział GKS Tychy w I rundzie

Pucharu Kontynentalnego.



11 września 2015 – Piątek (2 kolejka)

7. MUKS ORLIK Opole – pauza
8. MUKS NAPRZÓD Janów – TH UNIA Oświęcim
9. TMH POLONIA Bytom – MKS CRACOVIA SSA
10. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – STS Sanok
11. KS Toruń HSA – MMKS PODHALE Nowy Targ
12.GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

13 września 2015 – Niedziela (3 kolejka)
13. JKH GKS Jastrzębie – pauza
14. MMKS PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy
15. STS SanokKS Toruń HSA
16. MKS CRACOVIA SSA – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
17.TH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom

18. MUKS ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów

15 września 2015 – Wtorek (4 kolejka)
19. MUKS NAPRZÓD Janów – pauza
20. TMH POLONIA Bytom – MUKS ORLIK Opole
21. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – TH UNIA Oświęcim
22. KS Toruń HSA – MKS CRACOVIA SSA
23.GKS Tychy – STS Sanok
24. JKH GKS Jastrzębie – MMKS PODHALE Nowy Targ

18 września 2015 – Piątek (5 kolejka)
25. MMKS PODHALE Nowy Targ – pauza
26. STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie
27. MKS CRACOVIA SSA – GKS Tychy
28.TH UNIA Oświęcim – KS Toruń HSA
29. MUKS ORLIK Opole – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
30. MUKS NAPRZÓD Janów – TMH POLONIA Bytom


20 września 2015 – Niedziela (6 kolejka)
31. TMH POLONIA Bytom – pauza
32. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MUKS NAPRZÓD Janów
33. KS Toruń HSA – MUKS ORLIK Opole

34. GKS Tychy – TH UNIA Oświęcim

35. JKH GKS Jastrzębie – MKS CRACOVIA SSA
36. MMKS PODHALE Nowy Targ – STS Sanok


22 września 2015 – Wtorek (18 kolejka)

106. *GKS Tychy – MUKS ORLIK Opole

* Mecz przełożony z dnia 25 października 2015 r. – udział GKS Tychy w I rundzie

Pucharu Kontynentalnego.


25 września 2015 – Piątek (7 kolejka)
37. STS Sanok – pauza
38. MKS CRACOVIA SSA – MMKS PODHALE Nowy Targ
39. TH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
40. MUKS ORLIK Opole – GKS Tychy

41. MUKS NAPRZÓD Janów – KS Toruń HSA

42. TMH POLONIA Bytom – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec


27 września 2015 – Niedziela (8 kolejka)
43. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – pauza
44. KS Toruń HSA – TMH POLONIA Bytom
45. GKS Tychy – MUKS NAPRZÓD Janów
46. JKH GKS Jastrzębie – MUKS ORLIK Opole

47. MMKS PODHALE Nowy Targ – TH UNIA Oświęcim
48. STS Sanok – MKS CRACOVIA SSA


29 września 2015 – Wtorek (9 kolejka)
49. MKS CRACOVIA SSA – pauza
50. TH UNIA Oświęcim – STS Sanok
51. MUKS ORLIK Opole – MMKS PODHALE Nowy Targ
52. MUKS NAPRZÓD Janów – JKH GKS Jastrzębie

53. TMH POLONIA Bytom – GKS Tychy

54. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – KS Toruń HSA

 

2 października 2015 – Piątek (10 kolejka)
55. KS Toruń HSA – pauza
56. GKS Tychy – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
57. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom
58. MMKS PODHALE Nowy Targ – MUKS NAPRZÓD Janów

59. STS Sanok – MUKS ORLIK Opole

60. MKS CRACOVIA SSA – TH UNIA Oświęcim


4 października 2015 – Niedziela (11 kolejka)
61. TH UNIA Oświęcim – pauza
62. MUKS ORLIK Opole – MKS CRACOVIA SSA
63. MUKS NAPRZÓD Janów – STS Sanok
64. TMH POLONIA Bytom – MMKS PODHALE Nowy Targ

65. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

66. KS Toruń HSA – GKS Tychy


6 października 2015 – Wtorek (19. kolejka)

111. *MUKS NAPRZÓD Janów – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 27 października 2015 r. – udział GKS Tychy w I rundzie

Pucharu Kontynentalnego.



2. Runda – sezon zasadniczy


9 października 2015 – Piątek (12 kolejka)

67. GKS Tychy – pauza
68. KS Toruń HSA – JKH GKS Jastrzębie
69. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MMKS PODHALE Nowy Targ
70. TMH POLONIA Bytom – STS Sanok
71. MUKS NAPRZÓD Janów – MKS CRACOVIA SSA
72.MUKS ORLIK Opole – TH UNIA Oświęcim


11 października 2015 – Niedziela (13 kolejka)

73. MUKS ORLIK Opole – pauza
74. TH UNIA Oświęcim – MUKS NAPRZÓD Janów
75. MKS CRACOVIA SSA – TMH POLONIA Bytom
76. STS Sanok – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
77. MMKS PODHALE Nowy Targ – KS Toruń HSA
78. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy


13 października 2015 – Wtorek (14 kolejka)
79. JKH GKS Jastrzębie – pauza
80. GKS Tychy – MMKS PODHALE Nowy Targ
81. KS Toruń HSA – STS Sanok
82. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MKS CRACOVIA SSA
83. TMH POLONIA Bytom – TH UNIA Oświęcim

84. MUKS NAPRZÓD Janów – MUKS ORLIK Opole


16 października 2015 – Piątek (15 kolejka)
85. MUKS NAPRZÓD Janów – pauza
86. MUKS ORLIK Opole – TMH POLONIA Bytom
87. TH UNIA Oświęcim – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
88. MKS CRACOVIA SSA – KS Toruń HSA
89.STS Sanok – GKS Tychy
90. MMKS PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie

18 października 2015 – Niedziela (16 kolejka)

91. MMKS PODHALE Nowy Targ – pauza
92. JKH GKS Jastrzębie – STS Sanok
93. GKS Tychy – MKS CRACOVIA SSA
94. KS Toruń HSA – TH UNIA Oświęcim
95.HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MUKS ORLIK Opole
96. TMH POLONIA Bytom – MUKS NAPRZÓD Janów



23 października 2015 – Piątek (17 kolejka)
97. TMH POLONIA Bytom – pauza
98. MUKS NAPRZÓD Janów – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec
99. MUKS ORLIK Opole – KS Toruń HSA

100. *TH UNIA Oświęcim – GKS Tychy

101. MKS CRACOVIA SSA – JKH GKS Jastrzębie
102. STS Sanok  – MMKS PODHALE Nowy Targ

*Mecz przełożony na dzień 8 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy w I rundzie

Pucharu Kontynentalnego.


25 października 2015 – Niedziela (18 kolejka)
103.STS Sanok – pauza
104.MMKS PODHALE Nowy Targ – MKS CRACOVIA SSA
105. JKH GKS Jastrzębie – TH UNIA Oświęcim
106. *GKS Tychy – MUKS ORLIK Opole

107. KS Toruń HSA – MUKS NAPRZÓD Janów

108. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom

*Mecz przełożony na dzień 22 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy w
I rundzie Pucharu Kontynentalnego.


27 października 2015 – Wtorek (19 kolejka)
109. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – pauza
110. TMH POLONIA Bytom – KS Toruń HSA
111. *MUKS NAPRZÓD Janów – GKS Tychy
112. MUKS ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

113. TH UNIA Oświęcim – MMKS PODHALE Nowy Targ
114. MKS CRACOVIA SSA – STS Sanok
*Mecz przełożony na dzień 6 października 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy w
I rundzie Pucharu Kontynentalnego.


30 października 2015 – Piątek (20 kolejka)
115. MKS CRACOVIA SSA – pauza
116. STS Sanok – TH UNIA Oświęcim
117. MMKS PODHALE Nowy Targ – MUKS ORLIK Opole
118. JKH GKS Jastrzębie – MUKS NAPRZÓD Janów
119. GKS Tychy – TMH POLONIA Bytom
120. KS Toruń HSA – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec


13 listopada 2015 – Piątek (21 kolejka)
121. KS Toruń HSA – pauza
122. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec – GKS Tychy
123. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
124. MUKS NAPRZÓD Janów – MMKS PODHALE Nowy Targ

125. MUKS ORLIK Opole – STS Sanok

126. TH UNIA Oświęcim – MKS CRACOVIA SSA


15 listopada 2015 – Niedziela (22 kolejka)
127. TH UNIA Oświęcim – pauza
128. MKS CRACOVIA SSA – MUKS ORLIK Opole
129. STS Sanok – MUKS NAPRZÓD Janów
130. MMKS PODHALE Nowy Targ – TMH POLONIA Bytom

131. JKH GKS Jastrzębie – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec

132. GKS Tychy – KS Toruń HSA



3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

 

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

133. 1 – 6
134. 2 – 5 
135. 3 – 4

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

136. 6 – 4
137. 5 – 3
138. 1 – 2

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
139. 2 – 6
140. 3 – 1
141. 4 – 5





29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka)
142. 6 – 5
143. 1 – 4
144. 2 – 3

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka)
145. 3 – 6
146. 4 – 2
147. 5 – 1




3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

 

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

148. 1 – pauza
149. 2 – 5 
150. 3 – 4

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

151. 4 – pauza
152. 5 – 3
153. 1 – 2

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
154. 2 – pauza
155. 3 – 1
156. 4 – 5


29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka)
157. 5 – pauza
158. 1 – 4
159. 2 – 3

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka)
160. 3 – pauza
161. 4 – 2
162. 5 – 1



4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)


4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka)
163. 6 – 1
164. 5 – 2
165. 4 – 3


6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka)
166. 4 – 6
167. 3 – 5
168. 2 – 1

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

169. 6 – 2
170. 1 – 3
171. 5 – 4


13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka)
172. 5 – 6
173. 4 – 1
174. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka)
175. 6 – 3
176. 2 – 4
177. 1 – 5




4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka)
178. 1 – pauza
179. 5 – 2
180. 4 – 3


6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka)
181. 4 – pauza
182. 3 – 5
183. 2 – 1

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

184. 2 – pauza
185. 1 – 3
186. 5 – 4


13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka)
187. 5 – pauza
188. 4 – 1
189. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka)
190. 3 – pauza
191. 2 – 4
192. 1 – 5


 






5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)


3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

193. 1 – 6
194. 2 – 5 
195. 3 – 4

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

196. 6 – 4
197. 5 – 3
198. 1 – 2

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
199. 2 – 6
200. 3 – 1
201. 4 – 5


12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka)
202. 6 – 5
203. 1 – 4
204. 2 – 3

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka)
205. 3 – 6
206. 4 – 2
207. 5 – 1












5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

208. 1 – pauza
209. 2 – 5 
210. 3 – 4

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

211. 4 – pauza
212. 5 – 3
213. 1 – 2

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
214. 2 – pauza
215. 3 – 1
216. 4 – 5


12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka)
217. 5 – pauza
218. 1 – 4
219. 2 – 3

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka)
220. 3 – 6
221. 4 – 2
222. 5 – 1











6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)


17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka)
223. 6 – 1
224. 5 – 2
225. 4 – 3


22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka)
226. 4 – 6
227. 3 – 5
228. 2 – 1

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka)
229. 6 – 2
230. 1 – 3
231. 5 – 4

29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka)
232. 5 – 6
233. 4 – 1
234. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka)
235. 6 – 3
236. 2 – 4
237. 1 – 5













6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)


17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka)
238. 1 – pauza
239. 5 – 2
240. 4 – 3


22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka)
241. 4 – pauza
242. 3 – 5
243. 2 – 1

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka)
244. 2 – pauza
245. 1 – 3
246. 5 – 4


29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka)
247. 5 – pauza
248. 4 – 1
249. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka)
250. 3 – pauza
251. 2 – 4
252. 1 – 5





Terminy PLAY- OFF luty/marzec2016


I runda (ćwierćfinał: 1 – 8; 2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)

  • 19 lutego 2016 (dom);

  • 20 lutego 2016 (dom);

  • 23 lutego 2016 (wyjazd);

  • 24 lutego 2016 (wyjazd);

  • 27 lutego 2016 (dom);

 

II runda (półfinał: 1 – 4; 2 – 3)

  • 29 lutego 2016 (dom);

  • 1 marca 2016 (dom);

  • 4 marca 2016 (wyjazd);

  • 5 marca 2016 (wyjazd);

  • 8 marca 2016 (dom);

  • 10 marca 2016 (wyjazd);

  • 12 marca 2016 (dom);


III runda (finał: zwycięscy półfinałów)

  • 14 marca 2016 (dom);

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);

  • 19 marca 2016 (wyjazd);

  • 22 marca 2016 (dom);

  • 24 marca 2016 (wyjazd);

  • 26 marca 2016 (dom);

 

III runda (o brązowy medal: przegrani w półfinałach)

  • 14 marca 2016 (dom);

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);






Mecze o utrzymanie w lidze


19 lutego 2016 – Piątek (I runda)

9 – pauza
10 – 11


21 lutego 2016 – Niedziela (I runda)

11 – pauza
9 – 10


23 lutego 2016 – Wtorek (I runda)

10 – pauza

11 – 9



26 lutego 2016 – Piątek (II runda)

9 – pauza
11 – 10


28 lutego 2016 – Niedziela (II runda)

11 – pauza
10 – 9


1 marca 2016 – Wtorek (II runda)

10 – pauza

9 – 11


4 marca 2016 – Piątek (III runda)

9 – pauza
10 – 11


6 marca 2016 – Niedziela (III runda)

11 – pauza
9 – 10


8 marca 2016 – Wtorek (III  runda)

10 – pauza

11 – 9



 

11 marca 2016 – Piątek (IV runda)

9 – pauza
11 – 10


13 marca 2016 – Niedziela (IV runda)

11 – pauza
10 – 9


15 marca 2016 – Wtorek (IV runda)

10 – pauza

9 – 11



Powrót

Komentarze:

W PHL zagra 12 drużyn
zgadzam się - katowice zostaną wkręcone na krzywy *...
Proszę poprzestawiać trochę te daty bo wiele imprez mi ucieknie z przed nosa, a nie chciał bym aby moja drużyna miała osłabienie.
Dlaczego nie podano terminu na uzupełnienie braków licencyjnych?
cicho żeby nie było lametu... na pozycje 12 wkręci się klub grubego
Na pozycję 12 wkręci się całkiem inny klub
Legia?
czy SMS?
pudło
Dobra zrobiłem risercz. Ty bodaj z Gdańska jesteś ;)
Miał grać SMS, przynajmniej takie były zapowiedzi na wiosnę.Ale to co zapowiada PZHL można sobie w ..pe wsadzić!
Co to za terminarz w którym widnieje nazwa drużyny której już nie ma?
Widać lobbing v-ce prezesa PZHL Wołosza (bytomianina). Ja też z Bytomia, ale uważam, że Polonia w tym sezonie powinna grać w 1. lidze. W tym składzie będzie dostawać w PHL regularne dwucyfrówki heh. Praca z młodzieżą idzie nieźle, ale młodzi niech otrzaskają się w 1. lidze.
Skoro jest wystarczający budżet i inne warunki spełnione, a sama Polonia się zgłosiła do PHL no to nie widzę powodu by jej mieli nie przyjąć, nikt na skład nie patrzy przy przyznawaniu licencji, gorzej niż z HC GKSem nie powinno być ;)
Sytuacja finansowa póki co jest raczej stabilna. Powstaje też spółka akcyjna http://zyciebytomskie.pl/index.php/ZB/art/dariusz-jdrzejczyk-preferuj-szybki-agresywny-styl-gry czyli najgorzej nie ma. Skład co prawda słabizna w porównaniu z zeszłymi sezonami (co z resztą widać po sparingu z Zagłębiem) , ale podobno klub prowadzi zaawansowane negocjacje z polskim bramkarzem i napastnikiem, oraz z trójką zagranicznych graczy. Jak to wszystko jednak będzie wyglądało? Pożyjemy, zobaczymy... Pozdro :)
Mistrz w 1 kolejce pauzuje... brawo
Wszystko pieknie ale kto bedzie sedziowal te mecze skoro wydzial sedziowski nie funkcjonuje?
Dobrze prawisz Brachu
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V