Wyświetleń: 2530

Mocne słowa trenera. "Zagraliśmy bez ikry"

2019-12-05 11:15:04

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali na własnym lodzie z Lotosem PKH Gdańsk 1:4. Jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec sosnowiczan?

Sosnowiczanie już po sześciu minutach przegrywali 0:2, a trafienia Vlastimila Bilčíka i Szymona Marca dzieliło zaledwie 29 sekund.

Pierwsza tercja zadecydowała o losach tego meczu. Duża ilość złych podań po naszej stronie. Przewagi w naszym wykonaniu to mówiąc potocznie dno i kupa mułu – nie przebierał w słowach Marcin Kozłowski, trener Zagłębia. Jego zespół zszedł na pierwszą przerwę przy wyniku.

Niestety ale za pewne rzeczy trenerzy nie mogą odpowiadać. Mam na myśli dokładność podań czy strzały na bramkę. Są to indywidualne umiejętności zawodników albo ich brak. Zagraliśmy bez ikry, mieszaliśmy atakami by polepszyć naszą grę jednak to nie pomogło – dodał.

Jutro sosnowiczanie zagrają na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Początek tego spotkania o godzinie 18:00.

Poważnie? Kuźwa wy bez ikry to gracie w 2/3 meczów a przewagi to ćwiczycie ćwiczycie i guzik z tego jest. Ile razy można zaczynać mecz i po kilku minutach mieć taki wynik, że można rzucić ręcznik. Tychy, Katowice, Kadra u23, Stocznia - to tak naprędce co pamiętam z ostatnich meczów . Praktycznie w każdym z meczów zdarza się tercja gdzie nic nie gracie i w* macie. Już kibice mają dosyć takiego czegoś co pokazuje niezbicie frekwencja. Zero pomysłu, zero wizji - w wybranych meczach tylko ambicja pozwala nawiązać walkę i wygrać tj. z Katowicami i Jastrzębiem. Kilka *sko przegranych meczów jak dwa w Toruniu, jak w Krakowie, jak z Podhalem u nas. Po prostu żal na to patrzeć i szkoda czasu i kasy. Ale włodarzom klubu czytaj: Chęciński i Jaroszewski widać to pasuje bo siedzą cicho. Widać piłka najważniejsza i tam trzeba kasę ładować chociaż też *a grają. Zaorać i zasiać a pieniądze dać na coś pożytecznego.
Poważnie?-to nie rozumie po co w Zagłębiu mają teraz zmieniać trenera?Uwazasz ze jak przyjdzie nowy trener to wychowankowie Zagłębia będę grali w pierwszym składzie.Przeciez nie było tak nigdy żeby tylu wychwanków z Zagłębiu dostało szanse:Tyczynski,Bernacki,Nahunko,Sikora,Horzelski itp przy nowym trenerze odrazu są spakowani.Uwazasz ze przy Nowym trenerze Zagłębie będzie wyżej w tabeli?.Z kim ta druzyna ma regularnie wygrywać według Ciebie.Zagłębie ma skład na siódme miejsce.Ma Radzika i obcokrajowców którzy narazie są bez formy.Ale w hokeju najważniejsze są play-offy i tam ma być forma.W tamtym sezonie Luka z kolegami w sezonie zasadniczym dobrze i meczach w Oświęcimu bez punktu.Poczekajmy-ta drużyna ma charakter i ma coś czego nie ma nikt!-Rafał Radziszewski
jestem ciekawy dlaczego nie zrobią małego kroku do przodu i nie zmienią trenera na bardziej doświadczonego
Choćby dlatego by nie wyjść na to że nie mieli racji trzymając tak długo Koziołka na stanowisku. To mogłoby zakwestionować "autorytet" jednego z drugim dyletanta.