Wyświetleń: 5353

JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprżód Janów 5:0

2009-07-28 21:26:48

Jastrzębscy hokeiści swój pierwszy sparing podczas tegorocznych przygotowań do sezonu rozpoczęli od pewnego zwycięstwa w starciu z Naprzodem Janów. W meczu padło pięć bramek, a po zakończeniu przepisowych 60. minut spotkania, zdecydowano się na rzuty karne. W tym elemencie lepsi okazali się janowianie.

Dla kibiców jastrzębskiej drużyny była to pierwsza okazja do tego, by zobaczyć nowych zawodników hokejowego GKS-u w akcji. Natomiast bramki Naprzodu przez całe spotkanie strzegł były bramkarz JKH – Piotr Jakubowski. W drużynie z Janowa zagrał również Rafał Bernacki.

Pierwsza odsłona wtorkowego pojedynku nie obfitowała w zbyt wiele ciekawych akcji. Dlatego też na pierwszą przerwę obie drużyny zjechały do szatni przy wyniku 0:0. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła na początku drugiej tercji, po strzale nowego napastnika jastrzębskiego GKS-u – Macieja Urbanowicza. Asystę przy tej bramce zaliczył Sebastian Kowalówka, który kilka minut później do asysty dołączył jeszcze bramkę. Na listę strzelców w drugiej tercji wpisał się również Damian Kiełbasa, który wykorzystał podanie Rudolfa Wolfa i umieścił krążek w bramce Naprzodu. Na nieco ponad minutę przed zakończeniem tej odsłony Piotra Jakubowskiego pokonał również Kiełbasa. Janowianie nie zamierzali poddać się zbyt łatwo, jednak świetna postawa Kamila Kosowskiego, zapewniła jastrzębianom zachowanie czystego konta. W trzeciej tercji padła ostatnia, piata bramka w tym spotkaniu. Po raz drugi krążek wylądował w bramce Jakubowskiego po strzale Kowalówki.

Pierwsza seria rzutów karnych nie przyniosła rozstrzygnięcia. Obie drużyny odnotowały po jednym celnym strzale: Zdrahal i Jóźwik. Zwycięstwo janowianom w tym elemencie zagwarantował dopiero strzał Kacira.

Składy:

JKH GKS Jastrzębie: Kamil Kosowski (Bartosz Mrula – nie zagrał); Rudolf Wolf, Mateusz Bryk; Damian Kiełbasa, Jiri Zdenek, Pavel Zdrahal – Grzegorz Piekarski, Bartosz Dąbkowski; Maciej Urbanowicz, Sebastian Kowalówka, Mateusz Danieluk – Adrian Labryga, Kamil Górny; Tomasz Kulas, Arkadiusz Kąkol, Jakub Radwan.

Naprzód Janów: Piotr Jakubowski (Michał Elżbieciak – nie zagrał) – Przemysław Piekarz, Adrian Kurz; Rafał Bernacki, Dawid Słowakiewicz, Łukasz Elżbieciak – Andrzej Gretka, Tomasz Peksa; Robert Grobarczyk, Michał Gryc, Marek Sowiński – Michał Działo, Łukasz Kulik; Błażej Salamon, Marcin Słodczyk, Tomasz Jóźwik – Łukasz Wilczek, Miroslav Zatko; Martin Bouz, Robert Najdek, Marian Kacir – Marek Pohl, Łukasz Sośnierz.

Kiepsciutko Naprzód!:(
Jastrzębie mocne ,no i Kosowski w bramce.
Człowieku Naprzód jest bodajże po czterech albo trzech treningach na lodzie w tym jeden na Jantorze ! a to był pierwszy sparing choc wynik na pewno nie jest adekwatny do przebiegu gry oczywiście Jastrzębie zasłużyło na zwycięstwo ,ale wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, Kosa nie do pokonania.
łysy a jak prezętowali sie nasi ?? bo widze ze byłeś na szpilu :) ktoś sie wyróżnił ?
fatalnie przedewszystkim skutecznośc ,obcokrajowcy niczym się nie wyróżniali grali tak jak wszyscy no może poza Zatko który grał mniejwięcej na swoim poziomie,ale nie ma co narzekac wiemy ,że nasi dopiero po czterech dniach na lodzie na pewno się ograją.
No i po pierwszym sparingu i nie ma znaczenia że przegranym widać było że z lodem zawodnicy dawno nie mieli do czynienia zagrali to co mieli zagrać nikt specjalnie się nie wyróżniał to dopiero początek i mam nadzieję że cykl przygotowań jest tak prowadzony że podczas sezonu zobaczymy dość ciekawą drużynę choć martwi mnie obrona będą fotki ze spotkania.
mamy nie zgrany zespół co było widać od razu na pierwszy rzut oka na i słabą obronę jak na chwilę obecną
Jak pisałem na zakonczenie sezonu ....błedęm który sie zemści jest pozbycie sie Petra Gallo!!!!!Ten zawodnik przy normalny trybie przygotowań do sezonu jest wiecej wart jak Gretka,Piekarz i Peksa!!!!razem wzieci...Oby nie staneło w gardle Grycnerowi takie posuniecie jak szefowi Sanoka po pozbyciu sie Zatko!Solidny obrońca jest na wage złota i kazdy kto choć chwilunie grał w hokeja znakomicie o tym wie-najpierw sie broni potem atakuje!!
ciekawe co by było jakby zatko odszedł z zespołu ??? obrony zero !!! to jest bez wątpienia najlepszy obrońca jakiego mamy po reaktywacji klubu :)
brawo JKH:D
Właśnie nie wiem czemu odszedł Peter Gallo skoro był jednym z najlepszych obrońców w lidze.! Kto był na meczu może wie jak sie prezentował Sośnierz#91 rocznik oraz Grobarczyk i... Gretka którego wiekszość nie widzi w składzie Naprzodu. PO cholere Grobarczyk który w 2 lidze w GieKSie grał b.słabo oraz stary Gretka który nie potrafi dogonić krąz\żka, każdy mu ucieka, zero zwrotności!!!!!>?
Grobarczyk w 1 lidze grał bardzo słabo? chyba ci się dyscypliny pomyliły!!!! Gwiazdą może nie był ale ,że bardzo słabo to lekka przesada
Może nie bardzo słaby, ale na ekstralige sie nie nadaje... Nie wiem sprobojmy zoboczymy co pokaże. A wiem jak groł bo na każdy mecz GieKSy chodziłem. Na takie Zagłębie II to dawał rade, ale jak przyszło na jakieś lepsze drużyny typu Krynica czy Unia to nic nie pokazywał. Ale dziwić się?-Nie ma co kurzenie fajek swoje robi...
Grobarczyk jak przyszedł do Naprzodu na początku nie dawał rady połowy treningu przepracować ale z biegiem czasu nadrabiał zaległości - powiedział że treningi w gieksie to były tylko na lodzie typu "chopcy mocie krążek i pogrejcie se" to jak byś chciał żeby chłop po trzydziestce bez przygotowania wyrabiał kondycyjnie za zespołami które pracowały solidnie w okresie letnim . Wczoraj hmm wszedł na zmianę z Sowińskim ,Sośnieżem za dużo nie pograł.tutaj macie skrut ze wczorajszego meczu: http://www.tvs.pl/informacje/13735/
Te Wojtek15!A skad ty wiesz,ze Grobarczyk tak kurzy???Ja tez chodzilem na mecze gieksy i w ataku z Pluteckim i Cichoniem super sie prezentowal!!!
Grobarczyk lepiej by zagral po 2 promilach niz polowa w tym Janowie!!!!Pozdro ziomale!!!!!
a skąd Ty kolego jesteś bo jak z Katowic to lepiej się nie wypowiadaj ,bo ten Janów pokaże ci w pierwszej rundzie Pucharu Polski gdzie wasze miejsce i to bez Grobarczyka do którego nic nie mam!!!!
Nieno bez przesady. A wiem, że kurzy bo ko nie raz widziałem. Mieszkam blisko hali Spodek a gram w Janowie. M.in.dlatego.
Taaaaa!!!!
Dzięki Stasiu za skrót:P a z tym treningiem w Katowicach to masz racje:)
Nie jestem kibicem gieksy tylko wlasnie Janowa!!!A na mecze gieksy tez chodzilem i widzialem kto jak gro!!!Jak mieszkasz blisko spodka i grasz w Janowie to latwo mozna sie dowiedziec ktos ty!wojtek15~!