2009-11-18 22:09:18 2 Autor: Michał Ruszel Źródło Hokej.net

Brendan Shanahan odchodzi z NHL, 21 sezonów spędzonych w najlepszej hokejowej lidze świata, wiele bramek asyst i momentów do dumy to dorobek jednej z największej gwiazd ligi ostatniej dekady.

2009-11-17 22:46:49 5 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Centrum Scoutingu NHL ogłosiło dziś wstępne rankingi graczy kandydujących do wyboru w przyszłorocznym Drafcie NHL.

1

Chłopak z New Jersey zabrał rekord Diabłom

2009-11-17 09:33:13 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Zespołowi New Jersey Devils nie udało się wyrównać rekordu wyjazdowych zwycięstw w NHL. O jego porażce zdecydował urodzony w stanie New Jersey debiutant.

2

Fatalna seria czternastu meczy bez zwycięstwa dobiegła końca

2009-11-16 13:04:30 0 Autor: Michał Ruszel Źródło Hokej.net

Carolina Hurricanes w mękach i trudach wygrała z Minnesotą po rzutach karnych, tym samym dobiegła końca najdłuższa seria przegranych tego sezonu.

3

Powrót Malkina pomaga "Pingwinom"

2009-11-15 14:11:14 2 Autor: Michał Ruszel Źródło Hokej.net

Podczas nieobecności Rosyjskiej gwiazdy, Pittsburgh miał duże problemy ze zdobywaniem bramek - gdy tylko wrócił Malkin problemy zniknęły.

4

Sabres podjęli wyzwanie

2009-11-14 09:32:26 1 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Jeżeli prowadzący Buffalo Sabres od 12 lat Lindy Ruff po meczu mówi, że nigdy jeszcze nie widział swojej drużyny grającej tak twardo to wiadomo już, że wczoraj przeciwko Calgary Flames jego zespół rozegrał ponadprzeciętne spotkanie.

5

Devils o krok od historii

2009-11-13 08:45:58 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Hokeiści Pittsburgh Penguins wreszcie strzelili gola, ale to New Jersey Devils po wczorajszym meczu obu drużyn są o krok od wyrównania dwóch rekordów wszech czasów NHL.

6

"Pingwiny" ponownie bez gola

2009-11-11 13:52:37 1 Autor: Michał Ruszel Źródło Hokej.net

W drugim meczu z rzędu, mistrzowski zespół Pittsburgh Penguins nie zdobył nawet jednej bramki. Crosby i spółka przegrali 0-3 z Boston Bruins.

7

Pięciu nowych w Hall of Fame

2009-11-10 11:10:15 0

Wczoraj wieczorem w Toronto odbyła się ceremonia włączenia pięciu kolejnych osób do najsłynniejszego na świecie grona ludzi zasłużonych dla hokeja.

Toews wrócił, Blackhawks wygrali

2009-11-10 09:08:44 0

Jonathan Toews wrócił do składu Chicago Blackhawks po sześciu meczach przerwy. Kapitan "Hawks" strzelił gola, a jego zespół odniósł zwycięstwo w jedynym poniedziałkowym meczu ligi NHL.

Pierwsza porażka Avs u siebie

2009-11-09 08:48:35 0

To nie mogło trwać wiecznie, świetna postawa hokeistów Colorado na własnym lodzie dobiegła końca, pierwszym zespołem który wygrał w Denver w tym sezonie jest Edmonton Oilers.

Złamany kij przerwał karne

2009-11-07 09:07:15 1

Złamany kij Dustina Byfugliena przerwał po ośmiu rundach drugą najdłuższą serię rzutów karnych w obecnym sezonie NHL.

Jay Leach przejęty przez Canadiens

2009-11-06 22:23:38 0

Klub Montréal Canadiens przejął dziś od New Jersey Devils prawa do obrońcy Jaya Leacha.

Mistrzowie zatrzymani w Kalifornii

2009-11-06 09:07:24 0

Hokeiści Pittsburgh Penguins kontynuują rzadką dla siebie wycieczkę do Kalifornii. W trzeciej tercji wczorajszego meczu z Los Angeles Kings obrońcy Pucharu Stanleya zupełnie się "rozsypali" i doznali pierwszej w tym sezonie wyjazdowej porażki.

Nie ma Ovechkina - nie ma zwycięstwa

2009-11-05 12:06:35 0

Podczas nieobecności swojej największej gwiazdy, Washington Capitals nie potrafili pokonać na wyjeździe New Jersey Devils, Diabły odniosły pierwszy zwycięstwo na własnym lodzie w tym sezonie.

Anderson, Ovechkin i Bryzgalov nagrodzeni tytułem gwiazd października

2009-11-04 11:48:21 0

Trójka graczy została wyróżniona przez NHL, jako najlepsi zawodnicy poprzedniego miesiąca. W newsie również wyniki wczorajszych pojedynków.

Królowie wyprzedzili Kojoty

2009-11-03 08:57:38 0

Hokeiści Los Angeles Kings dzięki pościgowi w końcówce drugiej i w trzeciej tercji wyprzedzili Phoenix Coyotes nie tylko w bezpośrednim meczu, ale także w tabeli Pacific Division.

Kontuzja Ovechkina w przegranym meczu Capitals

2009-11-02 12:20:44 0

Dwa gole Raffi'ego Torresa z trzeciej tercji spotkania Washington - Columbus sprawiły że po regulaminowym czasie gry był remis, w drugiej tercji tego spotkania urazu doznał gwiazdor Washingtonu Alexander Ovechkin.

Siódme zwycięstwo "Diabłów" na wyjeździe

2009-11-01 16:32:51 0

Trzeba umieć wygrywać wszędzie, wspaniale czujący się w obcych halach zawodnicy New Jersey po raz kolejny zwyciężają z dala od domu.

Poprzedni sezon lepszy

2009-10-31 08:56:43 0

W najciekawiej zapowiadającym się piątkowym meczu ligi NHL najlepszy zespół ubiegłego sezonu zasadniczego poradził sobie z najlepszą drużyną obecnych rozgrywek.

Pozwolił zapomnieć o Luongo

2009-10-30 08:54:42 1

Andrew Raycroft znakomicie zastąpił wczoraj kontuzjowanego Roberto Luongo w bramce Vancouver Canucks i pomógł swojej drużynie odnieść zwycięstwo nad Los Angeles Kings.

Aleksander Wielki

2009-10-28 12:04:20 0

Alex Ovechkin zdobywa kolejne gole, w meczu przeciwko Philadelphia Flyers trafił dwukrotnie do bramki rywali a jego Capitals wygrali mecz.

Świńska grypa w NHL

2009-10-27 22:36:58 0

Colorado Avalanche oficjalnie potwierdziło że drugi bramkarz drużyny Peter Budaj zachorował na świńską grypę.

Europejczycy przerwali serię Rangers

2009-10-27 08:51:49 0

Hokeiści New York Rangers przerwali serię trzech porażek. Zdecydowało o tym 5 goli strzelonych Phoenix Coyotes tylko przez europejskich graczy.

Dwa gole Malhotry w zwycięstwie "Rekinów" nad "Lotnikami"

2009-10-26 11:26:27 0

W szóstym, ostatnim w tej serii wyjazdowych meczów dla San Jose Sharks, drużyna ta wyglądała na bardzo dobrze przygotowaną i pełną energii. Wczoraj zwyciężyli na trudnym terenie w Philadelphii 4-1.

Diabły kończą zwycięską serie Pingwinów

2009-10-25 12:15:32 0

New Jersey Devils pokonali zespół aktualnych mistrzów - Pittsburgh Penguins, zwycięska seria 7 meczy z rzędu dobiegła więc końca.

Ruutu zawieszony (VIDEO)

2009-10-24 22:10:30 7

Napastnik Carolina Hurricanes Tuomo Ruutu został zawieszony na trzy mecze za atak na Darcy`ego Tuckera we wczorajszym spotkaniu przeciwko Colorado Avalanche.

Pingwiny nie mają kaca

2009-10-24 09:21:48 0

Jeśli rzeczywiście istnieje "kac" po zdobyciu Pucharu Stanleya to Pittsburgh Penguins zdają się obecnie radzić sobie z nim najlepiej ze wszystkich drużyn w całej historii NHL.

Brodeur bez rekordu, ale ze zwycięstwem

2009-10-23 08:51:54 0

Martin Brodeur nie wyrównał wczoraj rekordu liczby "shutoutów" w NHL Terry`ego Sawchuka, ale odniósł zwycięstwo w miejscu w którym rzadko mu się to ostatnio zdarzało.

Pierwsza wygrana Islanders

2009-10-22 11:19:26 0

Gol Tavaresa w serii rzutów karnych zapewnił New York Islanders pierwszą w tym sezonie wygraną.

Wild wzmacniają atak

2009-10-20 15:31:03 0

Minnesota Wild podpisała kontrakt z Chuck'iem Kobasewem, który do tej pory reprezentował Boston Bruins.

Gáborík i Rangers zatrzymani

2009-10-20 09:15:12 6

Hokeiści New York Rangers chcieli przedłużyć swoją serię zwycięstw, a Marián Gáborík meczów w których punktuje, ale wczoraj po raz kolejny okazało się, że San Jose Sharks mają na Nowojorczyków sposób.

Brodeur notuje 102 "shutout" w swojej karierze

2009-10-18 13:00:52 0

Martin Brodeur w meczu w którym New Jersey Devils zmierzyli się z Carolina Hurricanes, zdołał zachować czyste konto czym przybliżył się znacznie do rekordu wszech czasów NHL.

Nietypowy hat trick McGrattana

2009-10-17 09:01:26 1

Trzy i pół roku czekał Brian McGrattan na kolejnego gola w NHL. Wczoraj w meczu Calgary Flames z Vancouver Canucks potężny skrzydłowy zaliczył hat trick, choć do bramki trafił tylko raz.

Złe otwarcie Canadiens

2009-10-16 08:46:07 0

Kibice Montréal Canadiens najdłużej ze wszystkich fanów w NHL musieli czekać na pierwszy w sezonie mecz swoich ulubieńców we własnej hali. Setny mecz otwarcia w historii klubu nie mógł jednak ich zadowolić.

Blackhawks lepsi od Oilers

2009-10-15 16:10:08 0

Identyczny dorobek punktowy i tylko jedna bramka strzelona więcej przez gości i wydawało się, że naprzeciwko siebie, w środowy wieczór stają na tafli United Center, dwie wyrównane drużyny.