Terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2016/2017
Polski Związek Hokeja na Lodzie nareszcie opublikował terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2016/2017. Liga ruszy 11 września i wystąpi w niej 11 drużyn.
Terminarz rozgrywek Polskiej Hokej Ligi
Sezon: 2016/2017
1. COMARCH Cracovia
2. GKS Tychy
3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
4. JKH GKS Jastrzębie
5. KS UNIA Oświęcim
6. TMH TEMPISH POLONIA Bytom
7. PGE ORLIK Opole
8. NESTA MIRES Toruń
9. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
10. KH GKS Katowice
11. SMS PZHL U20 Sosnowiec
1. Runda – sezon zasadniczy
11 września 2016 – Niedziela (1 kolejka)
1.
COMARCH Cracovia
pauza
2.
GKS Tychy
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
3.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– KH GKS Katowice
4.
JKH GKS Jastrzębie
– MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk
5.
KS UNIA Oświęcim
– NESTA MIRES Toruń
6. TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– PGE ORLIK Opole
13 września 2016 – Wtorek (2 kolejka)
7.
PGE ORLIK Opole
pauza
8.
NESTA MIRES Toruń
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
9.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– KS UNIA Oświęcim
10.
JKH GKS Jastrzębie
- KH GKS Katowice
11.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
12.
COMARCH Cracovia
– GKS Tychy
16 września 2016 – Piątek (3 kolejka)
13.
GKS Tychy
pauza
14.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– COMARCH Cracovia
15.
JKH GKS Jastrzębie
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
16.
KH GKS Katowice
- KS UNIA Oświęcim
17.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
18.
PGE ORLIK Opole
– NESTA MIRES Toruń
23 września 2016 – Piątek (4 kolejka)
19.
NESTA MIRES Toruń
pauza
20.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– PGE ORLIK Opole
21.
KH GKS Katowice
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
22.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– KS UNIA Oświęcim
23.
COMARCH Cracovia
– JKH GKS Jastrzębie
24.
GKS Tychy
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
25 września 2016 – Niedziela (5 kolejka)
25.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
pauza
26.
JKH GKS Jastrzębie
– GKS Tychy
27.
KS UNIA Oświęcim
– COMARCH Cracovia
28.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
29.
PGE ORLIK Opole
– KH GKS Katowice
30.
NESTA MIRES Toruń
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
27 września 2016 – Wtorek (6 kolejka)
31.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
pauza
32.
KH GKS Katowice
– NESTA MIRES Toruń
33.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– PGE ORLIK Opole
34.
COMARCH Cracovia
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
35.
GKS Tychy
– KS UNIA Oświęcim
36.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– JKH GKS Jastrzębie
30 września 2016 – Piątek (7 kolejka)
37.
JKH GKS Jastrzębie
pauza
38.
KS UNIA Oświęcim
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
39.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– GKS Tychy
40.
PGE ORLIK Opole
– COMARCH Cracovia
41.
NESTA MIRES Toruń
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
42.
AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
- KH GKS Katowice
2 października 2016 – Niedziela (8 kolejka)
43. KH GKS Katowice
pauza
44.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
45.
COMARCH Cracovia
– NESTA MIRES Toruń
46.
GKS Tychy
– PGE ORLIK Opole
47.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
48.
JKH GKS Jastrzębie
– KS UNIA Oświęcim
4 października 2016 – Wtorek (15 kolejka)
90. * TATRYSKI PODHALE Nowy Targ– GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 23 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.
7 października 2016 – Piątek (9 kolejka)
49.
KS UNIA Oświęcim
pauza
50.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– JKH GKS Jastrzębie
51.
PGE ORLIK Opole
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
52.
NESTA MIRES Toruń
– GKS Tychy
53.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– COMARCH Cracovia
54.
KH GKS Katowice
- SMS PZHL U20 Sosnowiec
9 października 2016 – Niedziela (10 kolejka)
55.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
pauza
56.
COMARCH Cracovia
– KH GKS Katowice
57.
GKS Tychy
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
58.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– NESTA MIRES Toruń
59.
JKH GKS Jastrzębie
– PGE ORLIK Opole
60.
KS UNIA Oświęcim
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
11 października 2016 – Wtorek (11 kolejka)
61.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
pauza
62.
PGE ORLIK Opole
– KS UNIA Oświęcim
63.
NESTA MIRES Toruń
– JKH GKS Jastrzębie
64.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
65.
KH GKS Katowice
– GKS Tychy
66.SMS PZHL U20 Sosnowiec
– COMARCH Cracovia
2. Runda – sezon zasadniczy
14 października 2016 – Piątek (12 kolejka)
67.
COMARCH Cracovia
pauza
68.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– GKS Tychy
69.KH GKS Katowice
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
70.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– JKH GKS Jastrzębie
71.
NESTA MIRES Toruń
– KS UNIA Oświęcim
72.
PGE ORLIK Opole
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
16 października 2016 – Niedziela (13 kolejka)
73.
PGE ORLIK Opole
pauza
74.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– NESTA MIRES Toruń
75.
KS UNIA Oświęcim
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
76.
KH GKS Katowice
– JKH GKS Jastrzębie
77.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
78.
GKS Tychy
– COMARCH Cracovia
21 października 2016 – Piątek (14 kolejka)
79.
GKS Tychy
pauza
80.
COMARCH Cracovia
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
81.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
– JKH GKS Jastrzębie
82.
KS UNIA Oświęcim
- KH GKS Katowice
83.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
84.NESTA MIRES Toruń
– PGE ORLIK Opole
23 października 2016 – Niedziela (15 kolejka)
85.
NESTA MIRES Toruń
pauza
86.
PGE ORLIK Opole
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
87.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– KH GKS Katowice
88.
KS UNIA Oświęcim
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
89.
JKH GKS Jastrzębie
– COMARCH Cracovia
90.
* TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– GKS Tychy
* Mecz przełożony na dzień 4 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu
Kontynentalnego.
25 października 2016 – Wtorek (16 kolejka)
91.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
pauza
92.
* GKS Tychy
– JKH GKS Jastrzębie
93.
COMARCH Cracovia
– KS UNIA Oświęcim
94. SMS PZHL U20 Sosnowiec– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
95. KH GKS Katowice– PGE ORLIK Opole
96. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk--NESTA MIRES Toruń
* Mecz przełożony na dzień 26 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.
26 października 2016 – Środa (16 kolejka)
92. * GKS Tychy– JKH GKS Jastrzębie
* Mecz przełożony z dnia 25 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.
28 października 2015 – Piątek (17 kolejka)
97.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
pauza
98.NESTA MIRES Toruń
– KH GKS Katowice
99.
PGE ORLIK Opole
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
100.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– COMARCH Cracovia
101.
KS UNIA Oświęcim
– GKS Tychy
102.
JKH GKS Jastrzębie
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
9 listopada 2016 – Środa (20 kolejka)
118. * GKS Tychy– NESTA MIRES Toruń
* Mecz przełożony z dnia 18 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego.
11 listopada 2016 – Piątek (18 kolejka)
103.
JKH GKS Jastrzębie
pauza
104.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– KS UNIA Oświęcim
105.
GKS Tychy
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
106.
COMARCH Cracovia
– PGE ORLIK Opole
107.SMS PZHL U20 Sosnowiec
– NESTA MIRES Toruń
108.
KH GKS Katowice
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
13 listopada 2016 – Niedziela (19 kolejka)
109.KH GKS Katowice
pauza
110.
MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
111.
NESTA MIRES Toruń
– COMARCH Cracovia
112.
PGE ORLIK Opole
– GKS Tychy
113.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
114.
KS UNIA Oświęcim
– JKH GKS Jastrzębie
18 listopada 2016 – Piątek (20 kolejka)
115.
KS UNIA Oświęcim
pauza
116.
JKH GKS Jastrzębie
– TMH TEMPISH POLONIA Bytom
5
117.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– PGE ORLIK Opole
118.
* GKS Tychy
– NESTA MIRES Toruń
119.
COMARCH Cracovia
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
120.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
-- KH GKS Katowice
* Mecz przełożony na dzień 9 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego.
20 listopada 2016 – Niedziela (21 kolejka)
121.
SMS PZHL U20 Sosnowiec
pauza
122.
KH GKS Katowice
– COMARCH Cracovia
123.
* MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
– GKS Tychy
124.
NESTA MIRES Toruń
– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
125.
PGE ORLIK Opole
– JKH GKS Jastrzębie
126.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
– KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony na dzień 23 listopada 2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego.
23 listopada 2016 – Środa (21 kolejka)
123. * MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk– GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 20 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego.
25 listopada 2016 – Piątek (22 kolejka)
127.
TMH TEMPISH POLONIA Bytom
pauza
128.
KS UNIA Oświęcim
– PGE ORLIK Opole
129. JKH GKS Jastrzębie
– NESTA MIRES Toruń
130.
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
– MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk
131.
GKS Tychy
– KH GKS Katowice
132.
COMARCH Cracovia
– SMS PZHL U20 Sosnowiec
3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)
133. 1 – 6
134. 2 – 5
135. 3 – 4
2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)
136. 6 – 4
137. 5 – 3
138. 1 – 2
4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)
139. 2 – 6
140. 3 – 1
141. 4 – 5
6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)
142. 6 – 5
143. 1 – 4
144. 2 – 3
9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)
145. 3 – 6
146. 4 – 2
147. 5 – 1
3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)
148. 1 – pauza
149. 2 – 5
150. 3 – 4
2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)
151. Pauza – 4
152. 5 – 3
153. 1 – 2
4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)
154. 2 – Pauza
155. 3 – 1
156. 4 – 5
6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)
157. Pauza – 5
158. 1 – 4
159. 2 – 3
9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)
160. 3 – Pauza
8
161. 4 – 2
162. 5 – 1
4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)
163. 6 – 1
164. 5 – 2
165. 4 – 3
22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)
166. 4 – 6
167. 3 – 5
168. 2 – 1
3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)
169. 6 – 2
170. 1 – 3
171. 5 – 4
6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)
172. 5 – 6
173. 4 – 1
174. 3 – 2
8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)
175. 6 – 3
176. 2 – 4
177. 1 – 5
4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)
178. Pauza – 1
179. 5 – 2
180. 4 – 3
22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)
181. 4 – Pauza
182. 3 – 5
183. 2 – 1
3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)
184. Pauza – 2
185. 1 – 3
186. 5 – 4
6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)
187. 5 –Pauza
188. 4 – 1
189. 3 – 2
8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)
190. Pauza – 3
191. 2 – 4
192. 1 – 5
5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)
193. 1 – 6
194. 2 – 5
195. 3 – 4
* Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 18 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.
15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)
196. 6 – 4
197. 5 – 3
198. 1 – 2
* Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 24 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.
18 stycznia 2017 – Środa (33 kolejka)
*
* Mecz przełożony z dnia 13 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.
20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)
199. 2 – 6
200. 3 – 1
201. 4 – 5
22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)
202. 6 – 5
203. 1 – 4
204. 2 – 3
24 stycznia 2017 – Wtorek (34 kolejka)
*
* Mecz przełożony z dnia 15 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.
27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)
205. 3 – 6
206. 4 – 2
207. 5 – 1
5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’)
13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)
208. 1 –Pauza
209. 2 – 5
210. 3 – 4
15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)
211. Pauza – 4
212. 5 – 3
213. 1 – 2
20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)
214. 2 – Pauza
215. 3 – 1
216. 4 – 5
12
22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)
217. Pauza – 5
218. 1 – 4
219. 2 – 3
27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)
220. 3 – Pauza
221. 4 – 2
222. 5 – 1
6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)
223. 6 – 1
224. 5 – 2
225. 4 – 3
3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)
226. 4 – 6
227. 3 – 5
228. 2 – 1
5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)
229. 6 – 2
230. 1 – 3
231. 5 – 4
15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)
232. 5 – 6
13
233. 4 – 1
234. 3 – 2
17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)
235. 6 – 3
236. 2 – 4
237. 1 – 5
6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)
238. Pauza – 1
239. 5 – 2
240. 4 – 3
3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)
241. 4 – Pauza
242. 3 – 5
243. 2 – 1
5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)
244. Pauza – 2
245. 1 – 3
246. 5 – 4
15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)
247. 5 – Pauza
248. 4 – 1
249. 3 – 2
17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)
250. Pauza – 3
251. 2 – 4
252. 1 – 5
Faza finałowa
Terminy PLAY OFF Luty/Marzec/Kwiecień 2017
I Runda (Ćwierćfinał: 1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5)
21 lutego 2017 (dom)
22 lutego 2017 (dom)
25 lutego 2017 (wyjazd)
26 lutego 2017 (wyjazd)
1 marca 2017 (dom)
3 marca 2017 (wyjazd)
5 marca 2017 (dom)
II Runda (Półfinał: 1 – najniższy w tabeli, 2 – wyższy w tabeli)
7 marca 2017 (dom)
8 marca 2017 (dom)
11 marca 2017 (wyjazd)
12 marca 2017 (wyjazd)
15 marca 2017 (dom)
17 marca 2017 (wyjazd)
19 marca 2017 (dom)
III Runda (Finał: zwycięzcy półfinałów)
21 marca 2017 (dom)
22 marca 2017 (dom)
25 marca 2017 (wyjazd)
26 marca 2017 (wyjazd)
29 marca 2017 (dom)
31 marca 2017 (wyjazd)
2 kwietnia 2017 (dom)
III Runda (Brązowy medal: przegrani w półfinałach)
21 marca 2017 (dom)
24 marca 2017 (wyjazd)
26 marca 2017 (dom)
Faza meczów o utrzymanie się w PHL
Terminy PLAY OUT Luty/Marzec 2017
Uczestniczą dwa zespoły, które po czterech rundach sezonu zasadniczego zajęły ostatnie miejsca.
Zespół SMS PZHL U20, nie uczestniczy w fazie finałowej PLAY OFF ani w fazie PLAY OUT - utrzymanie się w PHL.
Zespoły uczestniczące w fazie PLAY OUT, grają do czterech zwycięstw.
Zespół, który przegra rywalizację, zostaje zdegradowany do I Ligi.
1. Runda – PLAY OUT
24 lutego 2017 – Piątek (1 kolejka)
DOM
26 lutego 2017 – Niedziela (2 kolejka)
DOM
3 marca 2017 – Piątek (3 kolejka)
WYJAZD
5 marca 2017 – Niedziela (4 kolejka)
WYJAZD
10 marca 2017 – Piątek (5 kolejka)
DOM
12 marca 2017 – Niedziela (6 kolejka)
WYJAZD
15 marca 2017 – Niedziela (7 kolejka)
DOM
Komentarze