Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 3860

Ostateczny terminarz PLH i 1 ligi 2009/2010

2009-08-11 10:16:37

Polski Związek Hokeja na Lodzie opublikował ostateczny terminarz PLH i 1 ligi na sezon 2009/2010. Pierwsze mecze 13 września.



TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO POLSKI

RUNDA ZASADNICZA

I CZĘŚĆ
PLH (1-10)


Runda I
Mecz nr

11.09.2009
*1 TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia
*2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok
*3 Wojas Podhale - TKH Toruń
*4 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie
*5 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów
* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 10.09.09r. mecze przełożone na dzień 29.09.2009r.

13.09.2009
6 TH Unia Oświęcim - KH Pol-Aqua Zagłębie
7 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów
8 TKH Toruń - Energa Stoczniowiec
9 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale
10 Comarch Cracovia - GKS Tychy

15.09.2009
64 ** Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia
** mecz przełożony z dnia 23.10.2009r.

18.09.2009
11 GKS Tychy - TH Unia Oświęcim
12 Wojas Podhale - Comarch Cracovia
13 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok
14 Akuna Naprzód Janów - TKH Toruń
15 KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie

20.09.2009
16 TH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie
17 TKH Toruń - KH Pol-Aqua Zagłębie
18 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzód Janów
19 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec
20 GKS Tychy - Wojas Podhale
22.09.2009 68 ** Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów
** mecz przełożony z dnia 25.10.2009r.

25.09.2009
21 Wojas Podhale - TH Unia Oświęcim
22 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy
23 Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia
24 KH Pol-Aqua Zagłębie - Ciarko KH Sanok
25 JKH GKS Jastrzębie - TKH Toruń

27.09.2009
26 TH Unia Oświęcim - TKH Toruń
27 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie
28 Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie
29 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów
30 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec

29.09.2009
*1 TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia
*2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok
*3 Wojas Podhale - TKH Toruń
*4 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie
*5 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów
* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 10.09.09r.
mecze przełożone z dnia 11.09.2009r.

02.10.2009
31 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oświęcim
32 Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale
33 KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy
34 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia
35 TKH Toruń - Ciarko KH Sanok

04.10.2009
36 TH Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok
37 Comarch Cracovia - TKH Toruń
38 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie
39 Wojas Podhale - KH Pol-Aqua Zagłębie
40 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów

09.10.2009
41 Akuna Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim
42 KH Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec
43 JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale
44 TKH Toruń - GKS Tychy
45 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia

Runda II

11.10.2009
46 Comarch Cracovia - TH Unia Oświęcim
47 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy
48 TKH Toruń - Wojas Podhale
49 JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec
50 Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie

16.10.2009
51 KH Pol-Aqua Zagłębie - TH Unia Oświęcim
52 Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie
53 Energa Stoczniowiec - TKH Toruń
54 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok
55 GKS Tychy - Comarch Cracovia

18.10.2009
56 TH Unia Oświęcim - GKS Tychy
57 Comarch Cracovia - Wojas Podhale
58 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec
59 TKH Toruń - Akuna Naprzód Janów
60 JKH GKS Jastrzębie - KH Pol-Aqua Zagłębie

23.10.2009
61 JKH GKS Jastrzębie - TH Unia Oświęcim
62 KH Pol-Aqua Zagłębie - TKH Toruń
63 Akuna Naprzód Janów - Ciarko KH Sanok
64 ** Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia
65 Wojas Podhale - GKS Tychy
** mecz przełożony na dzień 15.09.2009r.

25.10.2009
66 TH Unia Oświęcim - Wojas Podhale
67 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec
68 ** Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów
69 Ciarko KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie
70 TKH Toruń - JKH GKS Jastrzębie
** mecz przełożony na dzień 22.09.2009r.

30.10.2009
71 TKH Toruń - TH Unia Oświęcim
72 JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok
73 KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia
74 Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy
75 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale

10.11.2009
76 TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec
77 Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów
78 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie
79 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie
80 Ciarko KH Sanok - TKH Toruń

13.11.2009
81 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oświęcim
82 TKH Toruń - Comarch Cracovia
83 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
84 KH Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale
85 Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec

15.11.2009
86 TH Unia Oświęcim - Akuna Naprzód Janów
87 Energa Stoczniowiec - KH Pol-Aqua Zagłębie
88 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie
89 GKS Tychy - TKH Toruń
90 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok

* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 10.09.09r. mecze przełożone na dzień 29.09.2009r.
** oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny drużyny Comarch Cracovia.

I LIGA (1-9)

Runda I
Mecz nr

05.09.2009
1 MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice
2 KS KTH Krynica - UKS Sielec Sosnowiec
3 UHKS Mazowsze - TMH Polonia Bytom
4 MUKS Orlik Opole - pauzuje
5 MKS Cracovia II - SMS I PZHL

06.09.2009
6 MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec
7 KS KTH Krynica - HC GKS Katowice
8 UHKS Mazowsze - MUKS Orlik Opole
9 TMH Polonia Bytom – pauzuje
10 MKS Cracovia II i SMS I PZHL - pauzują

12.09.2009
11 * UKS Sielec Sosnowiec - HC GKS Katowice
12 TMH Polonia Bytom - MMKS Nowy Targ
13 MUKS Orlik Opole - KS KTH Krynica
14 MKS Cracovia II - UHKS Mazowsze
15 SMS I PZHL - pauzuje

13.09.2009
16 TMH Polonia Bytom - KS KTH Krynica
17 MUKS Orlik Opole - MMKS Nowy Targ
18 SMS I PZHL - UHKS Mazowsze
19 MKS Cracovia II - pauzuje
20 UKS Sielec Sosnowiec i HC GKS Katowice - pauzują

19.09.2009
21 UHKS Mazowsze - pauzuje
22 MMKS Nowy Targ - MKS Cracovia II
23 KS KTH Krynica - SMS I PZHL
24 * TMH Polonia Bytom - HC GKS Katowice
25 UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole

20.09.2009
26 MMKS Nowy Targ - SMS I PZHL
27 KS KTH Krynica - MKS Cracovia II
28 * MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice
29 UKS Sielec Sosnowiec - TMH Polonia Bytom
30 UHKS Mazowsze - pauzuje

26.09.2009
31 MUKS Orlik Opole - TMH Polonia Bytom
32 MKS Cracovia II - HC GKS Katowice
33 SMS I PZHL - UKS Sielec Sosnowiec
34 UHKS Mazowsze - MMKS Nowy Targ
35 KS KTH Krynica - pauzuje

27.09.2009
36 MKS Cracovia II - UKS Sielec Sosnowiec
37 SMS I PZHL - HC GKS Katowice
38 UHKS Mazowsze - KS KTH Krynica
39 MMKS Nowy Targ - pauzuje
40 MUKS Orlik Opole i TMH Polonia Bytom - pauzują

03.10.2009
41 UHKS Mazowsze - HC GKS Katowice
42 TMH Polonia Bytom - MKS Cracovia II
43 MUKS Orlik Opole - SMS I PZHL
44 UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje
45 MMKS Nowy Targ - KS KTH Krynica

04.10.2009
46 UHKS Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec
47 TMH Polonia Bytom - SMS I PZHL
48 MUKS Orlik Opole - MKS Cracovia II
49 HC GKS Katowice - pauzuje
50 MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują

Runda II

10.10.2009
51 * MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice
52 UKS Sielec Sosnowiec - KS KTH Krynica
53 TMH Polonia Bytom - UHKS Mazowsze
54 MUKS Orlik Opole - pauzuje
55 SMS I PZHL - MKS Cracovia II

11.10.2009
56 UKS Sielec Sosnowiec - MMKS Nowy Targ
57 HC GKS Katowice - KS KTH Krynica
58 MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze
59 TMH Polonia Bytom - pauzuje
60 SMS I PZHL I MKS Cracovia II - pauzują

17.10.2009
61 * HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec
62 MMKS Nowy Targ - TMH Polonia Bytom
63 KS KTH Krynica - MUKS Orlik Opole
64 UHKS Mazowsze - MKS Cracovia II
65 SMS I PZHL - pauzuje

18.10.2009
66 KS KTH Krynica - TMH Polonia Bytom
67 MMKS Nowy Targ - MUKS Orlik Opole
68 UHKS Mazowsze - SMS I PZHL
69 MKS Cracovia II - pauzuje
70 HC GKS Katowice i UKS Sielec Sosnowiec – pauzują

24.10.2009
71 UHKS Mazowsze - pauzuje
72 MKS Cracovia II - MMKS Nowy Targ
73 SMS I PZHL - KS KTH Krynica
74 * HC GKS Katowice - TMH Polonia Bytom
75 MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec

25.10.2009
76 SMS I PZHL - MMKS Nowy Targ
77 MKS Cracovia II - KS KTH Krynica
78 * HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole
79 TMH Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec
80 UHKS Mazowsze - pauzuje

07.11.2009
81 TMH Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole
82 HC GKS Katowice - MKS Cracovia II
83 UKS Sielec Sosnowiec - SMS I PZHL
84 MMKS Nowy Targ - UHKS Mazowsze
85 KS KTH Krynica - pauzuje

08.11.2009
86 UKS Sielec Sosnowiec - MKS Cracovia II
87 HC GKS Katowice - SMS I PZHL
88 KS KTH Krynica - UHKS Mazowsze
89 MMKS Nowy Targ - pauzuje
90 TMH Polonia Bytom i MUKS Orlik Opole - pauzują

14.11.2009
91 HC GKS Katowice - UHKS Mazowsze
92 MKS Cracovia II - TMH Polonia Bytom
93 SMS I PZHL - MUKS Orlik Opole
94 UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje
95 KS KTH Krynica - MMKS Nowy Targ


15.11.2009
96 UKS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze
97 SMS I PZHL - TMH Polonia Bytom
98 MKS Cracovia II - MUKS Orlik Opole
99 HC GKS Katowice - pauzuje
100 MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują
*Zamiana gospodarza na prośbę HC GKS Katowice

II CZĘŚĆ:


Grupa A (miejsca 1-6 PLH):
rozgrywają 6 rund każdy z każdym (30 spotkań) w terminach:
Listopad 17, 20, 22, 24, 27, 29
Grudzień 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 22
Styczeń 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31
Luty 2, 5, 7, 9

Grupa B (miejsca 7-10 PLH i 1-2 I Liga):
rozgrywają 6 rund każdy z każdym (30 spotkań) w terminach:
Listopad 17, 20, 22, 24, 27, 29
Grudzień 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 22
Styczeń 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31
Luty 2, 5, 7, 9

Grupa C (miejsca 3-9 I Liga):
rozgrywają 2 rundy każdy z każdym (14 spotkań) w terminach:
Listopad 21, 22, 28, 29
Styczeń 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31
Luty 6, 7

PLAY-OFF:

Grupa 1-8

6 pierwszych drużyn z gr. A oraz 2 pierwsze drużyny z gr. B grają w terminach:
I runda (1-8): luty 16, 17, 20, 21, 23
II runda (1-4): luty 25, 26, marzec 1, 2, 5, 7, 9
III runda (1-2): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24
III runda (3-4): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24

II runda (5-8): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)
III runda (5-6) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony
zwycięzca)
III runda (7-8) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony
zwycięzca)

Grupa 9-16

4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:
I runda (9-16): luty 13, 14, 20, 21, 23
II runda (9-12): luty 27, 28, marzec 6, 7, 9
III runda (9-10): marzec 13, 14, 20, 21, 23
III runda (11-12): marzec 13, 14, 20, 21, 23

II runda (13-16): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (13-14) marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony
zwycięzca)

III runda (15-16) marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony
zwycięzca)




Powrót

Komentarze:

11.09.2009
*2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok

29.09.2009
*2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok

Tu jest chyba błąd 2 mecze w I rundzie z Sanokiem ??
to są mecze przeniesione z 11 na 29 września.
"Grupa C (miejsca 3-9 I Liga): rozgrywają 2 rundy każdy z każdym (14 spotkań)" jak przy 7 drużynach może być 14 spotkań w dwóch rundach? Powinno być 12.
i po co znów się tak spieszyć? i w połowie marca kończyć rozgrywki? bezsensu.... grajmy przynajmniej do połowy kwietnia! spokojnie...
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V