Wyświetleń: 6648

Nokaut w 15 minut

2011-09-16 22:30:05

Do 45 minuty pachniało niespodzianką. Gościom nic nie wychodziło, a Podhalu wszystko. Jastrzębianom wystarczyło ostatnie 15 minut, by rozbić górali.

- Jestem w szoku – powiedział Mariusz Jastrzębski. – Po pierwszej straconej bramce nic się nie działo. Po 40 minutach gry byłem przekonany, że wygramy. Po drugim straconym golu wkradła się panika i... Przegraliśmy kolejny wygrany mecz. Szkoda, że nie strzeliliśmy bramki grając w pięciu na trzech

Więcej sportowepodhale.pl

MMKS Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 4:6 (3:0, 0:1, 1:5)

4:6 Bomba (Jastrzębski) 59:20.

Sędziowali: Pachucki (Gdańsk) – Pilarski, Cudek (Oświęcim).
Kary: 14- 10 min.
Widzów 1000.

MMKS Podhale: Rajski – K. Kapica, Łabuz, Kos, K. Bryniczka, Czuy – W. Bryniczka, Cecuła, Ćwikła, Neupauer, Kmiecik – Landowski, Sulka, Bomba, Jastrzębski, Michalski – Gacek, Olchawski, Puławski, Tylka. Trener Jacek Szopiński.
JKH: Kosowski – Rompkowski, Dąbkowski, Bordowski, Słodczyk, Urbanowicz – Górny, Ivičič, Danieluk, Kral, Lipina – Bryk, Labryga, Drzewiecki, Kogut, Kulas – Pastryk, Strużyk, Salamon, Marzec. Trener Jiři Reznar.

przez 65 sekund, bo przy stanie 4:0 przeciwnik już nie podniósłby się.

Hej,hej Jastrzębie !!! hej,hej !!!
szkoda Podhala, ale będzie lepiej. Jak się prezentuje Czuy po powrocie?
Czuy niestety cienki jak ...... . Był przy krążku kilka razy w meczu .W ostatnich minutach juz w ogóle nie wychodził na lód. Oj nie będą mieli chyb z niego nic w N T jak sie nic nie zmieni w jego grze.
którko i na temat, Czuy to nie Czuy zeszłego roku.
Dokładnie, na razie zagubiony jak dziecko we mgle, no ale poczekajmy z ocenami do końca 1 rundy...
Z piekła do nieba, nasze pokazały charakter ! :D
Czy wy wiecie że przez jakiś czas zamykaliśmy tabelę PLH ?!
ostatnią taką bramkęjak ta na 2:0 - pamiętam z meczu GKS Tychy - Naprzód Janów - w Satelicie w katowickim Spodku w wykonaniu Koszowskiego.
Fajnie patrzeć na takie gole.
Majstersztyk!
a u nas do bulika podjechał Rysiek i nawet nie zareagował
Zaraz pewnie znowu będę komentarze Stasków, że sędzia ich przekręcił, hehe. Brawo Jastrzębie !
A jak tam Jasiu mecz w Krakowie, byłeś w tym tłumie 400, czy spinałeś poślady na necie???
ale jesteś płytki, bardzo płytki.
Zmien juz plyte lajkoniku bo nudny jestes, radzilbym tobie i kibicom Cracovi zebyscie zaczeli chodzic na mecze a nie napinac sie tutaj przed monitorkiem, centusiu krakowski hehe
Ależ oczywiście, że przed monitorem bo przecież nam centusiom krakowskim szkoda na bilety, hehee. ;D Zadowolone teraz jesteście Staski nowotarskie ? ;D
Ja nie wiem czytam te Twoje komentarze i mniam sobie wyobrażenie o Tobie ze masz kulturę osobista poniżej jakiegokolwiek poziomu weźmy sie nawzajem szanujmy bo po to mamy jakos inteligencje jedni większa lub mniejsza zeby sie szanowac a nie obrażać jkh wygrała zasłużenie oki po co sie obrażać a Te twoje komentarze niczego nie wnoszą do dyskusji tylko obrażają mnie i moich kolegów a jeśli nie potrafisz szanować innych zdania to po prostu sie nie odzywaj i nie pisz bo po co. Nie chce Cie obrażać tylko mowie Ci ze czuje się obrażony takim gadaniem i to od CB zależy czy jako człowiek z jakimiś zasadami przestaniesz tak pisać mówić czy masz to gdzieś ale to tylko wyraża Ciebie i Twoja kulturę osobista.Amen
Brawo Jastrzębie
Brawo Jastrzębie ...po pierwszej tercji byłem w dużym szoku nio ale po trzeciej humor mi się poprawił ,brawo za waleczność góralom !!!
i sędziowanie było na poziomie widać po karach ,a pan Marczuk powinien sędziować damski hokej lub przestał z korupcją bo do extra klasy to się nie nadaje.....!!!!!!
Jeżeli nie oglądało się meczu to "po karach" g... widać, choćby nawet było w nich 20 do 0.
"Po 40 minutach gry byłem przekonany, że wygramy.(...)" - i przez tę pewność przegraliście, bo już się niektórzy wyluzowali i chcieli tylko dograć do końca spokojnie.
Grając 5 na 3 nasz trener zamiast poprosić o czas,dać chłopakom chwilę oddechu on na lód wystawia piątkę z obrońcami,którzy nie umieją strzelać :( Dlaczego nie posłał na lód najlepszej formacji chociażby pomieszanej? Błędy taktyczne i w końcówce masakra...Szkoda słów.Jastrzębie wygrało zasłużenie bo nasi w 3 tercji grali fatalnie.
gratulacje za wygraną, szacunek dla pokonanych. Cieszy że mimo iż po 2 tercjach przegrywaliśmy 3-1 wygraliśmy. Widać że jednak jakaś forma jest skoro w 3 tercji potrafiliśmy strzelić 5 bramek z rzędu. Trzeba walczyć o punkty żeby być w 4 i walczyć w play-off.
GÓRALE BRAWO OD JASTRZĘBIAN.LICZY SIĘ TYLKO WALKA.