Newsy NHL

NHL: Sutter wyłączony z gry po operacji

2015-12-02 21:07:56 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Dłuższa przerwa w grze czeka napastnika Vancouver Canucks Brandona Suttera, który wczoraj przeszedł operację.

NHL: Złamany palec Michálka (WIDEO)

2015-12-02 17:56:47 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Przez pewien czas bez Milana Michálka będzie sobie musiał radzić zespół Ottawa Senators. Kontuzji doznał także inny gracz "Senatorów" Mika Zibanejad.

1

NHL: Kluczowa trzecia tercja (WIDEO)

2015-12-02 15:14:43 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Tylko dziesięć celnych strzałów oddali w ciągu pierwszych czterdziestu minut wczorajszego spotkania hokeiści Arizona Coyotes. Pomimo tego podopieczni Dave’a Tippetta wygrywali z Nashville Predators 2:1. Dopiero w trzeciej tercji ofensywa gospodarzy na dobre się przebudziła.

2

NHL: Historyczny debiut Sparksa (WIDEO)

2015-12-01 14:31:22 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Garret Sparks został pierwszym bramkarzem w historii Toronto Maple Leafs, który w swoim debiutanckim występie zanotował czyste konto. Z pomocą 22-letniego Amerykanina hokeiści z Toronto rozprawili się z Edmonton Oilers 3:0.

3

NHL: Cztery dogrywki z rzędu (WIDEO)

2015-11-30 14:35:52 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Sześćdziesiąt minut to dla Detroit Red Wings za mało na rozstrzygnięcie meczu. Po raz czwarty z rzędu hokeiści z „Miasta Motoryzacji” nie zakończyli spotkania w regulaminowym czasie gry. Tym razem w dogrywce musieli uznać wyższość rywali, Florida Panthers triumfowali 2:1.

4

NHL: Canadiens znów tracą Price’a (WIDEO)

2015-11-26 13:50:54 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Minionej nocy Montreal Canadiens dopisali do swojego dorobku kolejne dwa punkty, ale wczorajszego wieczoru nie będą miło wspominać. W drugiej tercji starcia z New York Rangers lodowisko opuścił Carey Price, jego miejsce ponownie zająć musiał Mike Condon.

5

NHL: Bergevin nagrodzony za dobre wyniki

2015-11-25 23:21:37 0 Autor: kł Źródło Hokej.Net

Marc Bergevin generalny menedżer Montreal Canadiens przedłużył umowę z kanadyjskim klubem. 50-latek pochodzący z Montrealu związał się z Habs aż do sezonu 2022 roku.

6

NHL: Nazwiska warte uwagi w Drafcie 2016. Jest Łyszczarczyk!

2015-11-25 22:34:34 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Skauci wyruszyli już na poszukiwanie przyszłych gwiazd północnoamerykańskiej ligi. Na oficjalnej stronie internetowej NHL pojawił się raport, dzięki któremu możemy poznać kandydatów na pierwsze miejsca przyszłorocznego draftu.

7

Jarek Byrski o NHL

2015-11-25 19:55:45 1

NHL to najlepsza hokejowa liga na świecie. Przez wielu nazywana jest kopalnią nowych trendów, schematów gry i oceanem perfekcjonizmu. O tych rozgrywkach rozmawialiśmy z Jarkiem Byrskim, jednym z najlepszych trenerów specjalizujących się w indywidualnym szkoleniu techniki hokejowej oraz w prowadzeniu obozów rozwojowych dla ekip właśnie z National Hockey League.

NHL: Katastrofa w American Airlines Center (WIDEO)

2015-11-25 14:33:28 0

Zwycięska passa Dallas Stars przerwana na pięciu wygranych z rzędu. Minionej nocy podopieczni Lindy’ego Ruffa w fatalnym stylu polegli w starciu z Ottawa Senators. Padło aż jedenaście bramek.

NHL: Bruins na fali (WIDEO)

2015-11-24 14:20:12 0

Trzecią wygraną z rzędu zaliczyli minionej nocy hokeiści Boston Bruins. Podopieczni Claude’a Juliena, pomimo utraty prowadzenia w drugiej tercji pokonali Toronto Maple Leafs po serii rzutów karnych. Świetny występ zanotował Tukka Rask, Fin wybronił 39 strzałów rywali.

NHL: Słodko-gorzka wygrana Habs (WIDEO)

2015-11-23 11:50:44 0

W tegorocznej kampanii Montreal Canadiens triumfowali w każdym starciu z New York Islanders, wczoraj podopieczni Michela Therriena wygrali 4:2. Za zwycięstwo Habs zapłacili jednak sporą cenę, poważnej kontuzji nabawił się Brandon Gallagher.

NHL: Zmiana formatu Meczu Gwiazd

2015-11-20 17:58:18 0

Władze północnoamerykańskiej ligi ogłosiły wczoraj, że zmieniony zostanie format styczniowego Meczu Gwiazd. Zamiast tradycyjnego spotkania odbędzie się turniej, nagrodą za zwycięstwo będzie okrągły milion dolarów.

NHL: Rekord Owieczkina (WIDEO)

2015-11-20 14:48:47 1

Aleksander Owieczkin został wczoraj najbardziej bramkostrzelnym Rosjaninem w historii północnoamerykańskiej ligi. „Aleksander Wielki” przeskoczył w klasyfikacji wszech czasów Siergieja Fiodorowa. Pomimo pomocy ze strony Owieczkina Washington Capitals ulegli Dallas Stars 2:3.

NHL: Zła passa Jets przerwana (WIDEO)

2015-11-19 12:37:16 0

Ustawienie Drewa Stafforda i Marka Scheifele w jednej linii okazało się strzałem w dziesiątkę. To właśnie ten amerykańsko-kanadyjski duet poprowadził Winnipeg Jets do pierwszego od niemal dwóch tygodni zwycięstwa. Podopieczni Paula Maurice’a pokonali Vancouver Canucks 4:1.

NHL: Pięć specjalnych bramek „Klonowych Liści” (WIDEO)

2015-11-18 12:41:15 0

Formacje do zadań specjalnych poprowadziły Toronto Maple Leafs do zwycięstwa nad Colorado Avalanche. Podopieczni Mike’a Babcocka zanotowali cztery trafienia w przewadze liczebnej i dodali jedno podczas gry w osłabieniu. To czwarta wygrana „Klonowych Liści” w ciągu tygodnia.

NHL: Udany powrót Canadiens (WIDEO)

2015-11-17 11:51:11 0

Montreal Canadiens nadrobili trzybramkowy deficyt i wygrali pojedynek z Vancouver Canucks po dogrywce. Wyśmienicie prezentowała się trzecia formacja ofensywna Habs, ostatecznie to strzał Davida Desharnaisa zaważył o zwycięstwie ekipy z Quebec.

NHL: Kolejny świetny występ lidera ligi (WIDEO)

2015-11-16 10:53:37 1

Patrick Kane, który jest najlepszym strzelcem ligi i przewodzi jej w klasyfikacji punktowej poprowadził Chicago Blackhawks do dziesiątego zwycięstwa w tegorocznym sezonie. Amerykanin zanotował trafienie i asystę, a zespół z „Wietrznego Miasta” pokonał Calgary Flames 4:1.

NHL: Niepokonani „Strażnicy” (WIDEO)

2015-11-13 14:13:37 0

Hokeiści New York Rangers przedłużyli zwycięską serię do siedmiu wygranych z rzędu. Podopieczni Alaina Vigneaulta pokonali przed własną publicznością St. Louis Blues 6:3. Bardzo słaby występ zanotował Jake Allen, golkiper „Nutek” wpuścił na początku spotkania trzy gole przy zaledwie pięciu celnych strzałach na jego bramkę.

NHL: Pens przerywają niechlubną serię (WIDEO)

2015-11-12 10:40:32 0

Po konkursie najazdów zakończyło się wczorajsze starcie pomiędzy Pittsburgh Penguins i Montreal Canadiens. Zwycięstwo ekipie ze „Stalowego Miasta” dał Sidney Crosby, kanadyjski gwiazdor poza wykonaniem decydującego rzutu karnego zanotował także dwie asysty.

Nowi członkowie Galerii Sław

2015-11-10 14:46:00 0

Galeria Sław powiększyła się o kolejne cztery nazwiska. Do wybitnego grona postaci związanych z hokejem dołączyli wczoraj Nicklas Lindström, Chris Pronger, Phil Housley i Siergiej Fiodorow.

NHL: Błąd Getzlafa kosztował Ducks komplet punktów (WIDEO)

2015-11-10 12:54:10 0

Arizona Coyotes zakończyli serię Anaheim Ducks na czterech wygranych z rzędu. Minionej nocy podopieczni Dave’a Tippetta pokonali „Kaczory” po dogrywce 4:3. Do decydującej bramki „Kojotów” doprowadziła pomyłka kapitana kalifornijskiej ekipy.

NHL: Kane pierwszą gwiazdą tygodnia

2015-11-09 19:32:18 0

Napastnik Chicago Blackhawks Patrick Kane został przez NHL wybrany najlepszym zawodnikiem tygodnia w tej lidze.

NHL: Palát wypadł na dłużej (WIDEO)

2015-11-09 17:27:31 0

Przez kilka tygodni musi odpocząć od gry w hokeja kontuzjowany napastnik Tampa Bay Lightning Ondřej Palát.

NHL: Kane przejmuje stołek lidera (WIDEO)

2015-11-09 13:20:42 0

Chicago Blackhawks pokonali minionej nocy przed własną publicznością Edmonton Oilers 4:2. Świetny występ zaliczył Patrick Kane, 26-letni Amerykanin miał swój udział przy każdej bramce drużyny z „Wietrznego Miasta”.

NHL: Powrót Mariána Hossy

2015-11-08 22:14:56 1

Kibice Chicago Blackhawks rzadko słyszą ostatnio dobre wieści z obozu swojej drużyny. Tym razem jednak mogą się cieszyć, bo do składu pogrążonych w kryzysie obrońców Pucharu Stanleya wraca Marián Hossa.

NHL: Końcówka Canadiens (WIDEO)

2015-11-08 08:42:20 0

Do samej końcówki czekali we wczorajszym klasyku z Boston Bruins na rozstrzygnięcie wyniku zawodnicy Montréal Canadiens. "Niedźwiedzie" ostatecznie padły kolejną ofiarą najlepszej drużyny tego sezonu.

NHL: Gwiazda Blues wraca

2015-11-07 18:43:33 0

Po 10 meczach przerwy do składu St. Louis Blues wraca gwiazda obrony Kevin Shattenkirk.

Chicago Blackhawks będzie mieć nowe logo?

2015-11-07 14:22:07 4

Szef Stowarzyszenia Rdzennych Mieszkańców Québecu zaapelował do władz Chicago Blackhawks o zmianę loga, które jego zdaniem jest zbyt obraźliwe dla rodowitych mieszkańców Ameryki Płn.

NHL: Najjaśniejsze "Gwiazdy" w cieniu (WIDEO)

2015-11-07 08:41:25 1

Dallas Stars kontynuują swój świetny start do sezonu NHL. Podopieczni Lindy'ego Ruffa odnieśli kolejne zwycięstwo, mimo że dwie najjaśniej świecące dotąd "Gwiazdy" tym razem znalazły się w cieniu.

NHL: Eberle wreszcie zaczyna sezon

2015-11-06 23:02:39 0

Już bez Connora McDavida będą sobie musieli radzić w dzisiejszym meczu z Pittsburgh Penguins Edmonton Oilers. Dobra wiadomość dla fanów z Edmonton jest jednak taka, że do gry wraca najskuteczniejszy gracz drużyny w ubiegłym sezonie.

NHL: Getzlaf wspomoże "Kaczory"

2015-11-06 21:33:06 0

Kapitan Anaheim Ducks Ryan Getzlaf wraca do gry po usunięciu wyrostka robaczkowego. Być może gwiazda kalifornijskiej drużyny odmieni wreszcie jej grę.

NHL: Havlát podpisał w St. Louis

2015-11-06 17:49:59 0

Martin Havlát spróbuje utrzymać się w NHL jako zawodnik St. Louis Blues. Czeski weteran podpisał z tym klubem roczny kontrakt.

NHL: „Kurtki” wygrywają bez oddania strzału (WIDEO)

2015-11-06 13:25:01 0

Columbus Blue Jackets pokonali Los Angeles Kings 3:2, pomimo tego, że przez całą drugą tercję na bramkę rywala nie oddali choćby jednego strzału. W ostatniej odsłonie decydujące trafienie zanotował Gregory Campbell.

NHL: Tavares już zdrowy

2015-11-05 17:58:53 0

John Tavares wraca do siebie po chorobie, z którą zmagał się w ostatnich dniach. Kapitan New York Islanders zagra dziś w nocy z Montréal Canadiens.

NHL: Wielki powrót Blues (WIDEO)

2015-11-05 13:15:50 0

Widowiskowe spotkanie oglądać mogli minionej nocy kibice zgromadzeni w United Center. St. Louis Blues pokonali Chicago Blackhawks 6:5, pomimo tego że jeszcze na pierwszej przerwie to gospodarze prowadzili trzema bramkami. Ostateczny cios zadał „Jastrzębiom” w dogrywce Władimir Tarasienko.