Wyświetleń: 4057

Dogrywka dla Comarch Cracovii!

2010-09-26 21:28:14

Hokeiści Comarch Cracovii zaliczyli kolejne zwycięstwo, jednak ponownie potrzebowali do tego dodatkowego czasu. Po trzech tercjach i dwóch bramkach Grzegorza Pasiuta (dla JKH GKS-u strzelali: Marcin Słodczyk i Richard Kral) było bowiem 2:2. W trzydziestej szóstej sekundzie dogrywki swoim kunsztem wykazał się jednak Leszek Laszkiewicz, który precyzyjnym strzałem z ośmiu metrów dał „Pasom” zwycięstwo.

Jiři Režnar (JKH GKS Jastrzębie): - Początek mieliśmy bardzo dobry, wygrywaliśmy 2:0 i mieliśmy Cracovię na widelcu. Niestety potem zmarnowaliśmy kilka stuprocentowych okazji na podwyższenie. Co więcej, gospodarze otrząsnęli się. Byli lepsi na lodzie. Myślę, że zagraliśmy dobre pół spotkania.

Rudolf Rohaček (Comarch Cracovia): - Trener gości dobrze określił ten mecz. Jeden szkoleniowiec może być zadowolony z pierwszej połowy spotkania, drugi z drugiej. Trudno było nam się rozkręcić. Z przebiegu spotkania mogę być zadowolony z tych dwóch punktów. Mogliśmy mieć jednak trzy, gdybyśmy byli skuteczniejsi w trzeciej tercji.

- Troszeczkę denerwowałem się przy złym wyprowadzaniu krążka, ale gramy na cztery piątki. Niektórzy grają lepiej, niektórzy gorzej, ale cały czas muszą się ogrywać. Były błędy, wiem o tym. W pierwszej tercji mieliśmy problemy z rozegraniem ataku, nasi napastnicy nie dostawali krążków.

- Mikołaj Łopuski od meczu z Tychami ma złamane żebro i nie będzie grał jeszcze przez około czternaście dni.

COMARCH CRACOVIA – JKH GKS JASTRZĘBIE 3 : 2 (0:1, 1:1, 1:0, d.1:0)

0:1 - Słodczyk – Dąbkowski – Furo 12:18 (5/4)
0:2 - Kral – Danieluk 25:01 (5/4)
1:2 - Pasiut – L. Laszkiewicz – D. Laszkiewicz 31:29 (5/4)
2:2 - Pasiut - L. Laszkiewicz 47:38 (4/5)
3:2 - L. Laszkiewicz 60:36 (4/4)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig) - Wajda (4), Kłys, L. Laszkiewicz, Pasiut (2), D. Laszkiewicz - Noworyta, Landowski, Biela, Słaboń, Piotrowski - Simka, Dulęba (4+10), Kostuch, Dvořak, Martynowski (2) - Hoda, Kozak, Witowski, Rutkowski, Bryła.

JKH GKS: Kachniarz (Szatkowski) – Rimmel (4), Bryk (2), Lipina, Kral (4), Danieluk – Galant, Dąbkowski, Urbanowicz (2), Słodczyk, Furo – Pastryk (2), Labryga, Bordowski (2+10), Kąkol, Kulas – Górny, Kiełbasa, Ciupa, Bernacki.

Kary: 22 min. – 26 min.

Sędzia: Maciej Pachucki.

Widzów: ok. 1000.

Hokej.Net poszukuje ludzi z Krakowa zainteresowanych współpracą z naszym portalem. Jeśli przelewanie myśli na klawiaturę przychodzi Ci łatwo i chcesz podzielić się swoimi myślami z kibicami - napisz do nas redakcja@hokej.net Mile widziane też osoby które posiadają laptopa i pomogą nam w prowadzeniu relacji na żywo z lodowiska.