Wyświetleń: 17653

Cicho nie było (WIDEO)

2014-10-31 20:41:08

Hokeiści Mistrza Polski tak jak w przypadku JKH GKS Jastrzębia przerwali swojemu rywalowi passę siedmiu zwycięstw z rzędu. Sanoczanie w piątkowy wieczór pokonali Comarch Cracovię 7:1.

Wynik spotkania w 5 minucie otworzył niepilnowany Dennis McCauley, który w okresie gry w przewadze ulokował gumę pod poprzeczką bramki Pittona. Sanoczanie wyrównali w 13 minucie podczas liczebnej przewagi za sprawą Petra Sinagla, który dobił strzał Martina Richtera. Na prowadzenie hokeiści Mistrza Polski wyszli w 16 minucie gdy precyzyjnym strzałem w okienko popisał się Martin Richter po dokładnym podaniu Martin Vozdeckyego. Gospodarze prowadzenia już nie oddali do końca spotkania, co udokumentowali jeszcze pięcioma golami. W drugiej odsłonie Jordan Pietrus dobił strzał swojego imiennika Knoxa. W 36 minucie świetną akcją popisał się drugi atak, gdy ofiarnie Sinagl rzucając się na lód podał do Zapały a ten w kontrze 2 na 1 wyłożył gumę Vozdeckyemu, który zdobył czwartego gola. W trzeciej odsłonie sanoczanie dobili rywala. W 46 minucie Rafał Radziszewski po strzale Miroslava Zatko z okolicy niebieskiej skapitulował. W 52 minucie w ciągu 30 sekund hokeiści z Sanoka zdobyli dwa gole. Najpierw Pietrus pięknym strzałem w okienko nie dał szans Radziszewskiemu a następnie debiutujący Mike Cichy obsłużył idealnie Radosława Sawickiego, dla którego był to pierwszy gol w Polskiej Hokej Lidze.

Hokeistom z Sanoka przez cały dzień jak i również w czasie meczu towarzyszyła ekipa Dzień dobry TVN, która realizuje materiał o Mike Dantonie.

CIARKO PBS BANK KH SANOK - COMARCH CRACOVIA 7:1
(2:1, 2:0, 3:0)

0:1 - McCauley - Valčak 4:56 (5/4)
1:1 - Sinagl - Richter - Zapała 13:22 (5/4)
2:1 - Richter - Vozdecky - Sinagl 16:21 (5/4)
3:1 - Pietrus - Knox - Danton 33:30 (5/5)
4:1 - Vozdecky - Zapała - Sinagl 36:27 (5/5)
5:1 - Zatko - Sinagl 46:16 (5/4)
6:1 - Pietrus - Dolny 52:20 (5/5)
7:1 - Sawicki - Cichy - Zatko 52:50 (5/5)

Ciarko PBS Bank: Pitton - Turon, Williams, Danton (2), Pietrus (2), Knox - Richter, Zatko, Vozdecky, Zapała, Sinagl - Dutka, Rąpała, Mermer, Wilusz, Kostecki - Dolny, Wanat, Cichy, Sawicki, Strzyżowski.

Comarch Cracovia: Radziszewski - A. Kowalówka, Noworyta, S. Kowalówka, Słaboń, Dvořak - Wajda, Kruczek, Fojtik, Valčak, McCauley - Dąbkowski, Liotti (2), Stoklasa (2), Pasiut, Kalus - Kłys, Fraszko, Kisielewski, Kozłowski, Wiśniewski (2).

Kary: 4 - 6 min.
Strzały: 38 - 21
Sędziowali: Tomasz Radzik - Marcin Młynarski, Tomasz Przyborowski.
Widzów: 2 000

klys przezywa swa druga mlodosc w oswiecimiu tez zaczynal o 4 piatki nasz cele to chyba walka o 5 lokate i dbanie o naszych wychowankow zeby dalej sie tak rozwijali
Radzik jest numer jeden.
Jak wino im starszy tym lepszy.
100% skuteczności w przewadze brawo chłopaki. Bramka Pietrusa i podanie Cichego czapki z głów jak dla mnie. Świetny transfer z Cichym dużo widzi tak jak na środkowego zawodnika przystało. Brawo za doping. Tvn trafił pięknie w mecz! Brawo i jedziemy dalej Chłopaki.
Hej wkońcu był doping w tym sezonie, a czy to nie zasuga czasem tych co przyjechali na święta ? Niech tak będzie zawsze na każdym meczu, co do meczu to byłem 10minut na końcu meczu , kostek bardzo dobrze grał ten nowy ok , a cracovia te 10 minut nie istniała na lodzie, kibicow jak dlamnie było więcej jak 2000 tys ludzi
Tego Kostek to akurat nic nie grał lepiej w poila gra
Brawo Sanok! Bardzo ladny wynik bo juz niektore bufony z Krakowa w piorka obrosly. STS!!!
Nawet jakiś patent hehe niby mieli ;)
Brawo. Wszystkie tryby zaskoczyły. Cichy świetnie wprowadził się do drużyny. Wydaje mi się że będzie pasował do naszej ekipy. Pierwsza piątka dziś mega skutecznie. No i trzy przewagi w meczu i wszystkie zamienione na bramki. Była twarda walka, mało kar i składne akcje. Widać radość z gry. Tak trzymać!
Cracovia dzisiaj nie miała kompletnie czym sie przeciwstawić
Niezły mecz- Bedziemy mieli duzo pociechy i radosci z ogladania gry CICHEGO (niech tylko sie zaklimatyzuje tu) ale potrzebne mu bedzie jakies wsparcie w ataku - bo niestety nasi sanoczanie troche słabo w tym sezonie- może Radwanski cos by zmienił w tym 3 ataku !!!
Co ci się nie podoba w grze Sanoczan? Sawicki jeden z lepszych meczy podobnie jak Mermer,Strzyżowski,Dolny,Wanat jedynie to Kostek się coś wpasować nie może.
Popatrz lepiej w przekroju wszystkich meczy a nie tego wygranego z Crcovią... .
to chyba byłem na innym meczu - jak uważacie ze Fryzjer i serek zagrali dobry mecz, że Sawicki strzelił gola to tez nie znaczy ze grał ok- Wanata prawie nie było widac - na + Dolny- To jest moje zdanie !! Ale moge sie nie znac tak doskonale na hokeju jak wy !!! I jak uważacie że sanoczanie graja dobry hokej to pogratulować. pzdr.
Świetny mecz, świetny głośny doping. Brawo STS! A o Cichym będzie jeszcze głośno :-)
Debiut Cichego jak najbardziej na plus, może bramki nie zdobył, ale popisał się wyśmienitym podaniem do Sawickiego, jak na środkowego napastnika przystało, nie brakowało także jego akcji indywidualnych i wejść ciałem. Cała drużyna Sanoka dzisiaj pokazała jak powinno się grać zespołowo z przodu i w obronie. Brawa także dla Maćka Mermera za walkę!
Swoja droga frustracja niektorych siega zenitu :D
Kazdy post wyminusowany jak nalezy, oj widze bol * piekny. Ale z nim zapewne jest strach, ze wiecznie srebrni zostana znowu srebrni !!! STS !!!
Drugim wytlumaczeniem moze byc uczulenie na wynik 7-1 :-)))))))))
...Ehhhh......Pozdrawiam Pana :)
Dawno nie było tak ciekawej i wyrównanej ligi jak w tym sezonie.Pięć wyrównanych drużyn ,to tylko może w przyszłości zaprocentować w grze kadry.
W przyszłości to raczej kadry może nie być jak pokończą kariery ci co są bo młodych brak bo niektóry "utytułowane kluby"olewają szkolenie... .
Spokojnie... nadciąga młodzież z Sanoka. Nikt tak nie szkoli jak Sanok. Dodatkowo kanadziory i amerykanie niedługo dołączą do kadry. Sanok = kadra.
Artur, szkolić każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Nie problem mieć w szkółce juniorskiej setkę grajków. Problem jest w tym, żeby zrobić z nich zawodników, którzy będą grali w drużynie seniorskiej i w kadrze narodowej.
Nie ilość a jakość i poziom szkolenia.

A z drugiej strony, jaką perspektywę kariery w naszym kraju mają młodzi zawodnicy? Przy rosnącym trendzie zatrudniania "Kanadziorów" i emerytów zza południowej granicy i 10 klubach (jeszcze) w "Extralidze"? I przy obrażaniu reprezentantów Polski na meczach MŚ juniorów?
Konrad nie nazywaj tego *a reprezentantem, bo za to co robil w Sanoku i jakie gesty pokazywal powinien wylapac w pape.
Ot rozkapryszony gowniarz. Nic wiecej.
Konradzie kilku zawodnikow z tej szkolki wrocilo do Krynicy , dlaczego tam nie graja i nie robicie z nich ZAWODNIKOW a wymagasz tego od innych? A niejaki Kaluzny wasz wychowanek po powrocie ze szkolki zakonczyl chyba karierę i nie gra w Waszym klubie
To ja wymagam, żeby kluby szkoliły i robiły zawodników? Po którym moim komentarzu odniosłeś takie wrażenie?
Ciekawe...
Po co szkolić? Lepszy i tańszy Kanadzior i emeryt z Czech. Wiesz ile pieniędzy trzeba włożyć na szkolenie? A i tak nie wiadomo czy z grajka wyjdzie dobry zawodnik :D
Chyba najlepszy w tym sezonie mecz CIARKO-wców. Skłądne szybkie akcje, i totalna ofensywa na bramkę Radzika. Naprawdę super się to oglądało. Drużyna zagrałą naprawdę na wysokim poziomie, i dodać należy b.dobre wkomponowanie się w zespół nowego zawodnika Mike Cichego (czyt przez Amerykanów jako "SISZI"). DObry szybki zawodnik, szkoda że jeszcze nei za bardzo ma z kim grać w 3 piątce ale póki co dobrze rokuje. GRATY
BRAWO DLA CAŁEJ DRUŻYNY CIARKO PBS!. DZIĘKUJEMY ZA WYGRANY MECZ TAK WYSOKO Z PASAMI,ALE MUSIAŁO BOLEĆ.MISTRZ,MISTRZ!!