Wyświetleń: 11112

Ważne zwycięstwo Aksam Unii (VIDEO)

2011-12-02 23:55:03

W meczu 25. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej Aksam Unia Oświęcim wygrała na własnym lodzie z JKH GKS Jastrzębie 6:3. - To było chyba nasze najważniejsze zwycięstwo w tym sezonie - przyznał po meczu Mikołaj Łopuski.

Obie drużyny zaczęły bardzo spokojnie. Powoli rozgrywały krążek, badały siły i unikały huraganowych ataków. - Wynikało to z tego, że nie chcieliśmy stracić bramki i gonić wyniku - wyjaśnił Radek Prochazka. Środkowy Aksam Unii w 8. minucie otworzył wynik spotkania. - Spora w tym zasługa Lukasza Rzihy, który doskonale dograł mi krążek. Musiałem go tylko delikatnie podciąć - stwierdził 33-letni Czech.

Zawodnicy JKH wyrównali trzy minuty później, wykorzystując okres gry w przewadze. Richard Bordowski zagrał wzdłuż bramki do Macieja Urbanowicza, a kapitan gości dopełnił tylko formalności. - W pierwszej tercji JKH miał więcej z gry. Byli od nas o pół tempa szybsi i lepiej realizowali założenia taktyczne - stwierdził Miroslav Zatko.

W drugiej odsłonie role się odwróciły. Oświęcimianie zaczęli grać agresywnej i to przyniosło efekt. W 24. minucie ponownie wyszli na prowadzenie, a gola sędziowie zapisali na konto Mikołaja Łopuskiego (krążek do własnej bramki skierował Mateusz Bryk). Chwilę później prowadzenie mógł podwyższyć Mariusz Jakubik, ale po doskonałym podaniu Lukasza Rzihy posłał krążek nad poprzeczką.

Swoje okazje mieli także jastrzębianie. Najdogodniejszą z nich w 29. minucie zmarnował Mateusz Danieluk, który przegrał próbę nerwów z Krzysztofem Zborowskim. - Krzysiek rozegrał dzisiaj bardzo dobre zawody. Przyznam, że przed spotkaniem zastanawialiśmy się na którego z bramkarzy postawić. Wybraliśmy "Zborę" i teraz mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę - powiedział Charles Franzen, opiekun Aksam Unii.

W 35. minucie jego podopieczni podwyższyli prowadzenie. Z linii niebieskiej potężnie huknął Miroslav Zatko, Kamil Kosowski zdołał odbić krążek, ale przy dobitce Roberta Krajcziego był już bezradny.

Drużyna z Jastrzębia przed przerwą zdobyła jeszcze kontaktowego gola. Niefrasobliwość oświęcimskich obrońców wykorzystał Maciej Urbanowicz, który ze stoickim spokojem wpakował gumę do siatki. - Ta bramka troszkę skomplikowała nam plany, ale wydaje mi się, że w trzeciej odsłonie pokazaliśmy, kto zasłużył na to zwycięstwo - zaznaczył Mikołaj Łopuski.

I to właśnie 25-letni skrzydłowy asystował przy bramce Marcina Jarosa, która przesądziła o losach spotkania. - To był kluczowy moment meczu - podkreślił trener Franzen. - Mając dwie bramki zapasu mogliśmy się troszkę wycofać i zagrać z kontrataku - dodał z kolei Radek Prochazka.

Trzeba jednak przyznać, że jastrzębianie sami rzucali sobie kłody pod nogi. Często przekraczali przepisy i odwiedzali ławkę kar. A biało-niebiescy dwukrotnie wykorzystali podwójną przewagę, strzelając dwie bramki, które były ozdobą całego widowiska. W 50. minucie Tomasz Połącarz huknął z ośmiu metrów, a lecący z zawrotną prędkością krążek omal nie przerwał siatki! 65 sekund później precyzyjnym uderzeniem w okienko popisał się Peter Tabaczek.

Po trafieniu słowackiego środkowego doszło do pięściarsko-zapaśniczego pojedynku między Maciejem Urbanowiczem a Miroslavem Zatką, za który otrzymali dwuminutowe wykluczenia. Urbanowicz za wcześniejszy atak łokciem zarobił kolejną karą mniejszą. - O co nam poszło? Ano o to, że "Urban" zaatakował głowę Tabaczka, gdy ten już oddał strzał. To był brzydki i niepotrzebny faul - wyjaśnił słowacki obrońca.

- Bójki są czymś normalnym w hokeju. To element widowiska, który powoduje, że serca kibiców zaczynają mocniej bić. Dobrze, że sędzia nie odesłał zawodników do szatni, bo to zepsułoby widowisko. Nie rozumiem jednego: dlaczego arbiter po zdobyciu szóstej bramki wznowił grę na buliku, a nie na środku tafli? - powiedział uśmiechnięty Charles Franzen.

Zdziwienia tą sytuacją nie krył także Jirzi Reznar: - Moja przygoda z hokejem trwa już naprawdę długo, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Dobrze, że po interwencji sekretarza zawodów doszło do wznowienia na środku tafli.

Jego podopieczni zdołali zmniejszyć rozmiary porażki. Uczynił to w 57. minucie Patryk Kogut, który sprytnym strzałem z backhandu zaskoczył Krzysztofa Zborowskiego. - Troszkę szkoda tej bramki, ale z drugiej strony najważniejsze są trzy punkty. Solidnie na nie zapracowaliśmy - podsumował Radek Prochazka.

Charles Franzen, trener Aksam Unii: - Jestem zadowolony z postawy zawodników i oczywiście ze zwycięstwa. W pierwszej tercji JKH było od nas szybsze. W dwóch pozostałych odsłonach to my dominowaliśmy, można powiedzieć, że na lodzie grała tylko jedna drużyna. Kto zasłużył na wyróżnienie? To trudne pytanie, bo większość chłopaków ciężko pracowała. Jestem zadowolony z postawy Patryka Noworyty i Grzegorza Piekarskiego, którzy pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony.

Jirzi Reznar, trener JKH GKS Jastrzębie: - W pierwszej odsłonie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. W dwóch kolejnych inicjatywę przejęli rywale. O końcowym wyniku zdecydowała trzecia tercja, w której moi zawodnicy złapali za dużo wykluczeń. Unia dobrze rozegrała przewagi i strzeliła nam trzy bramki. Później zeszło z nas powietrze.

Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
1:0 - Prochazka - Rziha, Łopuski (7:29)
1:1 - Urbanowicz - Bordowski (10:17, 5/4)
2:1 - Łopuski (23:34)
3:1 - Krajczi - Zatko, Gabryś (34:25, 5/4)
3:2 - Urbanowicz - Kral (36:41)
4:2 - Jaros - Łopuski, Prochazka (42:35, 5/4)
5:2 - Połącarz - Prochazka, Rziha (49:43, 6/4)
6:2 - Tabaczek - Zatko (50:48, 5/3)
6:3 - Kogut - Drzewiecki, Salamon (56:26)

Aksam Unia: Zborowski (2) - Noworyta, Piekarski; Łopuski, Prochazka, Rziha - Połącarz, Zatko (2); Krajczi (2), Tabaczek, Modrzejewski (4) - Cinalski, Gabryś; Jaros, Jakubik, Wojtarowicz (2) oraz  Stachura, S. Kowalówka (2), Piotrowicz (2).
Trener: Charles Franzen

JKH: Kosowski - Iviczicz (2), Górny; Lipina, Kral, Danieluk - Dąbkowski (2), Rompkowski (2+10); Urbanowicz (6), Słodczyk, Bordowski - Labryga (4), Bryk (2); Salamon, Drzewiecki, Kogut oraz Pastryk, Kąkol i Marzec.

Sędziowali: Sebastian Kryś - Sebastian Adamoszek i Grzegorz Kaczyński
Kary: 16 - 30 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Rompkowskiego i 2 minuty kary dla JKH za rzucanie przedmiotów na lód)
Widzów: ok. 1600

I teraz kibice Oświęcimia będą uważać, że ich drużynka jest najlepsza... Zobaczymy jak długo. Mimo wszystko gratulacje za zwycięstwo od kibica tyskiego GKS-u.
Toś nam pokozoł. Święta zjebane ;)
Dario....pytanie. Pewnie, ze do czasu jak odbierzemy złote medale i plastikowy puchar :-) A potem nowy sezon :-)
Jest dobrze, coraz lepsza gra, coraz lepsze wyniki. Myślę, że do czwórki awansujemy kosztem Tychów lub Jastrzębia, a we wtorek prawdopodobnie przeskakujemy Tychy w tabeli.
4 bramki zdobyte w przewadze w tym ponad minuta przetrzymana grając 3/5. Bardzo dobra gra Unii, mimo nerwowego początku. Na plus: Prohazka, Łopuski, Jaros i Zbora (mimo tej 3 bramki).
Starysatyr... Zobaczymy, choć na złoto w waszym przypadku bym nie liczył...
6 zwyciestwo pod rzad mowi samo za siebie, teraz dojada +2 za slabym toruniem.
Jastrzębie próbowało nadrabiać agresją i brzydkimi faulami ale to My dziś byliśmy górą i do pierwszej 4 brakuje juz naprawdę niewiele :) fajny mecz dużo walki i najważniejsze 3 pkt.
w Unii grał już chyba każdy z każdym w piątce
A tak wszyscy (prawie) narzekali na Prochazkę przez wiele tygodni- że trzeba go wywalić, bo cienki. A mnie on od początku przekonał i myślę, że jest wart swojej ceny. Za to uczciwie biję się w piersi w kwestii Łopuskiego. Kilka pierwszych meczów w jego wykonaniu to była senna porażka, ale już od długiego czasu jest na prawdę wiodącym zawodnikiem w UNII. Dobry mecz, cenne punkty, Zbora nareszcie jakoś wchodzi w rytm. Rziha za to niestety wypadł z rytmu
Panie Reznar, skoro byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem to dlaczego nie wygraliśmy tej tercji ?, Unia była lepsza w drugiej i trzeciej i udokumentowali to przewagą. Po drugie czyżbyśmy mieli siły tylko na pierwszą tercję ?. Pan powinien znaleźć receptę na to żeby drużyna grała skuteczniej, bo Pan jest trenerem a nie stwierdzić że Unia zagrała lepiej 2 i 3 tercję, bo to to ja mogą stwierdzić. Pan jest od tego żeby to zmienić. Dwa ważne mecze z Sanokiem i Unią i przegrywamy 6-1 i 6-3. Jeszcze parę kolejek i będziemy poza 4. Gratulacje dla Oświęcimian, widać że wychodzą z kryzysu a my chyba zamieniliśmy się z nimi.
U nas też widać poprawę w grze całego zespołu, ale postawa niektórych zawodników woła o pomstę do nieba. Dobrym przykładem jest Danieluk. Może to przez niego Lipina z Kralem spuścili z tonu, bo przecież krążki, które mu "wystawiają" nic tylko zamienić na gola. A jak on tego nie wykorzystuje to efekty są, jakie są.
Gdyby w pierwszych 10 minutach JKH strzelił 2,3 bramki nikt chyba nie byłby zdziwiony, ale nie strzelili, i można się było zastanawiać jak to się stało. Kręcili naszą drużyną, z łatwością wjeżdżali w naszą tercję i wypracowywali pozycje strzeleckie. Ogólnie sprawiali wrażenie lepiej zgranych i poukładanych. Powiem szczerze, że podobała mi się ich gra. Bramka wisiała w powietrzu, ale zgodnie z tym, że "niewykorzystane się mszczą" poszła piękna kontra :). Wyrównanie JKH po pięknie rozegranym zamku i strzał praktycznie do "pustaka ". Później JKH rozegrał jeszcze jeden zamek identycznie, ale na szczęście ostatni gracz nie trafił w krążek. Bramka zaliczona Łopuskiemu to jego piękny wjazd lewym skrzydłem i mocne nagranie zza linii bramkowej, Bryk próbował ciałem zablokować i położył się na lodzie, ale że akcja była na szybkości, to krążek odbił się od niego i wpadł do bramki. Jednak gdyby nie jego zagranie, to na nagranie Łopuskiego nadjeżdżali już nasi napastnicy i była duża szansa na gola. Później Unia na szczęście się wzięła za grę i było lepiej, niestety niektórzy zawodnicy JKH nie wytrzymali chyba ciśnienia i zrobiła się nerwówka. Co do bójki Urbanowicza z Zatko, to Wasz zawodnik zaskoczył Miro bo zaczął od chwytu zapaśniczego. Schylił się i chwycił go w okolicach ud/kolan, rzucił na plecy, wskoczył na niego i zaczął okładać. Zatko musiał dopiero się wywijać i stanąć na nogi, ale niestety Urbanowicz po tym chwycie zapaśniczym cały czas miał lepszą pozycję. Chamskich fauli na Wojtarowiczu, Tabacku szkoda komentować. Jednak rozegranie naszych przewag mogło się podobać. Zwłaszcza strzał Połącarza :)
Zasanawiam się tylko ilu naszych chłopaków będzie porozbijanych i jak bardzo, bo wcześniej zjechał Gabryś.
teraz mecz za 6 pkt. z Tychami jak nie wygramy to obawiam się że możemy popłynąć poza "4", Lipina, Danieluk może najwyższy czas zacisnąć poślady i zacząć orać na lodzie i przede wszystkim punktować. Swoją drogą "kręciliśmy" Unią I tercję i co z tego? Zamiast strzelić ze 3 bramki i odebrać ochotę do gry przeciwnikowi to pozwalamy im się rozegrać i mamy wytłumaczenie przegranej, że II i III tercja przeciwnik grał lepiej - to ja mam pytanie dlaczego my graliśmy gorzej? Nie dziwi mnie frustracja Urbanowicza - jedynego prawdziwego walczaka w JKH GKS ... ale Urban sam nie wygra
Z tymi faulami J-bia się zgodzę, ale w sytuacji z Wojtarowiczem nic nie było! Sam rozjechał się jak glizda na mrozie. Kryś pokazał swoje. Wznowienie po golu od bulika, heh. Niekiedy też gwizdnął z kapelusza (w obie strony). Na szczęście nie zdecydowało to o wyniku, na który wpływ miała lepsza dyspozycja Unii w 2 i 3 tercji. Co do formy JKH to widać progres w grze całej drużyny. Na niskim poziomie wciąż Danieluk, który nie potrafi wykorzystać dobrych sytuacji. Ma miejsce do strzału to czeka i podaje, jedzie sam na sam to nie strzela tylko dosłownie wpycha krążek w parkany. Po prostu dno!
Jurek Gabryś w pełni sił to tylko tak groźnie wyglądało.Zaraz po meczu zjawił się w KFC w galerii NIVA ,razem z Tabackiem i Krajcim.Wyglądali na zadowolonych,zdrowych i pełnych energii.
Wszyscy znowu chwalą Łopuskiego, Krajciego, Prochazke czy Za'tke, a mnie osobiście podobała się jeszcze gra Połącarza i Jarosa. Dlaczego nie stawiali na tego pierwszego poprzedni trenerzy? Nie mam pojęcia.
Co do bójki Mira z Urbanowiczem, ewidentnie było widać, że Miro nie chciał się bić. Dlaczego? Groziło by mu wykluczenie w następnym meczu, a dla nas to wielka strata. Chwycił go i po prostu trzymał, Urbanowicz zaczął się szarpać i walić tzw "wiatraki". Przewrócił Mira i zaczął okładać, a Miro znowu od dołu tylko go trzymał. Więc nie cieszyłbym się tak, że Urban jest aż taki mocny.
Brawo Unia za 3pkt, do 4 już nie wielka strata, we wtorek możemy wskoczyć na 3 miejsce, oby!
Przepraszam, na 4 miejsce.
hehehe maniana ale się zagalopowałeś brawa dla Macieja i nie pisz że Zatko nie chciał BO Z DU...Y STRZELIŁ i tyle JKH dostało wp[ierd bo sie gra 3 tercje a nie 1 Kryś zrobił swoje chłopina się potracił po bramce wznowienie z bulika zaczynał paranoja ciekawe co na to obserwator a pozatym o czym myślał sędzia że tak dzada zamroczyło .....bez komentarza
nooooooo , teraz wymóweczki lecą widzę,że niby Zatko nie chciał ? oj uwierz mi , że Urban jest mocny , może chcesz się przekonać ? Urban każdego w tej lidze by sklepał , taka jest prawda :) no jeszcze może Czuy jest mocny.
Dutka vs. Urban to by była walka:)
Fan_JKH spokojnie ochłoń Urban fakt oglądnij co Czuy zrobił Krzakowi i pomyśl nie umniejszając Maćkowi tylko on ma grać a nie bić się Czuy też nie może ma inne zadania niż w rodzimej lidze ale sądze że niewiele Maciek by urwał z Czuyem to inna półka z całym szacunkiem o czym Sławek się przekonał już
ja jestem spokojny , ale po co te wymówki że niby się nie bił , bo nastepny mecz itp ? dostał w łeb i tyle , proste .
Fan_Jkh i tu popieram Cię w 100 procentach raczej nikt nie stoi jak go biją ale zrozum chłopaków z Oświęcimia to ich ulubieniec wiesz ambicja i takie sprawy:) każdy widzi i każdy mówi co mu wygodniej to normalne nie ma sensu się spierać wygrał Urban i nic w zasadzie tego nie zmienia pozdrawiam Ciebie niech hokej łączy Nas nie dzieli pozdrawiam z Podhala całą hokejową Polskę tych złych i dobrych napinaczy czy też nie KOCHAMY to samo KOCHAMY HOKEJ więc róbmy to z klasą
Ale jak można napisać "dostał i tyle" skoro Urbanowicz nie oddał ani jednego ciosu:) tylko koszulkę naciągnął.

Według mnie to Miro huknął z niebieskiej i Krajci jak już cos to tylko delikatnie stracił ten krążek w locie a nie była to na pewno dobitka bo krążek ledwo co przekroczył linię bramkową ;)
Co do bójki to Mirek chciał wyjaśnić sobie sytuacje z kapitanem JKH. Tyle że ten jak ktoś wcześniej już napisał zaskoczył go chwytem i przewrócił a jeśli się jest na ziemi to trudno walczyć dopiero role się odmieniły jak Miro znów wstał z ziemi ;)
W sumie to Kryś na plus nawet za to że tylko dał kary mniejsze na Mirka i Urbanowicza ;) poza paroma karami niepotrzebnymi ogólnie sędziował dobrze. I pierwszy raz widziałem w PLH że za bójkę nie ma kary meczu czy też 10 min ;) I tak powinno być bo jednak walka na pięście to też element hokeja w tym również jest piękno tego sportu ! :)
Spodziewałem się że na Unii bd w plecy, kolejnych punktów trzeba szukać u nas na Jastorze.
Kto górą w starciu Urban Zatko ?
Urban ;)
Niby Urban, ale czy to można było nazwać walką?
Maniana a jak Urban wspolnie z Bordowskim zaatakowali z partyzanta Da Coste w Jastrzebiu to wg Was byl KO jak nic :)
Gratulacje Unii za wynik, jednak zmiana trenera podzialala, we wtorek mozemy sie zrownac punktami.
Z partyzanta to Da Costa zaatakował Bordowskiego a potem niepotrzebnie w to wmieszał się Urban.
Pewnie że Da Costa pierwszy przywalił wtedy Bordowskiemu
Dobry mecz :)
Brama Prohazki po super akcji z Rihą a strzał Poły i bramka na 5:2 to cos w stylu ale urwał :) Yebnął aż miło ;D
Na + Zbora , Prohazka , Jaros , Miro , Krajci i jak zwykle Tabacek :)
A Mikołaj, a Poła, a Piekarski?
Piekarski zagrał wczoraj dobre spotkanie aż byłem pod wrażeniem , że tak sobie dobrze radził .
Łopuski jak zawsze dobrze gra (:
Pytanie z innej beczki czy w PZHLu jest tylko sędzia KRYŚ? w wczoraj sędziował w mecz UNII z JKH w ramach PLH jutro (4.12) sędziuje mecz Unii w PP z Toruniem (KRYŚ,KOLUSZ,DŁUGI), 6.12 mecz w Toruniu z Unią w PLH sędziuje??KRYŚ,GAWRON,Kaczmarek.
...no często występuje to fakt z tym że sędziuje nieźle (poza wczorajszą pomyłką gdzie po bramce nie zaczął od środka:))) no i pozwala pograć agresywnej i nie daje kary meczu za bójkę...więc nie jest źle
ale dał kare dla Piotrowicza za czyste wejście -,-
REZNAR-AUT Odejdz Pan. Wstydu oszczędz.
Akurat Reznar to jest Wasz największy atut!!!
Giziu-AUT Odejdz. Wstydu oszczędż.
oczywiście Reznar jest dobrym trenerem. JKH brakuje 2 może 3 klasowych zawodników. Słaba postawa Danieluka rozbija siłę 1 piatki no i Labryga który w tym sezonie gra fatalnie pod bramką się przewraca traci krążki żle podaje sądzę że Pastryk już lepiej gra do niego. Szkoda że klub nie dogadał się z Rimelem i nie został
JKH brakuje pewności siebie i stalowej dyscypliny. Na początku sezonu grali całe spotkania zdyscyplinowani to tracili mało bramek ja bym sie zastanowił czy nie warto by było zatrudnić psychologa sportowego Małyszowi to pomogło a co do wzmocnień to fakt brak 3 dobrych zawodników teraz trudno będzie ich znaleść. Rozczarowanie sezonu to Danieluk, Labryga, i super transfer Drzewiecki.Kiedyś dobrze zgrani byli Kulas z Kąkolem może by wrócić do takiego ustawienia. Co do sędziego to Kryś najgorszy sędzia w PZHL w kilku sytuacjach się chłop pogubił jedyny plus 1 sędzia że za bójkę nie dał kary meczu.Prezydentowi to Się nie dziwię że nie daje obywatelstwa Zlatko burak dostał w trąbę a cieszył sie jak Gołota nic tylko uciekał i chował sie za kolegami.
ahahaha chował się za kolegami ?!
no to wymień za jakimi , a cieszył się i pokazywał na tablice z wynikiem żeby Urbanowicza bardziej wkur.wić ;))
Fakt, pokazywał..., ale już z bezpiecznej odległości :P Poza tym pięknie pluł w stronę boksu naszych zawodników. Tyle było jego w tym wszystkim, bohater spotkania. A wyniku gratuluję, bo w pełni na niego zasłużyliście w tym meczu.
myrek68. Reznar jest trenerem bez charyzmy. Chrabański co to za drugi trener. Bez zmian w sztabie szkoleniowym nie będzie sukcesu. No chyba że spełnieniem marzeń w tym sezonie jest 5 miejsce. Na tym Ci zależy myrek68
Trzeba było się wypowiadać jak zdobywaliśmy punkt za punktem a nie jak drużyna ma chwilowego doła-dla przypomnienia Giziu jeszcze zostało 17 kolejek i co wtedy stwierdzisz jak bedziemy w 4 i jeszcze jakimś cudem wyrwiemy jakikolwiek medal? co wtedy powiesz na temat Reznara,jak dotrwa do końca sezonu? ps.narazie to chłopaki dają ciała.
W końcu ktoś ZBIŁ Zatko!!!zbierało się widocznie cwaniakowi więc Urbanowicz sprowadził go do pionu...brawo
hahaha sprowadził do pionu ? tego pojedynku bym bójką nie nazwała. Miro cwaniakiem nie jest, tylko nie daje sobie w kasze dmuchać.

Miro Zatko !!!!!!!!!!!!
Ewo, nie dyskutuj z *em, nie ma sensu. Zatko cwaniak? A ten * Urbanowicz co po stracie gola atakuje rywala łokciem jest cudowny.
Wiertara za jakimi to zawodnikami chował się ten Zatko ?
Piona widziałeś mecz ? Więc pierw obejrzyj potem bedziesz mógł ocenić poprawnie z czego wynikła ta bójka ;)
Znowu bez przesady, że "zbił". Powalił go na lód chwytem dosłownie poniżej pasa, więc na starcie miał przewagę zanim Miro się pozbierał. Normalnie walka się kończy gdy jeden z graczy ląduje na tafli, a tu od tego się zaczęła. Też można snuć teorie czy Urban bał się normalnej walki, że do takiego chwytu się uciekł ??
Nie pamiętam też, czy walka była przed, czy po tym jak Gabryś zjechał z lodu, więc jeśli Zatko odpuścił walkę, by nie osłabić jeszcze bardziej obrony to ma tym większe uznanie, bo jakby nie było, to z tą formacją u nas nie jest za ciekawie.
Gabryś był już poza lodem jak była walka .
tak tak chłopaki , Zatko odpuścił żeby nie osłabiać drużyny i jestem pewny , że Urban się przestraszył normalnej walki.Skończcie głupie pierdo*lenie , dostał Zatko i trzeba się z tym normalnie pogodzić.
dostał jednego strzała z zaskoczenia i to go zamroczyła , a potem jak Urbanowicz naciągnął mu koszulkę na głowę to nie oddał żadnego cisu ;]
a nawet Zat`ko nie dostał haha .
masz całą bójkę i teraz oceń kto był góra (;
Proszę jak ładnie pokazane jak to rzekomo "poszkodowany", biedny i zaskoczony zapaśniczym chwytem Zatko PIERWSZY POWALA Macieja Urbanowicza, który bardzo szybko wstał, by porozmawiać z obrońcą w Unii :)
no to sobie porozmawiali w parterze ;))
JotKaHa , dokładnie , hahaha biedny Zatko powalony i nie miał szans z Urbanem , jak przecież Zatko pierwszy go uderza/powala.Oj Unici , chyba nie tą bójkę widzieliście :) a zachowanie Zatki po dostaniu w łeb bez komentarza ..
Jotkaha Ty nie jesteś normalny, prawda? Zatko dostał :| Nie no parodia. Zapasy, jak cholera bez ani jednego celnego ciosu. Jak mnie te pikniki z Jastrzębia wkurzają, to masakra. Na necie sami mocni, a jak przyjedzie nas kilkaset osób, to "młynek" muszą przenosić na środkowy sektor.
Mój post odnosił się do tego, że to wcale nie Urbanowicz pierwszy zastosował zapaśniczy chwyt, co sugeruje kolega w pierwszym poście. Jestem całkiem normalny i bez problemu moglibyśmy "porozmawiać" w realu. Zresztą, po co się tłumaczę, skoro i teraz możesz mieć problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Mój post miał być skierowany do "fan_Jkh" tylko nicki pomyliłem.
co WY tu pitolicie, najpierw to Zatko przewrócił Urbana, gry ten był skierowany w stronę Połącarza, jednak Urban szybko wstał i role się odwróciły. Zatko cienki i tyle.
ludzie przecież to nie była bójka. Jeden jedyny cios oddał Zatko i to jeszcze był nie celny. Fani JKH proszę was nie róbcie z siebie pośmiewiska twierdząc że naciągnięcie koszulki jest równoznaczne z ze spuszczeniem komuś wpie... Skoro tak to Urban jest jedno strzałowcem bo padł jak "kłoda" kiedy Mirek zaczął.
Pięknie Uniści!! 5 zwycięstwo z rzędu licząc to pucharowe z Toruniem 1 - 7 tak jak mówiłem przed meczem z Zagłębiem że zaczynamy pogoń za czołówką i jak narazie udana ta pogoń teraz we wtorek koniecznie 3 pkt w Toruniu i mamy miesiąc przerwy i przez ten miesiąc liczę że Franzen z Piątkiem tak przygotują zespół że będzie Unia jeszcze mocniejsza po nowym roku... Bardzo w to wierze w bo Piątek wzoruje się na Sidorience trenował 5 lat własnie przy tym trenerze i widać efekty zawodnicy się starają chyba już nie balują Kowalówka poleciał skończyły się układziki i nikt trenerom się w pracę nie wtrąca bo by sobie nie pozwolili na to tak samo jak Sidor oni wykonują swoją prace i koniec
Oświęcimscy napinacze na czele Zlatko uciekał gdzie pieprz rośnie od dawna się prosił szkoda że tak szybko Urbanowicz mu odpuścił. I te hasło 'miasto pokoju" a kibice to bydło
U nas przynajmniej kibice nie wyrywają rywalom z rąk kijów.
Oszczedz wstydu normalnym kibicom STSu :)

Pzdr!
Był wyjazd, mogłeś wpaść i przekazać wszystkim kibicom co o nich myślisz.
Z pozdrowieniami dla normalnych kibiców STS'u.

Zapasy Zatki i Urbanowicza. Twierdzenie, że wygrał Urbanowicz jest śmieszne. No chyba, że warunkiem zwycięstwa jest ściągnięcie rywalowi koszulki. Tam nawet nie było ani jednego ciosu godnego uwagi. W zapasach remis i tyle. Zwróćcie jednak uwagę na szmaciarza Labrygę, jak stał nad walczącymi i pluł się do Zatki. Fajnie mu Mirek pokazał żeby popatrzył na wynik. Szkoda, że zamiast Urbanowicza nie walczył ten złamas. Jemu przydałby się wpier***.
Labryga by też go zlał moze za 7 meczy do niego wystartowac.
Ale Zlatko to tchurz
Po co w zasadzie Unia ma wygrywać, skoro po każdym jej zwycięstwie zawistnie odzywają się zakompleksione ch.u.j.e z całej reszty kraju? Mniemam, że to tylko niechlubne wyjątki. Unia przegrywała, to się naśmiewali, Unia wygrywa, to im zazdrość mózgi wyżera. Dajcie sobie spokój. Nie jest ważne, kto wygrał pojedynek zapaśniczy. Ważne, kto wygrał mecz. Bo to hokej, a nie MMA. Jak chcecie śmiesznych walk na lodzie, to sobie do tego Jastrzębia, Sanoka czy innych klubów śmiesznego Pudziana zakontraktujcie. On chyba kiedyś tańczył na lodzie, to wam się przyda. A tak wogóle, to zarówno Unia jak i JKH zagrały bardzo dobry mecz i to się liczy. Pzdr
Jedyny cios który został oddany to 26 sekunda przez Mirka. Uraban jedyne co zrobił to chwycił Mirka "w pól aby go powalić" a później naciągnął mu koszulkę aby uniknąć walki. Tyle w temacie. A wisienką jest jak Miro pokazuje wynik meczu a "ułomny" labryga nie wie co ma zrobić:)
Witam! Widzę że większość się rozpisuje kto niby wygrał walkę. A ja widzę inny problem czyli wejście Urbanowicza bardzo ostre i spóżnione. Jak dla mnie pan Urbanowicz jest zwykłym chamem!
ale tego jak prowokował Zatko po bójce to nie widziałeś , nie ?
Przestań już pisać głupoty. Urbanowicz nie zadał ciosu, a jarasz się nim jak gandzią. Szarpał tylko Mira i tyle. Gest Mira był jak najbardziej na miejscu, a drugi chamski zawodnik to Labryga, nie dziwie się, że go nie lubią w Sanoku.
akurat głupoty to piszesz Ty.Ja się jaram ? pisze jak było.Ale dobra , zostańmy przy tym , że Zatko zachował się ok , zero prowokacji i nie chciał się bić bo musi zagrać z Toruniem.Urbanowicz i Labryga to * i tak dalej . Pozdro dla normalnych :)
Ty naprawdę jesteś taki tępy czy tylko się zgrywasz? Urbanowicz wchodzi łokciem w twarz, Labryga całą walkę sapie do Zatki. Gdzie niby Mirek prowokował po walce? Obejrzyj * ten film jeszcze raz http://www.youtube.com/watch?v=kNotQuTXISc&list=UU8IogwcTiOxsj7dIK6WlqGA&feature=plcp I popatrz na wejście Urbanowicza i na to co całą walkę robi Labryga.
a pokazywanie na wynik z ironicznym uśmiechem to nie była prowokacja ? tak jestem tępy , masz racje :)
fan_Jkh no właśnie to była prowokacje ze strony Zat`ki pokazując wynik 5:2 , nie byłeś na meczu to nie udzielaj się ;]
fan JKH jak możesz porównywać wejście łokciem do pokazywania na wynik? Pokazywaniem na tablice łokciem głowy nie rozwalisz. A Zatko odpowiedział takim gestem (tak mi się wydaje)na prowokację tego wieśniaka labrygi.
Widze wreszcie sobie BRYK brameczke strzelil :) Pewnie znow sie przepalil :) a moze Mamusia(wieloryb) kazala ?
Do fan_JKH a co mnie obchodzi walka(a i to za mocno powiedziane raczej zapasy, ani tym bardziej prowokacyjne zachowanie Zatki). Problemem jest chamskie wejście Urbanowicza i o tym pisałem, a prowokował to Labryga i tyle mu pozostało przy takim wyniku:) Qurwa sekundant się znalazł. A i na koniec jeszcze raz Urbanowicz to zwykły cham!