Newsy NHL

Piorunujący finisz Red Wings (VIDEO)

2010-11-18 09:29:15 6 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Fantastyczne niespełna 200 sekund w trzeciej tercji przesądziło o tym, że Detroit Red Wings rozbili wczoraj St. Louis Blues. Wcześniej Jaroslav Halák strzelił sobie jedną z najdziwniejszych bramek sezonu.

Troy Bodie graczem Hurricanes

2010-11-17 10:01:43 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Klub Carolina Hurricanes przejął z listy "waivers" występującego ostatnio w Anaheim Ducks potężnego napastnika, Troya Bodie'ego.

1

Strzał zza bramki dał zwycięstwo Red Wings (VIDEO)

2010-11-14 09:53:01 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokejl.Net

Długo czekał Jiři Hudler na pierwszego gola w sezonie 2010-11 NHL. Skoro nie udawało się sprzed bramki Czech spróbował zza niej i przesądził o zwycięstwie swojego zespołu nad Colorado Avalanche.

2

Ducks po raz szósty z rzędu

2010-11-13 08:06:02 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Zespół Anaheim Ducks już zapomniał o słabym rozpoczęciu sezonu 2010-11. "Kaczory" wygrały wczoraj szósty mecz z rzędu, a dłuższą zwycięską serię klubu pamiętać może tylko Teemu Selänne.

3

O'Byrne w Colorado

2010-11-11 18:25:48 2 Autor: J. Grabowski Źródło Hokej.Net

Klub Montréal Canadiens oddał w wymianie do Colorado Avalanche swojego obrońcę, Ryana O'Byrne'a.

4

Najlepsza obrona rozbita w Columbus

2010-11-11 09:51:29 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

To był wieczór paradoksów w Columbus. Najlepsza dotąd obrona NHL straciła w najciekawiej zapowiadającym się wczorajszym spotkaniu 8 goli. Strzelił jej je zespół, który w tym sezonie w żadnym meczu nie trafił więcej, niż trzy razy.

5

NHL: Nowy format Meczu Gwiazd

2010-11-10 20:54:32 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Władze NHL i Związku Zawodników ligi (NHLPA) postanowiły zmienić format rozgrywania Meczu Gwiazd. Już w tym sezonie w Raleigh zniknie podział na konferencje, a składy drużyn wybiorą ich kapitanowie.

6

Canucks zatrzymani w Montréalu

2010-11-10 10:40:35 2 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Dwaj europejscy obrońcy Montréal Canadiens strzelili wczoraj swoje pierwsze gole w obecnym sezonie NHL. W odpowiednim momencie, by przerwać serię zwycięstw Vancouver Canucks.

7

Seria Flyers przerwana w Waszyngtonie

2010-11-08 09:14:23 0

Gol Mike'a Greena w sytuacji, gdy jego zespół grał w nietypowym dla dogrywki składzie pięciu zawodników w polu przerwał serię sześciu zwycięstw Philadelphia Flyers i wypchnął Washington Capitals na pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej NHL.

Capitals znaleźli sposób na Thomasa (+VIDEO)

2010-11-06 09:19:19 4

Dwukrotnie w tym sezonie Tim Thomas zatrzymywał zespół Washington Capitals. Wczoraj ekipa ze stolicy USA zemściła się tak, że najlepszy bramkarz początku obecnego sezonu nie dokończył meczu, choć niewiele zabrakło, by i to nie wystarczyło "Caps" do zwycięstwa.

Zachód lepszy od Wschodu (+VIDEO)

2010-11-05 09:06:09 5

Tylko jeden gol był potrzebny do rozstrzygnięcia meczu dwóch najlepszych do wczoraj drużyn obu konferencji NHL. Po 60 minutach bardzo twardej walki wiemy, że w całej lidze najlepsi są obecnie Los Angeles Kings.

Nowy trzeci atak dał zwycięstwo Red Wings (+VIDEO)

2010-11-04 09:15:09 9

Dwa gole najbardziej krytykowanej w tym sezonie trzeciej formacji Detroit Red Wings dały drużynie zwycięstwo nad Calgary Flames i powrót na czoło niezwykłej Dywizji Centralnej NHL.

Garon na czysto

2010-11-03 09:01:30 0

Mieć rezerwowego bramkarza, który nie przegrywa meczów to prawdziwy skarb dla drużyny. Mathieu Garon dał wczoraj Columbus Blue Jackets zwycięstwo nad zespołem, w którym debiutował w NHL.

Mistrzowie przegrali w Madison Square Garden

2010-11-02 08:31:22 0

Liga NHL wróciła do gry po jednym dniu przerwy, ale nie był to udany powrót dla obrońców Pucharu Stanleya. Chicago Blackhawks ulegli w Madison Square Garden drużynie New York Rangers.

Daciuk zepchnął Nashville

2010-10-31 08:11:23 5

Kolejny w tym roku przeciwko Nashville Predators błysk geniuszu Pawła Daciuka dał zwycięstwo Detroit Red Wings i zepchnął ekipę z Nashville z pierwszego od razu na przedostatnie miejsce w najbardziej wyrównanej dywizji NHL.

Pierwsze zero Predators

2010-10-29 09:28:02 0

Nie ma już w NHL drużyny, która zdobywała punkty we wszystkich spotkaniach tego sezonu. W swoim pierwszym przegranym w regulaminowym czasie meczu Nashville Predators nie zdołali strzelić nawet gola.

Blackhawks z punktami, ale bez Hossy

2010-10-28 09:33:08 4

Zespół Chicago Blackhawks pokonał przed własną publicznością Los Angeles Kings, ale w trakcie spotkania stracił Mariána Hossę. Na razie nie wiadomo na jak długo.

Selänne i Ducks coraz wyżej

2010-10-27 09:15:25 0

Teemu Selänne awansował wczoraj na samodzielne 15. miejsce klasyfikacji strzeleckiej wszech czasów NHL, ale to Bobby Ryan odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Anaheim Ducks nad Dallas Stars.

Karne dla "Królów"

2010-10-26 09:05:58 0

Pięć serii rzutów karnych było potrzebnych, by dać Los Angeles Kings w najciekawszym poniedziałkowym meczu NHL i pomóc ekipie z Kalifornii umocnić się na pozycji lidera w Dywizji Pacyfiku.

Lider z Nashville

2010-10-25 09:05:55 0

Hokeiści Nashville Predators tworzą jedyny zespół, który w tym sezonie NHL jeszcze nie przegrał w regulaminowym czasie gry. Nic dziwnego, że gdy wreszcie zaczęli wygrywać awansowali na pierwsze miejsce w tabeli całej ligi.

42. sekunda Predators

2010-10-24 10:02:02 0

Hokeiści Dallas Stars przegrali wczoraj dopiero swój drugi mecz w obecnym sezonie NHL. Jak się okazało wynik został ustalony już w 42. sekundzie, a później "Gwiazdy" zginęły od własnej broni.

Blues wygrali z pierwszymi mistrzami

2010-10-23 11:47:06 0

Hokeiści St. Louis Blues udanie rozpoczęli jeden z najtrudniejszych weekendów sezonu. Wczoraj przed własną publicznością pokonali mistrzów NHL.

10 minut z powtórkami

2010-10-22 09:37:37 1

Aż 10 minut potrzebne było wczoraj w siedzibie NHL w Toronto, by stwierdzić, że New York Islanders pokonali po dogrywce Tampa Bay Lightning.

Blackhawks znów wygrali z Canucks

2010-10-21 09:28:31 1

Hokeiści Chicago Blackhawks podobnie jak w zeszłosezonowym półfinale Konferencji Zachodniej pokonali wczoraj Vancouver Canucks w najciekawszym środowym meczu NHL.

Rypien zawieszony do wyjaśnienia

2010-10-20 20:18:54 0

Napastnik Vancouver Canucks, Rick Rypien został zawieszony przez NHL do czasu wyjaśnienia przepychanki z kibicem Minnesota Wild podczas wczorajszego spotkania w St. Paul.

Thomas zatrzymał stołecznych Rosjan (+VIDEO)

2010-10-20 09:35:18 0

Ani Aleksander Owieczkin ani jego imiennik, Siomin choć strzelali na potęgę nie znaleźli wczoraj sposobu na pokonanie Tima Thomasa, przez co Washington Capitals zakończyli na czterech swoją serię zwycięstw.

Udany pościg Capitals

2010-10-17 10:06:34 2

Do 45. minuty wczorajszego meczu w Nashville Washington Capitals przegrywali 0:2, ale ostatecznie to Predators musieli się pogodzić z pierwszą porażką w sezonie.

W Toronto wieje optymizmem

2010-10-16 09:47:12 3

Najlepszy od 17 lat start do sezonu Toronto Maple Leafs daje ich oszalałym na punkcie hokeja fanom nadzieję, że "Klonowe Liście" wreszcie przestaną być pośmiewiskiem całej NHL. Choć trudno w to uwierzyć po czterech spotkaniach zespół Rona Wilsona jest najlepszy w całej lidze.

Koledzy zepsuli powrót Modano

2010-10-15 09:31:03 2

W dniu, w którym Mike Modano wrócił do Dallas, by po 20 latach kariery rozegrać pierwszy mecz przeciwko swojej byłej organizacji jego byli koledzy ukradli show. Zespół Detroit Red Wings stracił nie tylko punkty, ale także Johana Franzéna.

Mair w Devils, Hjalmarsson i Wisniewski ukarani (VIDEO)

2010-10-13 09:31:47 1

Klub New Jersey Devils podpisał kontrakt z byłym graczem Buffalo Sabres, Adamem Mairem, ale wciąż nie może rozwiązać swoich kadrowych problemów przez które spotkała go fala krytyki. Tymczasem władze ligi ukarały zawieszeniami Niklasa Hjalmarssona i Jamesa Wisniewskiego za ich zachowanie w poniedziałkowych meczach.

Pierwsza porażka "Czerwonych Skrzydeł"

2010-10-13 08:09:40 0

Hokeiści Detroit Red Wings ponieśli pierwszą w tym sezonie NHL porażkę. Dwa punkty z Joe Louis Arena zdołał wywieźć zespół starych rywali "Czerwonych Skrzydeł", Colorado Avalanche.

Kirk Maltby kończy karierę

2010-10-12 19:14:43 1

Czterokrotny zdobywca Pucharu Stanleya, Kirk Maltby ogłosi dziś zakończenie kariery sportowej.

Nierówny start sezonu w Chicago

2010-10-12 11:10:52 0

Sobotnie rozpoczęcie nowego sezonu NHL w Chicago pod względem organizacyjnym wypadło doskonale. Od strony sportowej, dla kibiców Blackhawks, było już nieco gorzej.

Flyers lepsi od Avalanche

2010-10-12 09:35:07 0

Świetna gra w osłabieniu, przechwyty w tercji neutralnej i gol z bardzo ostrego kąta - to wszystko dało zespołowi Philadelphia Flyers zwycięstwo nad Colorado Avalanche w pierwszym rozgrywanym we własnej hali meczu nowego sezonu NHL.

Bruins z dwoma punktami

2010-10-11 08:31:11 0

Hokeiści Boston Bruins udanie zrewanżowali się Phoenix Coyotes za sobotnią porażkę w swoim pierwszym meczu nowego sezonu NHL, dzięki czemu wywożą z Pragi 2 punkty.