Składy:

JKH GKS Jastrzębie: M. Elżbieciak; Ivicic, Górny; Lipina, Kral, Salamon - Labryga, Pastryk; Kulas, Słodczyk, Bordowski - Dąbkowski, Bryk; Danieluk, Kąkol, Kogut - Owczarek, Rompkowski; Urbanowicz, Marzec.

Salith Sumperk: Boska (Cervenka); Novotny, Drtil; Matejka, Meluzin, Cink - Sedlak, Ondracek; Brunec, Hulva, Vrdlovec - Zacpalek, Tesarik; Hass, Velecki, Sturala - Vrana, Skoumal.

rozpoczęła się I tercja spotkania

3 min. kara dla zawodnika ekipy gości, okazja dla JKH GKS
5 min. przyjezdni już w pełnym zestawieniu
7 min. tym razem na ławkę kar odesłany zawodnik JKH GKS - Drzewiecki
9 min. Salith zakłada zamek, oddaje kilka strzałów, ale dobrze interweniuje jastrzębski bramkarz
9 min. JKH GKS już w pełnym zestawieniu
11 min. groźna akcja przyjezdnych, jastrzębski bramkarz na chwilę traci krążek z oczu, ale po chwili udaje się opanować sytuację
12 min. kolejna kara dla gości
13 min. jastrzębianie w podwójnej przewadze przez ponad 40 sekund

Problemy z internetem na lodowisku. Obecnie jest 4-1 dla JKH.

37 min. Danieluk bez większych problemów pakuje krążek do niemal pustej bramki rywala
39 min. krążek po strzale jednego z zawodników Salithu odbija się od bramkarza JKH GKS i zatrzymuje przed linią bramkową, na szczęście w miarę szybko golkiper to zauważył i zamroził gumę
40 min. Ivicic obok bramki, ale chwilę później GOL! 5:1 Drzewiecki pokonuje bramkarza gości

zakończyła się II tercja

rozpoczęła się III tercja spotkania
42 min. lekki strzał Bordowskiego bez problemu wybroniony przez bramkarza gości
43 min. błąd podania jastrzębian we własnej tercji obronnej, przyjezdni przechwytują krążek, ale pewnie interweniuje jastrzębski bramkarz
44 min. kara dla Lipiny
45 min. GOL! 5:2 Salith zdobywa drugą bramkę, krążek odbił się od parkanów bramkarza JKH i potoczył się do bramki
47 min. kara dla Labrygi
48 min. przyjezdni zakładają zamek, ale strzał kończy się pewną interwencją golkipera JKH
49 min. goście przycisnęli, częściej atakują
49 min. kara dla Pastryka, prawie 30 sekund w podwójnym osłabieniu
51 min. goście nie wykorzystali gry w przewadze
52 min. Marzec przed bramkę, gdzie czekał na podanie Drzewiecki, ale nie udaje się umieścić krążka w siatce
54 min. Lipina rajd na bramkę gości, ale krążek po strzale czeskiego napastnika zatrzymuje bramkarz przyjezdnych
54 min. kara dla Sumperka
56 min. jastrzębianie nie wykorzystują gry w przewadze
57 min. sędzia sygnalizuje karę dla gości, bramkarz JKH zjeżdża do boksu - chwilę później może już powrócić na lód - kara dla gości
59 min. GOL! 5:3 Salith zdobywa bramkę, grając w osłabieniu
60 min. bramkarz gości leżał na lodzie, ale Marzec nie zdołał umieścić krążka pomiędzy słupkami
60 min. goście ściągają bramkarza i wprowadzają dodatkowego zawodnika i... zdobywają bramkę 5:4
KONIEC MECZU

Po meczu, podobnie jak w pierwszym pojedynku obu drużyn, odbyła się seria rzutów karnych. Również tym razem lepsi byli jastrzębianie, którzy dwukrotnie pokonali bramkarza Sumperka - Kogut oraz Salamon.