Wyświetleń: 8756

ComArch Cracovia - Energa Stoczniowiec 4:2

2009-09-15 17:47:45

W rozegranym awansem spotkaniu Polskiej Ligi Hokejowej, zespół Mistrza Polski ComArch Cracovia Kraków pokonał Energię Stoczniowiec Gdańsk 4:2.

ComArch Cracovia Kraków - Energa Stoczniowiec Gdańsk 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Widzów: 500

Comarch Cracovia:Radziszewski – Bondarevs, Csorich, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz – Dudaš, Dulęba, Radwański, Pasiut, Łopuski – Noworyta, Kłys, Piotrowski, Musial, Drzewiecki – Wajda, Guzik, Biela, Rutkowski, Witowski.

Energa Stoczniowiec: Soliński – Kostecki, Benasiewicz, Maciej Rompkowski, Rzeszutko, Jankowski – Mateusz Rompkowski, Maj, Strużyk, Zachariasz, Vitek – Maciejewski, Skrzypkowski, Furo, M. Wróbel, B. Wróbel – Smeja, Kabat, Chmielewski, Ziółkowski, Wróblewski.

- Trwa I tercja.
- Pierwszy krążek dla Cracovii
- Strzał na bramkę L. Laszkiewicza, ale obroniony przez Solińskiego
- 2 min.
Rzeszutko wjeżdża w tercję Pasów i uderza po długim słupku. Dobrze broni Radziszewski
- 4 min. Wróblewski dostał gumę na 3 metrze odwraca się przodem do bramki, ale nie ma miejsca na oddanie strzał
- 7 min.
Witowski uderzył z niebieskiej, ale pewnie interweniuje Soliński. 2 minuty dla Furo.
- 8min. GOL ! Bondarevs uderza z 6 metrów - Soliński
odbija przed siebie, gdzie był już D. Laszkiewicz!!! 1:0 dla Cracovi.
- 10 min. 2 minuty kary dla Kłysa
- 12 min. kary dla Wróbla
- 13 min.
Faul i rzut karny Stoczniowca. Strzela Vitek - Radziszewski bez szans i jest już 1:1!
15 - Soliński wyśmienicie broni dwa strzały z najbliższej odległości Radwańskiego

17 - kontra Stoczniowca - ale gdańscy napastnicy zbyt długo rozgrywają krążek - zmarnowana okazja

18 min - Laszkiewicz precyzyjnie obsługuje Pasiuta, który w swoim dawnym stylu wyprowadza gospodarzy na prowadzenie - jest 2-1

20 - Zachariasz nieczysto zatrzyuje będącego w wyśmienitej sytuacji Pasiuta - kara dla gdańskiego napastnika; Piotrowski w wyśmienitej sytuacji ale Soliński
parkanami dobrze broni jego strzał - koniec I tercji

Początek II tercji
- 22 min. Łopuski do Radwańskiego bez bramki. W odpowiedzi Furo - wynik nadal bez zmian
- 23 min.
2 minuty kary dla Strużyka. Musial uderzył z 5 metrów - znakomita interwencja Solińskiego
- 25 min. Stoczniowiec gra w pełnym zestaweniu
-
26 min. Drzewiecki z bliska pokonuje Solińskiego
- 27 min.
L. Laszkiewicz uderza krążek na 4 metrze - Soliński jednak świetnie broni. Mecz toczy się pod dyktando Cracovii
- 29 min.
Pasiuta podaje do Łopuskiego, uderza z bliska nie pokonuje Solińskiego. 2 minuty kary dla Dulęby. Strzela Strużyk było bardzo blisko
- 31 min.
Cracovia gra już w pełnym zestawieniu. L. Laszkiewicz zagrywa przed bramkę do Łopuskiego - broni Soliński
- 32 min G
roźna akcja Stoczniowca - Wróbel zagrał przed bramkę do Maja, ten huknął z 2 metrów, krążek minimalnie mija bramkę. 2 minuty kary dla Łopuskiego
- 34 min. Cracovia gra w pełnym zestawieniu
- 35 min.
Dudas strzela z 8 metrów, ale nie trafia w bramkę
- 36 min. Obie drużyny
grają 5 na 5, ale to Cracovia zamyka gości w ich tercji. Bondarevs! Uderza spod niebieskiej, ale niecelnie
- 37 min.
Radwański strzela z 7 metrów, krążek przechodzi obok prawego słupka bramki Solińskiego. Cracovia ma wyraźną przewagę
- 38 min.
Stoczniowiec wreszcie odpiera Pasy i przeprowadza akcję. Vitek uderza z 6 metrów, ale broni Radziszewski
- 39 min. 2
minuty kary dla Solińskiego
- Koniec II tercji
- 41 min. Stoczniowiec w pełnym zestawieniu
- 42 min 2 min. kary dla Łopuskiego
- 43 min.
Strużyk uderza z 4 metrów- broni Radziszewski
- 44 min. Cracovia w pełnym składzie
- 47 min.
Bondarevs uderza spod niebieskiej, ale strzał zostaje zablokowan
- 48 min.
Pasiut idealnie wyłożył gumę Łopuskiemu, a ten trafia z 3 metr. Cracovia prowadzi 4:
- 53 min.
Maj uderzył spod niebieskiej i krążek trafia do bramki jest 4:2
- 54 min.
Stoczniowiec wyraźnie przyśpiesza po zdobyciu drugiej bramki
- 55 min.
Kontra Pasów - Witowski zagrał do Bieli - ale strzału broni Soliński
- 56 min.
2 minuty kary dla D. Laszkiewicza
- 58 min
2 minuty kary dla Vitka. Cracovia już w komplecie! 5 na 4