Wyświetleń: 4166

Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 5:5

2009-08-06 19:59:16

W drugim swym sparingu przed nowym sezonem Ekstraligi hokeiści Comarch Cracovii zremisowali w Janowie z Akuna Naprzodem 5:5.

5:5 - Sośnierz (Sowiński, Gryc), 48’

Naprzód: M.Elżbieciak (od 20min. Jakubowski) – Peksa, Bernacki; Pohl, Słowakiewicz, Ł.Elżbieciak – Działo, Kulik; Salamon, Słodczyk, Jóźwik – Wilczek, Gretka; Bouz, Najdek, Kacir – Kurz, Sośnierz; Sowiński, Gryc, Grobarczyk;

Cracovia: Radziszewski (od 33 min. Rączka) – Bondarevs, Csorich; L.Laszkiewicz, Słaboń, D.Laszkiewicz; Noworyta, Kłys; Witowski, Bryła, Radwański – Wajda, Dudas; Piotrowski, Rutkowski, Drzewiecki – Kozak, Landowski; Cieślicki, Łopuski;

Kary: 16 – 8

Po zakończeniu spotkania rozegrane zostały serie rzutów karnych. W nich lepsi okazali się gospodarze, którzy po trafieniach Łukasza Elżbieciaka i Dawida Słowakiewicza wygrali 2:1. Dla „Pasów” bramkę zdobył Leszek Laszkiewicz.

No widzę ze Gryc bramke strzelil, podobała mi się jego gra w Unii chciałbym zeby nadal u nas grał, powodzenia :)
Niestety to nie on. Bramkę strzelił Marek Sowiński - Gryc asystował.
i to była bramka na 3:4 a nie 3:5 na 3:5 z karnego strzelił Łopuski
no i jak sie nie mylę to Radzik był całe spotkanie w bramce
no też się tak zdawało ,jestem nawet tego pewien
Nie macie racji Panowie. Bramkarze zmienili się w locie. Dokładny czas zmiany jest podany w protokole - 32:39 min. ;)
Brawo dla mlodego Sośnierza za bramke :D Zdolny chlopak .
Leszek???czyżby to ten słynny Leszek strzelił bramkę???strach sie bać
Spotkanie stało na dobrym poziomie. Naprzód sie nie poddał mimo, że po pierwszej tercji przegrywał 0-4!!Dobre dwie tercje rozegrał Jakubowski, oraz Sowiński, Gryc, Salamon, Jóżwik. Młody Łukasz Sośnierz pokazał się z bardzo dobrej strony:D A Radziszewski w 10minucie drugiej tercji został zmieniony:PW Końcu Gretka rozegrał dobre spotkanie. A w Cracovii dobrze zagrali oczywiście bracia Laszki, oraz Łopuski:P Dobre spotkanie:P
a pan Kacir to gra bo jakos niewidze go przy brameczkach ani asystach czyżby znowu sytuacja jak w Toruniu
był atak Kacir Najdek Bouz ich gra to bajka ale nie umieja sie wszczelic chociarz na Zagłębiu punktowali
No i byli Stoczniowcy się rozstrzelali :( Szkoda Mikiego.
Janow w ataku prezentuje sie lepiej niż w poprzednim sezonie,Bramkarze też chyba wejda w dobra forme,blado natomiast wyglada obrona!Bez Zatko nie widać defensora który by był liderem tego bloku!Młodzież-ok ale to jeszcze nie ten sezon-Kulik-poniżej swoich możliwośći ale to dopiero przygotowania wiec..pożyjemy zobaczymy!W Craxie-Leszkiewicz..i Łopuski na plus reszta bez rewelki!