Wyświetleń: 1802

NHL: Seria Pittsburgha przerwana (video)

2013-02-10 11:07:35

New Jersey Devils pokonało na własnym lodzie Pittsburgh Penguins 3:1 i tym samym przerwało serię zwycięstw drużyny z Miasta Stali. Wygrana nad Pittsburghiem dała także "Diabłom" fotel lidera Dywizji Atlantyckiej.

Spotkanie w Newark rozpoczęło się jednak bardzo dobrze dla "Pingwinów", które już w 2. minucie spotkania objęły prowadzenie po bramce Suttera. Drugia i trzecia tercja należała jednak do gospodarzy, "Diabłom" dodatkowo pomagali sędziowie, którzy niemal co chwilę, często w dosyć kontrowersyjnych sytuacjach, odsyłali na ławkę kar zawodników z Miasta Stali.  New Jersey mogło liczyć także na łut szczęścia kiedy pod koniec drugiej tercji spotkania Brodeur niemal sam nie wbił sobie bramki (video poniżej).

W Bostonie zaś z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych odwołano mecz Bruins z Tampa Bay Lightning. W USA od kilku dni szaleje śnieżyca. Na razie nie znany jest nowy termin meczu.

Wszystkie wyniki sobotnich spotkań:

Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 2-1
Minnesota Wild - Nashville Predators 2-1 k.
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 0-6
New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 3-1
New York Islanders - Buffalo Sabres 2-3
Ottawa Senators - Winnipeg Jets 0-1
Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes 4-3 k.
St. Louis Blues - Anaheim Ducks 5-6 k.
San Jose Sharks - Phoenix Coyotes 0-1 k.
Vancouver Canucks - Calgary Flames 5-1
Washington Capitals - Florida Panthers 5-0

gdzie można na żywo oglądać nhl? na meczyki.pl czy drhtv nic nie transmitują:(
Na ESPN America możesz oglądać NHL.Prawie codziennie coś puszczają. Czasami nawet 2 mecze w ciągu nocy. Dzisiaj np. jest o 18.30 mecz Detroit - Los Angeles a o północy Columbus - Edmonton. pozdro
Na nhl.com masz wszystkie skróty i na żywo też zwykle coś idzie ale trzeba porządny internet. pzdr
Polecam oglądnąć sobie skrót meczu St. Louis Blues - Anaheim Mighty Ducks 5-6 k te karne to normalnie poezja.
wielkie dzięki!!!
Obczaj też forum wiziwig.eu
"Anaheim Mighty Ducks"?
W latach 1993-2006 klub działał jako Mighty Ducks of Anaheim.
ja ogladam moich Red Wings tylko na tej stronie, zreszta wszyskie mecze tam lecą. http://www.streamhunter.eu/hockey-live-streaming-video.html
tutaj masz wszyskie mecze NHL, KHL, wiekszosc meczy reprezentacji i czasami Szwedzka lige. Około 30 minut przed kazdym meczem do wyboru sa 3-4 linki z wideo, a tak na okolo 5 minut przed poczatkiem jest okolo 10 linkow do wyboru. POLECAM TA STRONE WSZYSTKIM, POZDRO Z TORUNIA :D
Gola i tak by nie bylo, bo byl spalony, ale Martin ladnie zatanczyl przed bramka hehe
Prawie jak Michal Fikrt ;) a tak na poważnie to ktoś powinien mu ten kij podać...
Edmonton Oilers przegrywają swój 5 mecz z rzędu. Nashville Predators po 4 zwycięstwach, tym razem przegrywa. Toronto Maple Leafs zalicza 3 zwycięstwo z rzędu, a Montreal Canadiens 3 porażkę z rzędu. Pittsburgh Penguins po 5 zwycięstwach, tym razem przegrali z New Jersey Devils, którzy z kolei wygrali swoje 4 spotkanie z rzędu. New York Islanders podobnie jak St.Louis Blues przegrywają swój 4 mecz z rzędu. Alexei Ponikarovsky strzela gola dla Winnipeg Jets i zapewnia zwycięstwo swojej ekipie w meczu przeciwko senatorom z Ottawy. San Jose Sharks po 7 zwycięstwach z rzędu teraz zaliczają już 4 porażki z rzędu. Vancouver Canucks wygrywają 5 mecz z rzędu.
ja polecam mecz z 10 Los Angeles 2:3 Detroit,kwintesencja NHL,caly mecz w takim tempie i zmiana akcji -no i koncowka-tylko w NHL
rzeczywiście, mecz był niezły. A końcówka, palce lizać. Kiedy wszyscy szykowali się już do dogrywki, łup Detroit ustrzeliło zwycięską bramkę. Tak się gra do końca!